Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 16, 2024, 07:36:43 πμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΠΑΠΟΥΤΣΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΣΟΥ ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΠΑΛΩΜΕΝΟ  (Αναγνώστηκε 1164 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
oldgeotzo
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2651


Προφίλ
« στις: Απρίλιος 05, 2013, 09:03:07 μμ »

ΔΕΝ εχω ανοιξει ποτε θεμα (νομιζω χαχα) και θα ανοιξω ενα θεμα σχετικα με αγορες νομισματων.
(κοκαλο ολοι ε Απορία)
Θα τολμησω να προτεινω-προτρεψω σε ολους τους ΝΕΟΥΣ συλλεκτες που θελουν να "μεινουν"  να αγοραζουν μεσα απο το στεκι και θα σας πω το σκεπτικο μου.
ΔΕΝ ειναι οτι θα αγορασουν πιο φτηνα και σε πιο φτηνες τιμες (99%) ειναι οτι ακομα και να κανουν καμμια "βουτια"παραπανω σε μια τιμη π.χ 90 ευρω τι θα χασουν ?5 ? ..10?  15? ναι αλλα ...ΞΕΡΟΥΝ τι παιρνουν οτι δεν ειναι μουφα οτι θα τον ξαναδουν και αυριο(διαδυκτιακα) και στο κατω κατω ποσο θα πληρωνες για να σου αξιολογησει καποιος ενα νομισμα? να σου εξηγησει το γιατι? να σε εξυπηρετησει σε μια αγορα απεξω λεγοντας σου την ειλικρινη του γνωμη?Υπαρχουν πολλοι ανθρωποι εδω μεσα που εχουν ΣΟΒΑΡΕΣ γνωσεις.
ΕΧΩ συναλαγει με αρκετα μελη και σας λεω οτι εχω παθει πλακα(ΘΕΤΙΚΗ) για διαφορετικους λογους με τον καθενα. "στειλε να σου ανεβασω τις φωτο" --"Μην διστασεις να με ενοχλησεις για οποια απορια" --Παρε και αυτο δωρο" . και αλλα πολλα ...ΟΜΩΣ μακρυγορω....για αυτο η καταληξη....
ΠΑΠΟΥΤΣΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ .....ΜΟΝΟ ΜΠΑΛΩΜΕΝΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ


Καταγράφηκε
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Απρίλιος 05, 2013, 09:11:02 μμ »

ΠΑΠΟΥΤΣΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ .....ΜΟΝΟ ΜΠΑΛΩΜΕΝΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ !!!!

 Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο  Μια χαρα τα πες φιλε μου  Χαμόγελο

Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences