Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 04, 2024, 05:48:50 μμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: προβλημα επικοινωνιας  (Αναγνώστηκε 2246 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Mathilda
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 49


Προφίλ
« στις: Απρίλιος 23, 2012, 02:25:22 μμ »

Γεια σας,
δεν ξέρω τι φταίει αλλά έχω μεγάλο πρόβλημα στην αποστολή σχολίων ή νέου θέματος στο φόρουμ.
Αφού συντάξω το θέμα πατάω αποστολή και διαρκώς μου βγάζει το μήνυμα ο διακομιστής έκλεισε κλπ. ή ότι παρέμεινα για μεγάλο χρονικό διάστημα πριν την αποστολή. Για αυτο το λόγο συντάσσω ότι έχω να πω σε έγγραφο στον υπολογιστή κι έπειτα με αντιγραφή συμπληρώνω το θέμα αμέσως συνδεθώ στο φόρουμ . Παρ'όλα αυτά μπορεί να χρειαστεί και 50 φορές να πατήσω αποστολή, να με βγάζει εκτός, να επαναλαμβάνω κι ούτω καθ'εξής. Είναι πολύ κουραστικό έως αποθαρρυντικό για την επικοινωνία μαζί σας.
Δεν ξέρω τι πρέπει να κάνω.
Καμιά ιδέα;;;;
Καταγράφηκε
Mathilda
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 49


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Απρίλιος 23, 2012, 02:26:25 μμ »

Γεια σας,
δεν ξέρω τι φταίει αλλά έχω μεγάλο πρόβλημα στην αποστολή σχολίων ή νέου θέματος στο φόρουμ.
Αφού συντάξω το θέμα πατάω αποστολή και διαρκώς μου βγάζει το μήνυμα ο διακομιστής έκλεισε κλπ. ή ότι παρέμεινα για μεγάλο χρονικό διάστημα πριν την αποστολή. Για αυτο το λόγο συντάσσω ότι έχω να πω σε έγγραφο στον υπολογιστή κι έπειτα με αντιγραφή συμπληρώνω το θέμα αμέσως συνδεθώ στο φόρουμ . Παρ'όλα αυτά μπορεί να χρειαστεί και 50 φορές να πατήσω αποστολή, να με βγάζει εκτός, να επαναλαμβάνω κι ούτω καθ'εξής. Είναι πολύ κουραστικό έως αποθαρρυντικό για την επικοινωνία μαζί σας.
Δεν ξέρω τι πρέπει να κάνω.
Καμιά ιδέα;;;;

ως εκ θαύματος αυτό το δέχτηκε με την πρώτη! Απορία
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences