Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 03, 2024, 10:39:45 πμ
Σελίδες: 1 ... 6 7 [8] 9
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: τηλεκάρτες εκτός αρίθμησης που δεν αναγράφονται πουθε  (Αναγνώστηκε 42126 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
THANEFST6
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2539


Οι ταξιτζήδες είναι σαν το Google: ΤΑ ΞΕΡΟΥΝ ΟΛΑ!!


Προφίλ
« Απάντηση #105 στις: Μάρτιος 08, 2015, 06:16:38 μμ »

Ωραία γίναμε δυό "αργόσχολοι"  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Ευτυχώς Στάθη που σε ξέρω και με ξέρεις και είμαι σίγουρος ότι δεν θα παρεξηγηθείς  Άνεση Άνεση Άνεση
Καταγράφηκε
stdark
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 127


Fear of the Dark


Προφίλ
« Απάντηση #106 στις: Μάρτιος 08, 2015, 06:29:47 μμ »

Σου έχω πει εγώ κοιτάω και τα τσιπάκια(κόκκινο-μαύρο στις γραμμές) οι γραφές δεν είναι τίποτα Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
Searcher
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 142


Προφίλ
« Απάντηση #107 στις: Μάρτιος 08, 2015, 08:09:03 μμ »

Θαναση τι ακριβως δεν καταλαβαινεις σε αυτο που ειπα?  :'(Χωρις να ειμαι σε θεση να μιλαω για τους αλλους εγω οπως το βλεπω απο τις αναρτησεις σου μου δινεται η εντυπωση οτι προσπαθεις πολυ σκληρα να ανακαλυψεις θησαυρους εκει που δεν υπαρχουν (απο εκει και η εκφραση περι τετραγωνισμου του κυκλου). Κατα γενικη παραδοχη ολοι συμφωνουμε οτι οι καταλογοι ειναι ελλειπεις σε πληροφοριες. Αυτο ομως που οι περισσοτεροι συλλεκτες  αγνοουν  και ισως και εσυ αναμεσα σε αυτους ειναι και ο λογος που ειναι ελλειπεις οι καταλογοι τηλεκαρτων..... Ακου και συ λοιπον μια ιστοριουλα 100% αληθινη και μετα απο αυτο πραγματικα τα συμπερασματα δικα σου.....
Οταν ο ΟΤΕ εκλεινε τη συμβαση με τη καθε εταιρεια (gpt, gem plus και λοιπες) ελεγε μεσα στο συμφωνητικο οτι οι καρτες οφειλαν να παραδιδονταν σε αψογη μορφη και ποιοτητα χωρις ελατωματα λαθη και αλλου ειδους ψεγαδια. Οποιαδηποτε καρτα εντοπιζοταν με διαφορετικοτητα επρεπε να επιστραφει, να καταστραφει  και να επανεκδοθει..... Ομως η δεκαετια του 90 ηταν η πιο χρυση περιοδος για το μοναστηρακι τις αντικες και τις συλλογες. Οι τηλεκαρτες λοιπον σα νεο αντικειμενο προς συλλογη τραβηξαν οπως ηταν φυσικο το ενδιαφερον καποιων εμπορων απο το μοναστηρακι και οχι μονο  οι οποιοι καθοντουσαν τοτε οπως εσυ τωρα καλη ωρα και ψιριζανε εκατομμυρια καρτες μια μια για να βρουν κατι διαφορετικο σε γραφη σε τσιπ σε εικονα σε εκτυπωση και οτι αλλο. Διοτι σκεφτηκαν οτι μονο θεματικα οι καρτες δεν θα χαν αξια περα απο τα συλλεκτικα και καποια χαμηλα τιραζ. Τα λαθη ομως και οι περιεργες εκτυπωσεις θα εκαναν τη διαφορα τραβοντας το ενδιαφερον των συλλεκτων και προσφεροντας πολλα μα πολλα λεφτα. Απο την αρχη με τη βεργινα λοιπον μεχρι και την κυκλοφορια του ευρω γυρω στο 2002-2003  εντοπιστηκαν πανω απο 3000 καρτες με διαφορετικοτητα ( αυτο στο λεει συλλεκτης του 94 τωρα Σαρκασμός που εχει συνομιλησει με ανθρωπο εκεινης της εποχης και για να βρει μια λαθος κνωσσο τσεκαρε πανω απο 200000 κνωσσους..... φαντασου ωρες χαμενες..... Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο).  Απο ολη αυτη την ερευνα λοιπον προεκυψε οτι ολες μα ολες οι καρτες  που εχουν κυκλοφορησει εχουν λαθη.....Το προπο, ο μαλαμος 2100, το μαλμπορο η μποτα  2100, η ιος 1106 και 1109, τα τσιπακια τα αναποδα στις καρτες  , τα στρογγυλα, τα ασπρα λογοτυπα της κω μεσα στα μπλε και πολλα πολλα αλλα ηταν ακριβως οτι χρειαζοντουσαν οι εμποροι ωστε κυρολεκτικα   να θησαυρισουν. Διοτι οταν τα Πατμο Μετεωρα φτανανε για πλακα τοτε 200000 δραχμες  φαντασου μια μαλμπορο μποτα  2100 ( μονο 1 κομματι  κλειστο......) που θα εφτανε σε μια δημοπρασια.....  Ειδικα και αν ολα αυτα τα εγραφε και ενας καταλογος μεσα τοτε  η καρτα θα κερδιζε αθανασια και αιωνιοτητα στους συλλεκτικους κυκλους.Γινανε λοιπον  οι  καταλογοι με τιμολογηση σε καποια λαθη, γινανε οι συλλογοι και κανανε δημοπρασιες, γινανε και οι εκθεσεις τηλεκαρτας  και ολοι βγαζανε λεφτα και η τηλεκαρτα φαινοτανε το νεο μεγαλο συλλεκτικο αντικειμενο με το τεραστιο ενδιαφερον απο τους συλλεκτες που με το περασμα των χρονων τα κομματια τα δυσκολα θα φτανανε στο θεο. Οταν ομως το θεμα πηρε τοσο μεγαλες διαστασεις και οι αγοροπωλησιες καρτων  φτασανε σε ψηλα επιπεδα αποφασιστηκε να γινει οργανωση και παρουσιαση ολων των ιδιαιτερων σπανιοτητων σε καταλογο, "πιθανον και με αυθαιρετες ενδεικτικες τιμες" ωστε η τηλεκαρτα να παει στα υψη κυριολεκτικα.... Ελα ομως που αυτο και μονο σαν ιδεα δημιουργησε την αντιδραση του ΟΤΕ αφου βαση συμβασης οι καρτες επρεπε να ειναι αψεγαδιαστες οταν κυκλοφουουν και διατιθενται στο κοινο..... Διοτι πρακτικα και νομικα  οταν η καρτα προπο γραφει ποσοτητα κυκλοφοριας 250000 τεμαχια και πρεπει να κυκλοφορησει 250000 φορες σωστα τυπωμενη πως θα ερθει ενα  οποιο βιβλιο να γραψει οτι υπαρχει εκτυπωση με 150000 τεμαχια και μαλιστα οτι αυτο το λαθος της εκτυπωτικης εταιρειας που εκθετει και τον ΟΤΕ  αποτελει αντικειμενο  κερδους που καποιοι καπως  κοστολογησαν 1300 ευρω και το κανανε και θεσμο μεσα απο ενα καταλογο???  Αυτο λοιπον το γεγονος μαζι με το φοβο  δικαστικης διαμαχης με τον Φορεα μεσω αγωγων εκανε  το θεμα ''διαφορετικοτητα τηλεκαρτων'' απλα να  ξεχαστει απτους εμπορους  και σιγα σιγα ξεφουσκωσε και απο τους συλλεκτες.
Καταλαβες λοιπον φιλε Θαναση τι εγινε και ολα αυτα που εσυ καθεσαι και ψαχνεις μετα μανιας δε βρηκαν ανταποκριση? Προκειμενου να κυνηγησει ο Οτε τους εμπορους και τους εκδοτες νομικα, αυτοι κανανε πισω και επαψαν να λενε τιμες γυρω απο λαθη στρογγυλα γραφες τσιπακια και οτι αλλο. Δεν ειναι οτι δεν το ψαξανε η οτι ειναι ψιλα γραμματα που λες και συ. Ισα ισα το ψαξανε και μαλιστα υπερβολικα πολυ.... Αλλα ποιος θα ρισκαριζε να εκδοσει τετοια πραματα και να πηγαινε σε δικη για μια λαθος εκτυπωση σε ενα κομματακι πλαστικο??? οποτε κανανε ολοι τη καροιδα και απλα το θεμα ξεχαστηκε.... Μπορει αν ο παρθενωνας που ανεβασες ειχε μπει σε καταλογο οπως το Προπο να εκανε πολλα λεφτα αλλα τωρα κανεις δε θα κατσει να σκασει ουτε και θα δωσει διαστασεις  σκαλιζοντας που γινανε λαθη σε εκτυπωσεις και απο ποιες εταιρειες..... Αυτο δεν εγινε τις καλες εποχες και δε θα γινει και τωρα αλλα ουτε και στο μελλον διοτι ετσι εναντιωνεσαι σε φορεα κρατικο και εχει συνεπειες..... Οποτε καλα τα λαθη και οι αριθμοι οι αδηλωτοι ή οτι αλλο αλλα παραειναι ρισκο για να μπορεσεις να ασχοληθεις..... Τωρα αν εσυ θες να γινεις ιστορικος και παρατηρητης μιας αλλης εποχης και να βρεις που εγινε λαθος και σε ποσα κομματια τοτε εγω δεν  εχω παρα να σου πω καλα κουραγια.... Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο. Εγω στη θεση σου αν εβλεπα οτι η συλλογη καρτων ολοκληρωθηκε θα πηγαινα σε αλλη συλλογη....Νομισματων η γραμματοσημων πχ..... Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού ( το εχω κανει γιαυτο στο λεω Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο).
Καταγράφηκε
djapal
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 683



Προφίλ WWW
« Απάντηση #108 στις: Μάρτιος 08, 2015, 10:49:22 μμ »

εγώ βλέπω έναν άνθρωπο που δε δέχεται το χιούμορ. κακό αυτό...
Καταγράφηκε
THANEFST6
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2539


Οι ταξιτζήδες είναι σαν το Google: ΤΑ ΞΕΡΟΥΝ ΟΛΑ!!


Προφίλ
« Απάντηση #109 στις: Μάρτιος 08, 2015, 11:51:10 μμ »

Νίκο καλά τα λες, αλλά όσες και ναναι οι ιστορίες, αληθινές η όχι, εμένα μ' αρέσει αυτό που κάνω είτε η αρίθμηση του Παρθενώνα κάνει 150 euro είτε κάνει 50 λεπτά. Εσύ καλά κάνεις και όποτε θες να αναλύσεις κάτι γράφεις κατεβατά ολόκληρα, αλλά εγώ βαριέμαι, προτιμώ να ανεβάζω φωτογραφίες. Τώρα αν για τις συγκεκριμένες κάρτες δεν δίνει κάποιος ούτε σεντ δεν με απασχολεί. Άλλωστε τοχω ξαναγράψει: Απλές κάρτες δεν έχουν ενδιαφέρον - δύσκολες κάρτες προκαλούν "κλονισμούς" και αντιπαραθέσεις.. άρα ότι και να ανεβαίνει πάντα θα υπάρχουν κάποια σχόλια.

Όσον αφορά το χιούμορ νάσαι σίγουρος ότι μπορείς να σχολιάζεις όπως θέλεις και εσύ και όλοι δεν έχω κανένα πρόβλημα. Τώρα από που βγαίνει ότι δεν δέχομαι πλάκα (και είναι και κακό Κλάμα), δεν το κατάλαβα ... Απορία
 Εκτός αν και την προηγούμενη φορά που κάποιος ήθελε να πάρει φωτογραφίες για να τις ανεβάσει αλλού έκανε πλάκα και γω το πήρα στα σοβαρά  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
Searcher
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 142


Προφίλ
« Απάντηση #110 στις: Μάρτιος 10, 2015, 10:15:32 πμ »

Ακριβως εκει διαφερουμε θαναση εμεις οι δυο.Εμενα μου αρεσει η ιστορια και η ενημερωση γυρω απο την καρτα. Να λεω ιστοριες για τα παλια καλα χρονια και αν γινεται να μαθαινω και πεντε πραματα για το τι και πως συνεβη κατι με τις τηλεκαρτες τη δεκαετια του 90 , τοτε που η ιντερνετικη ενημερωση ηταν μηδενικη.Διοτι Και μπορει εσυ να βαριεσαι  τις ιστοριες αλλα εγω για αυτον το λογο μπηκα στο φορουμ....
Το να μπαινω να ανεβαζω τις καρτες που εχω η που βρισκω η μολις αγορασω κατι να τρεχω να το φωτογραφιζω και να λεω δειτε τι ανακαλυψα και να κινδυνευω να χαρακτηριστω φιγουρακιας με αφηνει παγερα αδιαφορο. Το βλεπω λιγο σαν καποιος να δειχνει το δασος και οι αλλοι να κοιτανε το δαχτυλο.....Αλλα οπως ειπαμε περι ορεξεως.....
Καταγράφηκε
THANEFST6
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2539


Οι ταξιτζήδες είναι σαν το Google: ΤΑ ΞΕΡΟΥΝ ΟΛΑ!!


Προφίλ
« Απάντηση #111 στις: Μάρτιος 10, 2015, 11:18:25 πμ »

Κανένα πρόβλημα απλά πάντα μια φωτογραφία αξίζει όσο χίλιες λέξεις . Αν λοιπόν προτιμάς για κάθε φωτό που ανεβάζω να γράφεις χίλιες λέξεις καντο.
Εγώ θα παρακολουθώ και ταυτόχρονα θα μαθαίνω κιόλας κάτι απ τα παλιά που δεν ξέρω
Καταγράφηκε
Searcher
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 142


Προφίλ
« Απάντηση #112 στις: Μάρτιος 10, 2015, 04:58:48 μμ »

 Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο χα χα ! Τι μας λες Θαναση ?? Σιγα μην εκδοσω και εγκυκλοπαιδεια για χαρη σου Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο. Πολυ μεγαλη ιδεα εχεις για τον εαυτο σου Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός (χωρις παρεξηγηση παντα.....) Εξαλλου εγω ανελυσα παραπανω την εκφραση οτι προσπαθεις να τετραγωνισεις το κυκλο που ειπες οτι δεν καταλαβες ακριβως τι ειπα.  Παντως περα απο την πλακα τωρα και για να μιλησουμε λιγο σοβαρα απο τη μερια μου θα ημουν ευγνωμων να μαθαινα το συγκεκριμενο γεγονος-ιστορια πριν απο καμια δεκαπενταρια χρονια οταν δηλαδη συνεβη διοτι ετσι θα απεφευγα να πληρωσω τοσα λεφτα που πληρωσα με τα χρονια  για να παρω αυτην την ατελειωτη λιστα λαθων και παρεκτυπωσεων η οποια κατεληξε να ειναι ανθρακες  ο θησαυρος   Κλείσιμο ματιού.....
Καταγράφηκε
djapal
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 683



Προφίλ WWW
« Απάντηση #113 στις: Μάρτιος 10, 2015, 05:16:35 μμ »

διαφωνω εν μερει. ανθρακες δεν ειναι, αλλα οκ δεν έχουν και την αξία που είχαν κάποτε. Π.χ. νομιζω ειχα καποτε αγορασει μια καρτα με κατι κομμωτηρια του 1996 με το τσιπ στην αλλη πλευρα και ειχα δωσει 20.000 δραχμες. Αν μου την παρουσιαζαν τωρα, παραπανω απο 30 δε θα έδινα και αυτα με το ζορι.
Ενδιαφερον θα υπαρξει για κατι το περιεργο, διαφορετικο, αλλα οκ δεν εχει την αξια των παλιων καλων εποχων,
των εποχων που ο δρομος διπλα στις γραμμες του τρενου ηταν γεματος αμαξια εμπορων με την πραματεια τους πανω σε αυτα  Χαμόγελο
Καταγράφηκε
THANEFST6
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2539


Οι ταξιτζήδες είναι σαν το Google: ΤΑ ΞΕΡΟΥΝ ΟΛΑ!!


Προφίλ
« Απάντηση #114 στις: Μάρτιος 10, 2015, 05:25:23 μμ »

Είδες Νίκο ότι πάλι διαφορετικά τα βλέπουμε τα πράγματα : Εσυ γουστάρεις σφάλματα και λανθασμένες εκτυπώσεις ενώ εμένα μου αρέσουν κωδικοί, στρογγυλά , γραφές και όσο το δυνατό κλειστές κάρτες ! Όσον αφορά την αξία τους αυτό είναι θέμα του καθενός μας τι μπόρεσε να πληρώσει και προσδοκεί να πάρει κάποια στιγμή ( αν πάρει κάτι ....)
Και έχω ξαναπεί ότι ΠΟΤΕ δεν έχω πληρώσει σφάλμα για τον απλούστατο λόγο ότι αυτός που το δίνει το ονομάζει μοναδικό ενώ από πίσω μπορεί να έχει αλλά 10.
Υπάρχουν άνθρωποι και το ξέρεις πολύ καλά , που ότι έχουν το υπέρ εκτιμούν σαν μοναδικό (πρόσφατα απέκτησα κάτι τέτοιο και άμα θες σου λέω τι και από που και ποσό σεpm) και σνομπάρουν μοναδικα κομμάτια μόνο και μόνο επειδή δεν τα έχουν. Ο ίδιος άνθρωπος μου είπε ότι δεν ασχολούμαι με κομμάτια όπως το μινιόν η η εθνοκαρτα!!!

Άρα τι ιστορίες να ακούσεις μετά από κάτι τέτοιους όσο αληθινές και να είναι ..... Δε λέω καλή είναι η εμπειρία αλλά μη νομίζεις και γω που είχα σταματήσει για πολλά χρόνια δεν έχασα και τίποτα ίσα-ίσα μου στοίχισε και λιγότερο ...
Και προς θεού δεν κάνω επίδειξη ούτε προσπαθώ να αναδείξω θησαυρούς . Διαφορετικότητες προσπαθώ να βρω και μάλιστα χωρίς να πρέπει κάποιος να πληρώσει για να τα δει. Το γνωρίζω ότι δεν είναι κάτι σπουδαίο εγώ άλλωστε χαζό ποικιλίες τα ονομάζω αλλά είναι επειδή μ αρέσει και το κάνω και νασαι σίγουρος ότι κι άλλοι το κάνουν.
Και επίσης θέλω να έχω ΟΛΑ τα θέματα ανεξάρτητου σπανιότητας από την αρχή μέχρι σήμερα γι αυτό και το θέμα που έχω ανοίξει με τις φωτογραφίες θα το συνεχίσω .
Καταγράφηκε
Searcher
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 142


Προφίλ
« Απάντηση #115 στις: Μάρτιος 10, 2015, 05:38:38 μμ »

Μα και τα στρογγυλα και οι γραφες και τα πλαγια γραμματα και ολα αυτα στην κατηγορια  με τα λαθη πανε. Και το προπο ακομα και η εθνοκαρτα η δ και ο γαλατας που λεγαμε πιο πριν  εκτος αριθμησης και αυτα στα λαθη πανε για μενα. Τωρα ποσο τα ζηταει ο καθενας αυτο ειναι αλλο μανικι..... εκτος και αν βρεθει καποιος και πληρωσει τρελλα λεφτα οποτε εδω μπαινουν στη μεση οι ιστοριες που αρεσουν σε μενα!!! Διοτι αυτη η διαφορετικοτητα που λες εφτασε καποια στιγμη να κοστιζει πααααρα πολυ. Και οσο βρισκονταν αυτοι που πληρωναν τοσο αυτοι που πουλουσαν μεγαλωνανε τις τιμες...... και μιας και το θιγεις αντε πες τι πηρες ακριβα να δω τι εννοεις να σου πω τη γνωμη μου.
Καταγράφηκε
THANEFST6
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2539


Οι ταξιτζήδες είναι σαν το Google: ΤΑ ΞΕΡΟΥΝ ΟΛΑ!!


Προφίλ
« Απάντηση #116 στις: Μάρτιος 10, 2015, 07:52:59 μμ »

Γι αυτό λέω άσε να βρίσκουμε κανένα διαφορετικό αλλά πιο φτηνό που να μην το έχει βαφτισει κάποιος μοναδικό και όλα καλά!!!
Τα λεγόμενα ¨μοναδικα¨ είναι που μας πήρανε όλα τα φράγκα . Άλλωστε μόνος σου το έγραψες κάποια στιγμή ότι και η αρίθμηση σε κάθε κάρτα που έχει ο καθένας μας μοναδική είναι !!!
Και γω που έχω όλα τα θέματα κλειστά μοναδικός είμαι !!! Και αύριο μεθαύριο που θα αρχίσω να ανεβάζω και άλλοι θα χαίρονται και άλλοι θα φωνάζουνε με τα posts , μοναδικός θα είμαι !!!
Ας το τελειώσουμε δω γιατί πάλι ξεφύγαμε ....
Καταγράφηκε
Searcher
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 142


Προφίλ
« Απάντηση #117 στις: Μάρτιος 10, 2015, 07:58:24 μμ »

Ε ρε φιλε συγνωμη αλλα με προκαλεις με αυτα που γραφεις και δε θα κρατηθω θα στο πω.......
Μηπως εχεις μεγαλη ιδεα για τον εαυτο σου?Απορία Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
THANEFST6
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2539


Οι ταξιτζήδες είναι σαν το Google: ΤΑ ΞΕΡΟΥΝ ΟΛΑ!!


Προφίλ
« Απάντηση #118 στις: Μάρτιος 10, 2015, 08:08:22 μμ »

Σιγά ρε Νίκο μη τη ψωνίσουμε με τις κάρτες !!!!
Τ ακούσαμε κι αυτό άντε να δούμε και τι άλλο !!!!
Καταγράφηκε
Searcher
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 142


Προφίλ
« Απάντηση #119 στις: Μάρτιος 10, 2015, 08:09:59 μμ »

 Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός ανεβαζε εσυ και μη σκας..... κατι  καινουριο θα βρουμε να πουμε...... Κλείσιμο ματιού  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 6 7 [8] 9
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences