Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 16, 2024, 11:21:05 πμ
Σελίδες: 1 2 [3]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΧΡΥΣΟ ΤΩΝ ΠΑΡΑΟΛΥΜΡΙΑΚΩΝ ΑΓΟΝΩΝ  (Αναγνώστηκε 14466 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #30 στις: Ιούνιος 24, 2011, 02:32:13 μμ »

παιδια,στο τελος θελω να δω ποσα και ποσο,θα πουληθουν?ολοι οι ελληνες (και ξενοι) που αγοραζουν αναμνηστικα ευρω, θα εχουν τουλαχιστον απο ενα,ποιος θα τα αγορασει?σε αυτες τις τιμες?αλλα η ταπεινη μου γνωμη ειναι οτι ,δυσκολα θα πουληθουν σε αυτες τις τιμες?τα αργυρα που προτιμηθηκαν, πιστευω οτι θα ανεβουν γρηγοροτερα.το εδειξε και η ζητηση,τα ακριβα αργυρα ειχαν εξαντληθει τουλαχιστον,1-2 βδομαδες πριν εξαντληθουν τα χρυσα,μακαρι αυτοι που ζητουν τετοιες τιμες, ακομα δεν προλαβαν να τα παραλαβουν?να τα πουλησουν.ο καιρος θα δειξη,αλλα αμεσως τρεις φορες επανω? σε εναν χρονο ποσο θα φτασουν?τι λιρες, και χαζομαρες?αυτα ειναι λαχεια,τα βλεπω αν ισχυσουν οι τιμες τα ακριβωτερα ελληνικα νομισματα,καλες πωλησεις,γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
sushi
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 67


Προφίλ
« Απάντηση #31 στις: Ιούνιος 30, 2011, 03:32:39 μμ »

Έγώ πάντος παιδία από οτι βλέπω σε δημοπρασίες online δεν πουλήθηκε και κανένα στις τιμές που το βάζουν
ενώ και η όψεις του  δεν με ενθουσίασαν ιδιαίτερα
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #32 στις: Ιούνιος 30, 2011, 04:31:47 μμ »

φιλοι μου, σιγουρα ο μικρος αριθμος κοπης ειναι κινητρο,αλλα δειτε ποσα αναμνηστικα εχουν ζητηση?οπως το οχι,και λιγοστα αλλα.σιγουρα σαν επενδυση ειναι καλη,αλλα δεν πιστευω να φτασει τις τιμες του οχι,η της χουντας,το ελληνικο συλλεκτικο κοινο ειναι στανταρ,οι εμπορι,εχουν κανει το κουμαντο τους.σιγουρα ομως,πιστευω οτι θα πιασουν μια καλη τιμη σταθερη,σε βαθος χρονου,και σιγουρα το να τα πωλουν,ενω ακομα σχεδον δεν εξαντληθηκαν, 3-4 φορες επανω,ειναι αφελες τουλαχιστον.ποιος σημερα,θα αγορασει συλλεκτικα?αυτην την εποχη υφεσης,και δεν αγοραζει μια λιρα, παλι 8 γραμμαρια, αρκετα πιο φθηνη?εγω ενα που πηρα,ξερω οτι δεν εχασα,αλλα ουτε αγορασα την σπανιοτητα της δεκαετιας,μακαρι,να βγουν καινουργιοι,συλλεκτες,ωστε να πουληθουν τα στοκ,αλλα εγω βλεπω με το ζορι ,πουλιουνται αλλα σπανιωτερα,αφου δεν υπαρχει μετρητο στην αγορα.ο καιρος θα δειξη,ευχομαι να ξεπερασθει η υφεση,τοτε ισως κατι γινει,με ολα τα αγαθα,ποσο μαλλον, τα προιοντα δευτερευουσης σημασιας.παντως μερικοι, η ειναι πολυ ονειροπολοι,η αφελεις?να δωσω δυο χιλιαρικα,σημερα?για να το πουλησω,ποσο και ποτε?,γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
enotes
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 730


Προφίλ
« Απάντηση #33 στις: Ιούνιος 30, 2011, 07:14:52 μμ »

Στο εβαυ σε δημοπρασίες τώρα κλείνει γύρω στα 800 ευρώ.
Από την προηγούμενη παρασκευή τελειώσαν και τα τελευταία που υπήρχαν στην Αθήνα.
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 [3]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences