Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 06, 2024, 10:55:21 μμ
Σελίδες: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 25
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΤΕΛΙΚΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΓΙΑ ΕΠΕΝΔΥΣΗ ΣΕ ΧΡΥΣΟ.  (Αναγνώστηκε 97138 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
lucky_louk
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1282



Προφίλ
« Απάντηση #255 στις: Μάρτιος 13, 2015, 10:18:00 μμ »

Γατόπαρδε, πες μου κάτι ρε φίλε, αυτόν τον ξέρεις?

http://www.insomnia.gr/classifieds/traders/248617-zanteco/
Καταγράφηκε
lucky_louk
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1282



Προφίλ
« Απάντηση #256 στις: Μάρτιος 13, 2015, 10:18:53 μμ »

Αλλά κυρίως αυτόν!!!!

http://m.proximeety.gr/index.php?pagetype=member&id=1024808
Καταγράφηκε
zanteco
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 120


Προφίλ
« Απάντηση #257 στις: Μάρτιος 13, 2015, 10:20:59 μμ »

ειχες χαρτοφυλακιο 650 μυρια σε δραχμες και το μνημονευεις σα κατι το σουπερ.
εχεις μονο απο τη ΜΟΗ (χωρις τα αλλα πακετα βεβαιως βεβαιως )χαρτοφυλακιο με σημερινη αποτιμηση περιπου 1.5 δις σε δραχμες και λες οκ peanuts
εισαι απλα θεουλης  Σαρκασμός
σιγα μη παμε για υπνο ερχεται και σκ

Κύριε αξιότιμε και σεβαστέ συλλέκτα είπα ότι κάποια στιγμή στο παρελθόν έφθασε το χαρτοφυλάκιο μου σε αξία λογιστική βάσει της τιμής των μετοχών που είχα στα 675.000.000. δραχμές περίπου και δεν είπα ότι έχω ποτέ 1,5 δις,έλεος δηλαδή,εντάξει είναι λίγο βράδυ και λόγω ώρας ο εγκέφαλος ψιλορετάρει αλλά να μην κατεβαζουμε ότι θέλουμε κύριε σεβαστέ συλλέκτα μου με όλον το σεβασμό προς το πρόσωπο σας.Τα σέβη μου.
Καταγράφηκε
d.theodoropoulos
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 565


Προφίλ WWW
« Απάντηση #258 στις: Μάρτιος 13, 2015, 10:22:05 μμ »

Λοιπον να μιλήσουμε λίγο σοβαρά τώρα ....ψάχνω το iphone 6....παιζει καμμία καλη τιμουλα???
Καταγράφηκε

Το καλό και το φθηνό ..... το πήρε ο προηγούμενος !
zanteco
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 120


Προφίλ
« Απάντηση #259 στις: Μάρτιος 13, 2015, 10:23:26 μμ »

Όχι κύριε Λούκυ λουκ μου και ξέρετε το ψευδώνυμο δεν το έχω σε αποκλειστικότητα και μάλιστα κάπου το είδα γραμμένο και μου άρεσε και το ξεσήκωσα.Τα σέβη μου.
Καταγράφηκε
zanteco
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 120


Προφίλ
« Απάντηση #260 στις: Μάρτιος 13, 2015, 10:24:57 μμ »

Ούτε αυτόν γνωρίζω κύριε ΛΟΥΚΥ ΛΟΥΚ.
Καταγράφηκε
zanteco
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 120


Προφίλ
« Απάντηση #261 στις: Μάρτιος 13, 2015, 10:26:49 μμ »

Λοιπον να μιλήσουμε λίγο σοβαρά τώρα ....ψάχνω το iphone 6....παιζει καμμία καλη τιμουλα???
Αξιότιμε κύριε συλλέκτα εγώ τα κινητά μου τα αγοράζω η από το plaisio η από τον Γερμανό οπότε μπορείτε να αποαταθείτε και εσείς εκεί.Τα σέβη μου.
Καταγράφηκε
STYLOROC
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1415


Προφίλ
« Απάντηση #262 στις: Μάρτιος 13, 2015, 10:28:45 μμ »

ειχες χαρτοφυλακιο 650 μυρια σε δραχμες και το μνημονευεις σα κατι το σουπερ.
εχεις μονο απο τη ΜΟΗ (χωρις τα αλλα πακετα βεβαιως βεβαιως )χαρτοφυλακιο με σημερινη αποτιμηση περιπου 1.5 δις σε δραχμες και λες οκ peanuts
εισαι απλα θεουλης  Σαρκασμός
σιγα μη παμε για υπνο ερχεται και σκ

Κύριε αξιότιμε και σεβαστέ συλλέκτα είπα ότι κάποια στιγμή στο παρελθόν έφθασε το χαρτοφυλάκιο μου σε αξία λογιστική βάσει της τιμής των μετοχών που είχα στα 675.000.000. δραχμές περίπου και δεν είπα ότι έχω ποτέ 1,5 δις,έλεος δηλαδή,εντάξει είναι λίγο βράδυ και λόγω ώρας ο εγκέφαλος ψιλορετάρει αλλά να μην κατεβαζουμε ότι θέλουμε κύριε σεβαστέ συλλέκτα μου με όλον το σεβασμό προς το πρόσωπο σας.Τα σέβη μου.

με ολο το σεβασμο αγαπητε αλλα 725.000 μετοχες Χ 6.7 το τεμαχιο σημερα Χ 340 που ειχε η δραχμη 1.5 δις δραχμες μας κανει περιπου,αυτη ειναι η λογιστικη αξια του χαρτοφυλακιου σας σε δραχμες δλδ 3 φορες πανω απο το σημειο αναφορας σας και ειπαμε ειναι μονο μερος του χαρτοφυλακιου σας.
Καταγράφηκε

La révolution hellénique: liberté, égalité, frappernité
d.theodoropoulos
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 565


Προφίλ WWW
« Απάντηση #263 στις: Μάρτιος 13, 2015, 10:29:50 μμ »

Ρε ζαντεκο εαν μου κανεις copy paste πανω απο μια απόδειξη αγοράς κινητού απο γερμανό και πλαίσιο . σου κάνω δώρο 2 λίρες . βάλε τις απόδειξης πανω σε μια εφημερίδα ημερας φωτογράφισε τες και ....κάνε με ξεφτιλα .
Καταγράφηκε

Το καλό και το φθηνό ..... το πήρε ο προηγούμενος !
yiorgos131313
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1369



Προφίλ
« Απάντηση #264 στις: Μάρτιος 13, 2015, 10:31:19 μμ »

Μηπως αυτόν τον γνωριζετε αξιοτιμε φιλε η μηπως κατά συμπτωση εχει και το ιδιο e-mail με το δικο σας?

http://hotwifefantasyplay.com/main/%CF%84%CE%BF-%CE%BC%CE%BF%CF%85%CE%BD%CE%AF-%CF%84%CE%B7%CF%82-%CE%B3%CF%85%CE%BD%CE%B1%CE%AF%CE%BA%CE%B1%CF%82-%CE%BC%CE%BF%CF%85/
Καταγράφηκε
zanteco
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 120


Προφίλ
« Απάντηση #265 στις: Μάρτιος 13, 2015, 10:34:58 μμ »

17 σελιδες για την < τελικη αποφαση του ζαντεκο να επενδυσει σε χρυσο>  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Βρε δεν πατε για υπνο καλυτερα!!
Ειδατε κύριε col που να έλεγα ότι ήθελα να αγοράσω καμία πολυκατοικία θα γινόταν επανάσταση αλλά οκ τι να κάνουμε έτσι είναι η ελληνική κοινωνία και δεν μπορούμε να την αλλάξουμε,εδώ ο σεβαστός κύριος ΛΟΥΚΥ ΛΟΥΚ ψάχνει και βρίσκει αγγελίες σε διάφορα σάιτ με το ίδιο ψευδώνυμο και της βάζει εδώ και με με ρωτάει αν την γνωρίζω,καλά κύριε ΛΟΥΚΥ ΛΟΥΚ ψάξε λίγο ακόμα και μπορείς να βρεις και κανένα άλλο σάιτ με το ίδιο ψευδώνυμο,καλά κύριοι συλλέκτες τι μπορεί να πάθεις κανείς όταν αντιγράφει κάποιο ψευδώνυμο?καλά ειλικρινά διάβασα τις παραπομπές του κύριου ΛΟΥΚΥ ΛΟΥΚ και απόρησα και κανονικά πρέπει να έχει κάποιο σάιτ όπως έχει το google με τα ψευδώνυμα όταν πάς να κάνεις κάποιο email που σου λέει δεν είναι διαθέσιμο γιατί φαντάζεστε να χρησιμοποιεί το ίδιο ψευδώνημο κάποιος ανώμαλος παιδεραστής και να πέσουν πάνω σου που μπορείς να μπλέξεις?Τα σέβη μου.
Καταγράφηκε
d.theodoropoulos
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 565


Προφίλ WWW
« Απάντηση #266 στις: Μάρτιος 13, 2015, 10:38:24 μμ »

Δεν βάζεις εδώ κάνα βιντεακι πριβέ , να εκτοξευτουμε και στο google search  Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Το καλό και το φθηνό ..... το πήρε ο προηγούμενος !
zanteco
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 120


Προφίλ
« Απάντηση #267 στις: Μάρτιος 13, 2015, 10:38:46 μμ »

Να υποθέσω οτι εχεις κάνα e21 ....για αυτό ονειρεύεται και το i8. Καλά κανεις .....τα όνειρα είναι τζάμπα . όσο για το γκομενοπαγιδα......μην κολας... Μπες σε ενα μαγαζάκι που λεει απέξω studio . δώσε ενα 50αρικο στην κοπέλα να ξεχαρμανιασεις .... Και θα ηρεμησεις και δεν θα ονειρεύεται το i8 .
Θα απαντήσω επί του θεματος άλλη ώρα γιατλί βαριέμαι να γράφω πολλά τώρα κύριε συλλέκτα και σας ενημερώνω ότι ποτέ στην ζωή μου δεν έχω πάει με Ιερόδουλο γιατί απεχθάνομαι το είδος και δεν χρειάστηκε και μην κρίνετε εξ ιδίων υμών τα αλλότρια που έλεγαν οι αρχαίοι υμών πρόγονοι.Και βλέπω το γνωρίζεις το i8 γιατί οι περισσότεροι δεν το ξέρουν.Τα σέβη μου.
Καταγράφηκε
d.theodoropoulos
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 565


Προφίλ WWW
« Απάντηση #268 στις: Μάρτιος 13, 2015, 10:42:28 μμ »

Να υποθέσω οτι εχεις κάνα e21 ....για αυτό ονειρεύεται και το i8. Καλά κανεις .....τα όνειρα είναι τζάμπα . όσο για το γκομενοπαγιδα......μην κολας... Μπες σε ενα μαγαζάκι που λεει απέξω studio . δώσε ενα 50αρικο στην κοπέλα να ξεχαρμανιασεις .... Και θα ηρεμησεις και δεν θα ονειρεύεται το i8 .
Θα απαντήσω επί του θεματος άλλη ώρα γιατλί βαριέμαι να γράφω πολλά τώρα κύριε συλλέκτα και σας ενημερώνω ότι ποτέ στην ζωή μου δεν έχω πάει με Ιερόδουλο γιατί απεχθάνομαι το είδος και δεν χρειάστηκε και μην κρίνετε εξ ιδίων υμών τα αλλότρια που έλεγαν οι αρχαίοι υμών πρόγονοι.Και βλέπω το γνωρίζεις το i8 γιατί οι περισσότεροι δεν το ξέρουν.Τα σέβη μου.

Ναι το γνωρίζω ...αλλά δεν Κρινώ εξ ίδιων τα αλλωτρια ...εγώ καβαλαω ενα 92αρι Μ3 και ενα csl που το λιωνω στις πίστες ..για πες μου τώρα το e21 το είχες πάρει πρωτο χερι ... Θες καμμία φωτο απο τον 'σταβλο' 780 ίππων στο σύνολο να την λανσαρεις στο επόμενο σάιτ να το παιξεις και λεζάντας ??
Καταγράφηκε

Το καλό και το φθηνό ..... το πήρε ο προηγούμενος !
zanteco
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 120


Προφίλ
« Απάντηση #269 στις: Μάρτιος 13, 2015, 10:43:08 μμ »

ειχες χαρτοφυλακιο 650 μυρια σε δραχμες και το μνημονευεις σα κατι το σουπερ.
εχεις μονο απο τη ΜΟΗ (χωρις τα αλλα πακετα βεβαιως βεβαιως )χαρτοφυλακιο με σημερινη αποτιμηση περιπου 1.5 δις σε δραχμες και λες οκ peanuts
εισαι απλα θεουλης  Σαρκασμός
σιγα μη παμε για υπνο ερχεται και σκ

Κύριε αξιότιμε και σεβαστέ συλλέκτα είπα ότι κάποια στιγμή στο παρελθόν έφθασε το χαρτοφυλάκιο μου σε αξία λογιστική βάσει της τιμής των μετοχών που είχα στα 675.000.000. δραχμές περίπου και δεν είπα ότι έχω ποτέ 1,5 δις,έλεος δηλαδή,εντάξει είναι λίγο βράδυ και λόγω ώρας ο εγκέφαλος ψιλορετάρει αλλά να μην κατεβαζουμε ότι θέλουμε κύριε σεβαστέ συλλέκτα μου με όλον το σεβασμό προς το πρόσωπο σας.Τα σέβη μου.

με ολο το σεβασμο αγαπητε αλλα 725.000 μετοχες Χ 6.7 το τεμαχιο σημερα Χ 340 που ειχε η δραχμη 1.5 δις δραχμες μας κανει περιπου,αυτη ειναι η λογιστικη αξια του χαρτοφυλακιου σας σε δραχμες δλδ 3 φορες πανω απο το σημειο αναφορας σας και ειπαμε ειναι μονο μερος του χαρτοφυλακιου σας.
Εγώ κύριε συλλέκτα λέω στον ευατόν μου ότι έχω τα ηξ χρήματα όταν τα έχω στα χέρια ζωντανά και όχι σε μετοχές και δεν ήθελα να αναφέρω αυτά που λέτε και το απέφυγα γαι διάφορους λόγους και ξέρω πολύ καλά τι εννοείται αλλά οκ καλύτερα να μην το αναπτύξουμε άλλο το θέμα γιατί δεν θέλω να αποκαλύψω και άλλα και η αλήθεια είναι ότι ήταν λάθος μου που αποκάλυψα το συγκεκριμένο πακέτο μετοχών αλλά επειδή μιλάω ανώνυμα το είπα γιατί εκεί έξω ΟΥΔΕΙΣ γνωστός μου το γνωρίζει εκτός από τον Διευθυντή της τράπεζας μου.Τα σέβη μου.
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 25
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences