Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 11, 2024, 08:09:54 μμ
Σελίδες: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 25
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΤΕΛΙΚΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΓΙΑ ΕΠΕΝΔΥΣΗ ΣΕ ΧΡΥΣΟ.  (Αναγνώστηκε 97367 φορές)
0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
zanteco
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 120


Προφίλ
« Απάντηση #75 στις: Μάρτιος 11, 2015, 09:13:19 μμ »

Φίλε Zanteco αμα πάει η λίρα στα 200 ευρώ ενημέρωσε κι εμένα σε παρακαλώ επειδή αγόρασα στα 330 και μου έχει μείνει ψυχολογικό πρόβλημα. Σαρκασμός
Αξίοτιμε κύριε Sp1 το καταλαβαίνει σχετικά εύκολα κανείς ότι ο ψυχικός σας κόσμος έχει κάποιο ψυχολογικό πρόβλημα από τον τρόπο που γράφετε αλλά μην στενοχωριέστε γιατί ο Πανδαμάτωρ χρόνος όλα τα θεραπεύει και όλα τα σκεπάζει και υπάρχουν και χειρότερα και όπως μου έλεγε ένας φίλος μου ένας ξάδελφος του αγόρασε 500 τεμάχια χρυσές λίρες τότε που είχε φθάσει η λίρα 370 ευρώ περίπου στην τράπεζα το 2011 το 2012 κάπου εκεί στα 350 ευρώ γιατί πίστευε ότι θα ξεπερνούσε τα 400 ευρώ με την φόρα ανόδου που είχε πάρει και γιατί η Ελλάδα ήταν τότε σε πολύ άσχημη οικονομική κρίση και την πάτησε οπότε μάθετε το και παρηγορηθείτε ότι υπάρχουν και χειρότερα.Καλό κουράγιο και το κεφάλι ψηλά κύριε Sp1.
Σε περιμένει η Αννίτα μήν αργείς  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Σε αμολήσανε ή τους το σκασες ρε φίλε;Αντε να πουλήσεις αλλού πνεύμα και παράτα μας απο δω.Εδώ είναι στέκι συλλεκτών αλλά εσύ προσπαθείς να τον κάνεις μπερντέ παίζοντας Καραγκιόζη .Α και πού σαι ,όχι 300.000ευρώ δεν έχεις αλλά ούτε 30 cents να πάρεις τσίχλες.Ο Πανδαμάτωρ χρόνος όλα τα θεραπεύει και όλα τα σκεπάζει....Το τελευταίο αφορά εσένα οχι εμένα.
 
Καταλαβαίνω,καταλαβαίνω κύριε Sp1 ειλικρινά πόσο σας έχει διαταραχθεί ο ψυχικός σας κόσμος με την αγορά λιρών στα 330 και εύχομαι να γίνεται γρήγορά καλά με όλη μου την ειλικρίνεια γιατί είναι κρίμα από τον Θεό που λένε να σας ακούσουμε να κάνετε κάνα μπραφ από κανένα μπαλκόνι τέτοιος αξιόλογος και σεβαστός άνθρωπος.Κουράγιο και υπομονη σας εύχομαι.
Καταγράφηκε
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #76 στις: Μάρτιος 11, 2015, 09:16:57 μμ »

 Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
Sp1
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2600



Προφίλ
« Απάντηση #77 στις: Μάρτιος 11, 2015, 09:18:24 μμ »

Φίλε Zanteco αμα πάει η λίρα στα 200 ευρώ ενημέρωσε κι εμένα σε παρακαλώ επειδή αγόρασα στα 330 και μου έχει μείνει ψυχολογικό πρόβλημα. Σαρκασμός
Αξίοτιμε κύριε Sp1 το καταλαβαίνει σχετικά εύκολα κανείς ότι ο ψυχικός σας κόσμος έχει κάποιο ψυχολογικό πρόβλημα από τον τρόπο που γράφετε αλλά μην στενοχωριέστε γιατί ο Πανδαμάτωρ χρόνος όλα τα θεραπεύει και όλα τα σκεπάζει και υπάρχουν και χειρότερα και όπως μου έλεγε ένας φίλος μου ένας ξάδελφος του αγόρασε 500 τεμάχια χρυσές λίρες τότε που είχε φθάσει η λίρα 370 ευρώ περίπου στην τράπεζα το 2011 το 2012 κάπου εκεί στα 350 ευρώ γιατί πίστευε ότι θα ξεπερνούσε τα 400 ευρώ με την φόρα ανόδου που είχε πάρει και γιατί η Ελλάδα ήταν τότε σε πολύ άσχημη οικονομική κρίση και την πάτησε οπότε μάθετε το και παρηγορηθείτε ότι υπάρχουν και χειρότερα.Καλό κουράγιο και το κεφάλι ψηλά κύριε Sp1.
Σε περιμένει η Αννίτα μήν αργείς  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Σε αμολήσανε ή τους το σκασες ρε φίλε;Αντε να πουλήσεις αλλού πνεύμα και παράτα μας απο δω.Εδώ είναι στέκι συλλεκτών αλλά εσύ προσπαθείς να τον κάνεις μπερντέ παίζοντας Καραγκιόζη .Α και πού σαι ,όχι 300.000ευρώ δεν έχεις αλλά ούτε 30 cents να πάρεις τσίχλες.Ο Πανδαμάτωρ χρόνος όλα τα θεραπεύει και όλα τα σκεπάζει....Το τελευταίο αφορά εσένα οχι εμένα.
 
Καταλαβαίνω,καταλαβαίνω κύριε Sp1 ειλικρινά πόσο σας έχει διαταραχθεί ο ψυχικός σας κόσμος με την αγορά λιρών στα 330 και εύχομαι να γίνεται γρήγορά καλά με όλη μου την ειλικρίνεια γιατί είναι κρίμα από τον Θεό που λένε να σας ακούσουμε να κάνετε κάνα μπραφ από κανένα μπαλκόνι τέτοιος αξιόλογος και σεβαστός άνθρωπος.Κουράγιο και υπομονη σας εύχομαι.
Ακου να δείς αξιότιμε κύριε zanteco ,αν συνεχίσεις έτσι δε σε βλέπω καλά εδώ μέσα.Καλά θα κάνεις να μας αδειάσεις τη γωνιά γιατί πολύ μας τα ζάλισες (τα συκώτια εννοώ) και δεν πάει άλλο.Εγώ δεν έχω μπαλκόνι για να πέσω.Και ξέρεις γιατί;Επειδή μένω σε βίλα 800τ.μ.Εσύ πρόσεχε μην΄πέσεις και χαθούν και οι 300.000τρίχες μαζί σου Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
Sp1
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2600



Προφίλ
« Απάντηση #78 στις: Μάρτιος 11, 2015, 09:20:20 μμ »

https://www.google.gr/search?q=ante+geia&biw=1301&bih=561&tbm=isch&imgil=HkPZ2Bh8MUrvrM%253A%253BMhSQYFyhZu2ZOM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fskeftomasteellhnika.blogspot.com%25252F2015%25252F01%25252Fblog-post_241.html&source=iu&pf=m&fir=HkPZ2Bh8MUrvrM%253A%252CMhSQYFyhZu2ZOM%252C_&usg=__kh-Hy-K78DJHPX2QdC_itwZeYOw%3D&ved=0CDUQyjc&ei=XZUAVY_eCIitygO71IHwCw
Καταγράφηκε
zanteco
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 120


Προφίλ
« Απάντηση #79 στις: Μάρτιος 11, 2015, 09:23:53 μμ »

Φίλε Zanteco αμα πάει η λίρα στα 200 ευρώ ενημέρωσε κι εμένα σε παρακαλώ επειδή αγόρασα στα 330 και μου έχει μείνει ψυχολογικό πρόβλημα. Σαρκασμός
Αξίοτιμε κύριε Sp1 το καταλαβαίνει σχετικά εύκολα κανείς ότι ο ψυχικός σας κόσμος έχει κάποιο ψυχολογικό πρόβλημα από τον τρόπο που γράφετε αλλά μην στενοχωριέστε γιατί ο Πανδαμάτωρ χρόνος όλα τα θεραπεύει και όλα τα σκεπάζει και υπάρχουν και χειρότερα και όπως μου έλεγε ένας φίλος μου ένας ξάδελφος του αγόρασε 500 τεμάχια χρυσές λίρες τότε που είχε φθάσει η λίρα 370 ευρώ περίπου στην τράπεζα το 2011 το 2012 κάπου εκεί στα 350 ευρώ γιατί πίστευε ότι θα ξεπερνούσε τα 400 ευρώ με την φόρα ανόδου που είχε πάρει και γιατί η Ελλάδα ήταν τότε σε πολύ άσχημη οικονομική κρίση και την πάτησε οπότε μάθετε το και παρηγορηθείτε ότι υπάρχουν και χειρότερα.Καλό κουράγιο και το κεφάλι ψηλά κύριε Sp1.
Σε περιμένει η Αννίτα μήν αργείς  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Σε αμολήσανε ή τους το σκασες ρε φίλε;Αντε να πουλήσεις αλλού πνεύμα και παράτα μας απο δω.Εδώ είναι στέκι συλλεκτών αλλά εσύ προσπαθείς να τον κάνεις μπερντέ παίζοντας Καραγκιόζη .Α και πού σαι ,όχι 300.000ευρώ δεν έχεις αλλά ούτε 30 cents να πάρεις τσίχλες.Ο Πανδαμάτωρ χρόνος όλα τα θεραπεύει και όλα τα σκεπάζει....Το τελευταίο αφορά εσένα οχι εμένα.
 
Καταλαβαίνω,καταλαβαίνω κύριε Sp1 ειλικρινά πόσο σας έχει διαταραχθεί ο ψυχικός σας κόσμος με την αγορά λιρών στα 330 και εύχομαι να γίνεται γρήγορά καλά με όλη μου την ειλικρίνεια γιατί είναι κρίμα από τον Θεό που λένε να σας ακούσουμε να κάνετε κάνα μπραφ από κανένα μπαλκόνι τέτοιος αξιόλογος και σεβαστός άνθρωπος.Κουράγιο και υπομονη σας εύχομαι.
Ακου να δείς αξιότιμε κύριε zanteco ,αν συνεχίσεις έτσι δε σε βλέπω καλά εδώ μέσα.Καλά θα κάνεις να μας αδειάσεις τη γωνιά γιατί πολύ μας τα ζάλισες (τα σκώτια εννοώ) και δεν πάει άλλο.Εγώ δεν έχω μπαλκόνι για να πέσω.Και ξέρεις γιατί;Επειδή μένω σε βίλα 800τ.μ.Εσύ πρόσεχε μην΄πέσεις και χαθούν και οι 300.000τρίχες μαζί σου Μεγάλο χαμόγελο
Δυστυχώς αξιότιμε και σεβαστέ κύριε Sp1 υπάρχει και το κρέμασμα για όσους δεν έχουν μπαλκόνια και για αυτό σας εύχομαι να προσέχετε γιατί οι καιροί ου μενετοί που λένε και σας ευχαριστώ για την συμβουλή σας για να μην χάσω 300.000 χιλιάδες από τις τρίχες λες και είμαις ανοιξιάτικος σκύλος και μαδάω αλλά ένα ερώτημα που έχω κύριε Sp1 μου προς τι αυτό το ενδιαφέρον σας για μένα που έχει συγκηνίσει βαθύτατα?
Καταγράφηκε
Sp1
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2600



Προφίλ
« Απάντηση #80 στις: Μάρτιος 11, 2015, 09:27:22 μμ »

Κανένα ιδιαίτερο ενδιαφέρον για τα μούτρα σου δεν έχω .Απλά απο αγάπη στο στέκι δε γουστάρω να μπαίνουν κάτι τύποι σαν κι εσένα εδω μέσα και να μας ζαλίζουν με 300.000τρίχες.
Υ.Γ. Βλέπω απο ιδέες για αυτοκτονία δεν τα πάς κι άσχημα Σαρκασμός
Καταγράφηκε
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #81 στις: Μάρτιος 11, 2015, 09:29:58 μμ »


Κύριε Αντωνιε μου μου ξέφυγε πάνω στην πληκτρολόγηση ένα γράμμα και το κάνετε θέμα?

Aπο έναν Κυριο του δικου σας επιπέδου και βεληνεκους ειναι απαραδεκτο να γινονται τετοιου ειδους ορθγραφικα λαθη αγαπητε και αξιοτιμε κε zanteco μου.

και μου θυμίζετε αυτόν που λένε ότι ο πνιγμένος από τα μαλλιά του πιάνεται.


Οσο για το παραπανω σχολιο σας σας το συγχωρω λογω της νικης της αγαπημενης μου ομαδας αγαπητε και αξιοτιμε κε zanteco μου, αλλα το παρακατω που θα δειτε θα πρεπει να σας προϊδεάσει για την συνεχεια ... Στριφογύρισμα ματιών

Λόγω της ημέρας, Αντωνάκη μου!
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
Κώστας 1979
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1002



Προφίλ
« Απάντηση #82 στις: Μάρτιος 11, 2015, 09:41:03 μμ »

Φιλε μου,δυο ενδεχομενα μπορει να υπαρχουν με εσενα:πρωτον οτι εισαι εντελως αφραγκος αλλα το συνδρομο μινχαουζεν σε οδηγει να λες οτι θες ή δευτερον οντως εχεις μεγαλη περιουσια αλλα ο ναρκισισμος σου σε εχει κανει να καβαλησεις ενα καλαμι ναααααααααααααααα.Οπως και να εχει ψαχτο γιατι ειναι πασιφανες οτι σου δημιουργει προβληματα.Σπυρο αφησε τον ανθρωπο να εκφραστει,εγω δυο μερες τωρα το εχω απολαυσει.
Καταγράφηκε

Si vis pacem,parabellum.
lucky_louk
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1282



Προφίλ
« Απάντηση #83 στις: Μάρτιος 11, 2015, 09:55:25 μμ »

Έχεις και περσινό εκκαθαριστικό 48.500  μήπως?
Καταγράφηκε
zanteco
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 120


Προφίλ
« Απάντηση #84 στις: Μάρτιος 11, 2015, 10:10:41 μμ »


Κύριε Αντωνιε μου μου ξέφυγε πάνω στην πληκτρολόγηση ένα γράμμα και το κάνετε θέμα?

Aπο έναν Κυριο του δικου σας επιπέδου και βεληνεκους ειναι απαραδεκτο να γινονται τετοιου ειδους ορθγραφικα λαθη αγαπητε και αξιοτιμε κε zanteco μου.

και μου θυμίζετε αυτόν που λένε ότι ο πνιγμένος από τα μαλλιά του πιάνεται.


Οσο για το παραπανω σχολιο σας σας το συγχωρω λογω της νικης της αγαπημενης μου ομαδας αγαπητε και αξιοτιμε κε zanteco μου, αλλα το παρακατω που θα δειτε θα πρεπει να σας προϊδεάσει για την συνεχεια ... Στριφογύρισμα ματιών

Λόγω της ημέρας, Αντωνάκη μου!
Ο αναμάρτητος πρώτος τον λίθο βαλέτω (Μεταφορικό αυτό κύριε Αντώνιε μου αλλά μήπως ο εραστής της Κλεοπάτρας της βασίλισσας των Πτολεμαίων είχε κάποια συγγενική σχέση μαζί σας κύριε Αντώνιε μου?
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 11, 2015, 10:20:31 μμ από zanteco » Καταγράφηκε
zanteco
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 120


Προφίλ
« Απάντηση #85 στις: Μάρτιος 11, 2015, 10:12:52 μμ »

Κανένα ιδιαίτερο ενδιαφέρον για τα μούτρα σου δεν έχω .Απλά απο αγάπη στο στέκι δε γουστάρω να μπαίνουν κάτι τύποι σαν κι εσένα εδω μέσα και να μας ζαλίζουν με 300.000τρίχες.
Υ.Γ. Βλέπω απο ιδέες για αυτοκτονία δεν τα πάς κι άσχημα Σαρκασμός
Κύριε Sp1 κύριε Sp1 σας παρακαλώ στην δημοκρατία όλοι έχουμε το δικαίωμα να ρωτάμε και να μπαίνουμε παντού και ειδικά στην γεννέτηρας της δημοκρατίας αξιότιμε και σεβαστέ κύριε Sp1 μου.
Καταγράφηκε
yiorgos131313
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1369



Προφίλ
« Απάντηση #86 στις: Μάρτιος 11, 2015, 10:14:04 μμ »

http://hotwifefantasyplay.com/main/%CF%84%CE%BF-%CE%BC%CE%BF%CF%85%CE%BD%CE%AF-%CF%84%CE%B7%CF%82-%CE%B3%CF%85%CE%BD%CE%B1%CE%AF%CE%BA%CE%B1%CF%82-%CE%BC%CE%BF%CF%85/
Καταγράφηκε
zanteco
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 120


Προφίλ
« Απάντηση #87 στις: Μάρτιος 11, 2015, 10:16:41 μμ »

Έχεις και περσινό εκκαθαριστικό 48.500  μήπως?
Εκλεκτέ διώχτη και κατατροπέα των Ντάλντον το εκκαθαριστικό μου είναι ΑΚΡΩΣ ΜΑ ΑΚΡΩΣ ΑΠΟΡΡΗΤΟ και είναι κατηγορία COSMIC 1 κάτι σαν τα μυστικά της Μασσονίας να πούμε για να καταλάβετε τι λέω?και να για καταλάβαιτε τι εννοώ αν ζούσαμε σε αρχαίες εποχές θα εκτελούσα κάθε χρόνο τον εκάστοτε λογιστή μετά την συμπληρωσή του για να μην γίνεται ποτέ γνωστό.
Καταγράφηκε
zanteco
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 120


Προφίλ
« Απάντηση #88 στις: Μάρτιος 11, 2015, 10:19:41 μμ »

Φιλε μου,δυο ενδεχομενα μπορει να υπαρχουν με εσενα:πρωτον οτι εισαι εντελως αφραγκος αλλα το συνδρομο μινχαουζεν σε οδηγει να λες οτι θες ή δευτερον οντως εχεις μεγαλη περιουσια αλλα ο ναρκισισμος σου σε εχει κανει να καβαλησεις ενα καλαμι ναααααααααααααααα.Οπως και να εχει ψαχτο γιατι ειναι πασιφανες οτι σου δημιουργει προβληματα.Σπυρο αφησε τον ανθρωπο να εκφραστει,εγω δυο μερες τωρα το εχω απολαυσει.
Ελκεκτέ κύριε Κώστα το τι είμαι δεν έχει καμία απολύτως σημασία γιατί εγώ εδώ μέσα σε αυτό το σάιτ με τα ΕΚΛΕΚΤΑ,ΣΕΒΑΣΤΑ και ΑΞΙΟΤΙΜΑ μέλη μπήκα για έναν και μοναδικό σκοπό που το δήλωσα από την πρώτη στιγμή ΕΥΘΑΡΣΩΣ και ξεκάθαρα,μπήκα για ΓΝΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ τίποτα άλλο κύριε Κώστα εκλεκτέ και σεβαστέ συλλέκτα.
Καταγράφηκε
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #89 στις: Μάρτιος 11, 2015, 10:20:13 μμ »

Ο Κάρολος και ο Φρειδερίκος!!!!
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 25
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences