Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 06, 2024, 02:47:31 μμ
Σελίδες: 1 [2] 3
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Η Επόμενη Μέρα......  (Αναγνώστηκε 8496 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
athas
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Ιούλιος 09, 2015, 07:01:59 πμ »

Οταν λες σε λίγο, τι εννοείς; Για το 2016 είναι προγραμματισμένη, εκτός απροόπτου, η Πολωνία, το 2018 η Κροατία και έχουν σειρά Βουλγαρία, Ρουμανία, Ουγγαρία κ.α. Ασε να μπει πρώτα στην Ενωση και για το νόμισμα βλέπουμε. Αλλωστε, αφού ανήκει γεωγραφικά στην Ευρώπη, όπως ανήκουν και τα Σκόπια, νομοτελειακά αυτός είναι ο στόχος.
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #16 στις: Ιούλιος 09, 2015, 10:51:48 πμ »

Για το 2016 είναι προγραμματισμένη, εκτός απροόπτου, η Πολωνία

Θα... πήξουμε στα αναμνηστικά... :-/
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Ιούλιος 09, 2015, 11:35:57 πμ »

Καλο μεσημερι Γιωργο.Δεν βλεπω ζωηρους σημερα τους επαναστατες. Άνεση Ουτε τους ποιητες επισης. Άνεση
Καταγράφηκε
GKCollect
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5636


www.mycoins.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #18 στις: Ιούλιος 09, 2015, 03:52:19 μμ »

Η επόμενη μέρα ξεκινά με μία δήλωση...
Υπερήφανε λαέ, μη μασάς... υπάρχουν ηγέτες να σε οδηγήσουν !!!

Πηγή : http://news247.gr/eidiseis/psixagogia/celebrities-news/antzela-dhmhtrioy-gia-thn-krish-den-goystarw-to-egxwrio-thelw-na-parw-to-ellhniko.3567650.html
Καταγράφηκε

Περί συλλογής, υπομονή και περισυλλογή.
www.mycoins.gr
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Ιούλιος 09, 2015, 03:59:40 μμ »

Η επόμενη μέρα ξεκινά με μία δήλωση...
Υπερήφανε λαέ, μη μασάς... υπάρχουν ηγέτες να σε οδηγήσουν !!!

Πηγή : http://news247.gr/eidiseis/psixagogia/celebrities-news/antzela-dhmhtrioy-gia-thn-krish-den-goystarw-to-egxwrio-thelw-na-parw-to-ellhniko.3567650.html
Καλο Απόγευμα Γιωργο.Θα σε παρακαλουσα εμενα να μην με αναφέρεις σαν συντροφο,σκετο κυριε Γιαννη μου αρκει.
Καταγράφηκε
Smartmorpheus
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3243



Προφίλ WWW
« Απάντηση #20 στις: Ιούλιος 09, 2015, 03:59:51 μμ »

Tις τελευταίες ώρες, κυκλοφορεί στο Twiter ο... οδηγός «κουρέματος» της Ευρωπαϊκής Κεντρικής Τράπεζας.

Μόνο που δεν αφορά οικονομικούς όρους, αλλά είναι μία κυριολεκτική ερμηνεία της λέξης. Πιο απλά, στον «οδηγό» εμφανίζεται ο Μάριο Ντράγκι, με διάφορα κουρέματα, από «τέντι μπόι» και «Καίσαρας» μέχρι ως «επιχειρηματίας».

Καταγράφηκε

If you r good at something never do it for free...
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #21 στις: Ιούλιος 09, 2015, 04:09:35 μμ »

Καλο Απόγευμα Γιωργο.Θα σε παρακαλουσα εμενα να μην με αναφέρεις σαν συντροφο,σκετο κυριε Γιαννη μου αρκει.

Εγώ προσωπικά έχω αλλεργία στο "κύριε". Π.χ. "κύριε συλλέκτη" ακούγεται... κάπως... ;-)

Μη φτάσουμε και στο "ο Μητροπολίτης κύριος κύριος Άνθιμος"...
Καταγράφηκε
Smartmorpheus
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3243



Προφίλ WWW
« Απάντηση #22 στις: Ιούλιος 09, 2015, 04:53:18 μμ »

Δεν πιστευω να έχει μεταφέρει κανείς απο δω μέσα τα χρήματα του στο εξωτερικό?Απορία
 Γλώσσα Στριφογύρισμα ματιών Απορία Άνεση Έκπληξη

http://mikroskopio.gr/apokalipsi-ftera-kanoun-i-katathesis-sto-exoterikoosi-evgalan-exo-ta-lefta-tous-tha-ta-dosoun-tora-ston-ntragki-ton-esm/
Καταγράφηκε

If you r good at something never do it for free...
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #23 στις: Ιούλιος 09, 2015, 05:09:48 μμ »

Καλο Απόγευμα Γιωργο.Θα σε παρακαλουσα εμενα να μην με αναφέρεις σαν συντροφο,σκετο κυριε Γιαννη μου αρκει.

Εγώ προσωπικά έχω αλλεργία στο "κύριε". Π.χ. "κύριε συλλέκτη" ακούγεται... κάπως... ;-)

Μη φτάσουμε και στο "ο Μητροπολίτης κύριος κύριος Άνθιμος"...
Απλα Κυριε Γιαννη,αν θες φυσικα,δεν μπορω να στο επιβαλλω.Εξαλλου εγω είμαι θεωρητικος,δεν μου αρεσει να βαζω κερματα σε θηκες.
Καταγράφηκε
elpidoforos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2465



Προφίλ
« Απάντηση #24 στις: Ιούλιος 09, 2015, 05:12:27 μμ »

Οταν λες σε λίγο, τι εννοείς; Για το 2016 είναι προγραμματισμένη, εκτός απροόπτου, η Πολωνία, το 2018 η Κροατία και έχουν σειρά Βουλγαρία, Ρουμανία, Ουγγαρία κ.α. Ασε να μπει πρώτα στην Ενωση και για το νόμισμα βλέπουμε. Αλλωστε, αφού ανήκει γεωγραφικά στην Ευρώπη, όπως ανήκουν και τα Σκόπια, νομοτελειακά αυτός είναι ο στόχος.
Ετσι είναι όπως τα λές Θανάση,δεν θέλω να αναφερθώ εκτενέστερα για τον στόχο άλλωστε δεν έχει και πολύ σημασία για το μέλλον.
Η Πορεία και η πολιτική της Ε.Ε. την οδηγούν με μαθηματική ακρίβεια σε σίγουρη διάλυση, το πότε δεν είμαστε σε θέση ακριβώς να εντοπίσουμε.
Ποτέ δεν φοβήθηκα για εμάς εκτός από ένα ενδεχόμενο ατυχήματος,αυτό όμως που έχω προεξοφλήσει μέσα μου είναι η διάλυση της Ευρωζώνης στο απώτερο μέλλον.
Καταγράφηκε
haros
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3371



Προφίλ
« Απάντηση #25 στις: Ιούλιος 09, 2015, 05:28:50 μμ »

Δεν πιστευω να έχει μεταφέρει κανείς απο δω μέσα τα χρήματα του στο εξωτερικό?Απορία
 Γλώσσα Στριφογύρισμα ματιών Απορία Άνεση Έκπληξη

http://mikroskopio.gr/apokalipsi-ftera-kanoun-i-katathesis-sto-exoterikoosi-evgalan-exo-ta-lefta-tous-tha-ta-dosoun-tora-ston-ntragki-ton-esm/

Αυτο δεν παιζει ουτε σαν σεναριο της πιο τρελλης επιστημονικης φαντασιας, που το βρηκες αυτο το σκουπιδοσαιτ?
Κατι τετοιο θα σημαινε αμεση αρση της εμπιστοσυνης του παγκοσμιου καταθετικου  κοινου στην ασφαλεια των συγκεκριμενων ευρωπαικων τραπεζων, με συνεπεια το αμεσο κλεισιμο τους.
Ποση μ.αλακια θεε μου θα χωρεσει ο νους του ανθρωπου πλεον??
Δηλαδη, να γραφει κανεις την μ.αλακια του μπας και του κανουν κανα κλικ στις διαφημισεις, αλλα να εχει καποια αληθοφανη βαση.

Αν ο Τσιπρας θελει να φορολογησει τα λεφτα οσων τα εχουν βγαλει εξω μπορει να βαλει ενα φορο "ξεπλυματος'" σε οσους τα φερνουν μεσα.
Ας αρχισει απο τον Τσακαλωτο που τα εχει εξω.(βεβαια ηταν πολλα χρονια στο εξωτερικο και εργαζοταν εκει, γιαυτο και δεν ξερει Ελληνικα, αλλα υπουργος οικονομικων ειναι πλεον, δεν θα τα φερει μεσα να δωσει το παραδειγμα??)
Καταγράφηκε

Κατά τον Δαίμονα εαυτού
elpidoforos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2465



Προφίλ
« Απάντηση #26 στις: Ιούλιος 09, 2015, 05:45:15 μμ »

Γι αυτό σε χαίρομαι Haronta, πάντα τσεκουράτος και με σωστή αντίληψη. Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
lucky_louk
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1282



Προφίλ
« Απάντηση #27 στις: Ιούλιος 09, 2015, 05:46:26 μμ »

Χα χα... αν πηγαίναμε δρχ θα το έδινε το παράδειγμα... άλλα δεν ΠΑΜΕ... σοκ κ δέος... υπάρχουν άραγε τόσο δυνατά μυαλά που είχαν φτιάξει αυτό το σενάριο κατά γράμμα...  κι όμως φαίνεται πως υπάρχουν...
Καταγράφηκε
NMS
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4378


Προφίλ
« Απάντηση #28 στις: Ιούλιος 09, 2015, 06:17:38 μμ »

Η επόμενη μέρα ξεκινά με μία δήλωση...
Υπερήφανε λαέ, μη μασάς... υπάρχουν ηγέτες να σε οδηγήσουν !!!

Πηγή : http://news247.gr/eidiseis/psixagogia/celebrities-news/antzela-dhmhtrioy-gia-thn-krish-den-goystarw-to-egxwrio-thelw-na-parw-to-ellhniko.3567650.html



- δε μασαμε εμεις οι ελληνες!!!! αλλωστε πως να μασησουμε;;; ακομα και τα χρυσα τα δοντια τα πουλησαμε για να τα βγαλουμε περα...

- αληθεια... ο Τσιπρας ειναι χωρις γραβατα... ή ασφαλεια του ειναι ομως στην τριχα;;; σαν κορακια θα ειναι οι κακομοιροι...

- με ποσους στην ασφαλεια του κυκλοφοραει ο Αλεξης;; 4;;; αμαν... τεσσερις σε πανε αγορι μου... αχου τσιπρα τσαπρα τσιιιπρααα μου...

- χμμ... τελικα με τα χρηματα μας γινεται χαμος.... αν τα εχεις στην ελλαδα... θα φας κουρεμα... αν τα εχεις στ οεξωτερικο θα φας... ξυρισμα... τελικα αυτο δεν ειναι ευρωπαικη ενωση αλλα μπαρμπερικο... κριμα που δεν ειναι τις μοδας τα περμαναντ..... τριχες κατσαρες θα επερναν... απο διαφορα σημεια του σωματος...
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #29 στις: Ιούλιος 09, 2015, 06:31:21 μμ »

Γιωργο καλυτερα σκετο Γιαννης είναι πιο πρακτικο.
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2] 3
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences