Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 05, 2024, 08:20:13 μμ
Σελίδες: 1 [2] 3
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Νέο σεντούκι...  (Αναγνώστηκε 6778 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Nonos
Συντονιστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2753



Προφίλ WWW
« Απάντηση #15 στις: Μάρτιος 03, 2016, 05:15:35 μμ »

για πιο λες? αυτη την εχω στα χέρια μου αυτη την στιγμή να την βγαλω φωτογραφία?
Αν εννοείς αυτό, κάτι λέει  Σαρκασμός https://www.sixbid.com/browse.html?auction=987&category=20519&lot=930337
Καταγράφηκε

Έχεις και Facebook?  Έλα μια βόλτα Χαμόγελο Χαμόγελο
paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Μάρτιος 03, 2016, 05:19:25 μμ »

το ιδιο δεν ειναι και το ενα και το αλλο βρε αγόρια???θα με τρελάνετε ? ναι αυτο έχω
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
Sp1
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2600



Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Μάρτιος 03, 2016, 05:23:08 μμ »

το ιδιο δεν ειναι και το ενα και το αλλο βρε αγόρια???θα με τρελάνετε ? ναι αυτο έχω
Αυτό που σου έβαλέ ο φίλος orop είναι δοκίμιο.Γράφει επάνω τη λέξη essai.Το δικό σου γράφει κάτι τέτοιο;
Καταγράφηκε
paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Μάρτιος 03, 2016, 05:27:38 μμ »

το ιδιο δεν ειναι και το ενα και το αλλο βρε αγόρια???θα με τρελάνετε ? ναι αυτο έχω
Αυτό που σου έβαλέ ο φίλος orop είναι δοκίμιο.Γράφει επάνω τη λέξη essai.Το δικό σου γράφει κάτι τέτοιο;

άντε παλι αυτο το εσσαι μπροστά μου...το έχω δει σε καποιο νομισμα απο τα τοσα που ειδα αλλα δε θυμάμαι σε πιο...οχι σε αυτο εδω δε λεει τιποτα τετοιο  Μεγάλο χαμόγελο αρα ειναι μια ομορφη απλη πενταρουλα! παω να ψαξω τωρα να βρω την 1921  Σαρκασμός
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
Sp1
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2600



Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Μάρτιος 03, 2016, 05:30:56 μμ »

το ιδιο δεν ειναι και το ενα και το αλλο βρε αγόρια???θα με τρελάνετε ? ναι αυτο έχω
Αυτό που σου έβαλέ ο φίλος orop είναι δοκίμιο.Γράφει επάνω τη λέξη essai.Το δικό σου γράφει κάτι τέτοιο;

άντε παλι αυτο το εσσαι μπροστά μου...το έχω δει σε καποιο νομισμα απο τα τοσα που ειδα αλλα δε θυμάμαι σε πιο...οχι σε αυτο εδω δε λεει τιποτα τετοιο  Μεγάλο χαμόγελο αρα ειναι μια ομορφη απλη πενταρουλα! παω να ψαξω τωρα να βρω την 1921  Σαρκασμός
Εάν βρήκες τη λέξη essai  σε νόμισμα κάτσε όλη μέρα και όλη τη νύχτα μή σου πώ και ψάχνε γιατί τέτοιο τζόκερ τυχαίνει 1 στο 1.000.000.000 και παραπάνω μή σου πω. Σαρκασμός Αν ισχύει κάτι τέτοιο θα πρόκειται για σοβαρότατο συλλέκτη.
Καταγράφηκε
Nonos
Συντονιστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2753



Προφίλ WWW
« Απάντηση #20 στις: Μάρτιος 03, 2016, 05:32:24 μμ »

οχι σε αυτο εδω δε λεει τιποτα τετοιο  Μεγάλο χαμόγελο
Ξαναρίχτο πίσω στο σεντούκι και βγάλτο αύριο, ποτέ δεν ξέρεις..... Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Έχεις και Facebook?  Έλα μια βόλτα Χαμόγελο Χαμόγελο
paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« Απάντηση #21 στις: Μάρτιος 03, 2016, 05:41:47 μμ »

το ιδιο δεν ειναι και το ενα και το αλλο βρε αγόρια???θα με τρελάνετε ? ναι αυτο έχω
Αυτό που σου έβαλέ ο φίλος orop είναι δοκίμιο.Γράφει επάνω τη λέξη essai.Το δικό σου γράφει κάτι τέτοιο;

άντε παλι αυτο το εσσαι μπροστά μου...το έχω δει σε καποιο νομισμα απο τα τοσα που ειδα αλλα δε θυμάμαι σε πιο...οχι σε αυτο εδω δε λεει τιποτα τετοιο  Μεγάλο χαμόγελο αρα ειναι μια ομορφη απλη πενταρουλα! παω να ψαξω τωρα να βρω την 1921  Σαρκασμός
Εάν βρήκες τη λέξη essai  σε νόμισμα κάτσε όλη μέρα και όλη τη νύχτα μή σου πώ και ψάχνε γιατί τέτοιο τζόκερ τυχαίνει 1 στο 1.000.000.000 και παραπάνω μή σου πω. Σαρκασμός Αν ισχύει κάτι τέτοιο θα πρόκειται για σοβαρότατο συλλέκτη.

είμαι σιγουρη απο τα τοσα που έχω δει οτι το ειδα...δε ξερω που ειναι παρα πολλα αυτα που πρεπει να κοιτάξω θα τα κοιτάξω και παλι και παλι ....για να δουμε!!!!ο τωρινός έτυχε να τα εχει δε ειναι συλλέκτης το ξαναλεω...ο πριν ισως κανεις δε ξερει...
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
iapwnas
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1702



Προφίλ
« Απάντηση #22 στις: Μάρτιος 03, 2016, 05:50:13 μμ »

Παυλινα αλλο ενα σεντουκι να βρεις να ανεβασεις θα φτιαξουμε ειδικη κατηγορια μονο για σενα "σεντουκια/μπαουλα/κρυπτες"  Γλώσσα Φιλί Κλείσιμο ματιού
Την καλησπερα μου, συνεχισε να ανεβαζεις!
Καταγράφηκε

Ουαί τοις ηττημένοις
sabby
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1040


Nothing is true.Everything is possible.


Προφίλ
« Απάντηση #23 στις: Μάρτιος 03, 2016, 06:17:10 μμ »

Στράβωσε το στόμα μου και μουδιάζω σε χέρι-πόδι. Έκπληξη
Αν στο σεντούκι υπάρχουν και ESSAI,πουλάς τα νομίσματα και ανοίγεις cafe που θα ονομαστεί"Το Στέκι της Παυλίνας". Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Ο άνθρωπος που γέμισε αυτό το σεντούκι,σίγουρα "έβλεπε μακρυά",πρέπει να ήταν πολύ δυνατός και  ιδιόρρυθμος συλλέκτης.Είχε σπανιότητες,αλλά τις αποθήκευε "χύμα"σε ένα απλό κουτί,χωρίς καμμία ταξινόμηση.Αβυσσος το μυαλό του ανθρώπου...
Καταγράφηκε
Sp1
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2600



Προφίλ
« Απάντηση #24 στις: Μάρτιος 03, 2016, 06:24:45 μμ »

Στράβωσε το στόμα μου και μουδιάζω σε χέρι-πόδι. Έκπληξη
Αν στο σεντούκι υπάρχουν και ESSAI,πουλάς τα νομίσματα και ανοίγεις cafe που θα ονομαστεί"Το Στέκι της Παυλίνας". Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Ο άνθρωπος που γέμισε αυτό το σεντούκι,σίγουρα "έβλεπε μακρυά",πρέπει να ήταν πολύ δυνατός και  ιδιόρρυθμος συλλέκτης.Είχε σπανιότητες,αλλά τις αποθήκευε "χύμα"σε ένα απλό κουτί,χωρίς καμμία ταξινόμηση.Αβυσσος το μυαλό του ανθρώπου...
Ωπα Βασίλη , μή σε χάσουμε κιόλας ρε φίλε Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
Sroussos
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 911


Προφίλ
« Απάντηση #25 στις: Μάρτιος 03, 2016, 06:46:27 μμ »

Μέσα στις δεκάρες σου ψάξε για να βρεις αν έχει καμιά σαν αυτή 50 λεπτά 1922 και αν αντί για Η έχει ΚΝ ακόμη καλύτερα.
https://www.google.gr/search?q=50+%CE%BB%CE%B5%CF%80%CF%84%CE%B1+1922&rlz=1C1OPRA_enGR571GR573&espv=2&biw=1920&bih=955&tbm=isch&imgil=KTQpzj_pjWGzcM%253A%253B16kegX0b2Oxt3M%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fwww.nomisma.gr%25252FViewArticle.aspx%25253FArticleId%2525253D6016&source=iu&pf=m&fir=KTQpzj_pjWGzcM%253A%252C16kegX0b2Oxt3M%252C_&usg=__NpdNqDwMVT7x_ta-EcsvqfMlx9I%3D&ved=0ahUKEwifiI6B-6TLAhUF0xoKHQ1QAfYQyjcIMQ&ei=hWnYVt-xJ4Wma42ghbAP#imgrc=KTQpzj_pjWGzcM%3A
Καταγράφηκε
lucky_louk
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1282



Προφίλ
« Απάντηση #26 στις: Μάρτιος 03, 2016, 06:55:44 μμ »

το ιδιο δεν ειναι και το ενα και το αλλο βρε αγόρια???θα με τρελάνετε ? ναι αυτο έχω
Δεν πειράζει να σε τρελάνουμε και εμείς λίγο αφού μας πήρες τα ΜΥΑΛΑ! Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Καταγράφηκε
paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« Απάντηση #27 στις: Μάρτιος 03, 2016, 08:11:58 μμ »

τα χέρια μου μαυρισαν ...τις κοίταξα όλες δε βρήκα αυτο που λέτε βρηκα 5αρες 1912 αλλα ηταν η απλες είχε 20αρες δεκαρες αλλα ολα κοινά βρηκα όμως ένα που διέφερε απο τον όλο σωρό για αυτο μου εκανε εντυπωση γιατι δε υπήρχε αλλο τετοιο ίδιο εκει μέσα είναι 10λεπτα με την τρίαινα μπροστά και διπλα δυο δελφινάκια αλλα πίσω δεν έχει οτι είχαν τα άλλα έχει το πουλι με εναν στρατιώτη μπροστά και γραφει 21 απριλιου 1967 πανω απο το 1973 και το αναφέρω γιατι όπως είπα πιο πάνω ήταν το μόνο μεσα σε αυτο το σωρό...
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« Απάντηση #28 στις: Μάρτιος 03, 2016, 08:12:39 μμ »

Παυλινα αλλο ενα σεντουκι να βρεις να ανεβασεις θα φτιαξουμε ειδικη κατηγορια μονο για σενα "σεντουκια/μπαουλα/κρυπτες"  Γλώσσα Φιλί Κλείσιμο ματιού
Την καλησπερα μου, συνεχισε να ανεβαζεις!

κατσε να ξεμπερδέψω με τουτα και θα ανεβάσω και τα υπολοιπα!!!!
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« Απάντηση #29 στις: Μάρτιος 03, 2016, 08:14:39 μμ »

Στράβωσε το στόμα μου και μουδιάζω σε χέρι-πόδι. Έκπληξη
Αν στο σεντούκι υπάρχουν και ESSAI,πουλάς τα νομίσματα και ανοίγεις cafe που θα ονομαστεί"Το Στέκι της Παυλίνας". Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Ο άνθρωπος που γέμισε αυτό το σεντούκι,σίγουρα "έβλεπε μακρυά",πρέπει να ήταν πολύ δυνατός και  ιδιόρρυθμος συλλέκτης.Είχε σπανιότητες,αλλά τις αποθήκευε "χύμα"σε ένα απλό κουτί,χωρίς καμμία ταξινόμηση.Αβυσσος το μυαλό του ανθρώπου...
Ωπα Βασίλη , μή σε χάσουμε κιόλας ρε φίλε Μεγάλο χαμόγελο


χαχααχαααχ δε υπάρχετε!!!!!!! θα το βρω εαν το είδα στο σωρό θα ξαναπέσει στα χέρια μου...εψαχνα αποψε να βρω κατι τουρκικα και δε μπορεσα να τα βρω γινεται ενας χαμός!!!!κάθισα ομως και τελείωσα με τις δεκαρες και τα σχετικά!
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
Σελίδες: 1 [2] 3
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences