Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 03, 2024, 12:06:12 πμ
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 5 Leva 1894, Βουλγαρία  (Αναγνώστηκε 7917 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Αύγουστος 04, 2014, 10:22:49 μμ »

Φοβερο Παναγιωτη!!Απιστευτες λεπτομερειες!! Έκπληξη Έκπληξη
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
wavelet
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3299


Τα πάντα ρει, μηδέποτε κατά τ' αυτό μένειν


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Αύγουστος 04, 2014, 10:29:14 μμ »

Που να δείτε και τα άλλα  Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη
Καταγράφηκε

I scream, you scream, we all scream, for ice cream.
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Αύγουστος 04, 2014, 10:49:52 μμ »

Που να δείτε και τα άλλα  Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη

Εχει και αλλα;; Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Αύγουστος 04, 2014, 11:01:10 μμ »

Γεια σου ρε Παναγιώτη με τα ωραία σου!!!!!!
 Φιλί Φιλί πού είσαι εσύ Λεβέντη, δεν σου έλειψε καθόλου η Γλυφάδα Σαρκασμός
Είμαι στα μέρη σου, βγήκα δέκα η ώρα από τη θάλασσα.
Ουζάκι μεζεδάκι και κουβεντούλα με τους παππούδες κάτω από τα πλατάνια στην πλατεία το πρωί.
Εσένα θα σου έλειπε?

ΥΓ. το μόνο που μου τη σπάει είναι που έχω φάτσα το άγαλμα του Άρη. Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Η φώτο με το πορτραίτο και ολόκληρο το νόμισμα στη γωνία σκοτώνει.
 
Καταγράφηκε
zobels
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1991


~Τα πάντα ρει~


Προφίλ WWW
« Απάντηση #19 στις: Αύγουστος 04, 2014, 11:32:08 μμ »

εμένα μου έλειψε Λιάκο, το beach cafe στην παραλία που ήμασταν ...........λέγαμε ιστορίες, κάναμε χαβαλέ αλλά ρε παιδί μου από τις 10 το πρωί ξεκίναγες τα Ούζα με κάτι ποικιλίες ΝΑαααα............δεν σε προλάβαινα..........μόνο στο κάπνισμα σου έριχνα, άντε και στο τάβλι αλλά τη γλίτωσες λόγω Αιφνίδιου Θανάτου Κλείσιμο ματιού Σαρκασμός
Ναι και μένα μου αρέσει πολύ αυτή με το ολόκληρο πορτραίτο αλλά ίσως μπερδεύει στην εστίαση όταν κοιτάς το νόμισμα............έχει όμως μια ομορφιά και τέτοιου είδους presentation  ίσως  άρμοζε καλύτερα για την κάλυψη μιας σελίδας σε εξώφυλλο καταλόγου.

Ευχαριστώ πολύ  και τους υπόλοιπους φίλους για τα σχόλια .............
Καταγράφηκε

pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Αύγουστος 05, 2014, 12:27:36 πμ »

εμένα μου έλειψε Λιάκο, το beach cafe στην παραλία που ήμασταν ...........λέγαμε ιστορίες, κάναμε χαβαλέ αλλά ρε παιδί μου από τις 10 το πρωί ξεκίναγες τα Ούζα με κάτι ποικιλίες ΝΑαααα............δεν σε προλάβαινα..........μόνο στο κάπνισμα σου έριχνα, άντε και στο τάβλι αλλά τη γλίτωσες λόγω Αιφνίδιου Θανάτου Κλείσιμο ματιού Σαρκασμός
Ναι και μένα μου αρέσει πολύ αυτή με το ολόκληρο πορτραίτο αλλά ίσως μπερδεύει στην εστίαση όταν κοιτάς το νόμισμα............έχει όμως μια ομορφιά και τέτοιου είδους presentation  ίσως  άρμοζε καλύτερα για την κάλυψη μιας σελίδας σε εξώφυλλο καταλόγου.

Ευχαριστώ πολύ  και τους υπόλοιπους φίλους για τα σχόλια .............
Πέρασα κι' εγώ πολύ καλά Παναγιώτη, Ειδικά η παραλία μπροστά από το καφέ ήταν να την πιεις στο ποτήρι.
Έχω πάει σε πολλές παραλίες στην Ελλάδα και τέτοιο πράμα θα το θυμάμαι για όλη μου τη ζωή.
Δεν θα ξεχάσω ποτέ τους Εγκρεμνούς και το Διακόφτι.
Από το Σεπτέμβρη δίαιτα, οι τελευταίες "γουρουνιές" είναι αυτές........
Καταγράφηκε
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #21 στις: Αύγουστος 05, 2014, 01:22:59 πμ »

Ναι και μένα μου αρέσει πολύ αυτή με το ολόκληρο πορτραίτο αλλά ίσως μπερδεύει στην εστίαση όταν κοιτάς το νόμισμα............έχει όμως μια ομορφιά και τέτοιου είδους presentation  ίσως  άρμοζε καλύτερα για την κάλυψη μιας σελίδας σε εξώφυλλο καταλόγου.

Μου αρέσει που ψάχνεσαι. Έτσι καταλαβαίνεις περισσότερα...

Αυτό που έφτιαξες είναι μια λύση για να γεμίσεις το "κάδρο". Να μην φαίνεται το άσπρο/κενό.

Αντί να βάλεις ένα άλλο φόντο (π.χ.), έβαλες τον εαυτό του. (Οι λύσεις και οι ιδέες είναι άπειρες, προφανώς...)

Αν θέλεις να μην "μπερδεύεται" το μάτι, μπορείς να θαμπώσεις τη μεγάλη φωτογραφία ή να την ξασπρίσεις. Ή να εφαρμόσεις οποιοδήποτε "φίλτρο" του Photoshop. Από την άλλη, μπορείς να χρησιμοποιήσεις τη μεγάλη φωτογραφία για να τονίσεις κάποια λεπτομέρεια που θέλεις.

Όρεξη να 'χεις...
Καταγράφηκε
zobels
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1991


~Τα πάντα ρει~


Προφίλ WWW
« Απάντηση #22 στις: Αύγουστος 05, 2014, 08:39:33 πμ »

Ναι και μένα μου αρέσει πολύ αυτή με το ολόκληρο πορτραίτο αλλά ίσως μπερδεύει στην εστίαση όταν κοιτάς το νόμισμα............έχει όμως μια ομορφιά και τέτοιου είδους presentation  ίσως  άρμοζε καλύτερα για την κάλυψη μιας σελίδας σε εξώφυλλο καταλόγου.

Μου αρέσει που ψάχνεσαι. Έτσι καταλαβαίνεις περισσότερα...

Αυτό που έφτιαξες είναι μια λύση για να γεμίσεις το "κάδρο". Να μην φαίνεται το άσπρο/κενό.

Αντί να βάλεις ένα άλλο φόντο (π.χ.), έβαλες τον εαυτό του. (Οι λύσεις και οι ιδέες είναι άπειρες, προφανώς...)

Αν θέλεις να μην "μπερδεύεται" το μάτι, μπορείς να θαμπώσεις τη μεγάλη φωτογραφία ή να την ξασπρίσεις. Ή να εφαρμόσεις οποιοδήποτε "φίλτρο" του Photoshop. Από την άλλη, μπορείς να χρησιμοποιήσεις τη μεγάλη φωτογραφία για να τονίσεις κάποια λεπτομέρεια που θέλεις.

Όρεξη να 'χεις...

τώρα μου έδωσες μια πολύ καλή ιδέα φίλε sac, αν θαμπώσει ίσως γίνει πιο art photo.............ΑΛΛΑ όπως το είπες...........Ορεξη να έχουμε κ χρόνο.
Καταγράφηκε

solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #23 στις: Αύγουστος 05, 2014, 08:59:30 πμ »

Ναι και μένα μου αρέσει πολύ αυτή με το ολόκληρο πορτραίτο αλλά ίσως μπερδεύει στην εστίαση όταν κοιτάς το νόμισμα............έχει όμως μια ομορφιά και τέτοιου είδους presentation  ίσως  άρμοζε καλύτερα για την κάλυψη μιας σελίδας σε εξώφυλλο καταλόγου.

Μου αρέσει που ψάχνεσαι. Έτσι καταλαβαίνεις περισσότερα...

Αυτό που έφτιαξες είναι μια λύση για να γεμίσεις το "κάδρο". Να μην φαίνεται το άσπρο/κενό.

Αντί να βάλεις ένα άλλο φόντο (π.χ.), έβαλες τον εαυτό του. (Οι λύσεις και οι ιδέες είναι άπειρες, προφανώς...)

Αν θέλεις να μην "μπερδεύεται" το μάτι, μπορείς να θαμπώσεις τη μεγάλη φωτογραφία ή να την ξασπρίσεις. Ή να εφαρμόσεις οποιοδήποτε "φίλτρο" του Photoshop. Από την άλλη, μπορείς να χρησιμοποιήσεις τη μεγάλη φωτογραφία για να τονίσεις κάποια λεπτομέρεια που θέλεις.

Όρεξη να 'χεις...

τώρα μου έδωσες μια πολύ καλή ιδέα φίλε sac, αν θαμπώσει ίσως γίνει πιο art photo.............ΑΛΛΑ όπως το είπες...........Ορεξη να έχουμε κ χρόνο.

Και νομίσματα!!  Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #24 στις: Αύγουστος 05, 2014, 09:21:39 πμ »

τώρα μου έδωσες μια πολύ καλή ιδέα φίλε sac, αν θαμπώσει ίσως γίνει πιο art photo.............ΑΛΛΑ όπως το είπες...........Ορεξη να έχουμε κ χρόνο.

Ανάλογα με τον χρόνο σου πάντα... δοκίμασε τα "φίλτρα" του προγράμματος που έχεις. Solarisation, Bas-Relief...

Το Bas-Relief (ανάγλυφο) μπορεί να σε ενθουσιάσει σε εικόνες που έχουν αντίθεση, όπως η τρίτη από την αρχή.

Επίσης: Το καλοκαίρι φωτογραφίζουμε και τον χειμώνα το ρίχνουμε στα πειράματα...
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences