Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 08, 2024, 06:14:25 μμ
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Ακατανόητη αφέλεια και επιπολαιότητα...!  (Αναγνώστηκε 5719 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Nonos
Συντονιστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2753



Προφίλ WWW
« Απάντηση #15 στις: Φεβρουάριος 27, 2016, 02:54:00 μμ »

Πιθανον να υπαρχει αφελεια κτλ..δεν ξερω
Θα μου επιτρεψετε όμως να αμφιβαλω (κατ υποθεση ..και οχι κατά τεκμηρειο)....οταν
Ο Underboder  εχει 184  bid retractions σε εξι μηνες...και ο...νικητης ..εχει μηδεν αξιολογήσεις
με 100% bid activity..όλα βεβαια είναι πιθανα...αλλα καποια είναι ..πιθανοτερα από αλλα

Θεός στην ανάλυση!!!  Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Έχεις και Facebook?  Έλα μια βόλτα Χαμόγελο Χαμόγελο
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Φεβρουάριος 27, 2016, 02:54:56 μμ »

Φυσικα και δεν ειναι ικανοποιημενος.Βγαλε προμηθειες κλπ δινει το "πραμα" του κατω του μετάλλου!! Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού

Επειδή το "πράμα" του εγώ το "κόβω" να'ναι όχι "Κ21", αλλά ούτε καν "Κ8" (για να μην πω χειρότερα), ο τύπος είναι άπαιχτος με την πλεονεξία του!
Πάντα προσωπική μου άποψη!

 Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Παιζει και αυτο.Μπορει να ειναι και τσιγκινο Γιωργη. Σαρκασμός

Αλλα απο μια φωτο τα καρατια δεν μετριουνται Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
Hannibal
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 709


"carpe diem"


Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Φεβρουάριος 27, 2016, 02:56:11 μμ »

Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Παιζει και αυτο.Μπορει να ειναι και τσιγκινο Γιωργη. Σαρκασμός

Αλλα απο μια φωτο τα καρατια δεν μετριουνται Κλείσιμο ματιού

Σωστά!
Απλώς αυτό που λέω εγώ είναι ότι με τόσο κακό "πράμα" ο αγοραστής πάει "στο άγνωστο με βάρκα την ελπίδα"...!
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Φεβρουάριος 27, 2016, 03:05:10 μμ »

Πιθανον να υπαρχει αφελεια κτλ..δεν ξερω
Θα μου επιτρεψετε όμως να αμφιβαλω (κατ υποθεση ..και οχι κατά τεκμηρειο)....οταν
Ο Underboder  εχει 184  bid retractions σε εξι μηνες...και ο...νικητης ..εχει μηδεν αξιολογήσεις
με 100% bid activity..όλα βεβαια είναι πιθανα...αλλα καποια είναι ..πιθανοτερα από αλλα

Εμ ξερανε ποιον κανανε διευθυντη ποιον θα κανανε εμενα;
Καταγράφηκε
Nonos
Συντονιστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2753



Προφίλ WWW
« Απάντηση #19 στις: Φεβρουάριος 27, 2016, 03:08:37 μμ »

ο τύπος είναι άπαιχτος με την πλεονεξία του!
Πάντα προσωπική μου άποψη!
Γιώργο ο τύπος είναι για κλωτσιές, και μόνο που αναφέρει Sovereign αυτό το πράμα, θα μπορούσε να το αναφέρει ως "κάτι σαν Sovereign" ή " στο πέρασε και δεν ακούμπησε Sovereign" ή ακόμα " ο θεός να το κάνει Sovereign" για να είναι ακριβής ως προς την περιγραφή του Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Έχεις και Facebook?  Έλα μια βόλτα Χαμόγελο Χαμόγελο
Hannibal
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 709


"carpe diem"


Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Φεβρουάριος 27, 2016, 03:55:59 μμ »

ο τύπος είναι άπαιχτος με την πλεονεξία του!
Πάντα προσωπική μου άποψη!
Γιώργο ο τύπος είναι για κλωτσιές, και μόνο που αναφέρει Sovereign αυτό το πράμα, θα μπορούσε να το αναφέρει ως "κάτι σαν Sovereign" ή " στο πέρασε και δεν ακούμπησε Sovereign" ή ακόμα " ο θεός να το κάνει Sovereign" για να είναι ακριβής ως προς την περιγραφή του Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Αυτό σκέφτηκα και γω, γι'αυτό ανέβασα το Θέμα Μιχάλη!
Κάκιστο "πράμα" σε ποιότητα, αμφίβολη περιεκτικότητα σε χρυσό, παραπειστική περιγραφή, "στημένη" δημοπρασία!
Δηλαδή έλεος....!!!

Ασφαλώς, μην λέμε και ξαναλέμε τα αυτονόητα, ο καθένας κάνει ότι θέλει τα λεφτά του.
Στην προκειμένη περίπτωση, κατά τη γνώμη μου, η διάθεση των χρημάτων είναι ελαφρώς καλύτερη απ'το ν'ανοίξει το παράθυρο και να τα πετάξει ή να τα χρησιμοποιήσει ως προσάναμα στο τζάκι!
Καταγράφηκε
haros
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3371



Προφίλ
« Απάντηση #21 στις: Φεβρουάριος 27, 2016, 04:40:23 μμ »

 Αυτες τις κοπιες με το 21, δεν εχω πιασει στα χερια μου, αλλα τις εχω δει μερικες φορες σε φωτο.
Το μεμπτο ειναι οτι ο πωλητης δεν αναφερει στην περιγραφη οτι ειναι αντιγραφο, κατι που φυσικα οποιος εχει την ελαχιστοτατη σχεση με το αθλημα το καταλαβαινει.
 
 Ο "νικητης" ειναι η "ασφαλεια" του πωλητη, ο οποιος εβαλε χρυσο νομισμα απο 0.99$ και λογικο ειναι να ειχε ετοιμες ενισχυσεις για να μην μπει μεσα, μιας και θα πρεπει να υπολογισετε και τις προμηθειες του ebay-paypal.(15%)
Αυτες ειναι κοινες πρακτικες στις δημοπρασιες και εαν δεν ηταν η παραπλανητικη περιγραφη (που δεν αναφερει οτι ειναι αντιγραφο), δεν θα ηταν καν αξιοπροσεκτο θεμα.
Εδω γινονται αλλα και αλλα στις δημοπρασιες, αυτο ειναι πταισμα..

υ.γ. τα πολλα bid retractions καποιου λογαριασμου δεν ειναι απαραιτητα τακτικη του πωλητη, αποτελει και αγοραστικη τακτικη καποιων "παρεων" να βαζουν στοιχηματα, να τα αποσυρουν για να ψιλιασουν τους υπολοιπους οτι κατι υποπτο παιζει , με σκοπο στο τελος καποιος φιλος τους να το παρει τσαμπα.

Καταγράφηκε

Κατά τον Δαίμονα εαυτού
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences