Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 11, 2024, 11:38:35 πμ
Σελίδες: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 25
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΤΕΛΙΚΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΓΙΑ ΕΠΕΝΔΥΣΗ ΣΕ ΧΡΥΣΟ.  (Αναγνώστηκε 97339 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
babis
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1392


Προφίλ
« Απάντηση #225 στις: Μάρτιος 13, 2015, 06:55:59 μμ »

χίλια συγνώμη φίλε athas αν εχω κάνει  κανένα συντακτικό λάθος  λόγο της ημέρας βλέπεις
Καταγράφηκε
babis
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1392


Προφίλ
« Απάντηση #226 στις: Μάρτιος 13, 2015, 06:56:50 μμ »

θα γυρίσω σε μια ώρα μην φύγει κανείς
Καταγράφηκε
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #227 στις: Μάρτιος 13, 2015, 06:57:05 μμ »

Αξιολατρευτε κε Ζαντεκο μηπως εχετε καμια σχεση με τον ΤερκενληΣτριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
athas
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #228 στις: Μάρτιος 13, 2015, 06:59:04 μμ »

χίλια συγνώμη φίλε athas αν εχω κάνει  κανένα συντακτικό λάθος  λόγο της ημέρας βλέπεις
Δεν αναφέρομαι σε σένα κύριε Μπάμπη. Στον εκλεκτό κύριο zanteco αναφέρομαι.
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #229 στις: Μάρτιος 13, 2015, 07:02:03 μμ »

Αξιολατρευτε κε Ζαντεκο μηπως εχετε καμια σχεση με τον ΤερκενληΣτριφογύρισμα ματιών
αυτο δεν το ξερω αλλα οτι μας τακανε τσουρεκια μας τακανε
Καταγράφηκε
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #230 στις: Μάρτιος 13, 2015, 07:08:24 μμ »

Αξιολατρευτε κε Ζαντεκο μηπως εχετε καμια σχεση με τον ΤερκενληΣτριφογύρισμα ματιών
αυτο δεν το ξερω αλλα οτι μας τακανε τσουρεκια μας τακανε

Παλιο ρουφ  Γλώσσα  Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #231 στις: Μάρτιος 13, 2015, 07:10:12 μμ »

Αξιολατρευτε κε Ζαντεκο μηπως εχετε καμια σχεση με τον ΤερκενληΣτριφογύρισμα ματιών
αυτο δεν το ξερω αλλα οτι μας τακανε τσουρεκια μας τακανε

Παλιο ρουφ  Γλώσσα  Σαρκασμός
ασε με ρε φιλε εχω αλλα προβληματα τωρα να λυσω  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #232 στις: Μάρτιος 13, 2015, 07:16:07 μμ »

Δείξε τους φωτό απο το χαρτοφυλάκιο σου με κρυμμενα τα στοιχεία σου ή ενα πινακίδιο εξαψήφιο και βάλτους στη θέση τους ζαντεκο. Ελα να ανάψουν τα αίματα γτ τελειωσε η δημοπρασία με το τεταρτάκι κ πρέπει να ασχοληθουμε με κάτι.

Αυτό με τον Ωνάση ήταν μεγάλο αστείο. Αυτοδημιούργητος? Οκ. Φίλησε κατουρημενες ποδιές, μέχρι και κωλ0μπαράς ήταν καποια στιγμή , έπειτα πάτησε επί πτωμάτων και ξανα επί πτωμάτων για να κάνει περιουσία.

Πολλά λεφτά με ΝΟΜΙΜΟ τρόπο Δ Ε Ν γίνονται. Βεβαια ο καθένας μπορεί να εχει για πρότυπο όποιον θέλει.

Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
lucky_louk
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1282



Προφίλ
« Απάντηση #233 στις: Μάρτιος 13, 2015, 07:17:35 μμ »

Αξιολατρευτε κε Ζαντεκο μηπως εχετε καμια σχεση με τον Τερκενλη ?  Στριφογύρισμα ματιών
αυτο δεν το ξερω αλλα οτι μας τακανε τσουρεκια μας τακανε


 Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Τέλος πάντως για να βοηθήσω λίγο την παρέα με τον γρίφο ζαντέκο!

Στα τέλη της δεκαετίας του ενενήντα, μια παρέα νεαρών από τα ξένα, με την βοήθεια κάποιων γυναικών Τραπεζικών που τους βάλανε στα κόλπα το ΧΑΑ, κάνανε γερή μπάζα και βγάλανε μιλάμε για πολλά, μα πάρα πολλά εκατομμύρια...
Μετά αρχίσανε να γυρίζουν τον κόσμο και μη ξέροντας πως να φάνε την αμύθητη περιουσία που δημιούργησαν εφτίαξαν ένα συγκρότημα με το όνομα dread zeppelin...

O τραγουδιστής και front man λέγεται zanteco...

Έχω την τιμή να σας τους παρουσιάζω σε αποκλειστικότητα...

www.youtube.com/watch?v=CZHWy6W00oM
Καταγράφηκε
zanteco
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 120


Προφίλ
« Απάντηση #234 στις: Μάρτιος 13, 2015, 07:22:28 μμ »

θα γυρίσω σε μια ώρα μην φύγει κανείς
Αξιότιμε κύριε babis μου τις μετοχές της ΜΟΗ της αγόρασα στις 24/5/2012,στις 25/5/2012,στις 28/5/2012 και φυσικά δεν της πήρα όλες μονοκοπανιά που λένε αλλά σε διάφορα πακέτα και όποια μετοχή έπεφτε κάτω από 4 ευρώ την αγόραζα και είχα και καμία 40χιλιάδες μετοχές της ΜΟΗ από πιο παλιά μην μου ζητάς τιμή δεν θυμάμαι γιατί ξέρετε όταν αγοράζεις μετοχές αγοράζεις σε ένα εύρος τιμής των ημερών της αγοράς της μετοχής  αλλά εγώ σαν βάση τιμής έχω τις περισσότερες που της πήρα σε διάφορες τιμές κάτω από 4 ευρώ και άλλη φορά κύριε babis μου να μην βγάζετε βιαστικά συμπεράσματα για μένα ότι κοροιδεύω τους εκλεκτούς και σεβαστούς συλλέκτες του σάιτ γιατί πολύ απλά δεν υπάρχει κίνητρο να το κάνω.Τα σέβη μου.
Καταγράφηκε
babis
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1392


Προφίλ
« Απάντηση #235 στις: Μάρτιος 13, 2015, 08:17:57 μμ »

 κύριε και αξιότιμε συνομιλητή zatnteco κατάλαβα αρκετά απο τις απαντήσεις σας να είστε καλά και καλές επενδύσεις να έχετε στην αρχή τις πήρατε πακέτο μετά δεν θυμάστε πότε σας λέω απο που μπορείτε να δείτε το ψάχνετε και μου απαντάτε τέλος πάντων να είστε καλά καλό σας βράδυ τα συμπεράσματα στο forum
Καταγράφηκε
d.theodoropoulos
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 565


Προφίλ WWW
« Απάντηση #236 στις: Μάρτιος 13, 2015, 08:19:02 μμ »

Ριχτε το λουκέτο να τελειώνουμε.
Καταγράφηκε

Το καλό και το φθηνό ..... το πήρε ο προηγούμενος !
miltos1819
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 684


silver and gold is only real money!


Προφίλ
« Απάντηση #237 στις: Μάρτιος 13, 2015, 09:09:14 μμ »

κύριε και αξιότιμε συνομιλητή zatnteco κατάλαβα αρκετά απο τις απαντήσεις σας να είστε καλά και καλές επενδύσεις να έχετε στην αρχή τις πήρατε πακέτο μετά δεν θυμάστε πότε σας λέω απο που μπορείτε να δείτε το ψάχνετε και μου απαντάτε τέλος πάντων να είστε καλά καλό σας βράδυ τα συμπεράσματα στο forum
Μπαμπη τζαμπα ασχολεισαι με τον Μπαρουφακη.Ο ανθρωπος ειναι ανιδεος και αμφιβαλω αν εχει στην τραπεζα πανω απο 100 ευρω.Ολοι αυτοι που εχουν το πολυ χρημα στην Ελλαδα ντοπιοι και ξενοι θεσμικοι εχουν φυγει προ πολλου απο το Ελληνικο χρηματιστηριο.Αυτος περιμενει να φτασει η μοτορ οιλ και 12 ευρω για να πουλησει.Και αν υποθεσουμε οτι ειχε βγαλει ο οποιοσδηποτε τοσο χρημα απο το Ελληνικο χρηματιστηριο δεν θα ρευστοποιουσε να επενδυσει σε ξενες μετοχες και σε χρυσο που ειναι πολυ πιο ασφαλεις επενδυσεις?εγω ξερω οτι αυτος που εχει πολυ χρημα δεν κανει παζαρια στο χρυσο.Δεν περιμενει να πεσει για να αγορασει.Απλα αγοραζει συνεχως σε ολο το ευρος των τιμων διακυμανσης γιατι απλουστατα ο χρυσος κανονας για να προστατεψεις τα κεφαλαια σου συνεπαγετε να εχεις παντα των 1/3 η 33% της αξιας κεφαλαιων σου σε χρυσο.
Καταγράφηκε
babis
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1392


Προφίλ
« Απάντηση #238 στις: Μάρτιος 13, 2015, 09:16:19 μμ »

Μίλτο καλησπέρα καλά εισαι εσύ ? εγω ένα πράγμα εχω μάθει στη ζωή μου η άνθρωποι που έχουν χρήματα δεν το λένε πουθενά γιατί δεν έχουν ανάγκη να το παίξουν πλούσιοι απλά γιατί ειναι  πλούσιοι
Καταγράφηκε
miltos1819
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 684


silver and gold is only real money!


Προφίλ
« Απάντηση #239 στις: Μάρτιος 13, 2015, 09:30:24 μμ »

καλησπερα αδερφε.εχεις δικιο αλλα μου κανει εντυπωση που γραφει ενας ασχετος ενα σωρο μπουρδες και καθομαστε και ασχολουμαστε και μαζι του.γραφω και κατι χρησιμο για να μαθει ο κυριος zanteco κατι που θα τον οφελεισει αν πιασει ποτε χρηματα στα χερια του.33% χρυσος,33% ακινητα,33% ρευστο σε διαφορα νομισματα κατα προτιμηση για να τα ανταλλασεις αναλογα με τις διακυμανσεις και να βγαινεις παντα κερδισμενος.οποιος τηρει αυτα δεν προκειται να βγει ποτε χαμενος.και αν εχεις πολυ χρημα αναφερομαι σε ακινητα κυριως δυτικων χωρων.Τωρα αν θες τοσο πολυ να ρισκαρεις με το χρηματιστηριο-ξενες μετοχες π.χ facebook,alli expres,shell,apple,samsung,bmw ρισκαρεις με το 10% του διαθεσιμου σου ρευστου και σε καμια περιπτωση δεν αγοραζεις αυτη τη στιγμη Ελληνικες μετοχες.
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 25
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences