Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 15, 2024, 05:43:54 μμ
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: SOS ΑΠΟ WC  (Αναγνώστηκε 5065 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
wavelet
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3299


Τα πάντα ρει, μηδέποτε κατά τ' αυτό μένειν


Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Ιούλιος 05, 2014, 02:45:57 μμ »

Χρησιμοποιώ imac και macbookpro τα τελευταία 7 χρονια και εγω βρει την υγεία μου. Οταν τα χρησιμοποιήσεις δεν υπαρχει επιστροφή.  Κλείσιμο ματιού  Αξεπέραστα πράγματι. Δεν με ενδιαφέρουν τα διαφορα freeware software γιατι τα βασικά που χρειάζεσαι για non-apple products υπαρχουν διαθεσιμα χωρις πρόβλημα. 7 χρονια (οχι φαγουρας Μεγάλο χαμόγελο) έχω ξεχάσει τι σημαινει anti-virus.
Καταγράφηκε

I scream, you scream, we all scream, for ice cream.
nestor34
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1480


Είμαι ένας Αναρχικός συλλέκτης νομισμάτων!


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Ιούλιος 05, 2014, 05:07:33 μμ »

φίλε Edmund, το chrome χρησιμοποιώ κι έχω κάνει τις ενέργειες που λες. Πλέον το Ask βρίσκεται μόνο στο program files-movies toolbar, το εικονίδιο uninstal είναι 'κολλημένο' και δεν κάνει τίποτα και όταν πάω να κάνω διαγραφή όλο το φάκελο μου λέει πως χρειάζομαι άδεια  Θυμός
Όταν ανοίγω το chrome μου ανοίγει και μια παράλληλη σελίδα στο Ask. Αν είναι μόνο αυτό το πρόβλημα, πιστεύω θα μπορέσω να ζήσω κι έτσι. Επίσης, αν έχω μια καρτέλα ανοιχτή και ανοίξω και δεύτερη, στην δεύτερη δεν βγαίνει το Ask.
Ηθελα να' ξερα ποιος χριστιανός με καταράστηκε  Σαρκασμός
Καταγράφηκε
siroast
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 87


Magnanimi Pretium


Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Ιούλιος 05, 2014, 05:29:54 μμ »

Από τον πίνακα ελέγχου δεν μπορείς να απεγκαταστήσεις το πρόγραμμα? και όταν λες ότι ζητάει δικαιώματα τι εννοείς? Αν μπορείς να γράψεις όλο το μύνημα που σου εμφανίζει θα βοηθούσε.
Αν όχι δοκίμασε και αυτό το πρόγραμμα adwCleaner https://toolslib.net/downloads/viewdownload/1-adwcleaner/ που αφαιρεί αυτόματα τα adware.
Καταγράφηκε
nestor34
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1480


Είμαι ένας Αναρχικός συλλέκτης νομισμάτων!


Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Ιούλιος 05, 2014, 06:49:18 μμ »

Νενικήκαμεν! Επιτέλους, βγήκε ο διάολος απο μέσα μου. Ευχαριστώ φίλε Edmund κι όλους τους υπόλοιπους. Το πρόγραμμα αφαίρεσε τους φακέλους  του Ασκ πλην απο το γκούγκλ απο το οποίο τους αφαίρεσα χειροκίνητα διαγράφοντάς το.  Χαμόγελο
Καταγράφηκε
exmim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2582


Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Ιούλιος 05, 2014, 07:01:01 μμ »

μπράβο και καλή ανάρρωση . . . το προγραμματακι του Edmund το κράτησα και εγώ ( αχρείαστο να είναι ) .  Χαμόγελο
Καταγράφηκε
siroast
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 87


Magnanimi Pretium


Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Ιούλιος 05, 2014, 11:08:16 μμ »

Νενικήκαμεν! Επιτέλους, βγήκε ο διάολος απο μέσα μου. Ευχαριστώ φίλε Edmund κι όλους τους υπόλοιπους. Το πρόγραμμα αφαίρεσε τους φακέλους  του Ασκ πλην απο το γκούγκλ απο το οποίο τους αφαίρεσα χειροκίνητα διαγράφοντάς το.  Χαμόγελο

Τίποτα!  Χαμόγελο Και ότι άλλο χρειαστείτε μπορείτε να με ρωτάτε
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences