Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 04, 2024, 08:37:28 μμ
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Γιαννη πες αλευρι !!!!!!  (Αναγνώστηκε 8953 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Μάρτιος 27, 2013, 09:01:59 μμ »

μιας και κοιταζα τις φωτο απο το διλιρο,αντωνη,δεν φτιαχνεις ενα θεμα με λιρες-διλιρα-πεντολιρα η και με αλλα χρυσα νομισματα,αλλα εκει ο καθενας, και κυριως εσυ,θα ανεβαζετε μονο φωτογραφιες απο αυτα??
ετσι θα μπορουμε ολοι να θαυμαζουμε αυτα τα κομματια μαζεμενα και οχι σε διαφορα θεματα.. Σαρκασμός Σαρκασμός τι λετε?
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
ntasaef4
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 197


si vis pacem, para bellum


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Μάρτιος 27, 2013, 10:14:03 μμ »

Φοβερή λεπτομέρεια το άτιμο!!
Γιάννη καλορίζικο!
Καταγράφηκε
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Μάρτιος 27, 2013, 10:21:09 μμ »

Οντως η λεπτομερεια ειναι απιστευτη!Η ελισαβετ ειναι λες και μολις βγηκε απο το κομμωτηριο! Γλώσσα
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
chris_1972
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3287



Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Μάρτιος 28, 2013, 08:50:30 πμ »

Γιάννη καλορίζικο, πραγματικά είναι πολύ όμορφο νόμισμα και θα το καταλάβεις στο χέρι καλύτερα. Και η τιμή που το πήρες, όνειρο.

υ.γ. Αντώνη μη το στείλεις ταχυδρομικά, σε 15 μέρες ο Γιάννης θα ανέβει Θεσσαλονίκη για την έκθεση, το δίνεις τότε. 
Καταγράφηκε

Μη λησμονείτε ότι όλα γυρίζουν !!!!
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Μάρτιος 28, 2013, 09:49:13 πμ »

πολυ ομορφο νομισμα απο τεχνικης αποψης,οπως ολων φυσικα του βρεττανικου νομισματοκοπειου!αλλα εκτος ισως της κομμωσης της ελισαβετ,δεν ειναι και το αξεπεραστο σε λεπτομερεια? διλιρο.παντως Γιαννη καλοριζικο και σε αλλα με υγεια!Αντωνη,κανενα ελληνικο χαλκινο πενταλεπτο,του 1836?εστω και εξαιρετικο!δεν βαριεσαι ας μην ειναι ακυκλοφορητο,γιαννης.υγ.διαθετω και 200-250 ευρω μετρητοις!!!
Καταγράφηκε
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Μάρτιος 28, 2013, 10:03:56 πμ »

πολυ ομορφο νομισμα απο τεχνικης αποψης,οπως ολων φυσικα του βρεττανικου νομισματοκοπειου!αλλα εκτος ισως της κομμωσης της ελισαβετ,δεν ειναι και το αξεπεραστο σε λεπτομερεια? διλιρο.παντως Γιαννη καλοριζικο και σε αλλα με υγεια!

Αντωνη,κανενα ελληνικο χαλκινο πενταλεπτο,του 1836?εστω και εξαιρετικο!δεν βαριεσαι ας μην ειναι ακυκλοφορητο,γιαννης.υγ.διαθετω και 200-250 ευρω μετρητοις!!!

Το πρωτο που θα πετυχω Γιαννη μου θα ειναι δικο σου....αλλα δεν θελω χρηματα ...μονο την αγαπη σου  Κλείσιμο ματιού  Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #21 στις: Μάρτιος 28, 2013, 10:50:23 πμ »

οκ,αντωνη!την καλημερα μου,γιαννης.
Καταγράφηκε
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #22 στις: Μάρτιος 28, 2013, 10:52:12 πμ »

Γιάννη καλορίζικο, πραγματικά είναι πολύ όμορφο νόμισμα και θα το καταλάβεις στο χέρι καλύτερα. Και η τιμή που το πήρες, όνειρο.

υ.γ. Αντώνη μη το στείλεις ταχυδρομικά, σε 15 μέρες ο Γιάννης θα ανέβει Θεσσαλονίκη για την έκθεση, το δίνεις τότε. 

Σε ευχαριστω Χρηστο!Κανονισε να εισαι και εσυ στην Εκθεση να τα πουμε απο κοντα! Φιλί

Γιαννη σε ευχαριστω πολυ και εσενα!Θα παω λεσχη την ΚΥΡΙΑΚΗ μηπως βρω και το μικροτερο αδερφακι του το μισολιρο Γλώσσα
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #23 στις: Μάρτιος 28, 2013, 10:54:38 πμ »

Αντωνη βαλε το σε ενα χαρτονακι για δυλιρα γιατι δεν εχω!! Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Τελος δεν σου ζηταω αλλη χαρη Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
athas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #24 στις: Μάρτιος 28, 2013, 12:03:27 μμ »

Ολόκληρο δυλιρο σε χαρτονάκι! Το ακούσαμε κι αυτό.Χαθήκανε οι κάψουλες!
ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ και με ΥΓΕΙΑ Γιάννη!
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #25 στις: Μάρτιος 28, 2013, 12:42:37 μμ »

Γιαννη καλοριζικο φιλε μου,ομορφο νομισμα να το χαιρεσαι.Ανοιγω μια παρενθεση εδω για να ευχαριστησω δημοσια τον φιλο μου τον Αντωνη (και την λεξη φιλο την εννοω),με τον οποιο δεν εχω βρεθει ποτε αλλα εκτιμω οτι το ιδιο αισθανεται και αυτος,ο οποιος με βοηθησε να αποκτησω ενα νομισμα που μου αρεσε καθως και εκανε αγορα ενος ωραιου βιβλιου απο το εξωτερικο για λογαριασμο μου επειδη εγω ειμαι σκραπας απο αυτα.Σε ευχαριστω και παλι.
Καταγράφηκε
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #26 στις: Μάρτιος 28, 2013, 12:52:29 μμ »

ειναι καλο αυτο το βιβλιο Μιχαλη;
εχει ανανεωμενες τιμες;
γιατι το εχω παραγγειλει και εγω
Καταγράφηκε
SVcollector
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3539


Σόλωνος 18, T:210 3644276-8088364


Προφίλ
« Απάντηση #27 στις: Μάρτιος 28, 2013, 01:31:29 μμ »

πολυ ομορφο νομισμα απο τεχνικης αποψης,οπως ολων φυσικα του βρεττανικου νομισματοκοπειου!αλλα εκτος ισως της κομμωσης της ελισαβετ,δεν ειναι και το αξεπεραστο σε λεπτομερεια? διλιρο.παντως Γιαννη καλοριζικο και σε αλλα με υγεια!

Αντωνη,κανενα ελληνικο χαλκινο πενταλεπτο,του 1836?εστω και εξαιρετικο!δεν βαριεσαι ας μην ειναι ακυκλοφορητο,γιαννης.υγ.διαθετω και 200-250 ευρω μετρητοις!!!

Το πρωτο που θα πετυχω Γιαννη μου θα ειναι δικο σου....αλλα δεν θελω χρηματα ...μονο την αγαπη σου  Κλείσιμο ματιού  Κλείσιμο ματιού
Αντώνη και την δικιά μου αγάπη την έχεις!!Μια λιρίτσα με θυρέο ευχαριστώ!! Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #28 στις: Μάρτιος 28, 2013, 01:35:33 μμ »

ειναι καλο αυτο το βιβλιο Μιχαλη;
εχει ανανεωμενες τιμες;
γιατι το εχω παραγγειλει και εγω
Aναργυρε αν σου πω οτι δεν εχω προλαβει να το ανοιξω θα με πιστεψεις?Ειμαι στο τρεξιμο συνεχεια αυτο το διαστημα.Ο Αντωνης που το ειδε μου ειπε οτι εχει ανανεωμενες τιμες σε σχεση με το δικο του που ειναι παλαιοτερο.Οταν το δω θα σου πω εντυπωσεις φιλε μου
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences