Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 14, 2024, 12:23:08 πμ
Σελίδες: 1 [2] 3 4 ... 6
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Απόψεις περί πωλήσεων  (Αναγνώστηκε 21233 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
KRISTHEGREEK
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 812


Χρήστος.


Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Αύγουστος 22, 2013, 09:32:39 μμ »

Αντώνη καλησπέρα!

Ισως ήταν ευκαιρία να συστηθείς στα μέλη και να ξεκαθαρίσεις το τοπίο και την όποια επιφύλαξη μας.
Προσωπικά ενδιαφέρομαι για την αγγελία σου, και είμαι σίγουρος οτι και πολλοί άλλοι ενδιαφέρονται επίσης.
Οι φωτογραφίες αν και δεν είναι απαραίτητες, είναι το μόνο μέσο κρίσης για αυτούς που βρίσκονται εκτός Αθηνών.
Θα σε παρακαλούσα να βάλεις φωτογραφίες και η πώληση θα γίνει γρηγορότερα.
Καταγράφηκε
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Αύγουστος 22, 2013, 09:34:40 μμ »

Υπηρχε περιιπτωση να σε λενε Αντωνη και να εισαι ΛΑΜΟΓΙΟ?Απορία?  Με τιποτα Κλείσιμο ματιού
Και απο τον Πειραια κιολας.......φιλε μου καλως ηρθες...
« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 22, 2013, 09:45:05 μμ από antonis chaniotis » Καταγράφηκε
KRISTHEGREEK
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 812


Χρήστος.


Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Αύγουστος 22, 2013, 09:36:57 μμ »

Επίσης Καλορίζικος έστω και καθυστεριμένα!

(Αυτό το έγραψα για να γίνουν τα post μου 100 και να δω μήπως φύγει αυτό το ΝΕΟΣ δίπλα απο το nickname μου που με στοχοποιεί!)
Καταγράφηκε
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Αύγουστος 22, 2013, 09:45:50 μμ »

(Αυτό το έγραψα για να γίνουν τα post μου 100 και να δω μήπως φύγει αυτό το ΝΕΟΣ δίπλα απο το nickname μου που με στοχοποιεί!)

 Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Αύγουστος 22, 2013, 09:50:52 μμ »

Ψυχραιμία και εγκράτεια θα παρακαλεσω από όλους.

Προσπαθούμε με τα παιδιά να βρούμε την καλύτερη δυνατή λύση σχετικά με το θέμα,  ώστε να υπάρξει η όσο το δυνατόν μεγαλύτερη ασφάλεια στις συναλλαγές μεταξύ μας στο φόρουμ.

Ας ηρεμήσουμε λοιπόν λίγο και ας είμαστε όσο το δυνατόν πιο προσεχτικοί γίνεται, κάτι που έτσι κι αλλιώς είναι
το αυτονόητο .
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
TT
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 4


Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Αύγουστος 22, 2013, 11:07:53 μμ »

Αγαπητέ milou,
Διάβασα το link το οποίο έδωσες και πραγματικά λυπάμαι για ότι σου συνέβη.
Πρέπει να σου πω ότι θαυμάζω την αξιοπρέπεια και την ψυχραιμία με την οποία αντιμετωπίσεις το συμβάν.

Το post μου προσωρινά είμαι υποχρεωμένος να το αφήσω διότι με τα αρχικά post που γράφτηκαν έχω ουσιαστικά ταυτοποιηθεί ως ο άνθρωπος που εξαπάτησε τoν milou αλλά με διαφορετικό nickname.

(υποθέτω άλλωστε ότι αυτός είναι και ο λόγος που δεν έχω λάβει ακόμα καμία προσφορά!).

Θεωρώ ότι όσα έγραψα στο προηγούμενο post μου είναι απόλυτα ξεκάθαρα.

Θα περιμένω απάντηση από τους διαχειριστές του site, σχετικά με την υπόθεση, δηλαδή ή θα θεωρήσουν ότι οι προθέσεις μου δεν είναι καλές και θα με διαγράψουν από το site όπως ζήτησα ή θα πρέπει να ξαναμπεί η αγγελία μου στην κατηγορία πωλήσεις (ή να μου υποδείξουν να την επαναεισάγω ο ίδιος)\
Ευχαριστώ πολύ
Καταγράφηκε
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #21 στις: Αύγουστος 22, 2013, 11:17:22 μμ »

Αγαπητέ milou,
Διάβασα το link το οποίο έδωσες και πραγματικά λυπάμαι για ότι σου συνέβη.
Πρέπει να σου πω ότι θαυμάζω την αξιοπρέπεια και την ψυχραιμία με την οποία αντιμετωπίσεις το συμβάν.

Το post μου προσωρινά είμαι υποχρεωμένος να το αφήσω διότι με τα αρχικά post που γράφτηκαν έχω ουσιαστικά ταυτοποιηθεί ως ο άνθρωπος που εξαπάτησε τoν milou αλλά με διαφορετικό nickname.

(υποθέτω άλλωστε ότι αυτός είναι και ο λόγος που δεν έχω λάβει ακόμα καμία προσφορά!).

Θεωρώ ότι όσα έγραψα στο προηγούμενο post μου είναι απόλυτα ξεκάθαρα.

Θα περιμένω απάντηση από τους διαχειριστές του site, σχετικά με την υπόθεση, δηλαδή ή θα θεωρήσουν ότι οι προθέσεις μου δεν είναι καλές και θα με διαγράψουν από το site όπως ζήτησα ή θα πρέπει να ξαναμπεί η αγγελία μου στην κατηγορία πωλήσεις (ή να μου υποδείξουν να την επαναεισάγω ο ίδιος)\
Ευχαριστώ πολύ

Συνονόματε δεν χρειάζεσαι καμιά απάντηση μόνο να μας συγχωρέσεις διότι έπεσες σε μια άσχημη χρονικά συγκυρία και σε "πήρε η μπάλα" χωρίς να φταις....Γιαυτό το τελευταίο ειλικρινά λυπάμαι πολύ.

Καλή συνεχεία στο Στέκι μας.  Φιλικά Αντωνης
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #22 στις: Αύγουστος 22, 2013, 11:21:43 μμ »

η πωληση σου ειναι εκει δεν υπαρχει κανενας λογος να σε διαγραψουμε.Δεν εχεις καμμια σχεση με τον ακατανομαστο. Ξερεις ορθογραφια Μεγάλο χαμόγελο
κανενας δεν σε ταυτοποιησε.Απλως το μελος σπυρος ειπε οτι δεν θελει να αγορασει απο ενα μελος νεο με λιγα ποστ.Αυτο ειναι δικο του προβλημα και συμφωνα με τους κανονισμους απαγορευονται τα σχολια στις πωλησεις.
Καταγράφηκε
TT
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 4


Προφίλ
« Απάντηση #23 στις: Αύγουστος 22, 2013, 11:26:27 μμ »

Ευχαριστώ πολύ για την ρύθμιση του θέματός μου.
Αντώνης
Καταγράφηκε
splros_collec
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 987


Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Προφίλ
« Απάντηση #24 στις: Αύγουστος 22, 2013, 11:57:17 μμ »

η πωληση σου ειναι εκει δεν υπαρχει κανενας λογος να σε διαγραψουμε.Δεν εχεις καμμια σχεση με τον ακατανομαστο. Ξερεις ορθογραφια Μεγάλο χαμόγελο
κανενας δεν σε ταυτοποιησε.Απλως το μελος σπυρος ειπε οτι δεν θελει να αγορασει απο ενα μελος νεο με λιγα ποστ.Αυτο ειναι δικο του προβλημα και συμφωνα με τους κανονισμους απαγορευονται τα σχολια στις πωλησεις.
[/quote

Φιλε epop καλησπερα.δεν ειπα ακριβως αυτο και εγω νεος ειμαι εαν το πάρουμε ετσι εδω μεσα.τα αστερια δεν κανουν κανεναν ουτε ΑΝΘΡΩΠΟ ουτε έμπιστο ουτε τιποτα για εμενα πρωσοπικα. απλα ειπα οτι δεν μπορω να αγορασω κατι εαν δεν το δω πρωτα! Τι ποιο απλο μια πώληση ολοκληρωμένη για εμενα τουλάχιστον, και βεβαια δεν αναφέρομαι για τον καινούργιο μελος τον Αντώνη που ειναι απο αυτα που διάβασα ενας σοβαρός κυριος, εδω βλεπουμε μελη με 10 ονοματα, τρεχα γύρευε.εκ μερους μου ζήτω συγνωμη στον Κ.Αντωνη απο τον πειραια αν και δεν πιστευω οτι ζητησα κατι παραλογο απλα για να ειμαστε ολοι ενταξει και να μην υπαρχει προβλημα .
Καταγράφηκε
HONEST
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 810


Αν τα λάθη διδάσκουν,τότε έχω καταπληκτική μόρφωση


Προφίλ
« Απάντηση #25 στις: Αύγουστος 23, 2013, 12:34:20 πμ »

(Αυτό το έγραψα για να γίνουν τα post μου 100 και να δω μήπως φύγει αυτό το ΝΕΟΣ δίπλα απο το nickname μου που με στοχοποιεί!)

 Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
εμενα γιατι τα σβηνετε τα ποστ συνεχως.. Απορία
Καταγράφηκε

THINK BEFORE TYPE
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #26 στις: Αύγουστος 23, 2013, 09:20:20 πμ »

Ποιο ποστ σου σβηστηκε;
Καταγράφηκε
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #27 στις: Αύγουστος 23, 2013, 12:21:39 μμ »

(Αυτό το έγραψα για να γίνουν τα post μου 100 και να δω μήπως φύγει αυτό το ΝΕΟΣ δίπλα απο το nickname μου που με στοχοποιεί!)

 Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
εμενα γιατι τα σβηνετε τα ποστ συνεχως.. Απορία

Μαλλον γαυρος εισαι και σου κανουν σαμποταζ οι βαζελοι διαχειριστες για να μη γινεις χρυσος!!! Σαρκασμός
Καταγράφηκε
splros_collec
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 987


Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Προφίλ
« Απάντηση #28 στις: Αύγουστος 26, 2013, 01:38:16 πμ »

Παντως φιλε αντωνη ακομα περιμενω της φωτο απο της λιρες σου που ειχες για πώληση. .. Σφραγισμένα χείλη
Καταγράφηκε
xmac
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 4134


Προφίλ
« Απάντηση #29 στις: Αύγουστος 26, 2013, 12:22:53 μμ »

Ώπα τι έγινε; τώρα το είδα, όχι φίλε μου Αντώνη ΤΤ δεν αναφερόμουν σε σένα και αν δεν το  έδωσα καλά  στο φόρουμ να το καταλάβει ο οποιοσδήποτε να με συγχωρείς.Σε μια αδερφή αναφερόμουν βιολετούλα ή Σπυριδούλα νομίζω την έλεγαν...
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2] 3 4 ... 6
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences