Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 03, 2024, 09:16:55 πμ
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 5 δραχμες 1833  (Αναγνώστηκε 5912 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Ιούνιος 20, 2013, 03:53:42 μμ »

που να δεις στα ουσιώδη!!!!κλάνω φωτιές και βγάζουν φλόγες τα ρουθουνια μου!Αφηνιάζω και χλιμιτρίζω ,στα μάτια μου που γυαλίζουν τρέχει αιμα και απ τα αυτιά μου βγαινουν καπνοι μαυροι ,παρόλλο που πάτησα τα 40άντα και θα επρεπε να κουλάρω..

Βασιλη θα σε συμβουλευα ολα τα παραπανω να μην τα κανεις μεσα στο στεκι διοτι , , , , , καταλαβαινεις.
Αφου πατησες τα 40 μεγαλωσες , κουλαρε λοιπον και φερσου οπως οι υπολοιποι.  Χαμόγελο
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Ιούνιος 20, 2013, 04:14:13 μμ »

που να δεις στα ουσιώδη!!!!κλάνω φωτιές και βγάζουν φλόγες τα ρουθουνια μου!Αφηνιάζω και χλιμιτρίζω ,στα μάτια μου που γυαλίζουν τρέχει αιμα και απ τα αυτιά μου βγαινουν καπνοι μαυροι ,παρόλλο που πάτησα τα 40άντα και θα επρεπε να κουλάρω..

Βασιλη θα σε συμβουλευα ολα τα παραπανω να μην τα κανεις μεσα στο στεκι διοτι , , , , , καταλαβαινεις.
Αφου πατησες τα 40 μεγαλωσες , κουλαρε λοιπον και φερσου οπως οι υπολοιποι.  Χαμόγελο
Γιώργη σε καταγγέλω δημόσια διότι καταστέλεις την ελεύθερη έκφραση και κατά συνέπειαν την ψυχαγωγία του κοινού από θεάματα χωρίς άρτον βέβαια. Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
tom
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2852


Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Ιούνιος 20, 2013, 04:57:36 μμ »

Γιωργο τα σεβομαι τα λεφτα και για αυτο δεν το χτυπησα πιο πολυ,,,,επειδη δεν ηξερα,,,οπως σεβομαι και την γνωμη του Βασιλη σαν πιο ειδικος οτι ειναι τζουφιο,,,,το ρισκο που ειπα ειναι οτι πεταω ενα 50αρικο μηπως και ειναι καλο,,,,,,,μεχρι εκει οχι παραπανω,,,,,το ειδα στο τελευταιο λεπτο και δεν προλαβαινα να το σηκωσω εδω να μου πειτε την γνωμη σας...
Τωρα αν ο Βασιλης λεει οτι ειναι τζουφιο τελος....γλυτωσα και το 50αρικο...
Καταγράφηκε

O παιζων χανει και ο πινων μεθα.
Μαντούση Κυρι
Επισκέπτης
« Απάντηση #18 στις: Ιούνιος 20, 2013, 06:12:27 μμ »

Το νομισμα ειναι γνησιο... Αυτο της φωτογραφιας τουλαχιστον!!!  Σαρκασμός Σαρκασμός

http://eshop.sillektiki.com/Product/102/Page/327/el/
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences