Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 03, 2024, 06:26:26 πμ
Σελίδες: 1 [2] 3
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΝΕΑ ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ ΣΎΣΤΗΜΑ ΕΛΕΓΧΟΥ ΛΙΡΑΣ  (Αναγνώστηκε 9387 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
τσοτσος
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 508


Σουζα τ' αλογακι !!!


Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Μάρτιος 07, 2015, 10:10:41 μμ »

Μηπως ο γατοπαρδος μεταλαχτηκε; Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Αναγκαιοτατον μαθημα το απομαθειν τα κακα.
lucky_louk
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1282



Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Μάρτιος 07, 2015, 10:29:50 μμ »



Καταγράφηκε
lucky_louk
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1282



Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Μάρτιος 07, 2015, 10:31:17 μμ »

Καταγράφηκε
zanteco
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 120


Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Μάρτιος 08, 2015, 02:56:36 μμ »

Κύριε Zanteco μια ερώτηση θέλω να σας κάνω που μου έρχεται.Λέτε οτι θέλετε να πάρετε λίρες απο το εξωτερικό και όχι απο ιδιώτη επειδή φοβάστε μήπως εξαπατηθήτε.Τόσα χρόνια που εδώ στο στέκι πωλούν και αγοράζουν λίρες τόσα και τόσα μέλη του έχετε την εντύπωση οτι είναι ηλίθια ή χαζά και αγοράζουν απο εδώ ή θεωρείτε οτι θα ρισκάριζαν να αγοράσουν αν μία στο εκατομμύριο υπήρχε η πιθανότητα να ήταν πλαστές;Εφόσον πρίν απο κάθε πώληση οποιουδήποτε νομίσματος μπαίνει πρώτα η φωτογραφία του νομίσματος.Αρκεί κανείς να ξέρει τα βασικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα των γνησίων λιρών και είναι οκ.Απλά μια επισήμανση κάνω επειδή βλέπω οτι ενώ ενδιαφέρεστε για αγορά λιρών απο το εξωτερικό ,πελαγώνετε άδικα ρωτώντας όλους εμάς.
Κύριε Sp1 εγώ δήλωσα από την πρώτη στιγμή που έγραψα εδώ ότι μπήκα μέ την σκέψη να πάρω πληροφορίες για πηγές του εξωτερικού για να αγοράσω μία αρκετά σοβαρή ποσότητα χρυσών λιρών BU για επένδυση και δεν είμαι συλλέκτης και είμαι και άσχετος γενικότερα με τον χρυσό και για αυτό την ψάχνω μην μπλέξω σε τίποτα περιπέτειες μην τόσα που έχουν γίνει με πλαστές λίρες και δεν θέλω να αγοράσω από συλλέκτη γιατί δεν με ενδιαφέρει να πάρω από σένα 2 λίρες από τον άλλο 5 λίρες η 10 λίρες η 4 λίρες αλλά θέλω να βρω μία σίγουρη πηγή έξω να πάρω όλη την παρτίδα που θέλω και να είμαι και σίγουρος,επίσης βλέπω με λύπη μου ότι κάποιοι κύριοι συλλέκτες αρχίζουν να μου κάνουν πλάκα επειδή είμαι άσχετος από λίρες και χρυσό γενικότερα και να μου λένε για γάτους για γάτες και να ανεβάζουν φωτογραφίες με γάτους και γάτες και μπορεί κύριοι να έιμαι άσχετος από λίρες αλλά είμαι πολύ σχετικός με το χρηματηστήριο που εχω βγάλει πολλά λεφτά και εσείς κάποτε όταν ξεκινήσατε δεν θα ξέρατε τίποτα.
Καταγράφηκε
Toni-g
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3010


Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Μάρτιος 08, 2015, 03:00:17 μμ »

Σε καλή μεριά  Κλείσιμο ματιού
Νομιζω οτι βοηθήσαμε οσο μπορούσαμε ολοι .καλες αγορες τωρα  Χαμόγελο
Καταγράφηκε
jimse
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 384

End Of An Era


Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Μάρτιος 08, 2015, 04:01:34 μμ »

Κύριε Zanteco μια ερώτηση θέλω να σας κάνω που μου έρχεται.Λέτε οτι θέλετε να πάρετε λίρες απο το εξωτερικό και όχι απο ιδιώτη επειδή φοβάστε μήπως εξαπατηθήτε.Τόσα χρόνια που εδώ στο στέκι πωλούν και αγοράζουν λίρες τόσα και τόσα μέλη του έχετε την εντύπωση οτι είναι ηλίθια ή χαζά και αγοράζουν απο εδώ ή θεωρείτε οτι θα ρισκάριζαν να αγοράσουν αν μία στο εκατομμύριο υπήρχε η πιθανότητα να ήταν πλαστές;Εφόσον πρίν απο κάθε πώληση οποιουδήποτε νομίσματος μπαίνει πρώτα η φωτογραφία του νομίσματος.Αρκεί κανείς να ξέρει τα βασικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα των γνησίων λιρών και είναι οκ.Απλά μια επισήμανση κάνω επειδή βλέπω οτι ενώ ενδιαφέρεστε για αγορά λιρών απο το εξωτερικό ,πελαγώνετε άδικα ρωτώντας όλους εμάς.
Κύριε Sp1 εγώ δήλωσα από την πρώτη στιγμή που έγραψα εδώ ότι μπήκα μέ την σκέψη να πάρω πληροφορίες για πηγές του εξωτερικού για να αγοράσω μία αρκετά σοβαρή ποσότητα χρυσών λιρών BU για επένδυση και δεν είμαι συλλέκτης και είμαι και άσχετος γενικότερα με τον χρυσό και για αυτό την ψάχνω μην μπλέξω σε τίποτα περιπέτειες μην τόσα που έχουν γίνει με πλαστές λίρες και δεν θέλω να αγοράσω από συλλέκτη γιατί δεν με ενδιαφέρει να πάρω από σένα 2 λίρες από τον άλλο 5 λίρες η 10 λίρες η 4 λίρες αλλά θέλω να βρω μία σίγουρη πηγή έξω να πάρω όλη την παρτίδα που θέλω και να είμαι και σίγουρος,επίσης βλέπω με λύπη μου ότι κάποιοι κύριοι συλλέκτες αρχίζουν να μου κάνουν πλάκα επειδή είμαι άσχετος από λίρες και χρυσό γενικότερα και να μου λένε για γάτους για γάτες και να ανεβάζουν φωτογραφίες με γάτους και γάτες και μπορεί κύριοι να έιμαι άσχετος από λίρες αλλά είμαι πολύ σχετικός με το χρηματηστήριο που εχω βγάλει πολλά λεφτά και εσείς κάποτε όταν ξεκινήσατε δεν θα ξέρατε τίποτα.

Τότε η τράπεζα είναι μονόδρομος. Αφού δέν θέλεις συλλέκτες ή εμποροσυλλέκτες που υπάρχουν αρκετοί που διαθέτουν την ποσότητα που θέλεις αλλά δέν είσαι σίγουρος για την γνησιότητα, το ίδιο πράγμα θα είναι να τις αγοράσεις και απο το εξωτερικό και εκεί απο μεγαλοέμπορο θα τις πάρεις. Πήγαινε στην τράπεζα λοιπόν να είσαι σίγουρος Μεγάλο χαμόγελο Καλές αγορές και να είναι κερδοφόρες!!!
Καταγράφηκε

From Wishes To Eternity
babis
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1392


Προφίλ
« Απάντηση #21 στις: Μάρτιος 08, 2015, 04:03:25 μμ »

Φίλε zanteco έχεις αναφέρει αρκετές φορές μια σοβαρή ποσότητα τι εννοείς σοβαρή για εμένα είναι οι 50 για άλλο ειναι οι 100 και για άλλο ειναι οι 1000 λύσε μου κατά αρχάς αυτή την απορία αν θέλεις βέβαια
Καταγράφηκε
chris_1972
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3287



Προφίλ
« Απάντηση #22 στις: Μάρτιος 08, 2015, 04:19:17 μμ »

Κύριε Μπάμπη, οπου ακούς πολλά κεράσια κράτα και μικρό καλάθι. Κάποιος που έχει τα λεφτά να αγοράσει μεγάλη ποσότητα χρυσών νομισμάτων δεν κάθεται σε δημόσια φόρα να το διατυμπανίζει. Όποιος έχει τα λεφτά βρίσκει και τα υπόλοιπα είναι κολοκύθια για να περνάμε την ώρα μας ευχάριστα.
Καταγράφηκε

Μη λησμονείτε ότι όλα γυρίζουν !!!!
babis
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1392


Προφίλ
« Απάντηση #23 στις: Μάρτιος 08, 2015, 04:22:37 μμ »

Σας ευχαριστώ για την απάντηση κύριε chris_1972 απλά εγω ρωτάω τα όρια που θέτει ο κάθε ένας γιατί για εμένα μια ποσότητα τον 10 λιρών ειναι τεράστια μια που είμαι και άνεργος   
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #24 στις: Μάρτιος 08, 2015, 04:26:19 μμ »

Κύριε Zanteco μια ερώτηση θέλω να σας κάνω που μου έρχεται.Λέτε οτι θέλετε να πάρετε λίρες απο το εξωτερικό και όχι απο ιδιώτη επειδή φοβάστε μήπως εξαπατηθήτε.Τόσα χρόνια που εδώ στο στέκι πωλούν και αγοράζουν λίρες τόσα και τόσα μέλη του έχετε την εντύπωση οτι είναι ηλίθια ή χαζά και αγοράζουν απο εδώ ή θεωρείτε οτι θα ρισκάριζαν να αγοράσουν αν μία στο εκατομμύριο υπήρχε η πιθανότητα να ήταν πλαστές;Εφόσον πρίν απο κάθε πώληση οποιουδήποτε νομίσματος μπαίνει πρώτα η φωτογραφία του νομίσματος.Αρκεί κανείς να ξέρει τα βασικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα των γνησίων λιρών και είναι οκ.Απλά μια επισήμανση κάνω επειδή βλέπω οτι ενώ ενδιαφέρεστε για αγορά λιρών απο το εξωτερικό ,πελαγώνετε άδικα ρωτώντας όλους εμάς.
Κύριε Sp1 εγώ δήλωσα από την πρώτη στιγμή που έγραψα εδώ ότι μπήκα μέ την σκέψη να πάρω πληροφορίες για πηγές του εξωτερικού για να αγοράσω μία αρκετά σοβαρή ποσότητα χρυσών λιρών BU για επένδυση και δεν είμαι συλλέκτης και είμαι και άσχετος γενικότερα με τον χρυσό και για αυτό την ψάχνω μην μπλέξω σε τίποτα περιπέτειες μην τόσα που έχουν γίνει με πλαστές λίρες και δεν θέλω να αγοράσω από συλλέκτη γιατί δεν με ενδιαφέρει να πάρω από σένα 2 λίρες από τον άλλο 5 λίρες η 10 λίρες η 4 λίρες αλλά θέλω να βρω μία σίγουρη πηγή έξω να πάρω όλη την παρτίδα που θέλω και να είμαι και σίγουρος,επίσης βλέπω με λύπη μου ότι κάποιοι κύριοι συλλέκτες αρχίζουν να μου κάνουν πλάκα επειδή είμαι άσχετος από λίρες και χρυσό γενικότερα και να μου λένε για γάτους για γάτες και να ανεβάζουν φωτογραφίες με γάτους και γάτες και μπορεί κύριοι να έιμαι άσχετος από λίρες αλλά είμαι πολύ σχετικός με το χρηματηστήριο που εχω βγάλει πολλά λεφτά και εσείς κάποτε όταν ξεκινήσατε δεν θα ξέρατε τίποτα.

Τότε η τράπεζα είναι μονόδρομος. Αφού δέν θέλεις συλλέκτες ή εμποροσυλλέκτες που υπάρχουν αρκετοί που διαθέτουν την ποσότητα που θέλεις αλλά δέν είσαι σίγουρος για την γνησιότητα, το ίδιο πράγμα θα είναι να τις αγοράσεις και απο το εξωτερικό και εκεί απο μεγαλοέμπορο θα τις πάρεις. Πήγαινε στην τράπεζα λοιπόν να είσαι σίγουρος Μεγάλο χαμόγελο Καλές αγορές και να είναι κερδοφόρες!!!
Σωστα τα λες κυριε Jimse
Καταγράφηκε
Μιχάλης 80
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1489

Αξίως ων έπραξες , απολαμβάνεις.


Προφίλ
« Απάντηση #25 στις: Μάρτιος 08, 2015, 04:26:56 μμ »

Aγαπητέ και αξιότιμε κύριε zanteco , αγοράστε από το Royal mint που είναι άλλωστε και η "πηγή" και αφήστε εμάς τους φτωχούς στην ησυχία μας.
Καταγράφηκε

Όπως στρώνει ο καθένας , κοιμάται.
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #26 στις: Μάρτιος 08, 2015, 04:28:02 μμ »

Σας ευχαριστώ για την απάντηση κύριε chris_1972 απλά εγω ρωτάω τα όρια που θέτει ο κάθε ένας γιατί για εμένα μια ποσότητα τον 10 λιρών ειναι τεράστια μια που είμαι και άνεργος   
Eσυ κυριε babis μπορει νασαι ανεργος αλλα εχεις προσωπο
Καταγράφηκε
babis
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1392


Προφίλ
« Απάντηση #27 στις: Μάρτιος 08, 2015, 04:31:59 μμ »

Με το πρόσωπο φίλε μου ellina  δυστυχώς δεν μπορείς να κάνεις αγορές αν δεν έχεις και τον απαιτούμενο μπερτέ ξέχνατω       
Καταγράφηκε
zanteco
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 120


Προφίλ
« Απάντηση #28 στις: Μάρτιος 08, 2015, 05:24:20 μμ »

Σε καλή μεριά  Κλείσιμο ματιού
Νομιζω οτι βοηθήσαμε οσο μπορούσαμε ολοι .καλες αγορες τωρα  Χαμόγελο
Eυχαριστώ κύριε Toni-g και να είστε πάντα καλά και καλό Πάσχα να έχετε.
Καταγράφηκε
zanteco
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 120


Προφίλ
« Απάντηση #29 στις: Μάρτιος 08, 2015, 05:31:03 μμ »

Κύριε Μπάμπη, οπου ακούς πολλά κεράσια κράτα και μικρό καλάθι. Κάποιος που έχει τα λεφτά να αγοράσει μεγάλη ποσότητα χρυσών νομισμάτων δεν κάθεται σε δημόσια φόρα να το διατυμπανίζει. Όποιος έχει τα λεφτά βρίσκει και τα υπόλοιπα είναι κολοκύθια για να περνάμε την ώρα μας ευχάριστα.
Κύριε chris_1972 εδώ μέσα στο σάιτ μπήκα γιατί έπεσα τυχαία πάνω ψάχνωντας για αγορά χρυσών λιρών BU και είπα από την πρώτη στιγμή τι ζητάω και τι γνωρίζω και το ότι διατυμπανίζω όπως λέτε τι θέλω το ένα είναι ότι είμαι άγνωστός και δεν με γνωρίζει κανείς εδώ μέσα όπως δεν γνωρίζω και εγώ εσάς και το άλλο είναι ότι έπρεπε να απαντήσω σε κάποια μέλη που μου είπαν να αγοράσω από εδώ μέσα λίρες BU και αναγκαστικά τους απάντησα ότι θέλω κάποια ποσότητα και όχι 3 η 4 η 6 8 κ.τ.λ.,οπότε κύριε chris_1972 που το μεμπτό από μέρους μου ως προς τα λεγόμενα μου μέχρι τώρα μέσα στο σάιτ?
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2] 3
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences