Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 10, 2024, 11:45:10 μμ
Σελίδες: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 18
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 5 Λεπτα 1895  (Αναγνώστηκε 69475 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #105 στις: Δεκέμβριος 22, 2012, 12:12:47 πμ »

Όποιος θέλει πληρώνει, κανέναν δε βάζουν με το ζόρι να πιστοποιήσει τα νομίσματά του.
Πριν τη γενίκευση της πιστοποίησης υπήρχε το "τσίλικο" και το "χρέπι" έτσι πωλούνταν τα νομίσματα.
Όποιος θέλει τα κρατάει raw και δεν πληρώνει ούτε μία δραχμή στις εταιρείες.
Αλλά πλέον το νερό έχει μπει στ' αυλάκι και δεν γυρνάει πίσω.
Σε 5 χρόνια (και πολλά λέω) από τώρα δύσκολα θα πουλιέται ακριβό νόμισμα εκτός κουτιού και αυτό είναι ένα γεγονός.
Βρες μου ρε Γιώργη ένα επιτήδευμα που δεν έχει σκοπό το κέρδος, όλοι γι' αυτό πάνε.
Σε δέκα χρόνια από τώρα άλλα λεφτά θα πιάνει μία 5άρα '95 MS67 και άλλα μία MS64.

 
Καταγράφηκε
GKCollect
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5636


www.mycoins.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #106 στις: Δεκέμβριος 22, 2012, 12:15:31 πμ »

Σε 5 χρόνια (και πολλά λέω) από τώρα δύσκολα θα πουλιέται ακριβό νόμισμα εκτός κουτιού και αυτό είναι ένα γεγονός.

Θα συμφωνήσω κι εγώ...

Με πήρε για λίγο ο ύπνος... και έβλεπα ένα ωραίο όνειρο... Που λέτε έβλεπα ότι...

Οι εταιρείες δεν εργάζονται για το χρήμα, εργάζονται για να προάγουν τον συλλεκτισμό και τον πολιτισμό.
Οι εταιρείες θέλουν να μας προστατέψουν από τις κακοτοπιές, θέλουν το καλό μας, βαθμολογούν πάντα με ακρίβεια χωρίς να υπολογίζουν κανένα ιδίων όφελος. ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ δεν σκέφτονται τα χρήματα παρά μόνο να παρέχουν σωστές υπηρεσίες.
Οι εταιρείες έχουν στη διάθεσή τους "βαρβάτα" στοιχεία για όλα τα νομίσματα του κόσμου, και μπορούν και δίνουν τον σωστό βαθμό στη σωστή στιγμή.
Οι εταιρείες δεν είναι μονοπώλια, υπάρχει ευγενείς άμυλα και ο ανταγωνισμός δουλεύει πάντα υπέρ του καταναλωτή, δεν υπάρχει περίπτωση "καρτέλ" μεταξύ των εταιρειών.
Οι εταιρείες προστατεύουν τον καταναλωτή και πλέον όταν ένα νόμισμα είναι κάλπικο, το αναγράφει επίσημα στο κουτί.
Οι εταιρείες προωθούν νέα προϊόντα (πχ όνομα συλλέκτη στο κουτί), γιατί γνωρίζουν τον καθένα από μας με το όνομά μας, δεν είμαστε κάτι απρόσωπο πίσω από τα χρήματα που τους δίνουμε.

...Και μετά ξύπνησα.
Καταγράφηκε

Περί συλλογής, υπομονή και περισυλλογή.
www.mycoins.gr
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #107 στις: Δεκέμβριος 22, 2012, 12:20:16 πμ »

Όποιος θέλει πληρώνει, κανέναν δε βάζουν με το ζόρι να πιστοποιήσει τα νομίσματά του.
Πριν τη γενίκευση της πιστοποίησης υπήρχε το "τσίλικο" και το "χρέπι" έτσι πωλούνταν τα νομίσματα.
Όποιος θέλει τα κρατάει raw και δεν πληρώνει ούτε μία δραχμή στις εταιρείες.
Αλλά πλέον το νερό έχει μπει στ' αυλάκι και δεν γυρνάει πίσω.
Σε 5 χρόνια (και πολλά λέω) από τώρα δύσκολα θα πουλιέται ακριβό νόμισμα εκτός κουτιού και αυτό είναι ένα γεγονός.
Βρες μου ρε Γιώργη ένα επιτήδευμα που δεν έχει σκοπό το κέρδος, όλοι γι' αυτό πάνε.
Σε δέκα χρόνια από τώρα άλλα λεφτά θα πιάνει μία 5άρα '95 MS67 και άλλα μία MS64. 

Γιατι βρε Ηλια ...... τωρα δηλαδη  τα ιδια πιανει;;;;
Καταγράφηκε
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #108 στις: Δεκέμβριος 22, 2012, 12:22:04 πμ »

Σε 5 χρόνια (και πολλά λέω) από τώρα δύσκολα θα πουλιέται ακριβό νόμισμα εκτός κουτιού και αυτό είναι ένα γεγονός.

Θα συμφωνήσω κι εγώ...

Με πήρε για λίγο ο ύπνος... και έβλεπα ένα ωραίο όνειρο... Που λέτε έβλεπα ότι...

Οι εταιρείες δεν εργάζονται για το χρήμα, εργάζονται για να προάγουν τον συλλεκτισμό και τον πολιτισμό.
Οι εταιρείες θέλουν να μας προστατέψουν από τις κακοτοπιές, θέλουν το καλό μας, βαθμολογούν πάντα με ακρίβεια χωρίς να υπολογίζουν κανένα ιδίων όφελος. ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ δεν σκέφτονται τα χρήματα παρά μόνο να παρέχουν σωστές υπηρεσίες.
Οι εταιρείες έχουν στη διάθεσή τους "βαρβάτα" στοιχεία για όλα τα νομίσματα του κόσμου, και μπορούν και δίνουν τον σωστό βαθμό στη σωστή στιγμή.
Οι εταιρείες δεν είναι μονοπώλια, υπάρχει ευγενείς άμυλα και ο ανταγωνισμός δουλεύει πάντα υπέρ του καταναλωτή, δεν υπάρχει περίπτωση "καρτέλ" μεταξύ των εταιρειών.
Οι εταιρείες προστατεύουν τον καταναλωτή και πλέον όταν ένα νόμισμα είναι κάλπικο, το αναγράφει επίσημα στο κουτί.
Οι εταιρείες προωθούν νέα προϊόντα (πχ όνομα συλλέκτη στο κουτί), γιατί γνωρίζουν τον καθένα από μας με το όνομά μας, δεν είμαστε κάτι απρόσωπο πίσω από τα χρήματα που τους δίνουμε.

...Και μετά ξύπνησα.

Εγω παντως  καληνυχτιζω και παω για υπνο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #109 στις: Δεκέμβριος 22, 2012, 11:08:35 πμ »

Όποιος θέλει πληρώνει, κανέναν δε βάζουν με το ζόρι να πιστοποιήσει τα νομίσματά του.
Πριν τη γενίκευση της πιστοποίησης υπήρχε το "τσίλικο" και το "χρέπι" έτσι πωλούνταν τα νομίσματα.
Όποιος θέλει τα κρατάει raw και δεν πληρώνει ούτε μία δραχμή στις εταιρείες.
Αλλά πλέον το νερό έχει μπει στ' αυλάκι και δεν γυρνάει πίσω.
Σε 5 χρόνια (και πολλά λέω) από τώρα δύσκολα θα πουλιέται ακριβό νόμισμα εκτός κουτιού και αυτό είναι ένα γεγονός.
Βρες μου ρε Γιώργη ένα επιτήδευμα που δεν έχει σκοπό το κέρδος, όλοι γι' αυτό πάνε.
Σε δέκα χρόνια από τώρα άλλα λεφτά θα πιάνει μία 5άρα '95 MS67 και άλλα μία MS64. 

Γιατι βρε Ηλια ...... τωρα δηλαδη  τα ιδια πιανει;;;;
Σε δέκα χρόνια η διαφορά θα είναι τεράστια.
Καταγράφηκε
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #110 στις: Δεκέμβριος 22, 2012, 12:59:06 μμ »

Καλημέρα σας και καλές γιορτές σε όλους.

Παιδιά έτσι όπως σας ακούω δεν καταλαβαίνω. Λέτε πως οι εταιρείες πιστοποίησης ειναι για το κέρδος? Αλήθεια πιστεύετε πως κάποιος έστησε με 10 - 20 εκ δολάρια μια εταιρεία για να την πτωχεύσει? ΤΙ ΛΕΤΕ?? Το κέρδος τους νοιάζει ασφαλώς και η διασφάλιση των πελατών τους και της φήμης τους ώστε να μεγιστοποιηθούν τα κέρδη στο μέλλον.
Λετε δεν προάγουν τον συλλεκτισμό και θέλουν τα λεφτα μας και μπουρου μπουρου. Ρε παιδια τι να θέλουν δηλαδή??? Πιστοποιούν νομίσματα και πληρώνονται για αυτό. Εάν λέτε πως κάνουν λαθη σας απαντώ πως λάθη δεν κάνει όποιος δεν ΔΟΥΛΕΥΕΙ. ΟΛΟΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ κάνουν λάθη. Αν νομίζετε πως προωθούν άλλα κέρματα και όχι τα δικά σας σας λεω πως για καθε κερμα παιρνουν τα ΙΔΙΑ ΧΡΗΜΑΤΑ, δεν εχουν συμφερον να το κάνουν, βλεπουν κερματα που δεν θα τα δείτε σε δέκα ζωες.

ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΣΤΙΣ ΖΩΕΣ ΜΑΣ ειτε το παραδέχεστε είτε όχι με κάποιεσ εξαιρεσεις, στην οικαγένεια μας και στουσ φίλουσ μας. Εσεις δηάδή δουλεύετε για 20 ευρώ μεροκάματο και αν μπορούσατε να δουλεύετε για 1000 ευρώ μεροκάματο θα λέγατε όχι.....?? Ή μήπως αν βρείτε π.χ. στο σεντουκι του παππού σας 20 δραχμές Γεωργιου Α 1868 unc θα τις δίνατε με 50 ευρώ την μία, έτσι για να προωθήσετε τον συλλεκτισμο?ΑπορίαΑπορίαΑπορία? Ή μήπως στη δουλειά σας εργάζεστε με 10 % κέρδος και όχι με 200 %?ΑπορίαΑπορίαΑπορίαΑπορία

Τέλος θέλω να πω επειδή μικρός ειναι ο κόσμος και το τονίζω ΔΕΝ ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΑΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ, άλλωστε τους περισσοτερους δεν σας ξέρω, ο καθένας απο εσάς οταν πουλάει Χ  Ε  Σ Τ Η Κ Ε για τον συλλεκτισμό και την νομισματική ιστορία και όλα αυτα τα καλά, το μόνο που θέλει ειναι να πάρει maximun value απο το κέρμα που πουλάει. ΟΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ. Κανενας δεν ενδιαφερεται για τον διπλανό του να τον βοηθήσει να μάθει, ούτε οι εταιρείες ούτε και οι περισσότεροι απο εσας εδώ που πουλάτε λιρίτσες , μέταλλα και ότι άλλο ναναι. Να κρινουμε πρωτα τον εαυτό μας και μετά τους άλλους.

Επειδή νομίζετε πως τα συλλεκτικά είναι κάτι το διαφορετικό παμε σε ένα άλλο παράδειγμα, της ΓΗΣ. Εχετε ενα οικοπεδο που κανει 10κ αντικειμενική και 30κ εμπορική αξία. Ερχομαι εγω και λέω το θελω φίλε ποσο?  Μου λετε 60κ θέλω αδερφέ. Λέω οκ συμφωνουμε. ΟΛΑ ΚΑΛΑ???Με άρμεξε ο πωλητής? ΝΑΙ!!!! Ε, ετσι θα λειτουργούσαμε ΟΛΟΙ αν πουλούσαμε ένα κομμάτι γης. ΚΑΙ ΣΤΑ ΣΥΛΛΕΚΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΑΓΜΑ....... 
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #111 στις: Δεκέμβριος 22, 2012, 01:16:22 μμ »

Α, και κατι τελευταίο. Οι περισσότεροι από εδώ μέσα δεν εχετε σχεση με τον συλλεκτισμό πάσης φύσεως - νομίσματα, γραμματόσημα κλπ αλλά ασχολείστε με τον χρυσό και το ασήμι που ουδεμία σχεση έχουν με τον συλλεκτισμό. Σεβαστό να ασχολείστε με ότι γουστάρετε αλλά δειτε που ειναι τα περισσότερα ποστς και θα καταλάβετε.

GKCollect πουθενα ο ανταγωνισμός δεν δουλεύει υπερ του καταναλωτή. Μονος ειναι ο καθένας στον κόσμο αυτό με μόνους συμπαραστατες την οικογένεια του και 2-3 φίλους-αδερφους. Πλάκα κανεις?? Εδώ  το κράτος δεν φρόντισε να μορφωφούμε δωρεάν περιμένεις να προστατευτείς απο κάπου?Απορία
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #112 στις: Δεκέμβριος 22, 2012, 01:39:13 μμ »

εγω δεν μπορω να καταλαβω?γιατι καθε πλευρα θελει να επιβαλει την αποψη της,στην συλλεκτικη κοινοτητα!ο καθενας συλλεγει για τον εαυτο του!και για τους δικους του λογους!εγω θελω να βλεπω τα νομισματα μου,να μπορω να τα ακουμπω(με ασφαλεια παντα,γινεται και αυτο!),και δεν με ενδιαφερει να τα πουλησω,ουτε τι βαθμο θα πιασουν!ο φιλος μου,τα θελει μεσα στο σλαμπ για προστασια(ειδικα οταν ειναι σπανια,ακριβα,φθειρονται ευκολα,κλπ),και τελος για να αποδεικνυει οντως,οτι ειναι της καταστασης που αναγραφει το σλαμπ οταν θα χρειαστει να τα πουλησει!η το κανει μονο για επενδυση(δινοντας πιο μικρη σημασια στην συλλεκτικη τους αξια,δηλαδη καθαρα για επενδυτικους σκοπους που σιγουρα δεν ειναι κατακριτεος!)τωρα γιατι πρεπει να τα πιστοποιησω εγω!η ο διπλανος μου να παψει να τα πιστοποιει!δεν μπορω να το καταλαβω?υπαρχει και η τριτη ομαδα!που πιστοποιει τα σπανια η τα υψηλης καταστασεως,και οχι φυσικα τα μετρια για τους προφανεις οικονομικους λογους!τι συμφερον εχει καποιος?να επιβαλει την γνωμη του,για το τι θα κανει ο διπλα,  τα νομισματα του!μπορει καποιος να μου το εξηγησει?θα του ειμαι ευγνωμων!τωρα αν καποιος νοιαζετε πιο πολυ για μενα,απο εμενα?ισως?χαιρετω και καλες γιορτες,γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #113 στις: Δεκέμβριος 22, 2012, 02:02:50 μμ »

εγώ κ.Γιάννη ο κυριότερος λόγος που θα τα πιστοποιούσα είναι ότι στο σπίτι μου έχει ελεεινα πολύ υγρασία και θέλω όσο γίνεται να προστατεύονται. Αν εμενα αθήνα πιθανοτατα να τα είχα raw.

Για τα υπόλοιπα λέω την γνώμη μου και μόνον. Ούτε μέτοχος είμαι στην pcgs /  ngc όυτε έχω πουλήσει ένα λέπτον εδώ μέσα, και ούτε κουμαντάρω την τιμή του χρυσού από το πc μου.

Καλά χριστούγεννα σε όλους με υγεία πανω από όλα παιδιά. Και γω εμαθα ενα δυσαρεστο σημερα το πρωι για συγγενη μου. ΥΓΕΙΑ μόνο. Καλημέρα.
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
GKCollect
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5636


www.mycoins.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #114 στις: Δεκέμβριος 22, 2012, 02:05:32 μμ »

GKCollect πουθενα ο ανταγωνισμός δεν δουλεύει υπερ του καταναλωτή. Μονος ειναι ο καθένας στον κόσμο αυτό με μόνους συμπαραστατες την οικογένεια του και 2-3 φίλους-αδερφους. Πλάκα κανεις?? Εδώ  το κράτος δεν φρόντισε να μορφωφούμε δωρεάν περιμένεις να προστατευτείς απο κάπου?Απορία

Μα φυσικά πλάκα κάνω... δεν πρόσεξες το ποστ μου... στο όνειρό μου τα έβλεπα... και μετά ξύπνησα.
Κατά τα άλλα...
οι εταιρείες και ο ανταγωνισμός δουλεύουν, εργάζονται, μοχθούν... εμείς κοιμόμαστε.
Καταγράφηκε

Περί συλλογής, υπομονή και περισυλλογή.
www.mycoins.gr
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #115 στις: Δεκέμβριος 22, 2012, 02:16:57 μμ »

GKCollect πουθενα ο ανταγωνισμός δεν δουλεύει υπερ του καταναλωτή. Μονος ειναι ο καθένας στον κόσμο αυτό με μόνους συμπαραστατες την οικογένεια του και 2-3 φίλους-αδερφους. Πλάκα κανεις?? Εδώ  το κράτος δεν φρόντισε να μορφωφούμε δωρεάν περιμένεις να προστατευτείς απο κάπουΑπορία?

Μα φυσικά πλάκα κάνω... δεν πρόσεξες το ποστ μου... στο όνειρό μου τα έβλεπα... και μετά ξύπνησα.
Κατά τα άλλα...
οι εταιρείες και ο ανταγωνισμός δουλεύουν, εργάζονται, μοχθούν... εμείς κοιμόμαστε.


Αφου ειναι τοσο δυσκολο να αντιληφθουμε το πασιφανες (ως ο Γιωργος ανεφερε) οτι δηλαδη παρακαμπτουν το  απολυτα ορθο με διαφορα τεχνασματα αποσκοποντας στο επιπλεον  κερδος......... οντως εχεις δικιο Κλείσιμο ματιού
Ξερουν πως λειτουργουν τα  συλλεκτικα μυαλα , και τι σημαινει τρυπακι Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκέμβριος 22, 2012, 02:35:12 μμ από coll » Καταγράφηκε
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #116 στις: Δεκέμβριος 22, 2012, 02:17:22 μμ »

Αφου το ειπα αυτο το νομισμα κατω απο δεκα σελιδες δεν πεφτει  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο :DΑν και η κουβεντα εχει παει αλλου.
Καταγράφηκε
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #117 στις: Δεκέμβριος 22, 2012, 02:21:34 μμ »

Αφου το ειπα αυτο το νομισμα κατω απο δεκα σελιδες δεν πεφτει  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο :DΑν και η κουβεντα εχει παει αλλου.

Αυτο δεν ειναι απλα ενα Νομισμα. Ειναι ενα  σηριαλ που αγγγιζει τα ορια του μυθου!!!!!!! Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Ασε που μεχρι να μαθω να ξεχωριζω το xf απο το au  αυτοι θα εφευρουν σε καθε  κατηγορια ms επιπλεον  υποκατηγοριες Σαρκασμός
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκέμβριος 22, 2012, 02:38:31 μμ από coll » Καταγράφηκε
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #118 στις: Δεκέμβριος 22, 2012, 02:36:36 μμ »

Σωτήρη μου εξηγεις ποιο είναι το ορθό και πως βγάζουν επιπλεον κέρδος?ΑπορίαΑπορίαΑπορίαΑπορίαΑπορίαΑπορίαΑπορίαΑπορίαΑπορίαΑπορία??
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #119 στις: Δεκέμβριος 22, 2012, 02:48:10 μμ »

Σωτήρη μου εξηγεις ποιο είναι το ορθό και πως βγάζουν επιπλεον κέρδος?ΑπορίαΑπορίαΑπορίαΑπορίαΑπορίαΑπορίαΑπορίαΑπορίαΑπορίαΑπορία??

Μα προαναφερθηκε απο τον Γιωργο, απο οπου ξεκινησε και ο κυκλος συζητησης.
Το ορθο ειναι μια απολυτοτητα βαθμων  διαχρονικα, που με σοβαροτητα αυτο που θα αναγραφει το slamb αυτο θα ειναι.

Τωρα πανω σε αυτα που παρα  πολυ γενικα ανεφερω χωρα μεγαλη συζητηση που ομως δεν εχει προφανως νοημα......


Υ.Σ <Για σενα> δουλευω βρε αλλα δεν το καταλαβαινεις, Γιατι σε λιγο θα ψαχνεσαι να δωσεις το 66 αρι για ενα 67αρι που ποτε δεν θα καταλαβεις την διαφορα τους.   Μην παρεις και κανα χειροτερο με την τραμπα... Γλώσσα
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 18
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences