Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 10, 2024, 06:15:57 μμ
Σελίδες: 1 2 3 [4]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Χαριζονται νομισματα  (Αναγνώστηκε 12975 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
dca$h
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 997


Ποτε μην κανεις αυτο που δεν θελεις να σου κανουν


Προφίλ WWW
« Απάντηση #45 στις: Ιούλιος 12, 2014, 09:05:19 μμ »

Το 5-2 υπερ γερμανιας ειναι διαθεσιμο σωστα?
Καταγράφηκε

m42b18 isT
NMS
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4378


Προφίλ
« Απάντηση #46 στις: Ιούλιος 12, 2014, 10:28:48 μμ »

αν οι βραζιλιανοι φανε γρηγορα γκολ... με καμια βουτια του ρομπεν (πεναλτι) φοβαμαι αντιδρασεις τοσο απο παιχτες οσο κι απο τον κοσμο....
ασε που δε ξερω πως θα αντιδρασει στον εθνικο υμνο της βραζιλιας... κατι μου λεει οτι θα εχουμε γιουχα εκει...


για δες..... αυτο το επιασα... και γρηγορο γκολ... και πεναλτι μουφα με ρομπεν.. αν και πεναλτι δεν το λες... ειναι εκοτς περιοχης.. αλλα κοκκινη ηταν! κακως εδωσε κιτρινη... και δυστυχως με αυτη την εικονα της βραζιλιας (ρε μπας και ειναι αλλη ομαδα και μας δουλευουν;; ), προβλεπω κι αλλα γκολ... δεν θα μεινει το 2-0

και σαν να ακουσα καποιες αντιδρασεις στον υμνο...
κλαματα παλι ειδα απο παιδια...


AAA.... ξεχασα... για τον τελικο.... περιμενετε εμφανιση του jimmy jump στο 74ο λεπτο! χαχαχαχαχα

εεεεελα τα στοιχηματα!!!! χαχαχαχα

« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 12, 2014, 10:43:32 μμ από NMS » Καταγράφηκε
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2494


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #47 στις: Ιούλιος 12, 2014, 10:54:29 μμ »

2-1 αργεντινή
Αυτό πιστεύω και εγώ.

Ας χάσει η Γερμανία και ας είναι και με μισό γκόλ...  Σαρκασμός
Καταγράφηκε
STYLOROC
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1415


Προφίλ
« Απάντηση #48 στις: Ιούλιος 12, 2014, 10:56:03 μμ »

0-0 και το παιρνει η αργεντινη στα πεναλτι για να τσουξει......μη πω τπτ αλλο.
(θαναση το ξερεις οτι σε συμπαθω αλλα γκεσταπιτες μου θυμιζουν)
Καταγράφηκε

La révolution hellénique: liberté, égalité, frappernité
athas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #49 στις: Ιούλιος 13, 2014, 06:36:12 πμ »

Γρηγόρη, ένα παιχνίδι είναι, μη το μπλέκουμε με την πολιτική. Αλλωστε στην πολιτική δε φταίνε οι Γερμανοί για την ..."κατάντια¨μας! Εμείς φταίμε πρώτα κι έπειτα οι άλλοι! Το όλο θέμα, βέβαια, μου θυμίζει τους παίκτες του ΠΡΟ-ΠΟ. Πριν από κάθε αγώνα, ξέρουν καλά ποια ομάδα θα κερδίσει και γιατί. Μετά τον αγώνα εξηγούν αναλυτικά γιατί έχασε η ομάδα αυτή! Καλή μέρα και καλό μας καλοκαίρι με υγεία!
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
STYLOROC
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1415


Προφίλ
« Απάντηση #50 στις: Ιούλιος 13, 2014, 11:22:49 πμ »

θαναση δε το μπλεκω με πολιτικη.δε μου φταινε οι γερμανοι και η τροικα που ακομα πληρωνουμε τις αγαμες θυγατερες και εισαγουμε πατατες κυπρου.απλά δε τους τους ειχα και ποτε σε ιδιαιτερη εκτιμηση
Καταγράφηκε

La révolution hellénique: liberté, égalité, frappernité
athas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #51 στις: Ιούλιος 13, 2014, 11:56:11 πμ »

....δε μου φταινε οι γερμανοι και η τροικα ....απλά δε τους τους ειχα και ποτε σε ιδιαιτερη εκτιμηση
Και δεν έχεις άδικο. Θυμάμαι (και δεν θα το ξεχάσω), όταν είχα ρωτήσει στα αγγλικά έναν σιδηροδρομικό στο Μόναχο από ποια γραμμή φεύγει το τρένο για Μάνχαϊμ, το "γαϊδούρι" παρ' ότι είδε ότι ήμουν συνάδελφός του στην Ελλάδα, μου απάντησε σε άπταιστα γερμανικά και μου γύρισε την πλάτη.
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #52 στις: Ιούλιος 13, 2014, 02:42:15 μμ »

....δε μου φταινε οι γερμανοι και η τροικα ....απλά δε τους τους ειχα και ποτε σε ιδιαιτερη εκτιμηση
Και δεν έχεις άδικο. Θυμάμαι (και δεν θα το ξεχάσω), όταν είχα ρωτήσει στα αγγλικά έναν σιδηροδρομικό στο Μόναχο από ποια γραμμή φεύγει το τρένο για Μάνχαϊμ, το "γαϊδούρι" παρ' ότι είδε ότι ήμουν συνάδελφός του στην Ελλάδα, μου απάντησε σε άπταιστα γερμανικά και μου γύρισε την πλάτη.
Λευκαδα 1992...μετα απο 9 μηνες χωρις ελευθερο ΣΚ εκατσε ενα και αποφασισα να παω για μπανιο...ολα ωραια και καλα μεχρι που πιανει ξαφνικο μπουρινι και γινεται χαμος....καποιος ειναι στα βραχια και κινδυνευει ακουσα μια κυρια να λεει...επεσα στην θαλασσα και τραβηξα κατα τα βραχια...πραγματι υπηρχε ανθρωπος εκει...Γερμανος ογκωδης πανω απο 1.90 υψος....40 λεπτα παλεψα να τον κρατησω στην επιφανεια μεχρι που μας εριξαν σχοινια απο πανω απο τα βραχια και βγηκαμε...νοσηλευθηκαμε σε διπλανα δωματια  γιατι τα σωματα μας απο τα κτυπηματα στα βραχια ειχαν γινει αγνωριστα....εφυγε 2 ημερες πριν απο μενα απο το νοσοκομειο...ουτε ο ιδιος ουτε η οικογενεια του ηρθε να πει μια καλημερα ολες αυτες τις ημερες...μου ειχε κανει τοτε τρομερη εντυπωση
Καταγράφηκε
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #53 στις: Ιούλιος 13, 2014, 02:59:25 μμ »

....δε μου φταινε οι γερμανοι και η τροικα ....απλά δε τους τους ειχα και ποτε σε ιδιαιτερη εκτιμηση
Και δεν έχεις άδικο. Θυμάμαι (και δεν θα το ξεχάσω), όταν είχα ρωτήσει στα αγγλικά έναν σιδηροδρομικό στο Μόναχο από ποια γραμμή φεύγει το τρένο για Μάνχαϊμ, το "γαϊδούρι" παρ' ότι είδε ότι ήμουν συνάδελφός του στην Ελλάδα, μου απάντησε σε άπταιστα γερμανικά και μου γύρισε την πλάτη.
Λευκαδα 1992...μετα απο 9 μηνες χωρις ελευθερο ΣΚ εκατσε ενα και αποφασισα να παω για μπανιο...ολα ωραια και καλα μεχρι που πιανει ξαφνικο μπουρινι και γινεται χαμος....καποιος ειναι στα βραχια και κινδυνευει ακουσα μια κυρια να λεει...επεσα στην θαλασσα και τραβηξα κατα τα βραχια...πραγματι υπηρχε ανθρωπος εκει...Γερμανος ογκωδης πανω απο 1.90 υψος....40 λεπτα παλεψα να τον κρατησω στην επιφανεια μεχρι που μας εριξαν σχοινια απο πανω απο τα βραχια και βγηκαμε...νοσηλευθηκαμε σε διπλανα δωματια  γιατι τα σωματα μας απο τα κτυπηματα στα βραχια ειχαν γινει αγνωριστα....εφυγε 2 ημερες πριν απο μενα απο το νοσοκομειο...ουτε ο ιδιος ουτε η οικογενεια του ηρθε να πει μια καλημερα ολες αυτες τις ημερες...μου ειχε κανει τοτε τρομερη εντυπωση

φετος το χειμωνα εσωσα εναν ΕΛΛΗΝΑ απο πνιγμο.Μαλιστα εκεινη την ωρα που τον ακουσα να πνιγετε μιλουσα με την Δωρα (εδω στο στεκι) και της το ειχα πει κιολας!!.
Ο ανθρωπος ηταν μια ωρα περιπου στην θαλασσα,οταν τον εβγαλα ημιλυποθυμο τον εβαλα στο μαγαζι τον εγδυσα τον τυλιξα με κουβερτες και του γυρισα το αιρ κοντισιον (μια ντουλαπα που εχω στο μαγαζι) πανω του στο φουλ.
φωναξα τον γιατρο ο οποιος ειπε οτι 5 λεπτα ακομα και ο ανθρωπος θα ηταν καπουτ!!
Τωρα ειναι μια χαρα αλλα εδω ειναι η διαφορα, οποτε με δει μου φιλαει τα χερια!!!
Καταγράφηκε
imike
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 278


Προφίλ
« Απάντηση #54 στις: Ιούλιος 13, 2014, 11:51:59 μμ »

0-0  Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
[/quote
Γιάννη, συγχαρητήρια. Στειλε μου πμ με τα στοιχεια σου να σου στείλω τα νομίσματα.
Καταγράφηκε
NMS
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4378


Προφίλ
« Απάντηση #55 στις: Ιούλιος 14, 2014, 12:05:17 πμ »

μπραβο στον νικητη! Χαμόγελο

την λγιτωσε η γυαλα! χαχαχαχαχα μονο το χτεσινο επιασα... και για 8 λεπτα διαφορα αυτον που μπηκε μεσα στο γηπεδο...

Ρε την μερκελ... αλλαξε ταγιερακι.. αλλα και παλι... σαν αποτυχημενος αγγλος λορδος ειναι μετα απο κυνηγι αλεπους.... χεχεχεχε

κουρασμενη πολυ η αργεντινη... ομορφο ομως παιχνιδι... πολλα μπραβο και στις 2 ομαδες!

 
Καταγράφηκε
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #56 στις: Ιούλιος 14, 2014, 12:06:21 πμ »

Ευχαριστώ πολυ.

Στο στοίχημα ομως πόνταρα να σκοράρει πρωτος ο Μιλερ και κέρδισα τον κουβά Σαρκασμός
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
elpidoforos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2465



Προφίλ
« Απάντηση #57 στις: Ιούλιος 14, 2014, 05:48:22 μμ »

....δε μου φταινε οι γερμανοι και η τροικα ....απλά δε τους τους ειχα και ποτε σε ιδιαιτερη εκτιμηση
Και δεν έχεις άδικο. Θυμάμαι (και δεν θα το ξεχάσω), όταν είχα ρωτήσει στα αγγλικά έναν σιδηροδρομικό στο Μόναχο από ποια γραμμή φεύγει το τρένο για Μάνχαϊμ, το "γαϊδούρι" παρ' ότι είδε ότι ήμουν συνάδελφός του στην Ελλάδα, μου απάντησε σε άπταιστα γερμανικά και μου γύρισε την πλάτη.
Τα έχω περάσει και εγώ Θανάση, παλαιότερα στο Μόναχο ακριβώς τα ίδια, οι Γάλλοι παλιά και κυρίως οι Γερμανοί είχαν το ίδιο ψυχολογικό.
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #58 στις: Ιούλιος 15, 2014, 08:57:25 πμ »

Για να καταλαβαινουμε και να εμπεδωνουμε http://www.newsit.gr/default.php?pname=Article&art_id=315434&catid=1
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 3 [4]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences