Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 06, 2024, 10:56:30 μμ
Σελίδες: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 25
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΤΕΛΙΚΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΓΙΑ ΕΠΕΝΔΥΣΗ ΣΕ ΧΡΥΣΟ.  (Αναγνώστηκε 97138 φορές)
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
dimmarko
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1903


Προφίλ
« Απάντηση #270 στις: Μάρτιος 13, 2015, 10:44:40 μμ »

Μηπως αυτόν τον γνωριζετε αξιοτιμε φιλε η μηπως κατά συμπτωση εχει και το ιδιο e-mail με το δικο σας?

http://hotwifefantasyplay.com/main/%CF%84%CE%BF-%CE%BC%CE%BF%CF%85%CE%BD%CE%AF-%CF%84%CE%B7%CF%82-%CE%B3%CF%85%CE%BD%CE%B1%CE%AF%CE%BA%CE%B1%CF%82-%CE%BC%CE%BF%CF%85/


κλαίωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω
Καταγράφηκε
d.theodoropoulos
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 565


Προφίλ WWW
« Απάντηση #271 στις: Μάρτιος 13, 2015, 10:45:56 μμ »

Μηπως αυτόν τον γνωριζετε αξιοτιμε φιλε η μηπως κατά συμπτωση εχει και το ιδιο e-mail με το δικο σας?

http://hotwifefantasyplay.com/main/%CF%84%CE%BF-%CE%BC%CE%BF%CF%85%CE%BD%CE%AF-%CF%84%CE%B7%CF%82-%CE%B3%CF%85%CE%BD%CE%B1%CE%AF%CE%BA%CE%B1%CF%82-%CE%BC%CE%BF%CF%85/


κλαίωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Ελα κα κλαψουμε μαζί χαχαχαχαχα
Καταγράφηκε

Το καλό και το φθηνό ..... το πήρε ο προηγούμενος !
dimmarko
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1903


Προφίλ
« Απάντηση #272 στις: Μάρτιος 13, 2015, 10:47:11 μμ »

Μηπως αυτόν τον γνωριζετε αξιοτιμε φιλε η μηπως κατά συμπτωση εχει και το ιδιο e-mail με το δικο σας?

http://hotwifefantasyplay.com/main/%CF%84%CE%BF-%CE%BC%CE%BF%CF%85%CE%BD%CE%AF-%CF%84%CE%B7%CF%82-%CE%B3%CF%85%CE%BD%CE%B1%CE%AF%CE%BA%CE%B1%CF%82-%CE%BC%CE%BF%CF%85/


το θέλει και μαλλιαρόοοοοοοοοοοο..... Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
κλαίωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Ελα κα κλαψουμε μαζί χαχαχαχαχα
Καταγράφηκε
d.theodoropoulos
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 565


Προφίλ WWW
« Απάντηση #273 στις: Μάρτιος 13, 2015, 10:48:59 μμ »

Μηπως αυτόν τον γνωριζετε αξιοτιμε φιλε η μηπως κατά συμπτωση εχει και το ιδιο e-mail με το δικο σας?

http://hotwifefantasyplay.com/main/%CF%84%CE%BF-%CE%BC%CE%BF%CF%85%CE%BD%CE%AF-%CF%84%CE%B7%CF%82-%CE%B3%CF%85%CE%BD%CE%B1%CE%AF%CE%BA%CE%B1%CF%82-%CE%BC%CE%BF%CF%85/


το θέλει και μαλλιαρόοοοοοοοοοοο..... Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
κλαίωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Ελα κα κλαψουμε μαζί χαχαχαχαχα



Μπακλαβάς ...μπουχαχαχαχα
Καταγράφηκε

Το καλό και το φθηνό ..... το πήρε ο προηγούμενος !
d.theodoropoulos
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 565


Προφίλ WWW
« Απάντηση #274 στις: Μάρτιος 13, 2015, 10:50:18 μμ »

Λοιπον άλλαξε nickname να το πάμε από την αρχή !! Πραγματικα ζαντεκο σε πάω με τα χίλια !!
Καταγράφηκε

Το καλό και το φθηνό ..... το πήρε ο προηγούμενος !
STYLOROC
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1415


Προφίλ
« Απάντηση #275 στις: Μάρτιος 13, 2015, 10:51:31 μμ »

ειχες χαρτοφυλακιο 650 μυρια σε δραχμες και το μνημονευεις σα κατι το σουπερ.
εχεις μονο απο τη ΜΟΗ (χωρις τα αλλα πακετα βεβαιως βεβαιως )χαρτοφυλακιο με σημερινη αποτιμηση περιπου 1.5 δις σε δραχμες και λες οκ peanuts
εισαι απλα θεουλης  Σαρκασμός
σιγα μη παμε για υπνο ερχεται και σκ

Κύριε αξιότιμε και σεβαστέ συλλέκτα είπα ότι κάποια στιγμή στο παρελθόν έφθασε το χαρτοφυλάκιο μου σε αξία λογιστική βάσει της τιμής των μετοχών που είχα στα 675.000.000. δραχμές περίπου και δεν είπα ότι έχω ποτέ 1,5 δις,έλεος δηλαδή,εντάξει είναι λίγο βράδυ και λόγω ώρας ο εγκέφαλος ψιλορετάρει αλλά να μην κατεβαζουμε ότι θέλουμε κύριε σεβαστέ συλλέκτα μου με όλον το σεβασμό προς το πρόσωπο σας.Τα σέβη μου.

με ολο το σεβασμο αγαπητε αλλα 725.000 μετοχες Χ 6.7 το τεμαχιο σημερα Χ 340 που ειχε η δραχμη 1.5 δις δραχμες μας κανει περιπου,αυτη ειναι η λογιστικη αξια του χαρτοφυλακιου σας σε δραχμες δλδ 3 φορες πανω απο το σημειο αναφορας σας και ειπαμε ειναι μονο μερος του χαρτοφυλακιου σας.
Εγώ κύριε συλλέκτα λέω στον ευατόν μου ότι έχω τα ηξ χρήματα όταν τα έχω στα χέρια ζωντανά και όχι σε μετοχές και δεν ήθελα να αναφέρω αυτά που λέτε και το απέφυγα γαι διάφορους λόγους και ξέρω πολύ καλά τι εννοείται αλλά οκ καλύτερα να μην το αναπτύξουμε άλλο το θέμα γιατί δεν θέλω να αποκαλύψω και άλλα και η αλήθεια είναι ότι ήταν λάθος μου που αποκάλυψα το συγκεκριμένο πακέτο μετοχών αλλά επειδή μιλάω ανώνυμα το είπα γιατί εκεί έξω ΟΥΔΕΙΣ γνωστός μου το γνωρίζει εκτός από τον Διευθυντή της τράπεζας μου.Τα σέβη μου.

σεβασμιε εσεις κανατε αναφορα στο υψος του χαρτοφυλακιου σας επι δραχμων και το αναφερατε ως επιτυχια σας.απλα εγω σας ανεφερα το υψος μερους του σημερινου χαρτοφυλακιου σας σε δραχμες να εχετε και ενα μετρο συγκρισης οτι τα πατε καλυτερα.το τριπλασιασατε με μονο μια τοποθετηση σας μην αθροισουμε και τις υπολοιπες.
μια μονο συμβουλη αφηστε την i8.φεραρι η πορσικο θελουν τα πιπινια.την i8 kai να τη δουν δε θα καταλαβαινουν τι ειναι.
τα σεβη μου
Καταγράφηκε

La révolution hellénique: liberté, égalité, frappernité
zanteco
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 120


Προφίλ
« Απάντηση #276 στις: Μάρτιος 13, 2015, 10:51:57 μμ »

Μηπως αυτόν τον γνωριζετε αξιοτιμε φιλε η μηπως κατά συμπτωση εχει και το ιδιο e-mail με το δικο σας?

http://hotwifefantasyplay.com/main/%CF%84%CE%BF-%CE%BC%CE%BF%CF%85%CE%BD%CE%AF-%CF%84%CE%B7%CF%82-%CE%B3%CF%85%CE%BD%CE%B1%CE%AF%CE%BA%CE%B1%CF%82-%CE%BC%CE%BF%CF%85/
Αυτό το email είναι δικό μου κύριε σεβαστέ συλλέκτα και είναι από μία επικοινωνία που είχα με έναν παντρεμένο ζευγάρι τότε που τους μιλούσα για να κάνουμε παρτούζα με μία γκόμενα που είχα τότε και της άρεσαν οι παρτούζες αλλά΄δεν νομίζω να ενδιαφέρει το σάιτ τι κάνω στο κρεβάτι μου κύριε συλλέκτα και απορώ ειλικρινά που ψάχνετε για μένα λες και θα με κάνετε γαμπρό σας κύριε συλλέκτα.Τα σέβη μου.
Καταγράφηκε
d.theodoropoulos
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 565


Προφίλ WWW
« Απάντηση #277 στις: Μάρτιος 13, 2015, 10:52:56 μμ »

Ωραία τώρα που μπήκαμε ψητό... Για πες.τι έγεινε εκείνο το βράδυ
Καταγράφηκε

Το καλό και το φθηνό ..... το πήρε ο προηγούμενος !
yiorgos131313
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1369



Προφίλ
« Απάντηση #278 στις: Μάρτιος 13, 2015, 10:53:25 μμ »

ειχες χαρτοφυλακιο 650 μυρια σε δραχμες και το μνημονευεις σα κατι το σουπερ.
εχεις μονο απο τη ΜΟΗ (χωρις τα αλλα πακετα βεβαιως βεβαιως )χαρτοφυλακιο με σημερινη αποτιμηση περιπου 1.5 δις σε δραχμες και λες οκ peanuts
εισαι απλα θεουλης  Σαρκασμός
σιγα μη παμε για υπνο ερχεται και σκ

Κύριε αξιότιμε και σεβαστέ συλλέκτα είπα ότι κάποια στιγμή στο παρελθόν έφθασε το χαρτοφυλάκιο μου σε αξία λογιστική βάσει της τιμής των μετοχών που είχα στα 675.000.000. δραχμές περίπου και δεν είπα ότι έχω ποτέ 1,5 δις,έλεος δηλαδή,εντάξει είναι λίγο βράδυ και λόγω ώρας ο εγκέφαλος ψιλορετάρει αλλά να μην κατεβαζουμε ότι θέλουμε κύριε σεβαστέ συλλέκτα μου με όλον το σεβασμό προς το πρόσωπο σας.Τα σέβη μου.


με ολο το σεβασμο αγαπητε αλλα 725.000 μετοχες Χ 6.7 το τεμαχιο σημερα Χ 340 που ειχε η δραχμη 1.5 δις δραχμες μας κανει περιπου,αυτη ειναι η λογιστικη αξια του χαρτοφυλακιου σας σε δραχμες δλδ 3 φορες πανω απο το σημειο αναφορας σας και ειπαμε ειναι μονο μερος του χαρτοφυλακιου σας.
Εγώ κύριε συλλέκτα λέω στον ευατόν μου ότι έχω τα ηξ χρήματα όταν τα έχω στα χέρια ζωντανά και όχι σε μετοχές και δεν ήθελα να αναφέρω αυτά που λέτε και το απέφυγα γαι διάφορους λόγους και ξέρω πολύ καλά τι εννοείται αλλά οκ καλύτερα να μην το αναπτύξουμε άλλο το θέμα γιατί δεν θέλω να αποκαλύψω και άλλα και η αλήθεια είναι ότι ήταν λάθος μου που αποκάλυψα το συγκεκριμένο πακέτο μετοχών αλλά επειδή μιλάω ανώνυμα το είπα γιατί εκεί έξω ΟΥΔΕΙΣ γνωστός μου το γνωρίζει εκτός από τον Διευθυντή της τράπεζας μου.Τα σέβη μου.


Μιλατε ανωνηνα αξιολατρευτε κυριε ενώ εχετε το e-mail σας αναρτημενο στο στεκι συλλεκτον και στα ακολουθα σαιτ
με το ονομα tsampas tsampas
http://hotwifefantasyplay.com/main/%CF%84%CF%8C%CE%BB%CE%B7%CF%82-%CE%B7-%CE%B3%CF%85%CE%BD%CE%B1%CE%AF%CE%BA%CE%B1-%CE%BC%CE%BF%CF%85-%CE%B7-%CE%B5%CE%B9%CF%81%CE%AE%CE%BD%CE%B7/

 ποσο ανωνημος πιστευετε ότι μπορει να ειστε , που οποιοσδηποτε σας κλεινει ραντευου για παρτουζα με την κυρια του αφου εχετε δημοσιοποιησει την οικονομικη σας κατασταση ?? τα σεβη μου
Καταγράφηκε
dimmarko
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1903


Προφίλ
« Απάντηση #279 στις: Μάρτιος 13, 2015, 10:54:00 μμ »

Ωραία τώρα που μπήκαμε ψητό... Για πες.τι έγεινε εκείνο το βράδυ

πρέπει να έπεσε πολύ....ξύρισμα... Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
zanteco
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 120


Προφίλ
« Απάντηση #280 στις: Μάρτιος 13, 2015, 10:56:13 μμ »

Να υποθέσω οτι εχεις κάνα e21 ....για αυτό ονειρεύεται και το i8. Καλά κανεις .....τα όνειρα είναι τζάμπα . όσο για το γκομενοπαγιδα......μην κολας... Μπες σε ενα μαγαζάκι που λεει απέξω studio . δώσε ενα 50αρικο στην κοπέλα να ξεχαρμανιασεις .... Και θα ηρεμησεις και δεν θα ονειρεύεται το i8 .
Θα απαντήσω επί του θεματος άλλη ώρα γιατλί βαριέμαι να γράφω πολλά τώρα κύριε συλλέκτα και σας ενημερώνω ότι ποτέ στην ζωή μου δεν έχω πάει με Ιερόδουλο γιατί απεχθάνομαι το είδος και δεν χρειάστηκε και μην κρίνετε εξ ιδίων υμών τα αλλότρια που έλεγαν οι αρχαίοι υμών πρόγονοι.Και βλέπω το γνωρίζεις το i8 γιατί οι περισσότεροι δεν το ξέρουν.Τα σέβη μου.

Ναι το γνωρίζω ...αλλά δεν Κρινώ εξ ίδιων τα αλλωτρια ...εγώ καβαλαω ενα 92αρι Μ3 και ενα csl που το λιωνω στις πίστες ..για πες μου τώρα το e21 το είχες πάρει πρωτο χερι ... Θες καμμία φωτο απο τον 'σταβλο' 780 ίππων στο σύνολο να την λανσαρεις στο επόμενο σάιτ να το παιξεις και λεζάντας ??
Σας ευχαριστώ πολύ κύριε συλλέκτα γαι την προσφορά σας αλλά σε έχω τέτοια απωθυμένα να λανσάρω κατι πουδ εν είναι δικό μου.Τα σέβη μου.
Καταγράφηκε
d.theodoropoulos
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 565


Προφίλ WWW
« Απάντηση #281 στις: Μάρτιος 13, 2015, 10:57:25 μμ »

Ωραία τώρα που μπήκαμε ψητό... Για πες.τι έγεινε εκείνο το βράδυ

πρέπει να έπεσε πολύ....ξύρισμα... Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Ζαντεκο=  cult ...τι να το κανεις το ξυραφι
Καταγράφηκε

Το καλό και το φθηνό ..... το πήρε ο προηγούμενος !
d.theodoropoulos
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 565


Προφίλ WWW
« Απάντηση #282 στις: Μάρτιος 13, 2015, 11:00:57 μμ »

Στο 20 να σταματήσουμε ?? Μην μας πάρει και το ξημέρωμα
Καταγράφηκε

Το καλό και το φθηνό ..... το πήρε ο προηγούμενος !
STYLOROC
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1415


Προφίλ
« Απάντηση #283 στις: Μάρτιος 13, 2015, 11:01:48 μμ »

μερακλης ο σεβαστος
και αυριο μερα ειναι Άνεση
Καταγράφηκε

La révolution hellénique: liberté, égalité, frappernité
babis
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1392


Προφίλ
« Απάντηση #284 στις: Μάρτιος 13, 2015, 11:02:25 μμ »

βρε άσε τα σέβη και αβρότητες που καθόμουν και έκανα μαζί σου διάλογο zanteco που θέλεις κι μετοχές χρυσά και αναλύσεις και δεν έχεις να πάρεις τσιγάρα  πακέτο και παίρνεις χύμα καπνό απο τους Ρώσους στο Σχιστό μεγαλομέτοχε
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 25
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences