Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 12, 2024, 08:21:54 μμ
Σελίδες: 1 ... 7 8 [9] 10 11
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Πολύ εκνευρισμένη...  (Αναγνώστηκε 47982 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
splros_collec
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 987


Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Προφίλ
« Απάντηση #120 στις: Δεκέμβριος 12, 2013, 03:58:11 πμ »

Γιάννη τώρα το είδα. Περαστικά στην μικρούλα σου.
Καταγράφηκε
Mefisto
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 152



Προφίλ
« Απάντηση #121 στις: Δεκέμβριος 12, 2013, 08:14:19 πμ »

Έχω την εντύπωση ότι στα ιδιωτικά σχολεία πάνε μόνο παιδάκια με καλούς τρόπους

Αυτό είναι αλήθεια, κυρία μου.  Πριν την εγγραφή σε ιδιωτικό σχολείο, προηγούνται εξαντλητικές οντισιόν των μικρών υποψηφίων, καθώς και γραπτές εξετάσεις με δύσκολες ερωτήσεις από το “Savoir Vivre” του Ζαμπούνη. Παιδιά που δεν γνωρίζουν, ήδη από την ηλικία των έξι ετών, να τρώνε με μαχαιροπήρουνο και να ανοίγουν την πόρτα του αυτοκινήτου στις κυρίες, απορρίπτονται με συνοπτικές διαδικασίες. Παιδιά που στριγγλίζουν κατά τη διάρκεια του παιχνιδιού, παιδιά που τρέχουν σα σίφουνες,  και γενικά ανάγωγα και ανώριμα εξάχρονα που επιμένουν να συμπεριφέρονται σαν εξάχρονα, καταδικάζονται σε φοίτηση σε δημόσιο σχολείο.





Milou, εύχομαι περαστικά και τάχιστη αποκατάσταση στη μικρούλα. Όσο για τον νευρικό γυμναστή που ξαμολάει μπάλες σε κεφάλια παιδιών, οφείλει κάποιες εξηγήσεις, το λιγότερο.  
Καταγράφηκε
Ανδρομάχη20
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 174



Προφίλ
« Απάντηση #122 στις: Δεκέμβριος 13, 2013, 11:54:49 πμ »

Πωλίνα τι έκανες τελικά?? Πήγες στο σχολείο??
Καταγράφηκε
paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« Απάντηση #123 στις: Δεκέμβριος 13, 2013, 11:57:31 πμ »

Καλημέρα!!και που πάω δε τον πετυχαίνω!!!γιατι παει μετα της 10 και φευγει πιο νωρίς!!!!Εαν δε τον πετύχω και σήμερα δευτερα πρωι και πρωτη ωρα εχει γυμναστική εκει ειμαι σιγουρη οτι θα τον βρω!!!!
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
Ανδρομάχη20
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 174



Προφίλ
« Απάντηση #124 στις: Δεκέμβριος 13, 2013, 12:02:03 μμ »

Καλημέρα!!και που πάω δε τον πετυχαίνω!!!γιατι παει μετα της 10 και φευγει πιο νωρίς!!!!Εαν δε τον πετύχω και σήμερα δευτερα πρωι και πρωτη ωρα εχει γυμναστική εκει ειμαι σιγουρη οτι θα τον βρω!!!!
Η μικρή σου τι κάνει?? Πέρασε το μιμι?
Καταγράφηκε
paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« Απάντηση #125 στις: Δεκέμβριος 13, 2013, 12:12:04 μμ »

Καλημέρα!!και που πάω δε τον πετυχαίνω!!!γιατι παει μετα της 10 και φευγει πιο νωρίς!!!!Εαν δε τον πετύχω και σήμερα δευτερα πρωι και πρωτη ωρα εχει γυμναστική εκει ειμαι σιγουρη οτι θα τον βρω!!!!
Η μικρή σου τι κάνει?? Πέρασε το μιμι?

Το κεφάλι της ειναι καλά εκει που μπήκα τα αγκαθάκια της στέκας απο την μπαλιά η γλώσσα της εχει ακομα πονο οταν  τρωει πηρα στο σχολειο τηλ τωρα εχουν διάλειμμα στις 12.25 και ειναι εκει ο γυμναστής και θα παω!
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
Ανδρομάχη20
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 174



Προφίλ
« Απάντηση #126 στις: Δεκέμβριος 13, 2013, 12:30:40 μμ »

Καλή τύχη! Εύχομαι όλα να πάνε καλά!!! Αύριο φεύγω για Σκόπελο, οπότε τα νέα σας θα τα δω μετά τα Χριστούγεννα(Δεν θα χω ιντερνετ στο νησί), πάω να ετοιμάσω βαλίτσες!! Καλές γιορτές σε όλους σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Καταγράφηκε
paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« Απάντηση #127 στις: Δεκέμβριος 13, 2013, 01:03:14 μμ »

Καλή τύχη! Εύχομαι όλα να πάνε καλά!!! Αύριο φεύγω για Σκόπελο, οπότε τα νέα σας θα τα δω μετά τα Χριστούγεννα(Δεν θα χω ιντερνετ στο νησί), πάω να ετοιμάσω βαλίτσες!! Καλές γιορτές σε όλους σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλές γιορτές και σε σας κορίτσι μου!!!!

Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« Απάντηση #128 στις: Δεκέμβριος 13, 2013, 01:10:46 μμ »

Μίλησα και με το δάσκαλο της γυμναστικής φυσικά και δε έγινε εσκεμμένα από ότι μου είπε χτύπησε ταμπλό και έσκασε στο κεφάλι της μικρής και αφού μάτωσε την έστειλε να πλυθεί και συνέχισαν κανονικά δε θυμάται να της είπε "για να ξυπνήσεις" ...δε παραδέχθηκε οτι έγιναν όπως τα είπε η μικρή σίγουρα τα παιδιά βάζουν και μια δόση υπερβολής μέσα, από εκεί και ύστερα αυτο που με ενόχλησε ήταν αφού έφαγε την μπαλιά και μετά πια ήταν η αντίδραση του και το οτι της είπε για να ξυπνήσεις το οποίο ούτε το παραδέχθηκε ούτε το αρνήθηκε ούτε το επιβεβαίωσε οτι της το είπε απλά δε το θυμόταν δε είχα λόγο να του πω τιποτα περισσότερο το θέμα έληξε και όπως και το θέμα εδώ γιατί αρκετά σχολιαστήκαμε οτι το κάναμε baby care το στέκι   Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #129 στις: Δεκέμβριος 13, 2013, 01:22:46 μμ »

Μίλησα και με το δάσκαλο της γυμναστικής φυσικά και δε έγινε εσκεμμένα από ότι μου είπε χτύπησε ταμπλό και έσκασε στο κεφάλι της μικρής και αφού μάτωσε την έστειλε να πλυθεί και συνέχισαν κανονικά δε θυμάται να της είπε "για να ξυπνήσεις" ...δε παραδέχθηκε οτι έγιναν όπως τα είπε η μικρή σίγουρα τα παιδιά βάζουν και μια δόση υπερβολής μέσα, από εκεί και ύστερα αυτο που με ενόχλησε ήταν αφού έφαγε την μπαλιά και μετά πια ήταν η αντίδραση του και το οτι της είπε για να ξυπνήσεις το οποίο ούτε το παραδέχθηκε ούτε το αρνήθηκε ούτε το επιβεβαίωσε οτι της το είπε απλά δε το θυμόταν δε είχα λόγο να του πω τιποτα περισσότερο το θέμα έληξε και όπως και το θέμα εδώ γιατί αρκετά σχολιαστήκαμε οτι το κάναμε baby care το στέκι   Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός


Ε τι να κανουμε περα απο συλλεκτες ειμαστε και γονεις!!  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο . Ειδικα η μικρη μου η κορη ειναι ακρως συλλεκτικη!Δεν νομιζω αλλο παιδι να εχει παρει την φατνη απο το δεντρο να την κρυψει και να ψαχνουμε απο εχθες να την βρουμε!!  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
wavelet
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3299


Τα πάντα ρει, μηδέποτε κατά τ' αυτό μένειν


Προφίλ
« Απάντηση #130 στις: Δεκέμβριος 13, 2013, 01:53:40 μμ »

Μήπως είχες βάλει καμία λίρα μέσα Γιάννη; Τότε εξηγείται Σαρκασμός
Καταγράφηκε

I scream, you scream, we all scream, for ice cream.
Parker
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2060

Ό,τι γράφει, δεν ξεγράφει!


Προφίλ
« Απάντηση #131 στις: Δεκέμβριος 13, 2013, 02:11:39 μμ »

Ειδικα η μικρη μου η κορη ειναι ακρως συλλεκτικη!

Ωχ! Σε βλέπω να ξεχνιέσαι και να τη βάζεις σε καμιά δημοπρασία. Σαρκασμός
Καταγράφηκε

verba volant, scripta manent
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #132 στις: Δεκέμβριος 13, 2013, 02:18:13 μμ »

 Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #133 στις: Δεκέμβριος 13, 2013, 02:26:50 μμ »

Γιαννη μου ειπαμε συλλεκτες,αλλα εσυ το παρακανες!!!παντως,ειναι καλο τα παιδια να αγαπουν αυτο το χομπυ η και αλλα.σιγουρα αποκομιζουν παρα πολλες γνωσεις που στο σχολειο δεν θα μπορουσαν.περα του οτι δεν θα πανε τσαμπα οι κοποι και τα χρηματα που δινουν πολλοι συλλεκτες.αφου τα παιδια τους αδιαφορουν για διαφορους λογους.χαιρετω την παρεα,γιαννης.
Καταγράφηκε
paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« Απάντηση #134 στις: Δεκέμβριος 13, 2013, 04:18:24 μμ »

Γιατί βρε Γιαννάκο μου αναρωτιέσαι που μοιάζει το παιδι σου?Απορία (χαχαχαχαχ άκου έκρυψε την φάτνη το άτιμο!!)
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
Σελίδες: 1 ... 7 8 [9] 10 11
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences