Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 10, 2024, 11:45:50 μμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Μετάλλιο Otto Rehhagel  (Αναγνώστηκε 2074 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
sub-mariner
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 35


Προφίλ
« στις: Νοέμβριος 26, 2011, 10:14:11 πμ »

Προσφατα αγορασα ενα μεταλλιο που απεικονιζει τον Οττο ρεχαγελ απο τη μια πλευρα και απο την αλλη απεικονιζει τη σημαια μας με εναν ποδοσφαιριστη και λεει ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ 2004 ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΟΣ
μου φανηκε πολυ ενδιαφερον και το πηρα ...μπορειτε να μου πειτε αν νωριζεται καποια πραγματα για αυτο το μεταλλιο

http://@@@@@@.gr/makethumb.php?pic=uplimg/a6546355_mainpic.img&w=600&sq=Y
http://@@@@@@.gr/makethumb.php?pic=uplimg/a6546355_addpic0.img&w=600&sq=Y
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Νοέμβριος 26, 2011, 10:25:48 πμ »

Ειχαν βγει οταν η Ελλαδα κατεκτησε το Ευρωπαικο κυπελο το 2004!!
Ειχε φερει μερικα εδω στο Ηρακλειο ο Μαρινακης και τα πουλουσε ΤΟΤΕ 10 ευρω που ηταν <ζεστο> το γεγονος!!
Το ειχα πιασει στα χερια μου και ηταν αρκετα ελαφρυ , αρα πιστευω οτι ηταν κραμα αλουμινιο-νικελιο βαμενο ηλεκροστατικα σε χρυσο χρωμα!!
Ελπιζω να μην το πληρωσες ακριβα διοτι και ιδιωτικη κοπη ειναι και σε χιλιαδες κοπιες βγηκε για να <κερδισει>> καποια φραγκα η εταιρια διαθεσης του Κλείσιμο ματιού
Να συπληρωσω απλα για την ιστορια οτι ηταν η μοναδικη φορα που οι δυο ομαδες που ανοιξαν την διοργανωση  (Ελλαδα-Πορτογαλια) οι ιδιες ομαδες την εκλεισαν με νικη της Εθνικης Ελλαδος!!
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Νοέμβριος 26, 2011, 10:41:17 πμ »

Και επειδη τα αρχεια αυτα που σηκωνετε κατα διαστηματα μετα απο ολιγον καιρο διαγραφωντε καλο ειναι να σωζετε τις φωτογραφιες στον υπογιστη σας προσωρινα και μετα να τις ανεβαζετε στο σαιτ μας με τον παρακατω τροπο οπου μενουν για παντα και μπορουν και μελοντικοι συλλεκτες-μελοντικα μελη να τις βλεπουν και να κατανοουν για τι μιλουσαμε τοτε!!
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
sub-mariner
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 35


Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Νοέμβριος 26, 2011, 11:52:53 πμ »

σε ευχαριστω πολυ!!!! βασικα 10 ευρω το πληρωσα μαλλον λογικη τιμη γιατι για μενα οπως και για πολλους ακομα το euro2004 εχει ιδιαιτερη συναισθηματικη αξια οποτε ειναι ωραιο που εχω κατι απο αυτο στη συλλογη μου.
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences