Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 03, 2024, 04:04:50 πμ
Ψηφοφορία
Ερώτηση: ΠΟΙΟ ΚΟΜΜΑ ΘΑ ΨΗΦΙΣΕΤΕ  (Η ψηφοφορία έληξε: Μάιος 06, 2012, 02:23:37 μμ)
ΝΔ - 0 (0%)
ΠΑΣΟΚ - 1 (3.2%)
ΚΚΕ - 0 (0%)
ΣΥΡΙΖΑ - 4 (12.9%)
ΟΙΚΟΛΟΓΟΙ - 1 (3.2%)
ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ - 10 (32.3%)
ΔΗΜΟΚ.ΑΡΙΣΤΕΡΑ(ΚΟΥΒΕΛΗΣ) - 1 (3.2%)
ΑΝΕΞΑΡ.ΕΛΛΗΝΕΣ - 4 (12.9%)
ΔΗΜΟΚΡ.ΣΥΜΑΧ(ΝΤΟΡΑ) - 0 (0%)
ΑΛΛΟ ΚΟΜΜΑ - 10 (32.3%)
Σύνολο ψηφοφόρων: 31

Σελίδες: 1 [2] 3 4 5
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ  (Αναγνώστηκε 22580 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
nikosk
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 51


Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Μάιος 06, 2012, 01:51:02 μμ »

Σωστός ο Parker πολύ σωστός....
Καταγράφηκε
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Μάιος 06, 2012, 02:37:55 μμ »

Η γερμανικη αρβυλα ξαναρχετε(φωτο 1+2).Ευτυχος που υπαρχουν ακομα ατομα που πιστευουν στην δημοκρατια.
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Μάιος 06, 2012, 03:49:39 μμ »

Δημητρη προσεχε μην τυχον και απο δευτερα ειναι πρωτο κομμα και αρχισει το <φακελωμα> απο εσενα!!  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Μάιος 06, 2012, 08:54:05 μμ »

Γιωργο οι Ελληνες ειναι δημοκρατικος λαος και ετσι πρεπει.Θα πω κατι και θα μου βαλει χερι ο Αναργυρος μετα, να παρουν φορα και να μου κλασουν και τα δυο που αρχιζουν απο Α.Ελλαδα και φασισμος δεν παιζει.
Καταγράφηκε
sub-mariner
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 35


Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Μάιος 06, 2012, 11:09:32 μμ »

Γιωργο οι Ελληνες ειναι δημοκρατικος λαος και ετσι πρεπει.Θα πω κατι και θα μου βαλει χερι ο Αναργυρος μετα, να παρουν φορα και να μου κλασουν και τα δυο που αρχιζουν απο Α.Ελλαδα και φασισμος δεν παιζει.

 Φυσικα καθως ο φασισμος ειναι ο ορισμος τους Ιταλικου εθνικισμου. ελλαδα ομως και Ελληνικος εθνικισμος παιζει. Εκτος και αν δεν ηταν Ελληνες ο Ι. Μεταξας, ο Ιων Δραγουμης ή και ο Παυλος Μελας, ο Γριβας Διγενης και ο Νικος Ντερτιλης. Οπως και να εχει εγω σημερα λογω ηλικιας (15) δεν ειχα την ευκαιρια να ψηφισω
Καταγράφηκε
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Μάιος 06, 2012, 11:27:50 μμ »

Το θεμα ειναι η λεξη η τη αντιπροσωπευει το κομα φασισμος Ιταλικα ναζιστικο στα γερμανικα αποτελεσμα χρυση αυγη.Το θεμα μικρε ειναι οτι εγω λεω ναι στη ψηφο και ας ειναι σε φασιστικα κοματα ενω αυτα τα εθνικιστικα που λες εσυ δεν πιστευουν στην ελευθερια της ψηφου.Ελληνας ειμαι και γουσταρω αυτο ομως δεν λεει οτι  πρεπει να λεω σκουπιδια τους αλλους εγω τους εμαθα τον πολιτισμο και θα συνεχιζω να τους μαθαινω.
Καταγράφηκε
diaylosark
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 795



Προφίλ
« Απάντηση #21 στις: Μάιος 06, 2012, 11:38:01 μμ »

Μας ΠΡΟΣΒΑΛΕΤΕ λαμογια ,διεφθαρμενοι,πολιτικα σκουλικια του καταγγρεμισμενου σας δικομματισμου που ακομα και τωρα που κατρακυλισατε σε πρωτοφανη ποσοστα δεκαετιων επιμενετε στο να αναφερεστε στην ανοδο συγκεκριμενων πολιτικων δυναμεων ως κομματα θυμου των ψηφησαντων πολιτων σε αυτα ,να φοβαστε ,να τρεμετε να κυκλοφορησετε χωρις συνοδο οπουδηποτε,τελος εποχης για εσας και την φιλογερμανικη πολιτικη σας του μνημονιου ,ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ,ΝΑ ΦΟΒΑΣΤΕ.  
Καταγράφηκε
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #22 στις: Μάιος 06, 2012, 11:51:19 μμ »

Βασιλη αυτα που λες ειναι γενικα η εννοεις κατι προσωπικα?
Καταγράφηκε
diaylosark
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 795



Προφίλ
« Απάντηση #23 στις: Μάιος 07, 2012, 12:02:33 πμ »

Δημητρη ειναι καθαροτατο μυνημα προς ολους αυτους τους διεφθαρμενους πολιτικους που ο λαος τιμωρησε την μνημονιακη πολιτικη τους και βλεπω ακομα στην τηλεοραση ευτυχως λιγους απο αυτους να μιλουν χωρις να εχουν παρει κανενα απολυτως μυνημα ,και μιλουν ακομα με τροπο που προσβαλει ολους τους Ελληνες πολιτες που δεν τους ψηφισαν ,καλο βραδυ .
Καταγράφηκε
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #24 στις: Μάιος 07, 2012, 12:09:02 πμ »

Βασιλη  εχουμε  διεφθαρμενους πολιτικους στην ελλαδα?ψεματα μου λες δεν σε πιστευω Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός ;DΟ πρωτος ειναι μεσα  ο Ακης ο φτωχουλης.
Καταγράφηκε
DimitriG
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 466


ΙΣΧΥΣ ΜΑΣ Η ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ


Προφίλ
« Απάντηση #25 στις: Μάιος 07, 2012, 12:25:06 πμ »

Παιδιά η Χρυσή Αυγή δεν είναι χθεσινή. Εγώ τα παληκάρια τα θυμάμαι εδώ και 30 χρόνια! Το σύνθημα "Θα επιστρέψουμε και η γη θα τρέμει" το θυμάμαι από τότε, όταν ο κολλητός μου το έγραφε με σπρέι στους τοίχους.
Το ζήτημα είναι παληκάρια της Χρυσής Αυγής ποια είναι η θέση σας σε 5 βασικά ζητήματα:
1. Το Μνημόνιο και τη Δανειακή Σύμβαση
2. Την παραμονή ή μη της Χώρας μας στη Ζώνη του Ευρώ.
3. Την πραγματική τιμωρία και καταδίκη των ενόχων-καταχραστών και τη δήμευση της περιουσίας τους
4. Τον Εκλογικό Νόμο-Απλή Αναλογική
5. Τη μείωση των Βουλευτικών Εδρών

Γιατί αν νομίζετε ότι με το να κάνετε κομμάτια μερικές εκατοντάδες χιλιάδες φουκαράδες μετανάστες θα λύσετε το πρόβλημα, πλανάσθε πλάνην οικτράν.
Σας δόθηκε μία ευκαιρία από τον Ελληνικό Λαό, μην την χαραμίσετε μέσα σε ένα λουτρό αίματος αυτών που είναι οι τελευταίοι που ευθύνονται για την κατάντια μας,
Αν θέλετε να λέγεστε Πατριώτες και αγαπάτε αυτό τον τόπο, συντρίψτε τους Προδότες και τους Δοσίλογους, ξέρετε, όλοι ξέρουμε ποιοι είναι.
Κι επίσης σπάστε το δεσμό σας με τους Ματατζήδες. Αυτοί που σας ψήφισαν είναι εναντίον του Μνημονίου όπως και αυτοί που φωνάζανε στο Σύνταγμα και τους τσακίσανε με τα χημικά και με τα γκλομπ οι Ματατζήδες.
Στην τελική, αν θέλετε να κάνετε κάτι ριζοσπαστικό, κλείστε τη Βουλή και θεσμοθετήστε Λαϊκές Τοπικές Εθνοσυλεύσεις για να γυρίσει η Δημοκρατία σε αυτόν τον τόπο.
Ο Λαός θέλει Δημοκρατία και Δικαιοσύνη, όχι Τρομοκρατία και Προστασία.
Καταγράφηκε

ΠΥΡ+ΥΔΩΡ = ΑΝΘΡΩΠΟΣ+ΙΔΕΑ+ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ = 1884
diaylosark
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 795



Προφίλ
« Απάντηση #26 στις: Μάιος 07, 2012, 12:26:43 πμ »

Δημητρη,πρεπει να πανε μεσα πολλοι αλλοι και υποθετω το ξερεις,αλλα δεν φτανει μονο αυτο,τα λεφτα να γυρισουν πισω αλοιως η τιμωρια του λαου δεν θα μεινει στην ψηφο μονο. ολοι ακουμε γυρω μας φωνες που αν γινουν πραξεις η δημοκρατια κυνδινευει να τιναχτει στον αερα
Καταγράφηκε
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #27 στις: Μάιος 07, 2012, 12:37:35 πμ »

Φιλε Δημητρη σιγουρα δεν ειναι νεα η χρυση  αυγη  και ειχα δεσμα με δαυτους πριν αρκετα χρονια.Ενα ακομα ειναι τα τανκς αργουν αλλα δεν ξεχνουν  με τα απο αυτο πες μου αν ειναι εθνικιστικο η φασιστικο?Βασιλη να τους παρουν τα σπιτια και να μπουν φυλακη.Η δημοκρατια δεν εχει να φοβηθει γιατι εδω ειναι η χωρα της.
Καταγράφηκε
DimitriG
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 466


ΙΣΧΥΣ ΜΑΣ Η ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ


Προφίλ
« Απάντηση #28 στις: Μάιος 07, 2012, 12:47:21 πμ »

Φιλε Δημητρη σιγουρα δεν ειναι νεα η χρυση  αυγη  και ειχα δεσμα με δαυτους πριν αρκετα χρονια.Ενα ακομα ειναι τα τανκς αργουν αλλα δεν ξεχνουν  με τα απο αυτο πες μου αν ειναι εθνικιστικο η φασιστικο?Βασιλη να τους παρουν τα σπιτια και να μπουν φυλακη.Η δημοκρατια δεν εχει να φοβηθει γιατι εδω ειναι η χωρα της.
Φυσικά και είναι το 2ο. Αν αρχίσουν αυτό το τροπάριο θα ξεφουσκώσουν πολύ γρήγορα και θα απομονωθούν από τον κόσμο.
Καταγράφηκε

ΠΥΡ+ΥΔΩΡ = ΑΝΘΡΩΠΟΣ+ΙΔΕΑ+ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ = 1884
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #29 στις: Μάιος 07, 2012, 12:48:57 πμ »

Γιωργο οι Ελληνες ειναι δημοκρατικος λαος και ετσι πρεπει.Θα πω κατι και θα μου βαλει χερι ο Αναργυρος μετα, να παρουν φορα και να μου κλασουν και τα δυο που αρχιζουν απο Α.Ελλαδα και φασισμος δεν παιζει.

Ουτε ΕΛΛΑΔΑ και κομ#####σμος παιζει Θυμός
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
Σελίδες: 1 [2] 3 4 5
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences