Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 02, 2024, 06:24:24 πμ
Σελίδες: 1 ... 5 6 [7]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: αδικος φορος στο ονλαιν ποκερ  (Αναγνώστηκε 22420 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
ΕΛΛΗΝΑΣ30
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 214


η ταν η επι τας


Προφίλ
« Απάντηση #90 στις: Ιούνιος 25, 2015, 02:05:53 μμ »

βοηθουσα και στην οικογενειακη μας επιχειρηση την μητερα μου με προοπτικη να παρω εγω την επιχειρηση,τα ρημαξαν ομως ολα εδω στη δραμα,εκει που ειχαμε 1000 πελατες τωρα εχουμε -1,ας κανει πρωτα ενα μαγαζι ο βαρουφακης η να κατσει να παιξει ποκερ να δει την γλυκα,στο μαγαζι;μια ζωη ρε ουζακι πληρωνουμε την εφορια,το τεβε την δεη τα παντα,εχω φτυσει αιμα για αυτο το κρατος,δουλευα 14 ωρες τιμια την μερα.
Καταγράφηκε
sabby
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1040


Nothing is true.Everything is possible.


Προφίλ
« Απάντηση #91 στις: Ιούνιος 26, 2015, 02:18:37 μμ »

Μα,αυτό ακριβώς δεν κάνει ο Βαρουφάκης τόσους μήνες;Παίζει πόκερ και μάλιστα ποντάρει τις καταθέσεις,το μισθό και τη σύνταξη μας.Και επειδή οι αντίπαλοι είναι συμμορία (χαρτο)κλεφτών,τώρα παίζει τα ρέστα μας.Πόσο,μα πόσο θέλω να είμαι λάθος....
Καταγράφηκε
ΕΛΛΗΝΑΣ30
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 214


η ταν η επι τας


Προφίλ
« Απάντηση #92 στις: Ιούνιος 26, 2015, 11:30:43 μμ »

  ;Dωραιος φιλε sabby,εχεις δικιο,παιζουν με τις ζωες και την ψυχολογια του κοσμου επισης,οτι χειροτερο,καλυτερα να λεγανε απο την αρχη που βγηκανε κυβερνηση,να γινει δημοψηφισμα αφου φαινοτανε οτι δεν κανουν πισω οι δανειστες απο την αρχη,οι δανειστες ειναι ρεστα απο την αρχη,ο συριζα σκεφτεται να τα βαλει και αν χασει να δωσει αυγα σε ολους μας. Σαρκασμός
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 26, 2015, 11:40:10 μμ από ΕΛΛΗΝΑΣ30 » Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 5 6 [7]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences