Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 10, 2024, 03:46:07 μμ
Σελίδες: 1 2 [3] 4
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Χαριζονται νομισματα  (Αναγνώστηκε 12974 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
NMS
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4378


Προφίλ
« Απάντηση #30 στις: Ιούλιος 12, 2014, 02:49:37 μμ »

δυστυχως.... αυτο που ηθελα ειπωθηκε... αλλα θα αναφερω ετσι κι αλλιως...

το παιχνιδι θα ειναι 2-1 υπερ της γερμανιας!

θα προηγηθει γυρω στο 18 η γερμανια με γκολ του muller. ο Messi θα ισοφαρισει με περιτεχνη ενεργεια ή εκτελεση φαουλ στο 39.

το δευτερο ημιχρονο θα παιζουν πιο συγκρατημενα και οι δυο... (φοβατε ο γιαννης το θεριο και το θεριο τον γιαννη). θα χασει η αργεντινη ευκαιρια μεγαλη στο 82 με τον aguero... αλλα στο 88 η γερμανια θα κερδισει πεναλτι (ισως αμφισβητουμενο) μετα απο πτωση παιχτη της (cross) στην μεγαλη περιοχη... (το βιντεο δεν θα διαφωτισει αν ηταν βουτια ή αν υπηρχε επαφη..).  θα το εκτελεσει ο Klose, μεγαλωνωντας το ρεκορ του!! μεχρι να εκτελεστει το πεναλτυ θα εχουμε παει στο 91. ο εξτρα χρονος θα ειναι μικρος πια.. (στο 94 θα το λειξει ο διαιτητης), και ετσι το τελος θα με βρει στεναχωρημενο... και συναμα να μου ερχετε να ξερασω βλεπωντας την Μερκελ με το χαζοπρασινο παλιο ταγερακι της να γελαει και να πανηγυριζει στις κερκιδες, χαζολογοντας με τους γυρω απισημους! μπλιαχ!

αν ολα αυτα γινουν ετσι οπως τα εγραψα... θα το ανοιξω το ρημαδι το γραφειο μεντιουμ..... εχω και μια παλια γυαλα για ψαρακια... μια χαρα! χαχαχαχαχαχαχα  Αβλουλαχ, ψυχιστης αστρολογος - μεντιουμ μεγας διδασκαλος της οθωμανικης αστρολογιας, με κληρονομικο χαρισμα... διαβαζει καφε, γιαουρτι, σουβλακια και τωρα και σπληναντερο! χαχαχαχαχαχαχα

περα απο την πλακα... μακαρι να δουμε καλη μπαλιτσα....

το περιεργο παιχνιδι θα ειναι το σημερινο! τι θα κανουν οι φιλαθλοι... αν το γηπεδο θα εχει κοσμο... πως θα εμφανιστει η βραζιλια.. και αν θα εχουν ψυχολογια... απο την αλλη... οι ολλανδοι το βλεπουν ηδη σαν αγγαρεια και θα ζητουν να τελειωσει....

αν οι βραζιλιανοι φανε γρηγορα γκολ... με καμια βουτια του ρομπεν (πεναλτι) φοβαμαι αντιδρασεις τοσο απο παιχτες οσο κι απο τον κοσμο....
ασε που δε ξερω πως θα αντιδρασει στον εθνικο υμνο της βραζιλιας... κατι μου λεει οτι θα εχουμε γιουχα εκει...


Καταγράφηκε
filpolis
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 158



Προφίλ
« Απάντηση #31 στις: Ιούλιος 12, 2014, 02:55:39 μμ »

3-0 Η Αργεντινη
Καταγράφηκε
GKCollect
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5636


www.mycoins.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #32 στις: Ιούλιος 12, 2014, 04:00:58 μμ »

Γερμανία - Αργεντινή : 5-1

Αν έπαιζε με τη Χαβάη θα ήταν 5-0.
Καταγράφηκε

Περί συλλογής, υπομονή και περισυλλογή.
www.mycoins.gr
nestor
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1556


ΔΕΝ ΘΥΣΙΑΖΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΑΠΩΛΕΣΕΤΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ


Προφίλ
« Απάντηση #33 στις: Ιούλιος 12, 2014, 05:10:07 μμ »

3-3 και πάμε παράταση.
Καταγράφηκε
athas
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #34 στις: Ιούλιος 12, 2014, 05:46:03 μμ »

3-3 και πάμε παράταση.
Να έλεγες 0-0 ή 1-1 να το δεχόμουνα. 3 γκόλ από Αργεντινή και στον Neuer όχι απλά δύσκολο. Ακατόρθωτο θα έλεγα. Αλλά βέβαια η "θεά" είναι στρογγυλή!!!!
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #35 στις: Ιούλιος 12, 2014, 06:00:54 μμ »

1-3 Αργεντινη  Φιλί Φιλί Φιλί Φιλί Φιλί
Καταγράφηκε
athas
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #36 στις: Ιούλιος 12, 2014, 06:08:49 μμ »

1-3 Αργεντινη  Φιλί Φιλί Φιλί Φιλί Φιλί
Ψηλέ, με κοντράρεις και θα χάσεις. Ποιος θα βάλει βρε τα 3 γκολ, που είδανε και πάθανε να βάλουνε 1 στο Ιράν!!!
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #37 στις: Ιούλιος 12, 2014, 06:27:38 μμ »

1-3 Αργεντινη  Φιλί Φιλί Φιλί Φιλί Φιλί
Ψηλέ, με κοντράρεις και θα χάσεις. Ποιος θα βάλει βρε τα 3 γκολ, που είδανε και πάθανε να βάλουνε 1 στο Ιράν!!!
Το είπες και εσυ η μπάλα είναι στρογγυλή και πόρνη (Το γράφω προσεκτικα ) Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
dca$h
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 997


Ποτε μην κανεις αυτο που δεν θελεις να σου κανουν


Προφίλ WWW
« Απάντηση #38 στις: Ιούλιος 12, 2014, 06:41:25 μμ »

δυστυχως.... αυτο που ηθελα ειπωθηκε... αλλα θα αναφερω ετσι κι αλλιως...

το παιχνιδι θα ειναι 2-1 υπερ της γερμανιας!

θα προηγηθει γυρω στο 18 η γερμανια με γκολ του muller. ο Messi θα ισοφαρισει με περιτεχνη ενεργεια ή εκτελεση φαουλ στο 39.

το δευτερο ημιχρονο θα παιζουν πιο συγκρατημενα και οι δυο... (φοβατε ο γιαννης το θεριο και το θεριο τον γιαννη). θα χασει η αργεντινη ευκαιρια μεγαλη στο 82 με τον aguero... αλλα στο 88 η γερμανια θα κερδισει πεναλτι (ισως αμφισβητουμενο) μετα απο πτωση παιχτη της (cross) στην μεγαλη περιοχη... (το βιντεο δεν θα διαφωτισει αν ηταν βουτια ή αν υπηρχε επαφη..).  θα το εκτελεσει ο Klose, μεγαλωνωντας το ρεκορ του!! μεχρι να εκτελεστει το πεναλτυ θα εχουμε παει στο 91. ο εξτρα χρονος θα ειναι μικρος πια.. (στο 94 θα το λειξει ο διαιτητης), και ετσι το τελος θα με βρει στεναχωρημενο... και συναμα να μου ερχετε να ξερασω βλεπωντας την Μερκελ με το χαζοπρασινο παλιο ταγερακι της να γελαει και να πανηγυριζει στις κερκιδες, χαζολογοντας με τους γυρω απισημους! μπλιαχ!

αν ολα αυτα γινουν ετσι οπως τα εγραψα... θα το ανοιξω το ρημαδι το γραφειο μεντιουμ..... εχω και μια παλια γυαλα για ψαρακια... μια χαρα! χαχαχαχαχαχαχα  Αβλουλαχ, ψυχιστης αστρολογος - μεντιουμ μεγας διδασκαλος της οθωμανικης αστρολογιας, με κληρονομικο χαρισμα... διαβαζει καφε, γιαουρτι, σουβλακια και τωρα και σπληναντερο! χαχαχαχαχαχαχα

περα απο την πλακα... μακαρι να δουμε καλη μπαλιτσα....

το περιεργο παιχνιδι θα ειναι το σημερινο! τι θα κανουν οι φιλαθλοι... αν το γηπεδο θα εχει κοσμο... πως θα εμφανιστει η βραζιλια.. και αν θα εχουν ψυχολογια... απο την αλλη... οι ολλανδοι το βλεπουν ηδη σαν αγγαρεια και θα ζητουν να τελειωσει....

αν οι βραζιλιανοι φανε γρηγορα γκολ... με καμια βουτια του ρομπεν (πεναλτι) φοβαμαι αντιδρασεις τοσο απο παιχτες οσο κι απο τον κοσμο....
ασε που δε ξερω πως θα αντιδρασει στον εθνικο υμνο της βραζιλιας... κατι μου λεει οτι θα εχουμε γιουχα εκει...



Εισαι ΘΕΟΣ
Πραγματικα οταν σε διαβαζω Νικο νιωθω .....αγραμματος Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη (παιζει και να ειμαι Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός)
Καταγράφηκε

m42b18 isT
malef13
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 679


Προφίλ
« Απάντηση #39 στις: Ιούλιος 12, 2014, 06:47:49 μμ »

4-2 υπέρ της Γερμανίας. Σαρκασμός

Άντε να δούμε.
Καταγράφηκε

NMS
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4378


Προφίλ
« Απάντηση #40 στις: Ιούλιος 12, 2014, 08:40:19 μμ »


Εισαι ΘΕΟΣ
Πραγματικα οταν σε διαβαζω Νικο νιωθω .....αγραμματος Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη (παιζει και να ειμαι Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός)

γιατι βρε νιωθεις αγραμματος; αν ειναι ετσι... εγω να δεις πως νιωθω οταν μετα διαβαζω τι εχω γραψει... με τα τοσα ορθογραφικα κτλ λαθη.... ριχνω γελιο.... Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
Au1972
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 189


Προφίλ
« Απάντηση #41 στις: Ιούλιος 12, 2014, 08:47:55 μμ »

2-1 η Γερμανία δύσκολα όμως..
Καταγράφηκε
rubirosa
Συντονιστής
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1433



Προφίλ
« Απάντηση #42 στις: Ιούλιος 12, 2014, 08:55:25 μμ »

1-0 η γερμανία, αν και θέλω πολύ να διαψευσθώ.
Καταγράφηκε
oldgeotzo
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2651


Προφίλ
« Απάντηση #43 στις: Ιούλιος 12, 2014, 08:57:42 μμ »

Λες να δουμε καμια ματσαρα?.
2-3 Αργεντινη
Καταγράφηκε
dca$h
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 997


Ποτε μην κανεις αυτο που δεν θελεις να σου κανουν


Προφίλ WWW
« Απάντηση #44 στις: Ιούλιος 12, 2014, 09:03:41 μμ »


Εισαι ΘΕΟΣ
Πραγματικα οταν σε διαβαζω Νικο νιωθω .....αγραμματος Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη (παιζει και να ειμαι Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός)

γιατι βρε νιωθεις αγραμματος; αν ειναι ετσι... εγω να δεις πως νιωθω οταν μετα διαβαζω τι εχω γραψει... με τα τοσα ορθογραφικα κτλ λαθη.... ριχνω γελιο.... Μεγάλο χαμόγελο
Αντε εστω..τελειοφοιτος νηπιαγωγειου Σαρκασμός Σαρκασμός Οσο για τα ορθοφραφηκα λαθη ...ουδεις ασφαλτως Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Παντως σοβαρα θαυμαζω το τροπο που γραφεις και την παντα τελεια χρηση της ελληνικης γλωσας και ειμαι σιγουρος οτι και στην συζητηση θα εισαι πολυυυ ενδιαφερων ανθρωπος. Εγινα "groupie" σου. Χαμόγελο Κλείσιμο ματιού Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός Ιδιως ο τροπος που αναλυεις το οποιο θεμα ειναι αξιο θαυμασμου' (Απο μενα τουλαχιστων)
Αληθεια εχεις σκεφτει να το κανεις επαγγελμα? οπως σου εχουν γραψει και αλλοι? Γιατι οχι?
ΦΙλικα Πανος
Καταγράφηκε

m42b18 isT
Σελίδες: 1 2 [3] 4
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences