Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 03, 2024, 03:48:33 πμ
Σελίδες: 1 [2] 3 4 ... 8
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Χάγερ  (Αναγνώστηκε 28009 φορές)
0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
asimako
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2487

''Πάντων χρημάτων μέτρον Άνθρωπος''


Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Νοέμβριος 10, 2014, 10:59:14 μμ »

Τα καλά κ τα σπάνια νομίσματα - πολύ περισσότερο απο τα κοινά - δεν θέλουν κουτιά-φέρετρα...!
+1
Καταγράφηκε

''Πάντων χρημάτων μέτρον Άνθρωπος''
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Νοέμβριος 10, 2014, 10:59:25 μμ »

Να στε καλα  Χαμόγελο
Μετα απο καιρο μπορω να πω (πρόσφατα στο θεμα ποιότητα η ποσότητα το ανέφερα)οτι κυριως θα ασχοληθώ με raw νομισματα .
Δεν υπαρχει για μενα άλλος τρόπος ώστε να μπορέσω να κανω συλλογη και για μενα πλεον το να πιάνω το νομισμα και να το βλεπω στο album ειναι ´´ολα τα λεφτά´´
Ας ειναι χαμηλης καταστασης.Μου κάνουν  Κλείσιμο ματιού
Τωρα βλεπω οτι μπηκες στο σωστο δρομο....ευγε νεε μου  Άνεση Άνεση Άνεση     Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
zobels
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1991


~Τα πάντα ρει~


Προφίλ WWW
« Απάντηση #17 στις: Νοέμβριος 10, 2014, 11:51:28 μμ »

Συγχαρητήρια πάνω απ όλα  για την υλοποίηση του Στόχου σου. Χαμόγελο
Πάντα τέτοια σου εύχομαι.
Καταγράφηκε

elpidoforos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2465



Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Νοέμβριος 10, 2014, 11:56:30 μμ »

Μπράβο Αντώνη καλορίζικο πάντα τέτοια..
Καταγράφηκε
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #19 στις: Νοέμβριος 11, 2014, 12:35:28 πμ »

αντε και περιμενα κανα μηνα να την δω!!!
Αντωνη καλοριζικη!!Και το κορμι σου να πουλουσες χαλαλι της Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
ζηλεψα τωρα και θελω και γω μια Σαρκασμός Σαρκασμός
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 11, 2014, 12:49:58 πμ από lefmaggos » Καταγράφηκε
pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Νοέμβριος 11, 2014, 01:16:44 πμ »

Μπράβο Τόνυ, δύσκολο κομμάτι.
Καταγράφηκε
haros
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3371



Προφίλ
« Απάντηση #21 στις: Νοέμβριος 11, 2014, 03:27:28 πμ »

Μπραβο Tony για το δυσκολο, καλοριζικο και χαλαλι το "ξεπουλημα" , μην μασας, αλλοι ξεπουλουν την ψυχη τους για ενα νομισμα... Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο.
Καταγράφηκε

Κατά τον Δαίμονα εαυτού
Κώστας Κ.
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 501


Προφίλ
« Απάντηση #22 στις: Νοέμβριος 11, 2014, 08:29:26 πμ »

Μπράβο, Αντώνη, για την απόφασή σου να το χτυπήσεις με αξιώσεις! Όπως αποδείχτηκε ήταν το κατάλληλο timing: περιορισμένο ενδιαφέρον για γυμνά νομίσματα άσχετα αν είναι δύσκολα και ξεκάθαρος προσανατολισμός στην πλειοψηφία των συλλεκτών σε υψηλά "msάκια" τύπου α' δημοκρατίας και παυλάκια.
Μαγκιά σου!
Καταγράφηκε
asimako
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2487

''Πάντων χρημάτων μέτρον Άνθρωπος''


Προφίλ
« Απάντηση #23 στις: Νοέμβριος 11, 2014, 08:35:49 πμ »

Μπράβο, Αντώνη, για την απόφασή σου να το χτυπήσεις με αξιώσεις! Όπως αποδείχτηκε ήταν το κατάλληλο timing: περιορισμένο ενδιαφέρον για γυμνά νομίσματα άσχετα αν είναι δύσκολα και ξεκάθαρος προσανατολισμός στην πλειοψηφία των συλλεκτών σε υψηλά "msάκια" τύπου α' δημοκρατίας και παυλάκια.
Μαγκιά σου!
+1000
Καταγράφηκε

''Πάντων χρημάτων μέτρον Άνθρωπος''
senso1
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 374


senso1


Προφίλ
« Απάντηση #24 στις: Νοέμβριος 11, 2014, 09:15:22 πμ »

κομματαρα μπραβο αντωνη
Καταγράφηκε
wavelet
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3299


Τα πάντα ρει, μηδέποτε κατά τ' αυτό μένειν


Προφίλ
« Απάντηση #25 στις: Νοέμβριος 11, 2014, 09:18:18 πμ »

Να στε καλα  Χαμόγελο
Μετα απο καιρο μπορω να πω (πρόσφατα στο θεμα ποιότητα η ποσότητα το ανέφερα)οτι κυριως θα ασχοληθώ με raw νομισματα .
Δεν υπαρχει για μενα άλλος τρόπος ώστε να μπορέσω να κανω συλλογη και για μενα πλεον το να πιάνω το νομισμα και να το βλεπω στο album ειναι ´´ολα τα λεφτά´´
Ας ειναι χαμηλης καταστασης.Μου κάνουν  Κλείσιμο ματιού
Καλορίζικο φίλε. Ο καθενας μαζεύει ότι τον ευχαριστεί στο μάτι και του ευφραίνει την ψυχή.
Ολα τα άλλα είναι αμπελοφιλοσοφίες.
Καταγράφηκε

I scream, you scream, we all scream, for ice cream.
zobels
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1991


~Τα πάντα ρει~


Προφίλ WWW
« Απάντηση #26 στις: Νοέμβριος 11, 2014, 09:21:11 πμ »

Μπράβο, Αντώνη, για την απόφασή σου να το χτυπήσεις με αξιώσεις! Όπως αποδείχτηκε ήταν το κατάλληλο timing: περιορισμένο ενδιαφέρον για γυμνά νομίσματα άσχετα αν είναι δύσκολα και ξεκάθαρος προσανατολισμός στην πλειοψηφία των συλλεκτών σε υψηλά "msάκια" τύπου α' δημοκρατίας και παυλάκια.
Μαγκιά σου!
+1000
Γελάω με τις άστοχες συγκρίσεις σας.
Στο τέλος θα βάλουμε δοκίμιο Καποδίστρια εν συγκρίσει με τα νομίσματα κων/νου.
Τα χιλιάρικα με τα λίγα ευρώ.
Όλα είναι θέμα τσέπης κ προτίμησης.
Καταγράφηκε

ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #27 στις: Νοέμβριος 11, 2014, 09:35:10 πμ »

Μπράβο, Αντώνη, για την απόφασή σου να το χτυπήσεις με αξιώσεις! Όπως αποδείχτηκε ήταν το κατάλληλο timing: περιορισμένο ενδιαφέρον για γυμνά νομίσματα άσχετα αν είναι δύσκολα και ξεκάθαρος προσανατολισμός στην πλειοψηφία των συλλεκτών σε υψηλά "msάκια" τύπου α' δημοκρατίας και παυλάκια.
Μαγκιά σου!
Το περιορισμενο ενδιαφερον για δυσκολα γυμνα νομισματα οφειλεται σε απουσια ρευστου και ο προσανατολισμος σε υψηλα μσακια α δημοκρατιας- Παυλους  σιγουρα δεν αφορα την πλειοψηφια αλλα μια μικρη μεριδα συλλεκτων που συνεχιζουν να δαπανουν τεραστια σε σχεση με την πραγματικοτητα ποσα και οχι μονο για τα υψηλης αλλα και τα πιο χαμηλης καταστασης.......κανενα δεν μπορουμε να κατηγορησουμε γιατι ο καθενας συλλεγει οτι αυτος θελει οτι τον καθενα ευχαριστει και φυσικα δεν μας πεφτει λογος για τα ποσα που ξοδευονται γιατι δεν βγαινουν απο την δικη μας τσεπη........στα παραπανω θα προσθετα απο πλευρας μου και την πλειοψηφια των νομισματων Γεωργιου(εδω υπαρχουν και καποια δυσκολα)που εξακολουθουν να κυκλοφορουν σε απιστευτα υψηλες τιμες.......καποτε ρωτησα ενα φιλο γιατι σε αυτο το νομισμα(ευκολο Γεωργιου AU κατασταση) τοσο υψηλη τιμη......μα ειναι σλαμπαρισμενο η απαντηση.......δεν φταιω εγω για αυτο η δικη μου αποψη.....σε 10 λεπτα το νομισμα ειχε φυγει και βρισκοταν στα χερια του γεματου χαρα αγοραστη.......γυρισε ο φιλος και μου εκλεισε το ματι.....ειδες δεν ηταν υψηλη η τιμη του.....εσκυψα το κεφαλι δεν μιλησα αλλα σκεφτηκα......ουτε για αυτο φταιω εγω....καλημερα ναχουμε
Καταγράφηκε
dpodaras
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1496


Προφίλ
« Απάντηση #28 στις: Νοέμβριος 11, 2014, 09:37:00 πμ »

Καλορίζικο Αντώνη.  Πάντως δεν ξέρω αν το ανέφερε η δημοπρασία αλλά έχει μπάλωμα στο "1" του 1842.
Καταγράφηκε

wavelet
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3299


Τα πάντα ρει, μηδέποτε κατά τ' αυτό μένειν


Προφίλ
« Απάντηση #29 στις: Νοέμβριος 11, 2014, 09:48:23 πμ »

Μπράβο, Αντώνη, για την απόφασή σου να το χτυπήσεις με αξιώσεις! Όπως αποδείχτηκε ήταν το κατάλληλο timing: περιορισμένο ενδιαφέρον για γυμνά νομίσματα άσχετα αν είναι δύσκολα και ξεκάθαρος προσανατολισμός στην πλειοψηφία των συλλεκτών σε υψηλά "msάκια" τύπου α' δημοκρατίας και παυλάκια.
Μαγκιά σου!
Το περιορισμενο ενδιαφερον για δυσκολα γυμνα νομισματα οφειλεται σε απουσια ρευστου και ο προσανατολισμος σε υψηλα μσακια α δημοκρατιας- Παυλους  σιγουρα δεν αφορα την πλειοψηφια αλλα μια μικρη μεριδα συλλεκτων που συνεχιζουν να δαπανουν τεραστια σε σχεση με την πραγματικοτητα ποσα και οχι μονο για τα υψηλης αλλα και τα πιο χαμηλης καταστασης.......κανενα δεν μπορουμε να κατηγορησουμε γιατι ο καθενας συλλεγει οτι αυτος θελει οτι τον καθενα ευχαριστει και φυσικα δεν μας πεφτει λογος για τα ποσα που ξοδευονται γιατι δεν βγαινουν απο την δικη μας τσεπη........στα παραπανω θα προσθετα απο πλευρας μου και την πλειοψηφια των νομισματων Γεωργιου(εδω υπαρχουν και καποια δυσκολα)που εξακολουθουν να κυκλοφορουν σε απιστευτα υψηλες τιμες.......καποτε ρωτησα ενα φιλο γιατι σε αυτο το νομισμα(ευκολο Γεωργιου AU κατασταση) τοσο υψηλη τιμη......μα ειναι σλαμπαρισμενο η απαντηση.......δεν φταιω εγω για αυτο η δικη μου αποψη.....σε 10 λεπτα το νομισμα ειχε φυγει και βρισκοταν στα χερια του γεματου χαρα αγοραστη.......γυρισε ο φιλος και μου εκλεισε το ματι.....ειδες δεν ηταν υψηλη η τιμη του.....εσκυψα το κεφαλι δεν μιλησα αλλα σκεφτηκα......ουτε για αυτο φταιω εγω....καλημερα ναχουμε
μην ξεχνάς Μιχάλη οτι κανεις δεν θα παρει τίποτα μαζι του, ειτε συλλεγει νομισματα, ειτε στοκάρει λίρες. Σίγουρα άλλοι θα τα χαρούν και θα πίνουν στην υγεία του κορόιδου, οποτε να χαίρεσαι το σήμερα με οτι κανεις και οτι σε ευχαριστεί. Η ζωή είναι σύντομη.
Καταγράφηκε

I scream, you scream, we all scream, for ice cream.
Σελίδες: 1 [2] 3 4 ... 8
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences