Ανεκδοτο!

<< < (2/87) > >>

Αντωνης:
Ένας φουκαράς αποκοιμήθηκε μέρα μεσημέρι στην πλαζ και ο ήλιος τού κατάκαψε τα μπούτια. Τον πάνε στο νοσοκομείο σε κακά χάλια.
Το δέρμα του ήταν κατακόκκινο, γεμάτο φουσκάλες και οτιδήποτε άγγιζαν τα μπούτια του και του προκαλούσε φοβερό πόνο.

Ο γιατρός τού έγραψε ενδοφλέβιες ενέσεις με νερό και ηλεκτρολύτες, ένα ήπιο ηρεμιστικό και Βιάγκρα.
Ξαφνιασμένη η νοσοκόμα ρώτησε:
-τι καλό θα τού κάνει το Βιάγκρα σ` αυτή την κατάσταση;
Και ο γιατρός:

-θα κρατάει το σεντόνι μακριά από τα μπούτια του.

Parker:
Ένας πειρατής είχε ένα μούτσο νάνο 30 πόντους και τον έβαζε αγγαρεία κάθε μέρα. Κάποτε τον στέλνει να καθαρίσει την καμπίνα του. Εκεί ο μούτσος βρίσκει ένα λυχνάρι. Το παίρνει, αρχίζει να το τρίβει για να το καθαρίσει και ξαφνικά βγαίνει ένα τζίνι, που του λέει να πει μια επιθυμία για να την πραγματοποιήσει. Σκέφτεται κάμποσο ο μούτσος και στο τέλος ζητάει χίλιες λίρες. Κάνει τα μαγικά του το τζίνι και αμέσως το δωμάτιο γεμίζει με χίλια μπουκάλια μπύρες.
Εκείνη τη στιγμή κατεβαίνει ο καπετάνιος, βλέπει το δωμάτιο γεμάτο με μπύρες, ρωτάει το μούτσο τι έγινε, αυτός του εξηγεί ότι το τζίνι ήταν λιγάκι κουφό, άλλα του έλεγαν, άλλα άκουγε και αντί για λίρες που ζήτησε έστειλε μπύρες. Και τότε ο πειρατής λέει:
Το ξέρω ότι το τζίνι είναι κουφό. Νομίζεις ότι εγώ του ζήτησα να μου στείλει ένα μούτσο 30 πόντους; ;D

athas:
Και μιας ο λόγος για τζίνι. Ο μαύρος περπατάει στην έρημο, έχει εξουθενωθεί κοντεύει να καταρρεύσει όταν συναντάει το τζίνι. Πες μου γρήγορα 3 επιθυμίες και θα πραγματοποιηθούν στο λεπτό. Κοιτάζεται ο μαύρος από πάνω μέχρι κάτω και μες στην απελπισία του, του λέει. Θέλω να με κάνεις λευκό, να βλέπω πολλά γυναικεία όργανα και ... θέλω νερό ... πολύ νερό. Στο λεπτό μεταμορφώθηκε σε ....μπιντέ.

skopelos bill:
Παράθεση από: Parker στις Ιανουάριος 05, 2013, 08:12:57 μμ

Ένας πειρατής είχε ένα μούτσο νάνο 30 πόντους και τον έβαζε αγγαρεία κάθε μέρα. Κάποτε τον στέλνει να καθαρίσει την καμπίνα του. Εκεί ο μούτσος βρίσκει ένα λυχνάρι. Το παίρνει, αρχίζει να το τρίβει για να το καθαρίσει και ξαφνικά βγαίνει ένα τζίνι, που του λέει να πει μια επιθυμία για να την πραγματοποιήσει. Σκέφτεται κάμποσο ο μούτσος και στο τέλος ζητάει χίλιες λίρες. Κάνει τα μαγικά του το τζίνι και αμέσως το δωμάτιο γεμίζει με χίλια μπουκάλια μπύρες.
Εκείνη τη στιγμή κατεβαίνει ο καπετάνιος, βλέπει το δωμάτιο γεμάτο με μπύρες, ρωτάει το μούτσο τι έγινε, αυτός του εξηγεί ότι το τζίνι ήταν λιγάκι κουφό, άλλα του έλεγαν, άλλα άκουγε και αντί για λίρες που ζήτησε έστειλε μπύρες. Και τότε ο πειρατής λέει:
Το ξέρω ότι το τζίνι είναι κουφό. Νομίζεις ότι εγώ του ζήτησα να μου στείλει ένα μούτσο 30 πόντους; ;D

Καλό πόλυ καλό!!!

Αντωνης:
Μπαίνει ο τύπος στο φαρμακείο που ο φαρμακοποιός είναι αδελφή και ζητά προφυλακτικά.
- Τι νούμερο φοράτε κύριε;
- Τι έχουν και νούμερα; ρωτά ο πελάτης.
- Βεβαίως περάστε στο παραβάν και δοκιμάστε στις τρύπες που έχει η σανίδα σε ποια από αυτές χωράει το πουλί σας και πείτε μου απλώς το νούμερο που γράφει από επάνω η τρύπα.
Μπαίνει ο τύπος να δοκιμάσει την σανίδα πάει και ο φαρμακοποιός πίσω από την σανίδα και του την πιάνει και του παίρνει π*π@ μετά μανίας.
Ενώ ο φαρμακοποιός ήταν όλο χαμόγελα σκουπίζοντας το στόμα του, ο πελάτης βγαίνει ταραγμένος από το παραβάν και ο φαρμακοποιός τον ρωτάει:
- Λοιπόν κύριε τι νούμερο φοράτε;
και ο πελάτης απαντά:
- Ρε τι νούμερα και μαλ*κίες, την πουλάς την σανίδα;

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα