Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 03, 2024, 09:58:45 πμ
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΧΡΥΣΗ ΛΙΡΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΘΥΡΕΟΣ 1869  (Αναγνώστηκε 5471 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
zobels
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1991


~Τα πάντα ρει~


Προφίλ WWW
« Απάντηση #15 στις: Μάρτιος 24, 2013, 12:29:26 πμ »

Σημερα το πρωι πηγα απο την λεσχη!Μιλησα με τον Σωτηρη (coll),Δημητρη (dimitris1980) βασιλη (rakosyllekths),και Ηλια (pepos).Ολα ηταν πολυ ωραια και ειχε πολυ κοσμο!Επειδη ομως το πρωι εφυγα βιαστικα απο το σπιτι και δεν προλαβα να φαω πρωινο ειπα να το φαω στην λεσχη :DΝα το:

Συγγνώμη για την ερώτηση, αλλά επειδή είμαι σχετικά νέος σ'αυτό το φόρουμ, σε ποια "λέσχη" αναφέρεστε;
Πανελλήνια Νομισματική Ένωση.(ή αλλιως Π.Ν.Ε).Μαζεύονται οι φίλοι του νομίσματος(τα μέλη) τις Κυριακές.Άκολουθεί και καφές μετά..... Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

Hannibal
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 709


"carpe diem"


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Μάρτιος 24, 2013, 02:56:57 πμ »

Σημερα το πρωι πηγα απο την λεσχη!Μιλησα με τον Σωτηρη (coll),Δημητρη (dimitris1980) βασιλη (rakosyllekths),και Ηλια (pepos).Ολα ηταν πολυ ωραια και ειχε πολυ κοσμο!Επειδη ομως το πρωι εφυγα βιαστικα απο το σπιτι και δεν προλαβα να φαω πρωινο ειπα να το φαω στην λεσχη :DΝα το:

Συγγνώμη για την ερώτηση, αλλά επειδή είμαι σχετικά νέος σ'αυτό το φόρουμ, σε ποια "λέσχη" αναφέρεστε;
Πανελλήνια Νομισματική Ένωση.(ή αλλιως Π.Ν.Ε).Μαζεύονται οι φίλοι του νομίσματος(τα μέλη) τις Κυριακές.Άκολουθεί και καφές μετά..... Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις!
Καταγράφηκε
paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Μάρτιος 24, 2013, 11:34:47 πμ »

Καλορίζικη!!!!και εις ανώτερα σου εύχομαι!!!!   Χαμόγελο
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences