Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 02, 2024, 08:44:49 μμ
Ψηφοφορία
Ερώτηση: ΠΟΙΟ ΚΟΜΜΑ ΘΑ ΨΗΦΙΣΕΤΕ  (Η ψηφοφορία έληξε: Μάιος 06, 2012, 02:23:37 μμ)
ΝΔ - 0 (0%)
ΠΑΣΟΚ - 1 (3.2%)
ΚΚΕ - 0 (0%)
ΣΥΡΙΖΑ - 4 (12.9%)
ΟΙΚΟΛΟΓΟΙ - 1 (3.2%)
ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ - 10 (32.3%)
ΔΗΜΟΚ.ΑΡΙΣΤΕΡΑ(ΚΟΥΒΕΛΗΣ) - 1 (3.2%)
ΑΝΕΞΑΡ.ΕΛΛΗΝΕΣ - 4 (12.9%)
ΔΗΜΟΚΡ.ΣΥΜΑΧ(ΝΤΟΡΑ) - 0 (0%)
ΑΛΛΟ ΚΟΜΜΑ - 10 (32.3%)
Σύνολο ψηφοφόρων: 31

Σελίδες: 1 2 [3] 4 5
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ  (Αναγνώστηκε 22574 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #30 στις: Μάιος 07, 2012, 12:49:39 πμ »

Εγω να κανω και λιγο χιουμορ τωρα...  Κλείσιμο ματιού

Αυτοι οι Κρητικοι ειναι αγυριστα κεφαλια βρε παιδι μου   Στριφογύρισμα ματιών
« Τελευταία τροποποίηση: Μάιος 10, 2012, 09:25:59 μμ από ANTONIO1967 » Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #31 στις: Μάιος 07, 2012, 12:52:37 πμ »

Αν η Χρυσή Αυγή εκμεταλλευτεί σωστά την ψήφο διαμαρτυρίας που έλαβε θα είμαι μαζί τους.
Οι Έλληνες δεν είμαστε Ναζιστές, εθνικιστές πατριώτες και ολίγον ρατσιστές πρέπει να είμαστε για να επιβιώσει το έθνος μας μέσα στην παγκοσμιοποίηση που κατατρώει τα πάντα.
Και άμα πιάσουν κάνα λαμόγιο βουλευτή σε καμιά τουαλέτα μέσα στη Βουλή να του "σπικάρουν" δύο λογάκια δεν θα με χαλάσει καθόλου. Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός  
« Τελευταία τροποποίηση: Μάιος 07, 2012, 01:08:09 πμ από pepos » Καταγράφηκε
DimitriG
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 466


ΙΣΧΥΣ ΜΑΣ Η ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ


Προφίλ
« Απάντηση #32 στις: Μάιος 07, 2012, 12:53:09 πμ »

Είναι καλά ταϊσμένοι (οι Κρητικοί), γι'αυτό.
Καταγράφηκε

ΠΥΡ+ΥΔΩΡ = ΑΝΘΡΩΠΟΣ+ΙΔΕΑ+ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ = 1884
pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #33 στις: Μάιος 07, 2012, 12:54:10 πμ »

Εγω να κανω και λιγο χιουμορ τωρα...  Κλείσιμο ματιού

Αυτοι οι Κρητικοι ειναι αγυριστα κεφαλια βρε παιδι μου  Στριφογύρισμα ματιών
Έλα ρε Αντώνη τα παληκάρια, τα Χανιά πήγαν με τον Τσίπρα.
Καταγράφηκε
pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #34 στις: Μάιος 07, 2012, 12:55:11 πμ »

Είναι καλά ταϊσμένοι γι'αυτό.
Είδατε το "χουνεράκι" που κάνανε στους δημοσιογράφους?
Αρχίσανε προπόνηση.
Καταγράφηκε
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #35 στις: Μάιος 07, 2012, 12:56:14 πμ »


Και άμα πιάσουν κάνα λαμόγιο βουλευτή σε καμιά τουαλέτα μέσα στη Βουλή να του "σπικάρουν" δύο λογάκια δεν θα με χαλάσει καθόλου. Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός  
[/quote]

Χα χα χα στο πλανο της βουλης καθονται πισω απο ΚΚΕ.Θα παει η σφαλιαρα συννεφο Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #36 στις: Μάιος 07, 2012, 12:57:13 πμ »

Είναι καλά ταϊσμένοι (οι Κρητικοί), γι'αυτό.
Και της Χρυσής Αυγής νταβραντισμένοι είναι δεν ξέρω οι βουλευτές τους βέβαια.
Καταγράφηκε
pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #37 στις: Μάιος 07, 2012, 12:57:52 πμ »


Και άμα πιάσουν κάνα λαμόγιο βουλευτή σε καμιά τουαλέτα μέσα στη Βουλή να του "σπικάρουν" δύο λογάκια δεν θα με χαλάσει καθόλου. Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός  

Χα χα χα στο πλανο της βουλης καθονται πισω απο ΚΚΕ.Θα παει η σφαλιαρα συννεφο Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
[/quote]

 Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #38 στις: Μάιος 07, 2012, 01:40:56 πμ »

ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ ΟΛΟΙ ΟΡΘΙΟΙ  Στριφογύρισμα ματιών

ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ ΟΛΟΙ ΟΡΘΙΟΙ


Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #39 στις: Μάιος 07, 2012, 01:47:58 πμ »

Ετσι ετσι πειθαρχια Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Δημοσιογραφακια που οταν εμπαινε ο Βενιζελος τιναζοσασταν ορθιοι σαν ελατηριο τωρα σας πειραξε το εγερθητι. Θυμός Θυμός Θυμός Θυμός Θυμός Θυμός
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
DimitriG
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 466


ΙΣΧΥΣ ΜΑΣ Η ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ


Προφίλ
« Απάντηση #40 στις: Μάιος 07, 2012, 02:10:19 πμ »

ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ ΟΛΟΙ ΟΡΘΙΟΙ  Στριφογύρισμα ματιών

ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ ΟΛΟΙ ΟΡΘΙΟΙ



Αντώνη μήπως παίζει και η συνέχεια με την press conferance του αρχηγού της Χ.Α.;
Καταγράφηκε

ΠΥΡ+ΥΔΩΡ = ΑΝΘΡΩΠΟΣ+ΙΔΕΑ+ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ = 1884
sub-mariner
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 35


Προφίλ
« Απάντηση #41 στις: Μάιος 07, 2012, 07:43:30 πμ »

Το θεμα ειναι η λεξη η τη αντιπροσωπευει το κομα φασισμος Ιταλικα ναζιστικο στα γερμανικα αποτελεσμα χρυση αυγη.Το θεμα μικρε ειναι οτι εγω λεω ναι στη ψηφο και ας ειναι σε φασιστικα κοματα ενω αυτα τα εθνικιστικα που λες εσυ δεν πιστευουν στην ελευθερια της ψηφου.Ελληνας ειμαι και γουσταρω αυτο ομως δεν λεει οτι  πρεπει να λεω σκουπιδια τους αλλους εγω τους εμαθα τον πολιτισμο και θα συνεχιζω να τους μαθαινω.

Στην ελευθερια ψηφου πιστευουν αλλα πιστευουν και στην αξιοκρατια  Κλείσιμο ματιού

Σχετικα με το βιντεο παντως ανεξαρτητα με το κομμα πρεπει να καταλαβουν μερικοι καναλαρχες οτι δε θα τους προσκυνανε ολοι!
Καταγράφηκε
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #42 στις: Μάιος 07, 2012, 08:09:42 πμ »

Φιλε sub-mariner  ακριβως ετσι ειναι.Βαρεθηκαμε τοσα χρονια την δικτατορια των ΜΜΕ.Δημοσιογραφοι επειδη εχουν δυνατοτητα να γραφουν μια στηλη σε εφημεριδα να το παιζουν μαγκες.Στην γειτονια μου εχω ενα συντακτη μικρης εφημεριδας ο οποιος εχει τοποθετησει μια ταμπελα PRESS μπροστα στο ταμπλο κανει οτι γουσταρει.Παραβιαζει κοκκινα παραταει το αμαξι οπου γουσταρει και δημιουργει προβλημα και γενικα το παιζει εξουσια.Αυτο που εγινε εκει μεσα πιστευω ηταν προσχεδιασμένο.Δεν ειχε να κανει προσωπικα με τους ανθρωπους που βγαζανε απο κατω φωτο για το ψωμι τους.Ηταν ενα συμβολικο χαστουκι προς τα ΜΜΕ  το οποιο συμβολιζει την αγανακτιση 450.000 ΕΛΛΗΝΩΝ απεναντι στο κρατος και την προπαγανδα των ΜΜΕ.
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
sub-mariner
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 35


Προφίλ
« Απάντηση #43 στις: Μάιος 07, 2012, 09:36:20 πμ »

Φιλε sub-mariner  ακριβως ετσι ειναι.Βαρεθηκαμε τοσα χρονια την δικτατορια των ΜΜΕ.Δημοσιογραφοι επειδη εχουν δυνατοτητα να γραφουν μια στηλη σε εφημεριδα να το παιζουν μαγκες.Στην γειτονια μου εχω ενα συντακτη μικρης εφημεριδας ο οποιος εχει τοποθετησει μια ταμπελα PRESS μπροστα στο ταμπλο κανει οτι γουσταρει.Παραβιαζει κοκκινα παραταει το αμαξι οπου γουσταρει και δημιουργει προβλημα και γενικα το παιζει εξουσια.Αυτο που εγινε εκει μεσα πιστευω ηταν προσχεδιασμένο.Δεν ειχε να κανει προσωπικα με τους ανθρωπους που βγαζανε απο κατω φωτο για το ψωμι τους.Ηταν ενα συμβολικο χαστουκι προς τα ΜΜΕ  το οποιο συμβολιζει την αγανακτιση 450.000 ΕΛΛΗΝΩΝ απεναντι στο κρατος και την προπαγανδα των ΜΜΕ.

Ετσι ειναι και επειδη μια μερα ευχομαι και θελω να γινω και εγω δημοσιογραφος ελπιζω να καταφερω να διασωθω απο το ανθελληνικο συστημα που μας κυβερνα. Η εξουσια τους ειναι πολυ μεγαλη και πρεπει να κοπει μαχαιρι!
Καταγράφηκε
dejavu
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 215


Προφίλ
« Απάντηση #44 στις: Μάιος 07, 2012, 02:35:34 μμ »

ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ ΟΛΟΙ ΟΡΘΙΟΙ ΚΑΙ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΜΙΧΑΛΟΛΙΑΚΟΥ


Αυτο ειναι ολο μαζι. Ειμαι απο αυτους που διαβαζουν πιο πολυ και δε γραφουν.
Σημερα παντου καταλαβαινω ενα μουδιασμα, ενα συναισθημα .....και κυβερνηση να γινει.........
Κατι σε μπρος γκρεμος και πισω ρεμα μαλλον.
Θα δουμε, η ελπιδα........!!
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 [3] 4 5
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences