Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 11, 2024, 06:45:26 μμ
Σελίδες: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 25
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΤΕΛΙΚΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΓΙΑ ΕΠΕΝΔΥΣΗ ΣΕ ΧΡΥΣΟ.  (Αναγνώστηκε 97362 φορές)
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
KOKO-27
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 618


god of war


Προφίλ
« Απάντηση #60 στις: Μάρτιος 10, 2015, 03:40:15 μμ »

εμενα γιατι μου θυμιζει βιβλιο αυτη η ιστορια.
Καταγράφηκε

δεν χανω ποτε.... η κερδιζω η μαθαινω.
chris_1972
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3287



Προφίλ
« Απάντηση #61 στις: Μάρτιος 10, 2015, 03:43:34 μμ »

εμενα γιατι μου θυμιζει βιβλιο αυτη η ιστορια.
Άρλεκιν
Καταγράφηκε

Μη λησμονείτε ότι όλα γυρίζουν !!!!
haros
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3371



Προφίλ
« Απάντηση #62 στις: Μάρτιος 10, 2015, 03:56:55 μμ »

Μα ρε μαμωτο, τον μακακομαγνητη των τρολλ εχουμε στο στεκι??
Καταγράφηκε

Κατά τον Δαίμονα εαυτού
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #63 στις: Μάρτιος 10, 2015, 04:34:54 μμ »

και που να ρθει και το καλοκαιρι να αρχισουν οι ζεστες!!
Καταγράφηκε
Sp1
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2600



Προφίλ
« Απάντηση #64 στις: Μάρτιος 10, 2015, 06:20:13 μμ »

Φίλε Zanteco αμα πάει η λίρα στα 200 ευρώ ενημέρωσε κι εμένα σε παρακαλώ επειδή αγόρασα στα 330 και μου έχει μείνει ψυχολογικό πρόβλημα. Σαρκασμός
Καταγράφηκε
Κώστας 1979
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1002



Προφίλ
« Απάντηση #65 στις: Μάρτιος 10, 2015, 06:23:55 μμ »

Γιατι παραπονιεστε;Σε καθε τετοια περιπτωση,το γελιο παει συννεφο.Μακαρι να εχουμε συνεχεια τετοιους,να σπαει η μονοτονια,αξιοτιμοι και αξιομνημονευτοι κυριοι συλλεκτες.
Καταγράφηκε

Si vis pacem,parabellum.
SVcollector
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3540


Σόλωνος 18, T:210 3644276-8088364


Προφίλ
« Απάντηση #66 στις: Μάρτιος 10, 2015, 06:31:21 μμ »

Γιατι παραπονιεστε;Σε καθε τετοια περιπτωση,το γελιο παει συννεφο.Μακαρι να εχουμε συνεχεια τετοιους,να σπαει η μονοτονια,αξιοτιμοι και αξιομνημονευτοι κυριοι συλλεκτες.
+1  Κλείσιμο ματιού Χαμόγελο Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Sp1
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2600



Προφίλ
« Απάντηση #67 στις: Μάρτιος 10, 2015, 06:36:25 μμ »

Μάλλον δεν έχει μία ο τύπος και μας δουλεύει.Επίσης γνωρίζει οτι δεν πρόκειται να πάει η λίρα 200ευρώ για αυτό και δεν πρόκειται να πάρει ούτε μία.Zanteco(κύριε συλλέκτα αξιότιμε)αν δεν έχεις τί να κάνεις τις 300.000ευρώ επένδυσε σε κονσέρβες μακράς διαρκείας.Και να γνωρίζεις οτι μ@@@@@ς δεν υπάρχουν εδώ.Σε λάθος site απευθύνθηκες.
Υ.Γ. Χρήστο με το Αρλεκιν έγραψες.Ξεράθηκα στα γέλια .Μου θύμησε μια περίπτωση μιας τρελής που αν δεν διάβαζε Αρλεκιν κάθε μέρα δεν μπορούσε να ησυχάσει. Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Αννίτα Πάνια γράψου στο στέκι συλλεκτών και δεν θα χάσεις Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
zanteco
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 120


Προφίλ
« Απάντηση #68 στις: Μάρτιος 11, 2015, 08:39:40 μμ »

Φίλε Zanteco αμα πάει η λίρα στα 200 ευρώ ενημέρωσε κι εμένα σε παρακαλώ επειδή αγόρασα στα 330 και μου έχει μείνει ψυχολογικό πρόβλημα. Σαρκασμός
Αξίοτιμε κύριε Sp1 το καταλαβαίνει σχετικά εύκολα κανείς ότι ο ψυχικός σας κόσμος έχει κάποιο ψυχολογικό πρόβλημα από τον τρόπο που γράφετε αλλά μην στενοχωριέστε γιατί ο Πανδαμάτωρ χρόνος όλα τα θεραπεύει και όλα τα σκεπάζει και υπάρχουν και χειρότερα και όπως μου έλεγε ένας φίλος μου ένας ξάδελφος του αγόρασε 500 τεμάχια χρυσές λίρες τότε που είχε φθάσει η λίρα 370 ευρώ περίπου στην τράπεζα το 2011 το 2012 κάπου εκεί στα 350 ευρώ γιατί πίστευε ότι θα ξεπερνούσε τα 400 ευρώ με την φόρα ανόδου που είχε πάρει και γιατί η Ελλάδα ήταν τότε σε πολύ άσχημη οικονομική κρίση και την πάτησε οπότε μάθετε το και παρηγορηθείτε ότι υπάρχουν και χειρότερα.Καλό κουράγιο και το κεφάλι ψηλά κύριε Sp1.
Καταγράφηκε
zanteco
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 120


Προφίλ
« Απάντηση #69 στις: Μάρτιος 11, 2015, 08:54:02 μμ »

Μάλλον δεν έχει μία ο τύπος και μας δουλεύει.Επίσης γνωρίζει οτι δεν πρόκειται να πάει η λίρα 200ευρώ για αυτό και δεν πρόκειται να πάρει ούτε μία.Zanteco(κύριε συλλέκτα αξιότιμε)αν δεν έχεις τί να κάνεις τις 300.000ευρώ επένδυσε σε κονσέρβες μακράς διαρκείας.Και να γνωρίζεις οτι μ@@@@@ς δεν υπάρχουν εδώ.Σε λάθος site απευθύνθηκες.
Υ.Γ. Χρήστο με το Αρλεκιν έγραψες.Ξεράθηκα στα γέλια .Μου θύμησε μια περίπτωση μιας τρελής που αν δεν διάβαζε Αρλεκιν κάθε μέρα δεν μπορούσε να ησυχάσει. Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Αννίτα Πάνια γράψου στο στέκι συλλεκτών και δεν θα χάσεις Μεγάλο χαμόγελο
Kύριε Sp1 αξιότιμε συλλέκτα διαβάζω εδώ αυτά που γράφετε και αναρωτιέμαι πόσο πολύ σας έχει πειράξει το ψυχολογικό που έχτε πάθει κατά τα λεγόμενα σας για την αγορά των λιρών στα 330 ευρώ?Κύριε Sp1 εγώ από την πρώτη στιγμή δήλωσα ότι δεν είναι συλλέκτης και ούτε έχω σχέση με το όλο θέμα αλλά επειδή θέλω να επενδύσω στον χρυσό μπήκα να μάθω πληροφορίες όπως έχω μπει και αλλού,εγώ κύριε Sp1 δεν έχω σκοπό ούτε να αγοράσω λίρες η οτιδήποτε άλλο από κάποιον αξιοτίμο εκλεκτό κύριο εδώ μέσα,ούτε να πουλήσω και ούτε δανεικά να ζητήσω επίσης από κανέναν και δεν μπορώ να καταλάβω την υποδειξή σας οτι πρέπει να γνωρίζω ότι δεν υπάρχουν κατά δήλωση σας Μ@@@@@ς εδώ μέσα?μα εγώ δεν ψάχνω κύριε Sp1 μου για Μ@@@@@ς αλλά για έξυπνους για να με καθοδηγήσουν σωστά στο νέο μου επενδυτικό βήμα γιατί από Μ@@@@@ς έχει βαρεθεί το μάτι μου να βλέπει μερικούς στην ζωή που ενώ είναι μία τρίχα από τους δύδυμους γεννητικούς μου αδένες προσπαθούν και καλά να με ειρωνευτούν η να κάνουν πλάκα μαζί μου και δεν ξέρουν ότι αυτοί οι κύριοι για το μόνο που είναι ικανοί για μένα είναι να τους στέλνω να μου παίρνουν τα προφυλακτικά όταν τα χρειάζομαι από το φαρμακείο,αλλά οκ στην ζωή μου έχω μάθει να με ζηλέυουν και να με φθονούν από συγγενείς μέχρι φίλοι και γνωστοί γιατί δυστυχώς σε αυτήν την χώρα δεν συγχωρούν την επιτυχία και πρέπει να σέρνεσαι και να είσαι ένας γενικά αποτυχημένος για να σε λυπούνται για να τους κάνεις και να μην σε ειρωνεύονται και να μην σε λοιδωρούν αλλά ευτυχώς εδώ μέσα το επίπεδο είναι υψηλό και ανωτέρου μορφωτικού επιπέδου και δεν βλέπω τέτοια κρούσματα εκτός από κάποιες περιπτώσεις με ψυχολογικά προβλήματα όπως εσεις κύριε Sp1 αλλά δεν υπάρχει πρόβλημα γιατί ακολουθώ την μέθοδο που λεέι άσε τον τρελό στην τρέλα του και να πιστεύει ότι θέλει από την στιγμή που δεν ενοχλεί άμεσα.Επίσης κύριε Sp1 σκέφτομαι και άλλους τρόπους επένδυσης για τα 300 ζωντανά χιλιάρικα.Ευχαριστώ για τις συμβουλές σας.
Καταγράφηκε
zanteco
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 120


Προφίλ
« Απάντηση #70 στις: Μάρτιος 11, 2015, 08:57:30 μμ »

Γιατι παραπονιεστε;Σε καθε τετοια περιπτωση,το γελιο παει συννεφο.Μακαρι να εχουμε συνεχεια τετοιους,να σπαει η μονοτονια,αξιοτιμοι και αξιομνημονευτοι κυριοι συλλεκτες.
κύριε Κώστα 1979 χαίρομαι που γίνομαι η αιτία να σπάσει η μονοτονία σας και να γελάτε γαιτί ξέρετε στην εποχή μας οι περισσότεροι είναι με τα ψυχοφάρμακα παραμάσχαλα οπότε μου αρέσει να κάνω καλό σε κάποιους ανθρώπους για να μην καταλήξουν άσχημα.Τα σέβη μου.
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 11, 2015, 09:07:11 μμ από zanteco » Καταγράφηκε
Sp1
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2600



Προφίλ
« Απάντηση #71 στις: Μάρτιος 11, 2015, 09:00:06 μμ »

Φίλε Zanteco αμα πάει η λίρα στα 200 ευρώ ενημέρωσε κι εμένα σε παρακαλώ επειδή αγόρασα στα 330 και μου έχει μείνει ψυχολογικό πρόβλημα. Σαρκασμός
Αξίοτιμε κύριε Sp1 το καταλαβαίνει σχετικά εύκολα κανείς ότι ο ψυχικός σας κόσμος έχει κάποιο ψυχολογικό πρόβλημα από τον τρόπο που γράφετε αλλά μην στενοχωριέστε γιατί ο Πανδαμάτωρ χρόνος όλα τα θεραπεύει και όλα τα σκεπάζει και υπάρχουν και χειρότερα και όπως μου έλεγε ένας φίλος μου ένας ξάδελφος του αγόρασε 500 τεμάχια χρυσές λίρες τότε που είχε φθάσει η λίρα 370 ευρώ περίπου στην τράπεζα το 2011 το 2012 κάπου εκεί στα 350 ευρώ γιατί πίστευε ότι θα ξεπερνούσε τα 400 ευρώ με την φόρα ανόδου που είχε πάρει και γιατί η Ελλάδα ήταν τότε σε πολύ άσχημη οικονομική κρίση και την πάτησε οπότε μάθετε το και παρηγορηθείτε ότι υπάρχουν και χειρότερα.Καλό κουράγιο και το κεφάλι ψηλά κύριε Sp1.
Σε περιμένει η Αννίτα μήν αργείς  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Σε αμολήσανε ή τους το σκασες ρε φίλε;Αντε να πουλήσεις αλλού πνεύμα και παράτα μας απο δω.Εδώ είναι στέκι συλλεκτών αλλά εσύ προσπαθείς να τον κάνεις μπερντέ παίζοντας Καραγκιόζη .Α και πού σαι ,όχι 300.000ευρώ δεν έχεις αλλά ούτε 30 cents να πάρεις τσίχλες.Ο Πανδαμάτωρ χρόνος όλα τα θεραπεύει και όλα τα σκεπάζει....Το τελευταίο αφορά εσένα οχι εμένα.
 
Καταγράφηκε
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #72 στις: Μάρτιος 11, 2015, 09:05:04 μμ »

οπότε μου αρέσει να κάνω καλώ .

Καντε το "καλώ"  Έκπληξη και ρίξτε το στο γιαλό αξιοτιμε και αξιομακαριστε κε zanteco  Άνεση
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
Sp1
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2600



Προφίλ
« Απάντηση #73 στις: Μάρτιος 11, 2015, 09:05:54 μμ »

οπότε μου αρέσει να κάνω καλώ .

Καντε το "καλώ"  Έκπληξη και ρίξτε το στο γιαλό αξιοτιμε και αξιομακαριστε κε zanteco  Άνεση
Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
zanteco
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 120


Προφίλ
« Απάντηση #74 στις: Μάρτιος 11, 2015, 09:08:53 μμ »

οπότε μου αρέσει να κάνω καλώ .

Καντε το "καλώ"  Έκπληξη και ρίξτε το στο γιαλό αξιοτιμε και αξιομακαριστε κε zanteco  Άνεση
Κύριε Αντωνιε μου μου ξέφυγε πάνω στην πληκτρολόγηση ένα γράμμα και το κάνετε θέμα?και μου θυμίζετε αυτόν που λένε ότι ο πνιγμένος από τα μαλλιά του πιάνεται.
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 25
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences