Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 11, 2024, 10:20:44 πμ
Σελίδες: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 25
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΤΕΛΙΚΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΓΙΑ ΕΠΕΝΔΥΣΗ ΣΕ ΧΡΥΣΟ.  (Αναγνώστηκε 97338 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Κώστας 1979
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1002



Προφίλ
« Απάντηση #90 στις: Μάρτιος 11, 2015, 10:28:00 μμ »

Καλα εσυ εχεις ξεφυγει.Για το hotwife τι θα πεις;Και κατι ακομα,εδω μεσα δεν μπηκες ετσι απλα για να ενημερωθεις,απο την αρχη ειπες οτι θες να αποταμιευσεις σε χρυσο.Καταφερες να κυριαρχησεις στο χρηματηστηριο,αλλα για να παρεις χρυσο μπαινεις σε σαιτ συλλεκτων για ιδεες,μη μου πεις οτι κατι δεν καθεται καλα.
Καταγράφηκε

Si vis pacem,parabellum.
lucky_louk
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1282



Προφίλ
« Απάντηση #91 στις: Μάρτιος 11, 2015, 10:31:07 μμ »

 Πάντώς φίλε μου μου θυμίζεις τους Ντάλτον, Κάτι ανάμεσα από Άβερελ κ Τζοέ, με μερικές δόσεις  αιλουροειδούς αρπακτικότητας τύπου Ραν Ταν Πλαν!
Καταγράφηκε
Κώστας 1979
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1002



Προφίλ
« Απάντηση #92 στις: Μάρτιος 11, 2015, 10:35:54 μμ »

Κανονικα πρεπει να σε χρεωσω για την δωρεαν ψυχοθεραπεια που κανουμε τοση ωρα.Αφου σκοτωσεις το λογιστη σου δωσε μου κανα σιγουρακι για το χρηματηστηριο,γιατι το τελευταιο καιρο βγαζω φιρα.
Καταγράφηκε

Si vis pacem,parabellum.
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #93 στις: Μάρτιος 11, 2015, 10:40:59 μμ »

Νομιζω ο φιλος μας πηρε τις απαντησεις που ηθελε και δεν χρειαζεται να το παμε παραπερα.....εδω εμεις φιλε μου ειμαστε συλλεκτες και οτι κινηση κανουμε αφορα λιγα κομματια και παντως οσο μπορει ο καθενας απο μας να κινηθει χρηματικα.....δεν αγοραζουμε ποσοτητες απο εξωτερικο και νομιζω οτι για την επενδυση που εχεις στο μυαλο σου καλυτερα θα ηταν να συμβουλευτεις καποια εταιρεια επενδυσεων.........εντελως φιλικα
Καταγράφηκε
Smartmorpheus
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3243



Προφίλ WWW
« Απάντηση #94 στις: Μάρτιος 11, 2015, 10:42:36 μμ »

Κύριε Ζαντέκο απο την εμπειρία σας ως επενδυτής θα ήθελα μια μικρή και κατανοητή ανάλυση για ποιο λόγο πιστευετε ότι η λίρα θα παει τόσο κάτω στα 200 ευρώ και πόσο σύντομα πιστέυετε ότι θα γίνει αυτό?
Καταγράφηκε

If you r good at something never do it for free...
zanteco
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 120


Προφίλ
« Απάντηση #95 στις: Μάρτιος 11, 2015, 10:51:16 μμ »

Καλα εσυ εχεις ξεφυγει.Για το hotwife τι θα πεις;Και κατι ακομα,εδω μεσα δεν μπηκες ετσι απλα για να ενημερωθεις,απο την αρχη ειπες οτι θες να αποταμιευσεις σε χρυσο.Καταφερες να κυριαρχησεις στο χρηματηστηριο,αλλα για να παρεις χρυσο μπαινεις σε σαιτ συλλεκτων για ιδεες,μη μου πεις οτι κατι δεν καθεται καλα.
Κύριε Κώστα 1979 στο θέμα του χρηματιστηρίου μπορώ να πω ότι ήμουν απίστευτα τυχερός γιατί η γυναίκα που με δίδαξε και με έμαθε να επενδύω χρηματιστιριακά είχε κάνει διδακτορικό στο LSE (Λόντον Σκουλ οφ Εκονόμικς)γιατί αλλιώς δεν θα ασχολιόμουν ποτέ με το χρηματιστήριο γιατί είναι κίνδυνος-θάνατος για τους άσχετους και δυστυχώς τώρα δεν μπορώ να βρω μία καινούργια τέτοια περίπτωση να με διδάξει πάνω στον χρυσό και πηγαίνω ρωτώντας-μπουσουλώντας που λένε δεξιά και αριστερά.
Καταγράφηκε
zanteco
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 120


Προφίλ
« Απάντηση #96 στις: Μάρτιος 11, 2015, 10:52:44 μμ »

Πάντώς φίλε μου μου θυμίζεις τους Ντάλτον, Κάτι ανάμεσα από Άβερελ κ Τζοέ, με μερικές δόσεις  αιλουροειδούς αρπακτικότητας τύπου Ραν Ταν Πλαν!
Τι να πω τώρα κύριε lucky louk?κάθε άποψη σεβαστή από την στιγμή που γίνεται θεωριτικά και καλοπροαίρετα.
Καταγράφηκε
zanteco
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 120


Προφίλ
« Απάντηση #97 στις: Μάρτιος 11, 2015, 10:54:22 μμ »

Κανονικα πρεπει να σε χρεωσω για την δωρεαν ψυχοθεραπεια που κανουμε τοση ωρα.Αφου σκοτωσεις το λογιστη σου δωσε μου κανα σιγουρακι για το χρηματηστηριο,γιατι το τελευταιο καιρο βγαζω φιρα.
Δεν σκότωσα κανέναν λογιστή κύριε Κώστα μου και παρακαλώ να διαβάζετε καλά το τι γράφω και μην βλέπετε πολλά θρίλερ γιατί επηρεάζουν τον εγκέφαλο λέει η επιστήμη της ψυχολογίας.
Καταγράφηκε
zanteco
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 120


Προφίλ
« Απάντηση #98 στις: Μάρτιος 11, 2015, 10:57:49 μμ »

Νομιζω ο φιλος μας πηρε τις απαντησεις που ηθελε και δεν χρειαζεται να το παμε παραπερα.....εδω εμεις φιλε μου ειμαστε συλλεκτες και οτι κινηση κανουμε αφορα λιγα κομματια και παντως οσο μπορει ο καθενας απο μας να κινηθει χρηματικα.....δεν αγοραζουμε ποσοτητες απο εξωτερικο και νομιζω οτι για την επενδυση που εχεις στο μυαλο σου καλυτερα θα ηταν να συμβουλευτεις καποια εταιρεια επενδυσεων.........εντελως φιλικα
Κύριε ellinas σας ευχαριστώ γαι την παρέμβαση σας αλλά η επένδυση που θέλω να κάνω αν το επιτρέψουν οι συνθήκες των τιμών της λίρας δεν χρειάζεται καμία εταιρεία επενδύσεων και αφήστε που θεωρώ αυτές τις εταιρείες αρπακτικά που ψάχνουν να αρπάξουν λεφτά από κάποιον άσχετο αφελή όπως φάγανε πριν μερικά χρόνια του παρουσιαστή Μίλτου Μακρίδη 280.000.000. εκατομμύρια δραχμές.
Καταγράφηκε
zanteco
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 120


Προφίλ
« Απάντηση #99 στις: Μάρτιος 11, 2015, 11:00:34 μμ »

Κύριε Ζαντέκο απο την εμπειρία σας ως επενδυτής θα ήθελα μια μικρή και κατανοητή ανάλυση για ποιο λόγο πιστευετε ότι η λίρα θα παει τόσο κάτω στα 200 ευρώ και πόσο σύντομα πιστέυετε ότι θα γίνει αυτό?
Κύριε σεβαστέ συλλέκτα πριν κατασταλάξω στην τιμή των 200 ευρώ για αγορά έψαξα και είδα μία κλίμακα τιμής δεκαετίας και είδα ότι αν και όποτε αγοραστεί στα 200 ευρώ είναι σχετικά μικρό το ρίσκο να χάσεις λεφτά με την έννοια ότι και εκατόν πενήντα ευρώ να πάει εύκολα φθάνει και καβαλάει τα 200 ευρώ και για αυτό έβγαλα αυτήν την τελική τιμή αγοράς.
Καταγράφηκε
Κώστας 1979
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1002



Προφίλ
« Απάντηση #100 στις: Μάρτιος 11, 2015, 11:07:29 μμ »

Μετα απο οσα εχεις γραψει για απορητα εκκαθαριστικα cosmic1 δεν σε παιρνει να μιλας για επηρεασμενους εγκεφαλους.Τελος παντων,επειδη τους κουρασαμε ολους σου ευχομαι να βρεις λυση,και καλες επενυσεις.
Καταγράφηκε

Si vis pacem,parabellum.
STYLOROC
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1415


Προφίλ
« Απάντηση #101 στις: Μάρτιος 11, 2015, 11:12:13 μμ »

αγαπητε αφου εισαι απο το 97 στο χαα και εβγαλες 300κ απο μερισματα και οχι απο υπεραξιες χαρα στην υπομονη σου
Καταγράφηκε

La révolution hellénique: liberté, égalité, frappernité
babis
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1392


Προφίλ
« Απάντηση #102 στις: Μάρτιος 12, 2015, 12:20:36 πμ »

Εγώ μια απλή ερώτηση θέλω να κάνω και αν θέλει απαντά ο φίλος zanteco για να έχεις απο μερίσματα μία απόδοση της τάξης των 300.000 το χαρτοφυλάκιο τι αποτίμηση είχε? μιλάω σαν  πρώην Διευθυντής τραπέζης και όχι σαν συλλέκτης που στην καλύτερη τω περιπτώσεων με μεγαλύτερο μέρισμα είχε δοθεί απο την ΓΕΝΑΚ Γενική αποθηκών και ήταν τότε ένα ποσό αν δεν με απατά η μνήμη μου 9000 δρχ  μιλάμε λοιπόν για ένα χαρτοφυλάκιο της τάξης των δύο με με τριών δις για να καταλαβαίνουμε τι λέμε
Καταγράφηκε
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #103 στις: Μάρτιος 12, 2015, 12:26:45 πμ »

Κύριε Κώστα 1979 στο θέμα του χρηματιστηρίου μπορώ να πω ότι ήμουν απίστευτα τυχερός γιατί η γυναίκα που με δίδαξε και με έμαθε να επενδύω χρηματιστιριακά είχε κάνει διδακτορικό στο LSE (Λόντον Σκουλ οφ Εκονόμικς)γιατί αλλιώς δεν θα ασχολιόμουν ποτέ με το χρηματιστήριο γιατί είναι κίνδυνος-θάνατος για τους άσχετους και δυστυχώς τώρα δεν μπορώ να βρω μία καινούργια τέτοια περίπτωση να με διδάξει πάνω στον χρυσό και πηγαίνω ρωτώντας-μπουσουλώντας που λένε δεξιά και αριστερά.

Ρε παιδιά, γυναίκα ψάχνει να βρει ο άνθρωπος...
Καταγράφηκε
Μιχάλης 80
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1489

Αξίως ων έπραξες , απολαμβάνεις.


Προφίλ
« Απάντηση #104 στις: Μάρτιος 12, 2015, 12:46:23 πμ »

Ρε παιδιά, γυναίκα ψάχνει να βρει ο άνθρωπος...

Αααα! Γι' αυτό λοιπόν διατυμπανίζει ότι έχει λεφτά!  Κλείσιμο ματιού
Εμπρός λοιπόν οι ελεύθερες του στεκιού!   Σαρκασμός
Μην χάνετε την ευκαιρία !  Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Όπως στρώνει ο καθένας , κοιμάται.
Σελίδες: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 25
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences