Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 07, 2024, 02:36:53 πμ
Σελίδες: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 25
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΤΕΛΙΚΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΓΙΑ ΕΠΕΝΔΥΣΗ ΣΕ ΧΡΥΣΟ.  (Αναγνώστηκε 97140 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
lucky_louk
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1282



Προφίλ
« Απάντηση #300 στις: Μάρτιος 13, 2015, 11:18:04 μμ »

Γατοπαρδος
Kύριοι αναρτώ αυτή εδώ την ανακοίνωση για να την διαβάσουν τα όποια ενδιαφερόμενα μέλη του σαιτι ενδιαφερθούν να αγοράσουν χρυσές λίρες BU από μένα με τι τρόπο πουλώ και λόγω ενός γεγονότος που μου συνέβη την προηγούμενη εβδομάδα,κύριοι την προηγούμενη εβδομάδα συναντήθηκα με έναν κύριο από άλλο σάιτ για να αγοράσει 25 λίρες σε φύσιγγα με κίτρινο καπάκι


Ευχαριστώ για την προσοχή σας και καλές αγορές να έχετε πάντα.

Σεβαστοί κύριοι συλλέκτες θα ήθελα παρακαλώ με κάθε σεβασμό προς το πρόσωπο σας να μου λύσετε και εμένα του άσχετου μία απορία?


Kύριοι μπήκα στο σαιτ για να πουλήσω λίρες ποντάροντας να βρω μερικά ΑΡΧΙΚΟΡΟΙΔΑ συγνώμη συλλέκτες ήθελα να πω και να τους πιάσω ΚΩΤΣΟΥΣ γιατί συμβαίνει ότι εγώ δεν πουλάω από ανάγκη αλλά από θέση ισχύος (φορολογική δήλωση έκανα εφέτος 48500 ευρώ περίπου) και τις λίρες θα τις πουλήσω όχι 335 αλλά πάνω από 350 και απλώς περιμένω κάνα παγκόσμιο μπραφ και δεν με απασχολεί πόσο τις βρίσκετε η όχι,εξάλλου όπως είπε και ένας κύριος συλλέκτης εδώ μέσα είμαι ΓΑΤΑΠΑΡΔΟΣ και όχι σκυλάκι Πεκινουά που πάει να πει ότι είμαι ένα ΦΟΝΙΚΟ ΑΙΛΟΥΡΟΕΙΔΕΣ που ψάχνει ΓΑΖΕΛΕΣ να τις καταβροθχήσει και ήδη μία γαζέλα από Καλαμάτα μεριά μου έστειλε μήνυμα ότι ενδιαφέρετε να αγοράσει 100 κομμάτια στα 320 ευρώ.ΚΑΤΑΝΟΗΤΌ ΚΎΡΙΟΙ ΣΥΛΛΈΚΤΕΣ?α και ξέχασα να σας πω ότι εγώ δεν είμαι συλλέκτης αλλά οικονομικό αρπακτικό.

Κύριε συλλέκτα είναι ΓΕΝΙΚΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ στα σχόλια όλων των κυρίων και σεβαστών συλλεκτών ως προς την πώληση που έχω σε ισχύ και νομίζω ότι κάλυψα όλες τις απορίες τώρα.Ευχαριστώ.

Αν δεν είχα θράσος κύριε συλλέκτα δεν θα ήμουν ΓΑΤΟΠΑΡΔΟΣ αλλά σκυλάκι ΠΕΚΙΝΟΥΑ,ΚΑΤΑΝΟΗΤΟ?

Εγώ κύριε συλλέκτα δεν έχω μάθει να βγαίνω από τις πίσω πόρτες αλλά μόνο από τις μπροστινές και με στρωμένο το κόκκινο χαλί μάλιστα.

Από 350 ευρώ και πάνω και αύριο θα βάλω νέα τιμή στα 350 ευρώ και όποιος θέλει αγοράζει αλλιώς σκασίλα μου μεγάλη και 10 παπαγάλοι που λένε κύριε συλλέκτα.



Zanteco

Κύριοι Διαχειριστές σας ευχαριστώ για την αποδοχή του αιτήματος μου να γίνω μέλος του σάιτ και χαιρετώ εσάς και τα εκλεκτά μέλη του σάιτ.Κύριοι εδώ μέσα μπήκα για μία μικρή βοήθεια αν φυσικά είναι δυνατόν γιατί εγώ δεν είμαι συλλέκτης και είμαι και άσχετος και μπήκα γιατί θέλω να αγοράσω χρυσές λίρες τελευταίας κοπής 2015 ακυκλοφόρητες και μου είπαν ότι στο εξωτερικό υπάρχουν πολλά σάιτ που πωλούν τέτοιες χρυσές λίρες σε πολύ καλές τιμές σε σχέση με την Ελλάδα και παρακαλώ πολύ θα ήθελα κάποιες πληροφορίες σε μένα που όπως σας είπα είμαι άσχετος με το θέμα.Ευχαριστώ πολύ.

Kύριε babis εγ'ω δεν θέλω να αγοράσω μερικές λίρες αλλά κάποια ποσότητα για επένδυση και για αυτό ζήτησα κάποια βοήθεια για τα σάιτ του εξωτερικού,δηλαδή δεν ψάχνω να αγοράσω 5 λίρες από κάποιον η 3 η 10 αλλά να θέλω να βρω μία καλή πηγή στο εξωτερικό και προπάντων φερέγγυα μην πέσω σε κανένα λούκι και χάσω τα λεφτά μου.

Επίσης ευχαριστώ τα εκλεκτά μέλη του σάιτ για την φιλική υποδοχή που μου κάνουν.

Αγαπητοί και και σεβαστοί κύριοι συλλέκτες ψάχνωντας μέσα σε ξένα σάιτ για χρυσές λίρες τελευταίας κοπής και ακυκλφορήτες είδα να αναφέρουν τρεις κατηγορίες νομισμάτων που θα αναφέρω πιο κάτω και θα ήθελα αν έχετε την ευγενή καλοσύνη να μου εξηγήσεις κάποιος τι σημαίνουν αυτές οι κατηγορίες.

Αξιότιμοι Κύριοι συλλέκτες σας ευχαριστώ όλους μέχρι στιγμής που ανταποκριθήκατε στην απορία μου για τα πλακίδια χρυσού και να είστε πάντα καλά για να ενημερώνετε και εμάς τους άσχετους που δεν γνωρίζουμε τα θέματα αυτά για να μην πέσουμε σε καμία περιπέτεια και μετά πηδήσουμε από κανένα πενταόροφο κτήριο που λέει ο λόγος και γίνουμε είδηση στις ειδήσεις.
Καταγράφηκε
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #301 στις: Μάρτιος 13, 2015, 11:18:20 μμ »

Μέχρι να μας πάρει κανένας επόπτης χαμπάρι, θα πέσει λουκέτο, το χοντρύναμε...

Που τις ξέθαψες ρε zanteco τις τριχωτές τραπεζικούς? Αυτές είναι γυαλί όλες...

εσυ παντρεμενος ανθρωπος που τα ξερεις αυτα?εχεις μετοχες και εσυ? Αναποφασιστικότητα
μαλλον δεν εισαι μερακλης

Θα ξυπνήσω τα παιδιά από το γέλιο....Υπήρξα και ανύπαντρος.

Τελικα επενδύουμε σε τριχωτο ή σε ξουρουχι;;  Σαρκασμός


Φίλε ο zanteco είναι μπροστά, ανεβαίνουν οι μετοχές σε τριχωτό...... Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο (άκου ξουρούχι, δεν την είχα ξανακούσει αυτήν την λέξη...).

Μπα!!Πολύ  Κακη επιλογή επενδυσης.
 Είναι μεχρι να του τον κοψει φετα καμια τριχα στο μπάσιμο ή να κολησει κοτοψειρες Σαρκασμός
Καταγράφηκε
STYLOROC
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1415


Προφίλ
« Απάντηση #302 στις: Μάρτιος 13, 2015, 11:18:30 μμ »

ξουρουχι στεγνα......και ας μας πουν βαρβαρους.....αλλα θα κανουμε λιμιτ απ Σαρκασμός
ε ρε τα μπαν ερχονται....
Καταγράφηκε

La révolution hellénique: liberté, égalité, frappernité
Μιχάλης 80
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1489

Αξίως ων έπραξες , απολαμβάνεις.


Προφίλ
« Απάντηση #303 στις: Μάρτιος 13, 2015, 11:24:09 μμ »

Έβαλα μια βότκα με πάγο , συνεχίστε .
Δεν έχει και τίποτα καλό η ΤV.  Σαρκασμός
Mπράβο zanteco με τα ωραία σου  Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Όπως στρώνει ο καθένας , κοιμάται.
lucky_louk
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1282



Προφίλ
« Απάντηση #304 στις: Μάρτιος 13, 2015, 11:24:29 μμ »

www.youtube.com/watch?v=zv750BWrUhY
Καταγράφηκε
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #305 στις: Μάρτιος 13, 2015, 11:25:23 μμ »

Ίσως σας ενδιαφέρει η πληροφορία ότι Ρουμάνες "παλαιών αρχών" αφήνον και τα πόδια τους αξύριστα, γιατί το θεωρούν sexy. Τηρούν και το έθιμο του dragobete (άσχετο)...
Καταγράφηκε
STYLOROC
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1415


Προφίλ
« Απάντηση #306 στις: Μάρτιος 13, 2015, 11:27:14 μμ »

Έβαλα μια βότκα με πάγο , συνεχίστε .
Δεν έχει και τίποτα καλό η ΤV.  Σαρκασμός
Mπράβο zanteco με τα ωραία σου  Σαρκασμός

εσυ εισαι ποτης οποτε δε προκειται ποτε να αποκτησεις χαρτοφυλακιο μετοχων Γλώσσα
αντε παρε καμμια λιρα
Καταγράφηκε

La révolution hellénique: liberté, égalité, frappernité
Μιχάλης 80
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1489

Αξίως ων έπραξες , απολαμβάνεις.


Προφίλ
« Απάντηση #307 στις: Μάρτιος 13, 2015, 11:29:47 μμ »

Πήραμε - πήραμε και μεις οι πτωχοί. Ένα τμχ μόνο  Λύπη
Σήμερα πλερώθηκαν οι δημόσιοι  Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Όπως στρώνει ο καθένας , κοιμάται.
Μιχάλης 80
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1489

Αξίως ων έπραξες , απολαμβάνεις.


Προφίλ
« Απάντηση #308 στις: Μάρτιος 13, 2015, 11:30:58 μμ »

Ίσως σας ενδιαφέρει η πληροφορία ότι Ρουμάνες "παλαιών αρχών" αφήνον και τα πόδια τους αξύριστα, γιατί το θεωρούν sexy. Τηρούν και το έθιμο του dragobete (άσχετο)...


Οι Ρουμάνες μόνο;;
Εγώ ήξερα γενικά οι κου#####στριες.  Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Όπως στρώνει ο καθένας , κοιμάται.
nestor
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1556


ΔΕΝ ΘΥΣΙΑΖΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΑΠΩΛΕΣΕΤΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ


Προφίλ
« Απάντηση #309 στις: Μάρτιος 13, 2015, 11:35:27 μμ »

sac ,dimmarko η κάποιος άλλος χριστιανός ...μπορεί όταν αρχίζει ένα τέτοιο θέμα..που φαίνεται ότι θα έχει προοπτικές bollywood  να μου στέλνετε ένα μαιλ να το παρακολουθώ από την αρχή???...θα κάτσω τώρα να διαβάσω 11 σελίδες....καψιμοοοοοοοοοοοοο
Καταγράφηκε
athas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #310 στις: Μάρτιος 13, 2015, 11:36:15 μμ »

Και τι θα κάνουμε τώρα χωρίς τους 'βαρβάρους";
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
yiorgos131313
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1369



Προφίλ
« Απάντηση #311 στις: Μάρτιος 13, 2015, 11:41:17 μμ »

Zanteco  τρελοπαρτουζιαρη χα χα χα χα






Κύριε milou εγώ τουλάχιστον είμαι ΑΡΣΕΝΙΚΟΣ και όχι ΚΟΥΝΙΣΤΟΣ.Τώρα κύριοο συλλέκτες θα σας αφήσω και θα τα ξαναπούμε για πηγές αγοράς χρυσού ελπίζω και όχι για τα ερωτικά μου γούστα.Καλό βράδυ σε όλους και καλή ανάπαυση να έχετε σεβαστοί αξιοσέβαστοι κυριοι συλλέκτες.
 

Το ΑΡΣΕΝΙΚΟΣ το λες στο φως της μερας μες το σκοταδι μεσα σε τοσο κοσμο μεσα σε τοσες εξυπηρετήσεις φιλων που κανεις πως μπορεις να εισαι σιγουρος??
Καταγράφηκε
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #312 στις: Μάρτιος 13, 2015, 11:41:52 μμ »

Ωρε Ζαντεκο παρε πραμα να σε φτιαξω!!! Σαρκασμός

« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 14, 2015, 12:02:09 πμ από coll » Καταγράφηκε
babis
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1392


Προφίλ
« Απάντηση #313 στις: Μάρτιος 13, 2015, 11:43:46 μμ »

ο πανaθεμάσε coll με ξέρανες
Καταγράφηκε
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #314 στις: Μάρτιος 13, 2015, 11:45:33 μμ »

Ίσως σας ενδιαφέρει η πληροφορία ότι Ρουμάνες "παλαιών αρχών" αφήνον και τα πόδια τους αξύριστα, γιατί το θεωρούν sexy. Τηρούν και το έθιμο του dragobete (άσχετο)...
Οι Ρουμάνες μόνο;;
Εγώ ήξερα γενικά οι κου#####στριες.  Μεγάλο χαμόγελο

Οι κομ#####στριες δεν ξύριζαν/ξυρίζουν πόδια, μασχάλες κλπ από "φεμινιστικά" κίνητρα, σαν αντίδραση στην υπερβολική ενασχόληση με το σεξ απήλ. Στη Ρουμανία όμως θεωρούνται/θεωρούνταν  sexy τα αξύριστα πόδια.

@nestor δεν το πολυδιάβασα το θέμα, απλά έπεσε το μάτι μου σε δύο σημεία. Για την ακρίβεια, μου τράβηξε την προσοχή όταν εμφανίστηκε γυναίκα. Οι λίρες, οι μετοχές κλπ δεν με πολυτραβάνε...
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 25
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences