Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 02, 2024, 01:37:20 πμ
Σελίδες: [1] 2 3
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Ποσειδώνας -Δήμητρα εκτίμηση.  (Αναγνώστηκε 9045 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Sp1
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2600



Προφίλ
« στις: Ιούνιος 11, 2014, 09:59:42 μμ »

Μια εκτίμιση Στον Ποσειδώνα και τη Δημητρούλα  θα ήθελα όποιος έχει διάθεση.Τα πήρα απο το φίλο μου τον Asimako.(Γιάννη).Πιάνουν το VF35 τί λέτε;Να ακούσω γνώμες.Αυριο θα βάλω και μια άλλη Δημητρούλα να μου πείτε αν είναι καθαρισμένη.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 11, 2014, 10:57:14 μμ από Sp1 » Καταγράφηκε
Sp1
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2600



Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Ιούνιος 11, 2014, 10:19:47 μμ »

Παιδιά ελεύθερα ,δεν δαγκώνω Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Ιούνιος 11, 2014, 10:22:44 μμ »

Παιδιά ελεύθερα ,δεν δαγκώνω Μεγάλο χαμόγελο

Αμα θέλουμε σε πιστεύουμε  Στριφογύρισμα ματιών

Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Ιούνιος 11, 2014, 10:23:47 μμ »

εκτιμιση απο νομισμα που αγορασες απο μελος στο στεκι.....ειναι καπως  Σαρκασμός..παντως εγω πιστευω οτι το εχουν αυτο που λες και ισως παραπανω
Καταγράφηκε
Sp1
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2600



Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Ιούνιος 11, 2014, 10:27:08 μμ »

Σε ευχαριστώ Αντώνη.Παιδιά απο καθαρή περιέργεια για να μαθαίνω καλύτερα κι εγω να αξιολογώ τα νομίσματα ρωτάω.Αν θέλετε πέστε. Χαμόγελο
Καταγράφηκε
georok
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3122


Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Ιούνιος 11, 2014, 10:29:37 μμ »

vf και τα δύο. Ο Ποσειδώνας απροβλημάτιστος, η Δήμητρα μπορεί καθαρισμένη
Καταγράφηκε
Sroussos
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 911


Προφίλ
« Απάντηση #6 στις: Ιούνιος 12, 2014, 08:15:45 πμ »

Είναι αντιδεοντολογικό να κάνουμε κρίση όταν λες πως το πήρες από μέλος και λίγο πολύ πως στα έδωσε ως VF 35. Τί να σου πούμε αν σε κορόιδεψε ή όχι ; Εσύ ξέρεις. Νομίζω πως το σωστό είναι αν θέλουμε  να πάρουμε γνώμες αξιολόγησης να ζητάμε τις γνώμες χωρίς πρόσθετες πληροφορίες για το νόμισμα .
Καταγράφηκε
asimako
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2487

''Πάντων χρημάτων μέτρον Άνθρωπος''


Προφίλ
« Απάντηση #7 στις: Ιούνιος 12, 2014, 08:53:32 πμ »

τα νομίσματα τα είχα ανεβάσει στο ebay κι ως μέρος πλήρους σετ 7 νομισμάτων Δημοκρατίας 1926-1930 -> http://www.ebay.com/itm/201097353500, ο Σπύρος τα είδε και με ρώτησε αν μπορώ να του δώσω μόνο αυτά τα δυο χωρίς οποιαδήποτε αναφορά στην κατάστασή τους και του τα έδωσα σε καλύτερη τιμή επίσης χωρίς οποιαδήποτε αναφορά στην κατάστασή τους και φυσικά ταυτόχρονα κατέβασα και την καταχώρηση απ' το ebay. Όλα τα άλλα είναι περιττά και μόνο προβλήματα ή παρεξηγήσεις ενδέχεται να προκαλέσουν και μάλιστα εντελώς άδικα κατά την ταπεινή μου άποψη. Αν ο ίδιος ο Σπύρος δεν έχει να προσθέσει κάτι άλλο παρακαλώ να κλειδωθεί ή ακόμα καλύτερα να διαγραφεί το θέμα.  Σφραγισμένα χείλη
Καταγράφηκε

''Πάντων χρημάτων μέτρον Άνθρωπος''
georok
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3122


Προφίλ
« Απάντηση #8 στις: Ιούνιος 12, 2014, 09:02:50 πμ »

 εγώ υπέθεσα ότι συνεννοηθήκατε πρώτα για να τα βάλεις για εκτίμηση.
οντως ,ούτε εμένα μου φαίνεται πρέπον
Καταγράφηκε
Sp1
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2600



Προφίλ
« Απάντηση #9 στις: Ιούνιος 12, 2014, 10:33:42 πμ »

Γιαννη  μου μια απλη ερωτηση εκανα για εκτιμιση.Ολα τα υπολοιπα ειναι λογια περιττα.Ευχαριστω και καλημερα σας.
Καταγράφηκε
Sp1
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2600



Προφίλ
« Απάντηση #10 στις: Ιούνιος 12, 2014, 10:35:35 πμ »

τα νομίσματα τα είχα ανεβάσει στο ebay κι ως μέρος πλήρους σετ 7 νομισμάτων Δημοκρατίας 1926-1930 -> http://www.ebay.com/itm/201097353500, ο Σπύρος τα είδε και με ρώτησε αν μπορώ να του δώσω μόνο αυτά τα δυο χωρίς οποιαδήποτε αναφορά στην κατάστασή τους και του τα έδωσα σε καλύτερη τιμή επίσης χωρίς οποιαδήποτε αναφορά στην κατάστασή τους και φυσικά ταυτόχρονα κατέβασα και την καταχώρηση απ' το ebay. Όλα τα άλλα είναι περιττά και μόνο προβλήματα ή παρεξηγήσεις ενδέχεται να προκαλέσουν και μάλιστα εντελώς άδικα κατά την ταπεινή μου άποψη. Αν ο ίδιος ο Σπύρος δεν έχει να προσθέσει κάτι άλλο παρακαλώ να κλειδωθεί ή ακόμα καλύτερα να διαγραφεί το θέμα.  Σφραγισμένα χείλη

+1
Καταγράφηκε
Sp1
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2600



Προφίλ
« Απάντηση #11 στις: Ιούνιος 12, 2014, 10:39:49 πμ »

τα νομίσματα τα είχα ανεβάσει στο ebay κι ως μέρος πλήρους σετ 7 νομισμάτων Δημοκρατίας 1926-1930 -> http://www.ebay.com/itm/201097353500, ο Σπύρος τα είδε και με ρώτησε αν μπορώ να του δώσω μόνο αυτά τα δυο χωρίς οποιαδήποτε αναφορά στην κατάστασή τους και του τα έδωσα σε καλύτερη τιμή επίσης χωρίς οποιαδήποτε αναφορά στην κατάστασή τους και φυσικά ταυτόχρονα κατέβασα και την καταχώρηση απ' το ebay. Όλα τα άλλα είναι περιττά και μόνο προβλήματα ή παρεξηγήσεις ενδέχεται να προκαλέσουν και μάλιστα εντελώς άδικα κατά την ταπεινή μου άποψη. Αν ο ίδιος ο Σπύρος δεν έχει να προσθέσει κάτι άλλο παρακαλώ να κλειδωθεί ή ακόμα καλύτερα να διαγραφεί το θέμα.  Σφραγισμένα χείλη

+1
[/quote
Ουτε αν με κοροιδεψε ζητησα γνωμη ουτε ειπα οτι μου τα εδωσε σαν vf35.Προσωπικη εκτιμιση εκανα αλλα μου φαινεται οτι στο στεκι πλεον πρεπει να προσεχουμε και πως αναπνεουμε.
Καταγράφηκε
nestor34
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1480


Είμαι ένας Αναρχικός συλλέκτης νομισμάτων!


Προφίλ
« Απάντηση #12 στις: Ιούνιος 12, 2014, 10:59:12 πμ »

να αναπνέεις δεν υπάρχει πρόβλημα, αν κλάσεις όμως, θα το πάρουμε μυρωδιά όλοι  Σαρκασμός
Καταγράφηκε
Sp1
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2600



Προφίλ
« Απάντηση #13 στις: Ιούνιος 12, 2014, 11:13:20 πμ »

να αναπνέεις δεν υπάρχει πρόβλημα, αν κλάσεις όμως, θα το πάρουμε μυρωδιά όλοι  Σαρκασμός
Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
συλλεκτρια-κα
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1797


Προφίλ
« Απάντηση #14 στις: Ιούνιος 12, 2014, 11:23:56 πμ »

ρε παιδια γιατι βλεπετε συνομωσιες παντου???ο σπυρος ανεβασε τα νομισματα για εκτιμηση και ειπε την προσωπικη του εκτιμηση!δεν ειδα να γραψει πουθενα οτι του ειπε ο γιαννης ειναι τοσο παρτα!!!
ισα ισα που πιστευω αν ηθελε να ελεγξει αν τον (ξεγελασε) ο γιαννης δεν θα εγραφε απο την αρχη οτι τα πηρε απο αυτον!θα ζητουσε μια εκτιμηση και αν του γραφατε π.χ καθαρισμενα, fine και τα σχετικα μετα θα πηγαινε στον γιαννη να του ζητουσε τα ρεστα!δεν το εκανε ομως ετσι!!!
δηλαδη πως μπορει να μαθει ενας καινουργιος να εκτιμαει ενα νομισμα αν δεν ανεβασει αυτο που αγορασε να πει την γνωμη του και υστερα να δει και τα σχολια που θα του γραψετε?Απορία
απο το τιποτα δηλαδη παει να δημιουργηθει θεμα!απο την στιγμη που δεν ξερουμε τι συμφωνια εχουν κανει και σε τι τιμη τα εχει δωσει ο πωλητης καλο ειναι να μην κανουμε εμεις υποθεσης!!!γιατι δημιουργουμε ετσι αρνητικο κλιμα και δεν χρειαζετε!!!μια παρεα ειμαστε ολοι!!! Κλείσιμο ματιού
φιλικα δωρα! Χαμόγελο

Καταγράφηκε
Σελίδες: [1] 2 3
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences