Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 07, 2024, 05:11:13 πμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Μια απορία  (Αναγνώστηκε 1609 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Han
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 890


Προφίλ
« στις: Μάιος 20, 2014, 12:03:55 μμ »

Υπάρχει κάποια σελίδα που να εξηγεί πια χαρτονομίσματα του € έχουν υπεραξία ? Κάπου που να υπάρχουν όλα μαζεμένα για τα ραντάρ τις υπογραφές και ότι άλλο παίζει . Υπάρχουν και εδώ μέσα αρκετά στοιχεία αλλά είναι σκόρπια ..
Καταγράφηκε
Smartmorpheus
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3243



Προφίλ WWW
« Απάντηση #1 στις: Μάιος 20, 2014, 12:43:14 μμ »

Υπηρχε ενα μεγάλο αρθρο στη σελίδα μου αλλα την εκλεισα πριν λιγες ημέρες.Ισως να μπορεσει ο Νικος να το ξαναφτιαξει το θεμα εδω... Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

If you r good at something never do it for free...
Han
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 890


Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Μάιος 20, 2014, 01:21:02 μμ »

Όποιος μπορέσει να το φτιάξει καλά θα ήταν πάντως. Αντε Νικόλα κάνε τα κουμάντα σου Χαμόγελο
Καταγράφηκε
NMS
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4378


Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Μάιος 21, 2014, 07:03:10 μμ »

ειχα κρατησει το αρθρο που ειχα κανει.. οποτε θα το ποσταρω σε νεο θεμα..... εχει να κανει με τα funcy serial numbers... ειναι λογικα το μονο που υπαρχει γι αυτα.. και αξιζει τον κοπο... Κλείσιμο ματιού

σταυρο μου με υπογραφες κτλ.. ειναι σχεδον αδυνατο! με το παγκοσμιο χαροτνομσιμα δεν μπορεις... πρεπει να κανει τομους σαν τον κραους! χαχαχα αλλα πιστευω οτι το αρθρο μου θα σου αρεσει!

με αυτο και πολλοι θα βοηθηθουν στο να δουν τι εχουν αλλα και θα βγαλουν και χαρτζιλικι... απο καλο εως πολυ καλο! Κλείσιμο ματιού

οχι.. εγω δεν εχω βγαλει γιατι και δεν πουλαω αλλα και δεν μου εχει τυχει κανενα καλο... ενα που μου ειχε κατσει βαρβατο... κατα λαθος το εδωσα και ακομα κλαιω.... ηταν βλεπεις αριθμος... 11Ι 111111 οποτε εκτος απο καλο solid ηταν σαν barcode!!! ακομα και το γραμμα I ηταν! χαχαχαχα

το αρθρο θα το βαλω σε αλλο θεμα και θα ζητησω αν γινεται να καρφιτσωθει για να μπορουν ολοι να το βλεπουν.. και να παιρνουν βοηθεια! ειναι τεραστιο.. μιας και προσπαθησα να ειμαι οσο πιο λεπτομερεστατος μπορουσα.. για να μπορεις ο καθενας να καταλαβει το εχει στα χερια του! Χαμόγελο
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences