Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 06, 2024, 05:34:17 πμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΔΥΣΚΟΛΟΙ ΚΑΙΡΟΙ ΓΙΑ ΠΡΙΓΚΗΠΕΣ  (Αναγνώστηκε 1502 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« στις: Μάρτιος 21, 2012, 03:14:03 μμ »

Χαιρετώ την παρέα και πάλι.Είμαι εντελώς νέος στο χώρο και δεν έχω καθόλου εμπειρία.Το τελευταίο διάστημα μέσα απο τις σελίδες μας διάβασα αρκετά πράγματα  που με ενθουσίασαν μπορώ να πω.Ο τίτλος του θέματος έχει να κάνει ακριβώς με αυτό δλδη ότι στις δύσκολα οικονομικά καταστάσεις που ζούμε δεν έχεις την ευχέρεια να αποκτήσεις σε λίγο χρόνο κάποια κομμάτια.Θα ήθελα τις προτάσεις σας απο που να ξεκινήσω πως να κινηθώ κ.λ.π.Μου αρέσουν πολύ τα χρυσά νομίσματα και τα ελληνικά.Περιμένω συμβουλές απο τους πλέον έμπειρους         Φιλικά ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Μάρτιος 21, 2012, 08:39:36 μμ »

αγαπητε φιλε ελληνα,καλωσορισες στην παρεα μας.δεν υπαρχουν-πλεον εμπειροι-αλλα τι σου αρεσει εσενα!!!σαν θεμα συλλογης.αν θελεις επενδυτικα, θα πας σιγουρα στα χρυσα,λιρες ουγγιες κλπ.αν θες συλεκτικα φροντισε να επικεντρωθεις, στον τομεα που σου αρεσει,ελληνικα ξενα,ευρω,αλλα φροντισε οι αγορες σου να ειναι προσεκτικες,και να μην μπεις αποτομα στα βαθεια που λεμε,γιατι υπαρχουν πολλες μπανανοφλουδες.με μια καλη μελετη,και οσο μπορεις καλες καταστασεις, χωρις βιασυνη,και ενθουσιασμους,θα φτιαξεις μια ομορφη(για εσενα παντα)συλλογη.μην πελαγωνεις,δεν γινονται ολα σε μια μερα,και σιγα σιγα θα βρεθεις με αυτο που θες.απο οικονομικης αποψεως παλι,συλλεκτης δεν ειναι μονο αυτος που εχει πανακριβα σπανια,αλλα και αυτος που συλλεγει σε προσιτες τιμες,καθαρα νομισματα!!!σε χαιρετω,γιαννηςτ.υγ.υπαρχει και η πνε,(για μενα) η μονη οαση,στο χαος του συλλεκτικου νομισματος,και οχι μονο.
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences