Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 02, 2024, 07:03:11 μμ
Σελίδες: 1 2 [3]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 1828 1 λεπτο  (Αναγνώστηκε 10213 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #30 στις: Μάρτιος 02, 2016, 04:39:32 μμ »

Χωρις να ασχολουμαι καν με Καποδιστριες και Οθωνες, γνωμη μου ειναι να τα πιστοποιησεις πρωτα (τουλαχιστον τα καλα κομματια) και μετα να τα πουλησεις. Το να δωσεις 30 ευρω πανω κατω για το καθε νομισμα ειναι αμελητεο μπροστα στο ωφελος, περα απο το βαθμο το θεμα ειναι οτι θα το κανεις για τη γνησιοτητα και για τη σωστη φυλαξη-παρουσιαση. Συν οτι θα πιασεις και καλυτερη τιμη μεταπωλησης.

ακριβως αυτο σκεφτομουν και εγω..αν κ δεν ειμαι υπερ της πιστοποιησης,εφοσον μιλαμε για δυσκολα κ ακριβα κομματια,εξακριβωνεις κατα καποιον τροπο την γνησιοτητα κ πιανεις κ την μεγαλυτερη τιμη.γνωστο ειναι πως το πιστοποιημενο ειναι πιο ακριβο απο το raw. Εκτος αυτου,εφοσον εχεις σκοπο να απευθυνθεις σε αγοραστες εξ αποστασεως, θα νιωσουν κ εκεινοι μια παραπανω σιγουρια για το τι αγοραζουν..
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
haros
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3371



Προφίλ
« Απάντηση #31 στις: Μάρτιος 02, 2016, 05:01:20 μμ »

Μαζέψτε τα μαχαίρια όλοι φίλοι λέμε πως είμαστε, μετρήστε την πρόθεση του Στέλιου και μετά πυροβολείτε. Όποιος νομίζει πως για τον Καραμήτσο τα έγραψε νομίζω πως είναι απλά νυχτωμένος.
Πωλίνα μου αρέσουν τα νομίσματά σου και θα ήθελα να πάρω και εγώ αλλά εκείνο που θα σε προτείνω είναι τα σπάνια νομίσματα ( τα ξέρεις ποιά είναι) να τα στείλεις πρώτα για συντήρηση και πιστοποίηση και μετά σε δημοπρασία σε διεθνή οίκο δημοπρασιών (υπάρχουν τρεις τέσσερεις καταξιωμένοι δεν αναφέρω ονόματα). Εγώ αυτό θα έκανα.

OXIIIII, εκτελεση στου Γουδη η εναλλακτικα Death by a thousand cuts.  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
ΜΠΑΜ-ΜΠΑΜ-ΜΠΑΜ, Ιαπωνας no more.. Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Κατά τον Δαίμονα εαυτού
paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« Απάντηση #32 στις: Μάρτιος 02, 2016, 05:04:41 μμ »

Αμερικαν μπαρ το καταντήσαμε το θέμα!!!!! χαχαχαχαααχχαχ και άκρη δε έχουμε βγάλει!!!που το πας αυτο!
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« Απάντηση #33 στις: Μάρτιος 02, 2016, 05:06:36 μμ »

Χωρις να ασχολουμαι καν με Καποδιστριες και Οθωνες, γνωμη μου ειναι να τα πιστοποιησεις πρωτα (τουλαχιστον τα καλα κομματια) και μετα να τα πουλησεις. Το να δωσεις 30 ευρω πανω κατω για το καθε νομισμα ειναι αμελητεο μπροστα στο ωφελος, περα απο το βαθμο το θεμα ειναι οτι θα το κανεις για τη γνησιοτητα και για τη σωστη φυλαξη-παρουσιαση. Συν οτι θα πιασεις και καλυτερη τιμη μεταπωλησης.

ακριβως αυτο σκεφτομουν και εγω..αν κ δεν ειμαι υπερ της πιστοποιησης,εφοσον μιλαμε για δυσκολα κ ακριβα κομματια,εξακριβωνεις κατα καποιον τροπο την γνησιοτητα κ πιανεις κ την μεγαλυτερη τιμη.γνωστο ειναι πως το πιστοποιημενο ειναι πιο ακριβο απο το raw. Εκτος αυτου,εφοσον εχεις σκοπο να απευθυνθεις σε αγοραστες εξ αποστασεως, θα νιωσουν κ εκεινοι μια παραπανω σιγουρια για το τι αγοραζουν..

Θα δουμε βρε παιδια τι θα γινει θα δουμε! δε ξέρω ακόμα τι ειναι καλύτερο και τι οχι!
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
haros
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3371



Προφίλ
« Απάντηση #34 στις: Μάρτιος 02, 2016, 05:10:10 μμ »

Χιουμορ κανω, μιας και οντως η εμφανιση δυσκολων νομισματων φερνει παντα ανακατωσουρα στο στεκι.. Σαρκασμός Σαρκασμός
Ας σβησουν οι διαχειριστες τα περιττα,(τουλαχιστον τα δικα μου) και ας αφησουν μονο τα σχολια επι του θεματος.
Καταγράφηκε

Κατά τον Δαίμονα εαυτού
paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« Απάντηση #35 στις: Μάρτιος 02, 2016, 05:16:26 μμ »

Χιουμορ κανω, μιας και οντως η εμφανιση δυσκολων νομισματων φερνει παντα ανακατωσουρα στο στεκι.. Σαρκασμός Σαρκασμός
Ας σβησουν οι διαχειριστες τα περιττα,(τουλαχιστον τα δικα μου) και ας αφησουν μονο τα σχολια επι του θεματος.

μωρέ πλάκα να κάνουμε σε κόντρες να μην ερχόμαστε!!! Χαμόγελο
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
iapwnas
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1702



Προφίλ
« Απάντηση #36 στις: Μάρτιος 02, 2016, 06:33:42 μμ »

Ο καθενας ας πιστευει οτι θελει! Προσωπικα ειπα την αποψη μου στη φιλη μας οπως ακριβως θα συμβουλευα την αδερφη μου! Παντα σαν Στελιος και οχι σαν μελος του συντονισμου επαναλαμβανω! Τωρα αν καποιοι θελουν να λενε ας λενε...

Δημητρη (χαροντα) σαν εποπτης θα σου πω οτι προσπαθουμε να μην διαγραφουμε σχολια!  Κλείσιμο ματιού Φιλί
Καταγράφηκε

Ουαί τοις ηττημένοις
Sroussos
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 911


Προφίλ
« Απάντηση #37 στις: Μάρτιος 02, 2016, 06:43:54 μμ »

Μαζέψτε τα μαχαίρια όλοι φίλοι λέμε πως είμαστε, μετρήστε την πρόθεση του Στέλιου και μετά πυροβολείτε. Όποιος νομίζει πως για τον Καραμήτσο τα έγραψε νομίζω πως είναι απλά νυχτωμένος.
Πωλίνα μου αρέσουν τα νομίσματά σου και θα ήθελα να πάρω και εγώ αλλά εκείνο που θα σε προτείνω είναι τα σπάνια νομίσματα ( τα ξέρεις ποιά είναι) να τα στείλεις πρώτα για συντήρηση και πιστοποίηση και μετά σε δημοπρασία σε διεθνή οίκο δημοπρασιών (υπάρχουν τρεις τέσσερεις καταξιωμένοι δεν αναφέρω ονόματα). Εγώ αυτό θα έκανα.

OXIIIII, εκτελεση στου Γουδη η εναλλακτικα Death by a thousand cuts.  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
ΜΠΑΜ-ΜΠΑΜ-ΜΠΑΜ, Ιαπωνας no more.. Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

"Απολαυστικός Χάρος"  Άλλαξε αυτό το όνομα τον έχεις ξευτιλίσει το Χάρο.
Καταγράφηκε
mpifteki
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 832


Προφίλ
« Απάντηση #38 στις: Μάρτιος 03, 2016, 10:51:52 μμ »

5 νομισματα ανεβασε η γυναικα και σε λιγο θα χωριστειτε σε 10αδες και θα παιζετε κλωτσιες...
Πωλινα-Παυλινα, εγω δεν συλλεγω καποδιστριες, αλλα με 9 σελιδες φαγωμαρα, μου φαινεται θα κανω την αρχη με συνθημα: ''Θελω και εγω φτηνο καποδιστρια απο Παυλινα''
Γνωμη μου (μην το παρεις στα σοβαρα γιατι μετα δεν θα μου απανταει κανεις εδω μεσα) ειναι να τα βαλεις ολα μαζι ενα λοτ 30.000 ευρω και δωρα μια ελληνικη σημαια... και οσοι πιστοι...
Αλλιως, κρατα τα σε ενα δικο σου σεντουκι να τα βρουν τα παιδια σου.
Τελευταια προταση???.. καντα ενα ωραιο κολιε οπως τα εκαναν παλια, να δουμε ποσους με εγκεφαλικο θα εχει αυριο το πρωι το metropolitan. Αντε καλη τσικνοπεμπτη σ ολους.
Καταγράφηκε
paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« Απάντηση #39 στις: Μάρτιος 03, 2016, 11:43:29 μμ »

5 νομισματα ανεβασε η γυναικα και σε λιγο θα χωριστειτε σε 10αδες και θα παιζετε κλωτσιες...
Πωλινα-Παυλινα, εγω δεν συλλεγω καποδιστριες, αλλα με 9 σελιδες φαγωμαρα, μου φαινεται θα κανω την αρχη με συνθημα: ''Θελω και εγω φτηνο καποδιστρια απο Παυλινα''
Γνωμη μου (μην το παρεις στα σοβαρα γιατι μετα δεν θα μου απανταει κανεις εδω μεσα) ειναι να τα βαλεις ολα μαζι ενα λοτ 30.000 ευρω και δωρα μια ελληνικη σημαια... και οσοι πιστοι...
Αλλιως, κρατα τα σε ενα δικο σου σεντουκι να τα βρουν τα παιδια σου.
Τελευταια προταση???.. καντα ενα ωραιο κολιε οπως τα εκαναν παλια, να δουμε ποσους με εγκεφαλικο θα εχει αυριο το πρωι το metropolitan. Αντε καλη τσικνοπεμπτη σ ολους.

 Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο και σε σενα καλή τσικνοπέμπτη με τις υπέροχες ιδέες σου!  Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
Σελίδες: 1 2 [3]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences