Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 07, 2024, 02:48:54 μμ
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 10 λεπτά 1869 εκτιμηση.  (Αναγνώστηκε 3553 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
oldgeotzo
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2651


Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Οκτώβριος 08, 2014, 07:34:16 πμ »

Θα γραψω πιο αναλυτικη αποψη .αν και δεν μου αρεσει οταν το νομισμα ειναι σε δημοπρασια..γιατι
μπορει να επηρεασουμε μια κατασταση και μπορει ..να το χουμε δει λαθος
-το νομισμα απο λεπτομερεια(θεωρητικα) ειναι  γυρω απο τοAu .ομως
εχει καθαριστει η με χημικα ,,Η με αλατα κτλ..που αφηνουν τετοια "σποτακια" πανω στον νομισμα..και
αλλαζουν το χρωμα ..που το κανουν να μοιαζει(καμια σχεση) σαν χρυσαφι λουστροπατινα
Σε μια εταιρια πιστοποιησης(οχι οτι εχει καμια ουσια)..το κουτι λογω των παραπανω ..πιθανον θα
εγραφε xf cleaned .η xf details ..κτλ..ριχνοντας του δηλαδη ενα βαθμο λογω σημαδιων επεμβασης(χτυπηματων-αποχρωματισμο κτλ..)
Τωρα το αν αξιζει να αγοραστει ειναι του καθενος θεμα..δηλαδη αν θελει να δωσει 17+8+2(paypal)=27 ευρο
Ισως να αξιζε να δωσει κατι λιγο παραπανω να παρει ενα ακαθαριστο xf(δηλαδη vf ευρωπαικο..η και +)..
Η μπορει να το παρει αν του αρεσει η λεπτομερεια  και εμφανιση..και δεν τον απασχολει κατι αλλο
Μεχρι παντως αυτε τις καταστασεις..δεν ειναι δυσκολο νομισμα..ποσο μαλον καθαρισμενο
Μου αρεσει ..μιας και δεν αμελω..κανενα νομισμα και κανενα ποσο...αλλα δε θα το αγοραζα με 27
υγ..αν ηξερα οτι ειναι σε πωληση δε θα σχολιαζα..αλλα αφου αρχισαμε.. ας γραψω την πληρη αποψη μου ειυε σωστη ..ειτε λαθος
Καλη μερα να χουμε
Καταγράφηκε
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Οκτώβριος 08, 2014, 08:07:41 πμ »

Γιώργο μου ευτυχώς που δεν σου αρέσει να κανεις κριτική σε νομίσμα που δημοπρατεται! Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός

Μην απαντήσεις, πλάκα κάνω ασφαλώς.
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
oldgeotzo
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2651


Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Οκτώβριος 08, 2014, 08:14:52 πμ »

Αστα Μπιλυ Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο..πρωτη και τελευταια..αλλα επειδη εγραψα "απο λεπτομερεια" au..τουλχιστον
να γραψω την πληρη αποψη μου..που βεβαια μπορει να ειναι λαθος Αναποφασιστικότητα
Τι να κανω ..δεν το ηξερα ..
Καταγράφηκε
Sp1
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2600



Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Οκτώβριος 08, 2014, 09:30:27 πμ »

Γιωργο καλημερα.Σε ευχαριστω που ααχοληθηκες τοσο.Πραγματι τωρα ειδα και προσεξα οσα επεσημανες.Μου εδωσες την καλυτερη απαντηση για το αν θα το παρω.Ε δεν ειναι και κοροιδο ο Γαλλος που το δινει.
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences