Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 10, 2024, 01:49:51 πμ
Σελίδες: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 50 λεπτα 1921 φιλου  (Αναγνώστηκε 56213 φορές)
0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #75 στις: Ιανουάριος 19, 2013, 12:54:10 μμ »

Τι λες βρε παιδι μου!!
Εχεις κλεισει να αγορασεις  MS με 1500-1800 και παροτρυνης τον αλλον να πουληση αμφιβολου καταστασης νομισμα με 2500 χιλιαρικα??
Μας εξηγεις πως γινετε αυτο?
Διοτι εγω κατι τετοια τα λεω ζηλια και κακεντρεχια !!
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #76 στις: Ιανουάριος 19, 2013, 01:01:48 μμ »

Αρχίσαμε πάλι.............
Ρε Γιώργη?
Καταγράφηκε
argeorgio
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 36


Προφίλ
« Απάντηση #77 στις: Ιανουάριος 19, 2013, 01:07:35 μμ »

παρoτρύνω; δεν νομίζω,εκτίμηση εκανα.
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #78 στις: Ιανουάριος 19, 2013, 01:08:11 μμ »

Θα καταλαβεις αργοτερα τι γινετε Ηλια , επειδη πρεπει να φυγω διοτι εχω ενα ραντεβου εαν θελουν ας πουν οι συντονιστες που ειναι ενημεροι απο τις δυο πρωτες μερες!!
Το νερο θα ξανακυληση στο αυλακι παση θυσια!!
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
GKCollect
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5636


www.mycoins.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #79 στις: Ιανουάριος 19, 2013, 01:09:56 μμ »

Αποσύρομαι από τη συζήτηση, διότι υπάρχουν υπονοούμενα.
Θα συμμετέχω μόνο σε περίπτωση προσωπικής νύξης.
Καταγράφηκε

Περί συλλογής, υπομονή και περισυλλογή.
www.mycoins.gr
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #80 στις: Ιανουάριος 19, 2013, 01:18:18 μμ »

O φιλος μας o argeorgio ειναι ο Βασιλης (diaylosark) που σε αλλα φορουμ εγραφε για αξιωματα του κ###υ και χαρτζιλικια για εμας τους συντονιστες και αλλα διαφορα κοσμητικα για τον Γιωργο. Δεν μπορεσε να μεινει για πολυ καιρο μακρια μας παρολο που εγραφε οτι δεν ξαναγραφει στο φορουμ και δεν εχει καμμια σχεση μαζι μας γιατι ειμαστε ''σφηκοφωλια που λεγεται στεκι συσσωρευσης λαμογιων''.Ξαναεκανε εγγραφη πολυ συντομα.
Φαινεται οτι εχει αλλαξει γνωμη και αναθεωρησε τις παραπανω αποψεις του.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 19, 2013, 01:36:54 μμ από epop » Καταγράφηκε
GKCollect
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5636


www.mycoins.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #81 στις: Ιανουάριος 19, 2013, 01:34:04 μμ »

Αποσύρομαι από τη συζήτηση, διότι υπάρχουν υπονοούμενα.
Θα συμμετέχω μόνο σε περίπτωση προσωπικής νύξης.

Να με συγχωρείτε, νόμιζα ότι αναφερόσασταν στο πρόσωπό μου.
Λάθος κρίση. Ουδείς αλάθητος.
Καταγράφηκε

Περί συλλογής, υπομονή και περισυλλογή.
www.mycoins.gr
argeorgio
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 36


Προφίλ
« Απάντηση #82 στις: Ιανουάριος 19, 2013, 02:39:12 μμ »

O φιλος μας o argeorgio ειναι ο Βασιλης (diaylosark) που σε αλλα φορουμ εγραφε για αξιωματα του κ###υ και χαρτζιλικια για εμας τους συντονιστες και αλλα διαφορα κοσμητικα για τον Γιωργο. Δεν μπορεσε να μεινει για πολυ καιρο μακρια μας παρολο που εγραφε οτι δεν ξαναγραφει στο φορουμ και δεν εχει καμμια σχεση μαζι μας γιατι ειμαστε ''σφηκοφωλια που λεγεται στεκι συσσωρευσης λαμογιων''.Ξαναεκανε εγγραφη πολυ συντομα.
Φαινεται οτι εχει αλλαξει γνωμη και αναθεωρησε τις παραπανω αποψεις του.
Το πρωτόκολλο σύνδεσης ip ως γνωστό ειναι μια αμφίδρομη σύνδεση ανταλλαγής δεδομένων μεταξύ υπολογιστών του διαδυκτίου Η χρήση μη καταχωρημένων διευθύνσεων IP σε υπολογιστές, έχει σαν αποτέλεσμα τη δυσλειτουργία τους. Οι κύριες αιτίες είναι δύο: 1.η άρνηση εξυπηρέτησης του "μη καταχωρημένου" υπολογιστή από τους περισσότερους εξυπηρετητές (servers) στο Διαδίκτυο για βασικές υπηρεσίες, όπως π.χ. το ηλεκτρονικό ταχυδρομείο ,2) σύγκρουση (IP conflict) διευθύνσεων υπολογιστών που διαθέτουν επίσημα καταχωρημένη διεύθυνση με εκείνους που ανεπίσημα χρησιμοποιούν την ίδια διεύθυνση, λόγω αμέλειας του διαχειριστή των τελευταίων.Σε περίπτωση που διαπιστωθεί χρήση μη καταχωρημένης διεύθυνσης το ΚΛΔ αυτομάτως παίρνει μέτρα για τη διακοπή της σύνδεσης του εν λόγω υπολογιστή, με σκοπό να διασφαλίσει την ομαλή λειτουργία του δικτύου για τους υπόλοιπους υπολογιστές,για λογους οπως οι παραπάνω ισως εγινε οτι εγινε με τον σέρβερ του ΣΤΕΚΙ ΣΥΛΛΕΚΤΩΝ συγκεκριμενες ημερες της συγκεκριμένης εγγραφής ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ,ειναι ενα ειδος ιου εντως εισαγωγικών ως απαντηση σε κακοήθειες και αλλα διάφορα,αν η εγγραφή δεν γινοταν δεκτή,ολοι είμαστε ευάλωτοι σε τέτοιου ειδους αμφίδρομες συγκρούσεις στοιχείων,σκοπός ηταν απλώς προς το παρόν το να δωθεί ενα μύνημα οτι η επαρση και η αλαζονεία ειναι ευάλλωτες, το γνωρίζουν καλα οσοι προγραματίζουν συνδέσεις ,θα μου ηταν πανέυκολο να χρησιμοποιήσω οποιαδήποτε αλλη σύνδεση ip προκειμένου να καλύψω ιχνη αν ηθελα,κανένας δεν μπορεί να αποδείξει οτι πίσω απο αυτή την σύνδεση υπάρχει ο argeorgio ο diaylosrk η πολλές αλλες συνδέσεις  με με την ιδια διεύθινση ip  που ειναι συνδεδεμένες σε εθνικό επίπεδο με τρόπο αμφίδρομο, αυτά.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 19, 2013, 02:47:59 μμ από argeorgio » Καταγράφηκε
argeorgio
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 36


Προφίλ
« Απάντηση #83 στις: Ιανουάριος 19, 2013, 02:56:56 μμ »

επίσης αναφέρω οτι ο μόνος τρόπος επιβεβαίωσης αποστολής η αμφιδρομης επαφης απο συγκεκριμένο χρήστη ειναι απο τα ιχνη μόνο του συγκεκριμένου υπολογιστή που αποστέλει όλα τα αλλα καταρρίπτωνται.
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #84 στις: Ιανουάριος 19, 2013, 03:00:34 μμ »

Δεν καταλαβα τιποτα.Τι κανεις Γιαννη κουκια σπερνω....
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #85 στις: Ιανουάριος 19, 2013, 03:02:14 μμ »

αρχισαν τα οργανα,το μπουζουκι εργαζεται!το θυμαστε αυτο το ωραιο τραγουδακι!μου αρεσει η σοβαρωτητα ορισμενων,συλλεκτων?εμπορων?τιποτα?που θελουν και να κρινουν τους αλλους?αφου δεν του αρεσε η σφηγκοφωλια μας!γιατι δεν παει σε αλλη παραλια,να παραμιλαει?το ατομο εχει προβλημα!δεν εξηγητε αλλιως!καποτε μου ειχε πει ενα σοβαρο ατομο!εικει που κατουρας,να μην γλειφης!το μονο που μπορω να πω ειναι οτι τον λυπαμε!αν μεινη στο στεκι,ευχαριστως και αμεσως,αποχωρω εγω!ο βασιλακης γιατι να μην ξαναμπει?που ειχε ληξει και η ποινη του?λεω τωρα εγω!γιαννης τασιοπουλος.υγ.που μπορει να φθασει,η πονηρια του ανθρωπου?εγω θα ντρεπομουνα και να το σκεφτω!αλλα ετσι ειναι!απο μεγαλα και βαθυστοχαστα λογια,χορτασαμε!,απο σοβαρωτητα πασχουμε!εδω σε γραφομενα του απο εκδικητικωτητα,εγραψε οτι χαιρετε που εχω σοβαρη ασθενεια!ο αξιοτιμος κυριος πονηριδης!εγω του ευχομε να μην το παθει ποτε,οπως κανενας δικος του,και να εχει παντα υγεια!γιατι δεν το εχει νιωσει!μακαρι και λιγη ανθρωπια!αμην!
Καταγράφηκε
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #86 στις: Ιανουάριος 19, 2013, 03:02:58 μμ »

Μιχαλη μου τι δεν καταλαβαινεις πες μου τι δεν καταλαβαινεις  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
vaspyr21
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4277


ΑΕΚ σημαίνει προσφυγιά ξεριζωμένη 13/04/1924


Προφίλ WWW
« Απάντηση #87 στις: Ιανουάριος 19, 2013, 03:03:43 μμ »

O φιλος μας o argeorgio ειναι ο Βασιλης (diaylosark) που σε αλλα φορουμ εγραφε για αξιωματα του κ###υ και χαρτζιλικια για εμας τους συντονιστες και αλλα διαφορα κοσμητικα για τον Γιωργο. Δεν μπορεσε να μεινει για πολυ καιρο μακρια μας παρολο που εγραφε οτι δεν ξαναγραφει στο φορουμ και δεν εχει καμμια σχεση μαζι μας γιατι ειμαστε ''σφηκοφωλια που λεγεται στεκι συσσωρευσης λαμογιων''.Ξαναεκανε εγγραφη πολυ συντομα.
Φαινεται οτι εχει αλλαξει γνωμη και αναθεωρησε τις παραπανω αποψεις του.
Το πρωτόκολλο σύνδεσης ip ως γνωστό ειναι μια αμφίδρομη σύνδεση ανταλλαγής δεδομένων μεταξύ υπολογιστών του διαδυκτίου Η χρήση μη καταχωρημένων διευθύνσεων IP σε υπολογιστές, έχει σαν αποτέλεσμα τη δυσλειτουργία τους. Οι κύριες αιτίες είναι δύο: 1.η άρνηση εξυπηρέτησης του "μη καταχωρημένου" υπολογιστή από τους περισσότερους εξυπηρετητές (servers) στο Διαδίκτυο για βασικές υπηρεσίες, όπως π.χ. το ηλεκτρονικό ταχυδρομείο ,2) σύγκρουση (IP conflict) διευθύνσεων υπολογιστών που διαθέτουν επίσημα καταχωρημένη διεύθυνση με εκείνους που ανεπίσημα χρησιμοποιούν την ίδια διεύθυνση, λόγω αμέλειας του διαχειριστή των τελευταίων.Σε περίπτωση που διαπιστωθεί χρήση μη καταχωρημένης διεύθυνσης το ΚΛΔ αυτομάτως παίρνει μέτρα για τη διακοπή της σύνδεσης του εν λόγω υπολογιστή, με σκοπό να διασφαλίσει την ομαλή λειτουργία του δικτύου για τους υπόλοιπους υπολογιστές,για λογους οπως οι παραπάνω ισως εγινε οτι εγινε με τον σέρβερ του ΣΤΕΚΙ ΣΥΛΛΕΚΤΩΝ συγκεκριμενες ημερες της συγκεκριμένης εγγραφής ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ,ειναι ενα ειδος ιου εντως εισαγωγικών ως απαντηση σε κακοήθειες και αλλα διάφορα,αν η εγγραφή δεν γινοταν δεκτή,ολοι είμαστε ευάλωτοι σε τέτοιου ειδους αμφίδρομες συγκρούσεις στοιχείων,σκοπός ηταν απλώς προς το παρόν το να δωθεί ενα μύνημα οτι η επαρση και η αλαζονεία ειναι ευάλλωτες, το γνωρίζουν καλα οσοι προγραματίζουν συνδέσεις ,θα μου ηταν πανέυκολο να χρησιμοποιήσω οποιαδήποτε αλλη σύνδεση ip προκειμένου να καλύψω ιχνη αν ηθελα,κανένας δεν μπορεί να αποδείξει οτι πίσω απο αυτή την σύνδεση υπάρχει ο argeorgio ο diaylosrk η πολλές αλλες συνδέσεις  με με την ιδια διεύθινση ip  που ειναι συνδεδεμένες σε εθνικό επίπεδο με τρόπο αμφίδρομο, αυτά.
καλησπέρα φιλε μου θα πεις κι άλλα πολλά ακομα, για να καταλαβουμε τι θες να μας πεις γιατι και εγω δε καταλαβα τιποτα Απορία Απορία Απορία Απορία
Καταγράφηκε

Κάντε εγγραφή στο κανάλι Greek Explorers: http://bit.ly/2pyH9D6
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #88 στις: Ιανουάριος 19, 2013, 03:04:55 μμ »

Ωχχχχ!!! αρχισαμε... Ντροπή Ντροπή
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
vaspyr21
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4277


ΑΕΚ σημαίνει προσφυγιά ξεριζωμένη 13/04/1924


Προφίλ WWW
« Απάντηση #89 στις: Ιανουάριος 19, 2013, 03:07:53 μμ »

καλα ειχαμε ηρεμήσει τοσο καιρο,γιατι ρε   γ α μ ω τ ο  παλι τα ιδια,μη το κανεις χειρότερα σταμάτα το εδω   Ντροπή Ντροπή
Καταγράφηκε

Κάντε εγγραφή στο κανάλι Greek Explorers: http://bit.ly/2pyH9D6
Σελίδες: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences