Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 03, 2024, 09:52:35 πμ
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Πόσο κρίμα...  (Αναγνώστηκε 4065 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Ιούνιος 18, 2013, 10:08:41 πμ »

Γνώμη μου είναι πως μόνο χειρότερο μπορείς να το κάνεις.
Μην το πειράξεις καλύτερα.
Απο θέμα αισθητικής ίσως συμμορφωθεί αλλα....

και εγω ετσι νομίζω!!! Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Ιούνιος 18, 2013, 10:13:04 πμ »

Μπράβο Παυλίνα καλορίζικα. Η δραχμή μάλον είναι του 1832. Πάντως αυτός που σου τα δίνει πρέπει να σε συμπάθησε πολύ, γιατί αν οι τιμές που μας λες είναι αληθηνές ( που είναι) στη κυριολεξία στα χαρίζει. Ο κρίκος ανοίγει στην δραχμή οπως τον βλέπω, ούτε κολημένος πρέπει να είναι , αλιώς με μικρό τροχό κόβεται. Στο δίδραχμο θέλει καμηνέτο σε κοσμιματοπώλη για να ξεκολήσει ή τροχό . Αλλά αυτά δεν ξέρω άν θα κάνουν και ζημία στο νόμισμα που είναι και σε αξιόλογη κατάσταση. Θα σου πούν οι πίο σχετικοί . Στο άλλο σου θέμα θα σου στείλω το απόγευμα ένα ling σχετικό.

Καλημέρα!!! Μεγάλο χαμόγελο
Δε μπορώ να διακρίνω την ημερομηνια με τιποτα!!!!θα λεω οτι ειναι του 1832 λοιπον!οσο αφορά το αλλο ναι αυτο σκεφτόμουν σε καμινέτο αλλα ισως να το αποτελειώσει το νομισματάκι.Οχι δε εχω λογο να πω ψέματα τόσο το πήρα απλά πάνε μεγάλες ποσότητες ασημιού και τυχαίνει να πεφτουν και νομίσματα που πάω εγω και τα μαζευω οτι κιαν ειναι και σε οποια κατάσταση κιαν ειναι!!!απο το να λιωθούν σιγουρα σε μενα πιάνουν τόπο!!!!!
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Ιούνιος 18, 2013, 10:18:31 πμ »

Ας μου πει κάποιος εαν γνωρίζει που μπορώ να το πάω να του βγάλω τον κρίκο απο πάνω χωρις να τραυματιστεί πολύ το νόμισμα?Απορία?
Παυλίνα καλορίζικα.

Αν δεις στον δρόμο καμία απο αυτές με τους χαλκάδες στη μύτη ή στα χείλη σίγουρα θα ξέρει να σε βοηθήσει  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

χαχαχαχαχαχαχ και άντε και τους είδα ρωτάς αμα τολμάω να τους ρωτήσω????για φαντάσου τους κατοπιν της ερώτησης μου???το υφος τους!!!! Γλώσσα
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences