Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 02, 2024, 10:09:02 μμ
Σελίδες: [1] 2 3 ... 6
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 1/4 Δραχμή 1833  (Αναγνώστηκε 27476 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« στις: Απρίλιος 19, 2012, 01:26:23 μμ »

Για πείτε μου ρε παληκάρια αυτή πιο κάτω πόσο την κοστολογείτε, γιατί ένας μάγκας από δω μέσα που ψάχνει λέει για Όθωνες με πλησίασε του είπα 70€ και αποκάλεσε εμένα και κάποιους άλλους εδω μέσα απατεώνα και άλλα διάφορα που έφτασα σε σημείο να τον βρίσω.
Βασιλάκη δεν άντεξα 40 μηνύματα για ένα κοινό νόμισμα του τα έχωσα και εγώ.
Είμαι απατεώνας ρε παιδιά πείτε μου σας παρακαλώ.
Καταγράφηκε
LTZORTZAK
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3405


if you are good at something never do it for free


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Απρίλιος 19, 2012, 02:20:25 μμ »

ΨΕΜΑΤΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΕΙ ΠΟΤΕ ΜΟΥ ΕΣΥ ΨΕΥΔΕΣΑΙ ΠΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ 30PM ΤΟ ΠΟΛΥ 10 ΕΣΤΕΙΛΑ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΑΠΛΑ ΗΘΕΛΑ  ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΦΩΤΟΣ ΝΑ ΔΩΤΟ ΝΟΜΙΣΜΑ ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΣΤΕΙΛΕΙΣ.ΑΣ ΠΟΥΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥΣ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΥΠΟΣΤΙΡΙΞΟΥΝ ΕΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΕΣΕΝΑ ΠΟΥ ΣΕ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ  ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΣΥΝΕΡΓΑΣΤΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΟΣΤΙΡΙΖΑ ΤΟΝ ΞΕΝΟ.

ανδρεα εδω εισαι λαθος αν σου ελεγε μ ######ς θα τον εκραζαν ολοι
αλλα δυστυχος επεσες στην περιπτωση
ο ηλιας ειναι οχι μονο εντυμος και σωστοσ αλλα ο καλυτερος απο ολους  και δεν υπαρχει ουτε μια στο εκατομυριο να σε κοροιδεψε

Καταγράφηκε

pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Απρίλιος 19, 2012, 02:26:35 μμ »

ΨΕΜΑΤΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΕΙ ΠΟΤΕ ΜΟΥ ΕΣΥ ΨΕΥΔΕΣΑΙ ΠΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ 30PM ΤΟ ΠΟΛΥ 10 ΕΣΤΕΙΛΑ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΑΠΛΑ ΗΘΕΛΑ  ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΦΩΤΟΣ ΝΑ ΔΩΤΟ ΝΟΜΙΣΜΑ ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΣΤΕΙΛΕΙΣ.ΑΣ ΠΟΥΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥΣ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΥΠΟΣΤΙΡΙΞΟΥΝ ΕΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΕΣΕΝΑ ΠΟΥ ΣΕ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ  ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΣΥΝΕΡΓΑΣΤΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΟΣΤΙΡΙΖΑ ΤΟΝ ΞΕΝΟ.

ανδρεα εδω εισαι λαθος αν σου ελεγε μ ######ς θα τον εκραζαν ολοι
αλλα δυστυχος επεσες στην περιπτωση
ο ηλιας ειναι οχι μονο εντυμος και σωστοσ αλλα ο καλυτερος απο ολους  και δεν υπαρχει ουτε μια στο εκατομυριο να σε κοροιδεψε


Ρε Λεωνίδα με έβγαλε από τα ρούχα μου.
Προσπάθησα να του εξηγήσω πως να κινείται στο χώρο αφού τα είχε ακούσει από το Βασιλάκη γιατί κατάλαβα ότι είναι λίγο επιπόλαιος λόγω ηλικίας.
Βρήκα και τον μπελά μου.
Καταγράφηκε
pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Απρίλιος 19, 2012, 02:57:46 μμ »

ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΩ ΑΠΟ ΗΠΕΙΡΟ ΣΤΗΝ ΛΕΣΧΗ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΔΕΝ ΤΟ ΑΞΙΖΕΙΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΦΟΥ ΕΙΣΑΙ 100 ΚΙΛΑ ΜΑ...... ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΣΑΣ ΡΩΤΑΝΕ ΟΙ ΝΕΟΙ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΣΥΛΛΟΓΗ ΤΟΥΣ ΛΕΤΕ ΜΕ ΕΠΡΗΞΕΣ ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΓΕΝΗΘΗΚΑΤΕ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΘΑΤΕ ΟΛΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑΚΑΝΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΒΡΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΝΕΙΣ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΕΝΑ ΝΟΜΙΣΜΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΑΛ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΝΑΣ ΑΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΝΑ ΑΚΝΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΧΟΥΝ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΜΑ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΜΟΝΟ ΕΞΥΠΝΟΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ.ΑΥΤΑ ΕΙΧΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΟΝΟ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΑΛΛΟ ΑΣ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟ ΠΟΣΤ ΑΠΟ ΤΟΥΣ MODERATORS ΓΡΑΨΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΣΤΑ Α....... ΜΟΥ ΘΑ ΣΕ ΓΡΑΦΩ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ.
Εύγε τέκνον μου.
Ανέβασε τις απαντήσεις μου παρακαλώ αν έχεις την καλοσύνη.
Καταγράφηκε
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Απρίλιος 19, 2012, 03:20:07 μμ »

Δεν ειναι και ασχημη η δραχμουλα για 70 Άνεση
Φιλε καλοριζικη ναναι, να την χαρεις !!!
 


Υ.Σ Παιδια μην βγαζετε π.μ . Μπορει τον καθενα να τον πνιγει το δικιο αλλα δεν ειναι πρεπον
Καταγράφηκε
pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Απρίλιος 19, 2012, 03:25:03 μμ »

Δεν ειναι και ασχημη η δραχμουλα για 70 Άνεση
Φιλε καλοριζικη ναναι, να την χαρεις !!!
 


Υ.Σ Παιδια μην βγαζετε π.μ . Μπορει τον καθενα να τον πνιγει το δικιο αλλα δεν ειναι πρεπον
Το προκάλεσε φίλε μου.
Καλό είναι να ξέρουμε τι ρόλο παίζει ο καθένας εδω μέσα.
Μια οικογένεια είμαστε.
Καταγράφηκε
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #6 στις: Απρίλιος 19, 2012, 03:29:27 μμ »

Δεν ειναι και ασχημη η δραχμουλα για 70 Άνεση
Φιλε καλοριζικη ναναι, να την χαρεις !!!
 


Υ.Σ Παιδια μην βγαζετε π.μ . Μπορει τον καθενα να τον πνιγει το δικιο αλλα δεν ειναι πρεπον
Το προκάλεσε φίλε μου.
Καλό είναι να ξέρουμε τι ρόλο παίζει ο καθένας εδω μέσα.
Μια οικογένεια είμαστε.


Μια και τοφερε η κουβεντα φιλε, 1 δραχμη σε αναλογη κατασταση ποσο θα προσφεροταν;;

Φιλικα
Σωτήρης
Καταγράφηκε
pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #7 στις: Απρίλιος 19, 2012, 03:33:01 μμ »

100 με 120 Ευρώ κατά τη γνώμη μου.
Βέβαια τώρα κρίση έχουμε, βλέπεις τι έγινε για 70 Ευρώ. Σαρκασμός
Καταγράφηκε
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #8 στις: Απρίλιος 19, 2012, 03:41:15 μμ »

 Τhanks

Y.Σ Συνιστω ψυχραιμια παιδια,διοτι αν ο Γιωργης κοψει   εισητηρια , το τοπικ θα περασει κατα πολυ τα 70. Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Καλο απογευμα φιλε .
Ευχαριστω και παλι.

Καταγράφηκε
pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #9 στις: Απρίλιος 19, 2012, 03:47:15 μμ »

Όντως έχει λίγο γέλιο.
Και ο Βασιλάκης όταν τσακώθηκε με τον Τριπολιτσιώτη έριξα πολύ γέλιο.
Καλό θα ήταν πάντως τα παιδιά να μην το σβήσουν για λόγους γνώσης τρόπου συναλλαγών. Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε
AndreasB
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 178



Προφίλ
« Απάντηση #10 στις: Απρίλιος 19, 2012, 03:49:43 μμ »

ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΗ pepos ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΜΟΥ ΔΙΟΤΙ ΑΠΛΑ ΠΑΡΑΦΕΡΘΗΚΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΤΣΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΕ ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΝ ΤΟΝ ΕΝΟΧΛΩ ΜΕ ΤΑ ΜΗΝΗΜΑΤΑ ΜΠΟΡΕΙ ΑΠΛΑ Ν ΑΜΟΥ ΠΕΙ ΦΙΛΕ ΜΗΝ ΜΟΥ ΞΑΝΑΣΤΕΙΛΕΙΣ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΠΑΡΤΙΔΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΑΠΛΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο pepos πΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΕΙΑΜΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΣΥΛΛΕΚΤΗΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΓΙΝΩ ΠΟΙΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΕΤΣΙ ΑΡΧΙΣΑΤΕ ΚΑΙ ΕΔΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΚΑΝΕΝΑΣ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΕΤΣΙ ΣΕ ΕΝΑΝ ΝΕΟ ΣΥΛΛΕΚΤΗ ΠΟΥ ΜΠΕΝΕΙ ΕΔΩ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΥΤΑ ΕΙΧΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΖΗΤΑΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΗ pepos ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΠΡΟΣΟΠΙΚΟ ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΔΗΜΟΣΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ.
Καταγράφηκε
pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #11 στις: Απρίλιος 19, 2012, 03:59:40 μμ »

ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΗ pepos ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΜΟΥ ΔΙΟΤΙ ΑΠΛΑ ΠΑΡΑΦΕΡΘΗΚΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΤΣΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΕ ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΝ ΤΟΝ ΕΝΟΧΛΩ ΜΕ ΤΑ ΜΗΝΗΜΑΤΑ ΜΠΟΡΕΙ ΑΠΛΑ Ν ΑΜΟΥ ΠΕΙ ΦΙΛΕ ΜΗΝ ΜΟΥ ΞΑΝΑΣΤΕΙΛΕΙΣ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΠΑΡΤΙΔΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΑΠΛΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο pepos πΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΕΙΑΜΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΣΥΛΛΕΚΤΗΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΓΙΝΩ ΠΟΙΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΕΤΣΙ ΑΡΧΙΣΑΤΕ ΚΑΙ ΕΔΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΚΑΝΕΝΑΣ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΕΤΣΙ ΣΕ ΕΝΑΝ ΝΕΟ ΣΥΛΛΕΚΤΗ ΠΟΥ ΜΠΕΝΕΙ ΕΔΩ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΥΤΑ ΕΙΧΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΖΗΤΑΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΗ pepos ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΠΡΟΣΟΠΙΚΟ ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΔΗΜΟΣΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ.
Πρώτον φίλε μου σου είπα να μην ξαναστείλεις μήνυμα αλλά εσύ έστειλες.
Δεύτερον δεκτή η συγνώμη σου και προς θεού κακία δεν κρατώ ούτε για πολύ πιο σοβαρά.
Τρίτον εάν διάβαζες με προσοχή αυτά που σου έγραψα και με τον τρόπο που σου τα έγραψα θα καταλάβαινες ότι να σε βοηθήσω ήθελα και όχι να σου πουλήσω.
Και εγώ στην ηλικία σου δε σήκωνα μύγα στο σπαθί μου, αλλά η ζωή με έμαθε.
Απλά μου σήκωσες λίγο την πίεση, τίποτα παραπάνω.
Καταγράφηκε
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #12 στις: Απρίλιος 19, 2012, 04:03:16 μμ »

GONGRATULATIONS!!!!!!

Και εγω κουμπαρος!!!! Γλώσσα
Καταγράφηκε
pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #13 στις: Απρίλιος 19, 2012, 04:05:25 μμ »

GONGRATULATIONS!!!!!!

Και εγω κουμπαρος!!!! Γλώσσα
Θα σε έχουμε στα υπ' όψη, έχουμε και άλλες προτάσεις. Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #14 στις: Απρίλιος 19, 2012, 04:10:16 μμ »

Με λένα Ηλία και εσένα Ανδρέα απ' ότι κατάλαβα.
Χάρηκα για τη γνωριμία.
Πάντως έχε υπ' όψη σου έχω κάνει και λούστρος στα νεανικά μου χρόνια μεταξύ πολλών άλλων εργασιών του ποδαριού οπότε την τέχνη την ξέρω. Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1] 2 3 ... 6
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences