Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 11, 2024, 10:12:09 μμ
Σελίδες: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 25
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΤΕΛΙΚΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΓΙΑ ΕΠΕΝΔΥΣΗ ΣΕ ΧΡΥΣΟ.  (Αναγνώστηκε 97372 φορές)
0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
teris3
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 577



Προφίλ
« Απάντηση #135 στις: Μάρτιος 13, 2015, 04:02:52 μμ »

φίλε ότι κινείται σε τράπεζα το έχεις πηδήξει εσύ!
Καταγράφηκε
zanteco
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 120


Προφίλ
« Απάντηση #136 στις: Μάρτιος 13, 2015, 04:05:18 μμ »

Ρε φιλε στα Π@π@ρι@ μας αν εχεις 1 , 2 η 100 εκατομμυρια το να μπαινεις σε ενα φορουμ και να επιδεικνύεις τον πλούτο σου λέγεται Κομπλεξ You know?
Εκλεκτέ και σεβαστέ κύριε συλλέκτα με όλον το σεβασμό αλλά υπερβάλετε και δεν μπήκα μέσα στο σάιτ όπως είπα για να μοστράρω τα φράγκα μου αλλά προσεκλήθην από σεβαστούς συναδέλφους σας συλλέκτες ως προς την οικονομική μου υπόσταση και έπρεπε να απαντήσω καταλλήλως για να μην θεωρηθώ απατεών,παραμυθάς,μυθομανής και γενικά ένα αφέρεγγυο και περιθωριακό πρόσωπο.Και αν διαβάσετε αυτά που γράφω για μένα θα δείτε ότι τα γράφω μετά από πρόκληση κύριε σεβαστέ συλλέκτα και ποτέ από μόνος μου γιατί τι να επιδείξω σε ένα σαιτ που δεν με γνωρίζει κανείς?ξέρετε εκλεκτέ κύριε συλλέκτα αυτοί που είναι οποιοδήποτε τύπου επιδειξίες επιδεικνύονται σε άτομα που τους γνωρίζουν για να κάνουν το εφέ,το κομμάτι τους που λένε και δεν επιδεικνύονται μέσα σε ένα σάιτ σε αγνώστους γιατί στα γεννητικά τους όργανα των εκλεκτών και σεβαστών συλλεκτών αν εγώ  είμαι φραγκάτος η όχι δηλαδή άλλη έννοια δεν έχουν από αυτό,οπότε κύριε σεβαστέ συλλέκτα αυτό που λέτε είναι λίγο άτοπο και άκαιρο.Τα σέβη μου και να είστε πάντα καλά.
Καταγράφηκε
zanteco
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 120


Προφίλ
« Απάντηση #137 στις: Μάρτιος 13, 2015, 04:08:05 μμ »

φίλε ότι κινείται σε τράπεζα το έχεις πηδήξει εσύ!
Πέρι αυτού κύριε απάντησα ήδη και να γνωρίζετε επίσης ότι όταν ένας άντρας και σε νεαρή ηλικία μάλιστα κυκλοφορεί πολύ χρήμα που το βλέπουν οι γυναίκες οπουδήποτε και όχι μόνο στην τράπεζα αυτός ο άντρας γίνεται αμέσως στόχος των γυναικών με φαντασίωση έναν καλό γάμο.Σας ευχαριστώ για την παρέμβαση σας.
Καταγράφηκε
zanteco
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 120


Προφίλ
« Απάντηση #138 στις: Μάρτιος 13, 2015, 04:11:00 μμ »

Κυριε zanteco αν εχετε να μου δωσετε μια συμβουλη πως να χωρισω ανεξοδα την γυναικα μου και να παντρευτω την Monica Bellucci σας παρακαλω να με ενημερωσετε ευχαριστω.
Αυτο φιλαρακι το κρατησα και θα το δειξω στην γυναικα σου.......ειμαι σιγουρος οτι μετα εσυ θα μοιαζεις στον Ριτσαρντ Γκιρ  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Κύριε ellinas λυπάμαι αλλά δεν είμαι σύμβουλος γάμου για να έχω τις γνώσεις για να σας συμβουλεύσω πως να απαλαγείτε από την συμβία σας και ούτε πως να κατακτήσετε επίσης μία από τις πιο ποθητές γυναίκες στον κόσμο.Τα σέβη μου.
Καταγράφηκε
zanteco
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 120


Προφίλ
« Απάντηση #139 στις: Μάρτιος 13, 2015, 04:12:07 μμ »

Ρε φιλε στα Π@π@ρι@ μας αν εχεις 1 , 2 η 100 εκατομμυρια το να μπαινεις σε ενα φορουμ και να επιδεικνύεις τον πλούτο σου λέγεται Κομπλεξ You know?
Αναθεμα εαν έχει 5ψηφια κατάθεση κι εσύ μιλάς για εκατομμύρια...
ΜΗΔΕΝΑ ΠΡΟ ΤΟΥ ΤΕΛΟΥΣ ΜΑΚΑΡΙΖΕ. ΣΟΛΩΝ σεβαστέ και εκλεκτέ κύριε συλλέκτα.
Καταγράφηκε
ALOPO
Νέος
*
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 25


Προφίλ
« Απάντηση #140 στις: Μάρτιος 13, 2015, 04:14:24 μμ »

Μετά από 10 σελίδες μόνο ένα ασφαλές συμπέρασμα μπορεί να εξαχθεί (και εννοείται βέβαια ότι δεν έχει να κάνει με τα ποταπά μερίσματα δισεκατομμυρίων και τα βαλιτσάκια εκατομμυρίων, ούτε βέβαια με τις δύσμοιρες τραπεζικές υπαλλήλους που αναγκάζονται να περπατάνε τοίχο τοίχο μέσα στην τράπεζα): Η μητέρα του ΜΠΑΛΟΥΡΔΟΥ γέννησε πολλές φορές κι ο τόπος είναι γεμάτος με τα αδέρφια του, άσε που άμα βγάλει το κράνος σε καμια εκπομπή, μη σας πω θα 'ναι φτυστός με κανά 2.000.000 Έλληνες...
Καταγράφηκε
babis
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1392


Προφίλ
« Απάντηση #141 στις: Μάρτιος 13, 2015, 04:15:34 μμ »

αγαπητέ και αξιότιμε zanteko τα μυαλά μου τα εχω 400 γιατί είμαι ένας  48ρης συνταξιούχος άρα η φθορά του χρόνου ακόμα αργεί η τράπεζα δεν ήταν του δημοσίου και τρίτων αυτά που αναφέρετε για επενδύσεις νομίζω ότι πρέπει να ομολογήσω δημόσια οι εχετε  απεριόριστες γνώσεις  και κακός που δεν εχετε επενδύσει σε παράγωγα να εχετε καθημερινό κέρδος επί 10 και όχι να ασχολείστε με πενιχρά μερίσματα
Καταγράφηκε
zanteco
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 120


Προφίλ
« Απάντηση #142 στις: Μάρτιος 13, 2015, 04:15:45 μμ »

αγαπητε αφου εισαι απο το 97 στο χαα και εβγαλες 300κ απο μερισματα και οχι απο υπεραξιες χαρα στην υπομονη σου
Κύριε αξιότιμε STYLOROC αν από το 1996 περίπου που ξεκίνησα να επενδύω στο χρηματιστήριο είχα βγάλει μόνο 300.000 ευρώ από μερίσματα και όχι κάποια εκατομμύρια από πωλήσεις μετοχών από υπεραξίες τότε έπρεπε να έχω πάει να σαλτάρω από την Ακρόπολη σαν τον ήρωα Κουκίδη.Σας ευχαριστώ για την παρέμβαση σας.
Καταγράφηκε
babis
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1392


Προφίλ
« Απάντηση #143 στις: Μάρτιος 13, 2015, 04:18:04 μμ »

Μην κλειδώσει κανένας το θέμα ερχεται Σαββατοκύριακο
Καταγράφηκε
zanteco
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 120


Προφίλ
« Απάντηση #144 στις: Μάρτιος 13, 2015, 04:19:56 μμ »

Μετά από 10 σελίδες μόνο ένα ασφαλές συμπέρασμα μπορεί να εξαχθεί (και εννοείται βέβαια ότι δεν έχει να κάνει με τα ποταπά μερίσματα δισεκατομμυρίων και τα βαλιτσάκια εκατομμυρίων, ούτε βέβαια με τις δύσμοιρες τραπεζικές υπαλλήλους που αναγκάζονται να περπατάνε τοίχο τοίχο μέσα στην τράπεζα): Η μητέρα του ΜΠΑΛΟΥΡΔΟΥ γέννησε πολλές φορές κι ο τόπος είναι γεμάτος με τα αδέρφια του, άσε που άμα βγάλει το κράνος σε καμια εκπομπή, μη σας πω θα 'ναι φτυστός με κανά 2.000.000 Έλληνες...
ΝΟ COMMENT κύριε σεβαστέ και εκλεκτέ συλλέκτα γιατί στην δημοκρατία ο καθένας έχει το ελεύθερο να πει την άποψη του αρκεί να μην δυσφημεί και να προσβάλει τον άλλον.Ευχαριστώ για τον σχολιασμό σας.................
Καταγράφηκε
nikos11
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1331


Προφίλ
« Απάντηση #145 στις: Μάρτιος 13, 2015, 04:25:03 μμ »

Πάντως πλάκα-πλάκα μπορεί να είναι και ο Βαρδινογιάννης Σαρκασμός Σαρκασμός! Με 725.000 τεμάχια MOH έχει το 0,65% της εταιρείας Έκπληξη Έκπληξη.
Καταγράφηκε
chris_1972
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3287



Προφίλ
« Απάντηση #146 στις: Μάρτιος 13, 2015, 04:25:17 μμ »

γαριδάκια τσιπς αναψυκτικά στραγαλάκια παστέμποοοος ........................κρύα σάντουιτς τσιτσιμπύραααααα...........σαλέπι ζεστοοοοοοο
Καταγράφηκε

Μη λησμονείτε ότι όλα γυρίζουν !!!!
zanteco
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 120


Προφίλ
« Απάντηση #147 στις: Μάρτιος 13, 2015, 04:25:51 μμ »

αγαπητέ και αξιότιμε zanteko τα μυαλά μου τα εχω 400 γιατί είμαι ένας  48ρης συνταξιούχος άρα η φθορά του χρόνου ακόμα αργεί η τράπεζα δεν ήταν του δημοσίου και τρίτων αυτά που αναφέρετε για επενδύσεις νομίζω ότι πρέπει να ομολογήσω δημόσια οι εχετε  απεριόριστες γνώσεις  και κακός που δεν εχετε επενδύσει σε παράγωγα να εχετε καθημερινό κέρδος επί 10 και όχι να ασχολείστε με πενιχρά μερίσματα
Αξιότιμε κύριε Babis μου έχετε απόλυτα δίκιο σχετικά με τα παράγωγα αλλά δυστυχώς όταν τα παράγωγα μπήκαν στο ελληνικο χρηματιστήριο προς τους τελευταίους μήνες του 1999 εγώ δεν είχα πια σχέση με την συνάδελφο σας αυτή που με έμαθε πάρα πολύ καλά να επενδύω στο χρηματιστήριο για να με εκπαιδεύσει και σε αυτού του είδους την επένδυση και εγώ με κάτι που δεν γνωρίζω δεν ασχολούμε και δεν είδατε τώρα που μου μπήκε η ιδέα να μπω στον χρυσό πως ρωτάω δεξιά και αριστερά για να μάθω κάποια βασικά πράγματα και προπάντων φερέγγυες πηγές πώλησεις του εξωτερικού?και δεν ασχολούμε με τα μερίσματα αλλά με τις υπεραξίες κύριε babis μου αλλά επειδή επενδύω σε μακροχρόνια βάση και όχι βραχυπρόσθεμα τζογαδόρικα εισπράτω και αυτά και ποτέ δεν είπα ότι εισέπραξα μερίσματα δισεκατομμυρίων.Τα σέβη μου και σας ευχαριστώ για τους σχολιασμούς σας.
Καταγράφηκε
partsa
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 581



Προφίλ
« Απάντηση #148 στις: Μάρτιος 13, 2015, 04:27:01 μμ »

κυριε zanteco ασχετα αν πιστεύω αυτα που γράφετε ή οχι, οφείλω να παραδεχτώ οτι μου αρέσει ο τρόπος που γράφετε.
Καταγράφηκε
Smartmorpheus
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3243



Προφίλ WWW
« Απάντηση #149 στις: Μάρτιος 13, 2015, 04:28:04 μμ »

Αν το καλοσκεφτειτε ομως ευτυχως που υπαρχουν και αυτα τα Troll μεσα στην δυσκολη καθημερινοτητα μας και ξεφευγουμε λιγο...
Καταγράφηκε

If you r good at something never do it for free...
Σελίδες: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 25
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences