Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 02, 2024, 02:42:15 πμ
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 1 ΟΒΟΛΟΣ 1819  (Αναγνώστηκε 9176 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Νοέμβριος 08, 2013, 10:09:18 μμ »

λοιπον θα πω και εγω....το λιονταρακι ...τα σπάει η κυρια πισω οχι σε το καλη κατασταση εχει χτυπησει και στο στηθος   au 55
Καταγράφηκε
georgius iii
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 457


ισχύς εν τη ενώσει


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Νοέμβριος 08, 2013, 10:11:47 μμ »

Eγω μαζι σου ειμαι Δωρα Κλείσιμο ματιού..να δουμε ομως μηπως πεφτουμε και οι δυο ..και εξω Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Βασιλη θα θελα να χεις δικιο για ψηλο ψηλο au...
Γιωργο μπορει και να χεις δικιο αλλα βαλε κατι λιγο ακομα Σαρκασμός Σαρκασμός..ειπαμε δεν εχει αλλη αγορα φετος..οποτε ανεβασε με Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Το είπα ότι είμαι άσχετος  εντελώς αλλά ποτέ δεν χαλώ καρδιές μόλις το διόρθωσα Σαρκασμός
Καταγράφηκε

"Τα αγαθά κόποις κτώνται".
oldgeotzo
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2651


Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Νοέμβριος 08, 2013, 10:13:34 μμ »

Οχι ρε στον αλλο Γιωργο το λεγα...και αυτο οχι σοβαρα ..αφου λεμε ...ΕΛΕΥΘΕΡΑ Χαμόγελο
Καταγράφηκε
georok
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3122


Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Νοέμβριος 08, 2013, 10:16:14 μμ »

Γιώργο επικρατεί η γνώμη του AU οπότε έχω πέσει έξω!
επανάληψη στα ιονικά  Χαμόγελο
Καταγράφηκε
tom
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2852


Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Νοέμβριος 08, 2013, 10:18:32 μμ »

Kαλοριζικο Γιωργο,,,ζηλευτο νομισμα,ΑU 58 MPOREI KAI ms61....
Tωρα που σταματησες τις αγορες,στειλε π.μ. την τρυπα που τα βρισκεις. Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

O παιζων χανει και ο πινων μεθα.
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Νοέμβριος 08, 2013, 10:19:18 μμ »

Γιωργο,οσο πας και καλυτερευεις τις αγορες σου!!μπραβο!!εγω βλεπω ενα πανεμορφο νομισμα,καταστασεως αου 55.αυτο το στηριζω στο οτι διακρινονται παααρα πολυ καθαρα τα φτερα του λιονταριου,και πολλες λεπτομεριες στο προσωπο,ακομα και στα βελη..η αλλη μερια ειναι πιο ταλαιπωρημενη,αλλα σε πολυ καλη κατασταση,χαμηλοτερη ομως της μπροστα.για τον λογο αυτον το χαρακτηριζω αου 55 και οχι παραπανω.αν η μερια με την Μπριτανια ηταν εξισου καλη οπως με τον λεοντα,θα τολμουσα να δωσω και μς..για αλλη μια φορα μπραβο για τις επιλογες σου και ευχομαι να μην ηταν πραγματι η τελευταια σου αγορα για φετος.αν οντως ειναι,σου ευχομαι του χρονου να ειναι ιδιου επιπεδου και καλυτερου!!
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
oldgeotzo
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2651


Προφίλ
« Απάντηση #21 στις: Νοέμβριος 08, 2013, 10:26:01 μμ »

Ευχαριστω παιδια,
ευχαριστω πολυ Χαμόγελο
Καταγράφηκε
NMS
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4378


Προφίλ
« Απάντηση #22 στις: Νοέμβριος 08, 2013, 10:36:46 μμ »

Γιωργο μου... το νομισμα ειναι κουκλι.. και καλοριζικο!

τωρα για βαθμολογιση... δεν νομιζω οτι ειμαι καλος σε αυτα τα πραγματα.. και ισως το αδικω το νομισμα... αλλα πιστευω οτι αν γραψει βαθμο ειναι ΧF45.

το αν γραψει... ειναι γιατι εχω την εντυπωση οτι εχει καθαριστει παλια, εξου και τα μαυρισμενα σημεια στα δυσκολα για καθαρσμο μερη..... και ισως αν το στειλεις για πιστοποιηση να εχει επιπτωσεις...

ο βαθμος τωρα...

ο λεων ειναι απιστευτος εως ερωτευσιμος.. η εμπρος μερια ειναι πολυ καλη.. με λιγη μονο φθορα στο ευαγγελιο που κραταει ο λεων!

η πισω μερια ομωε εχεις μικρα κατευασματα... στο στηθος της βρετανιας, στο ποδι λιγο στο χερι που κραταει την τριαινα....στα φυλλαρακια απο τις δαφνες που κραταει στο αλλο χερι το οποιο φερει κι αυτο μικρο κατεβασματα και εκδορουλες..,  σε καποιες πτυχες του φορεματος, νομιζω λιγο στην καθετη γραμμη του σταυρου στην ασπιδα, εχει ελαχιστα και μικρα σημαδακια χτυπηματος μαλλον με αλλα κερματα στο πεδιο, και μια ιδεα σαν να εχει τριφτει στα μαλλια ή στεφανη αν φοραει... η βρετανια, και σε 1-2 γραμματα!

μεγαλυτερο προβλημα βλεπω παντως στα μαλλια και το χερι με την τριαινα!

επισεις.. ελεγξε το καλα.. γιατι κατι φαινεται στην κορυφη... στην εμπρος πλευρα στο χειλος, στην περιοχη του κενου αναμεσα στο ΙΟΝΙΚΟΝ και το ΚΡΑΤΟΣ. στην αλλη μερια το βλεπεις στην θεση 6... τι ειναι εκει;; τι εχει;; χτυπημα; κατι αλλο; τιποτα κι απλα βλεπουμε φαντασματα;

ζηταω συγνωμμη αν φαινεται σαν να το θαβω το νομισμα!! δεν εχω αυτη την προθεση! προσωπικα θα εκανα οπισθιες τουμπες απο την χαρα μου αν το ειχα! ειναι πολυ ομορφο κομματι! απλα κουβεντα κανουμε και χωρις πλακα.. θα χαρω αν ειμαι τελειως λαθος στην εκτιμηση μου και το νομισμα ειναι καλυτερο! Χαμόγελο
Καταγράφηκε
GKCollect
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5635


www.mycoins.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #23 στις: Νοέμβριος 08, 2013, 10:39:35 μμ »

Γιώργο καλορίζικο, να το χαίρεσαι και πάντα τέτοια και καλύτερα.
Είναι βασική αρχή μου, αν δεν γνωρίζω να μην ανοίγω 'το χρυσό' μου, οπότε αξιολόγηση και βαθμό μην περιμένεις. Από Ιονικό είμαι σχετικά άσχετος.
Καταγράφηκε

Περί συλλογής, υπομονή και περισυλλογή.
www.mycoins.gr
oldgeotzo
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2651


Προφίλ
« Απάντηση #24 στις: Νοέμβριος 08, 2013, 10:45:45 μμ »

Ευχαριστω   Κωστα,  Νικο
Νικολα μην ανησυχεις ..το νομισμα δεν θα μπει σε κουτι  ..μπαινει δεν μπαινει..
Ωραια αναλυση ..προσεκτικη ...απ ολες τις πλευρες.
Χτυπημα αν και δεν το χω στο χερι μου δεν εχει..ο πωλητης ειναι..αξιοπιστος 100% Κλείσιμο ματιού
Τον ρωτησα και γω Κλείσιμο ματιού
Απ ολους ζηταω ελευθερη αποψη ..φαντασου ποσο μαλον απο σενα Χαμόγελο..
Γεια σου Νικολα Χαμόγελο
Καταγράφηκε
NMS
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4378


Προφίλ
« Απάντηση #25 στις: Νοέμβριος 08, 2013, 11:08:04 μμ »

γιωργο μου.. στις εκτιμησεις καταστασεων με αριθμους κτλ.. δηλωνω μαθητουδι! δεν εχω ασχοληθει πολυ... οποτε... δεν ξερω καλα! Χαμόγελο

Καταγράφηκε
oldgeotzo
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2651


Προφίλ
« Απάντηση #26 στις: Νοέμβριος 08, 2013, 11:10:39 μμ »

Ο πιο αγνος συλλεκτης εισαι Νικολα ..τι αλλο να δηλωσεις Χαμόγελο...δεν χρειαζεται Χαμόγελο
Καταγράφηκε
panosk
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 858


.. free your soul ..


Προφίλ
« Απάντηση #27 στις: Νοέμβριος 09, 2013, 10:38:27 πμ »


   Γιωργο με γεια κι απο μενα το νεο αποκτημα! Εννοειται πως καθεται πολυ ομορφα σε μια συλλογη!
Για μενα ειναι ενα καλο εξαιρετικο με ωραιες λεπτομερειες κ ενα παλιο φουλ καθαρισμα το οποιο εχει
αρχισει κ ξαναπατινάρει...γιαυτο κ δε μπορει να παρει βαθμο κατα την γνωμη μου..
     Αν δεν το χεις παραλαβει ακομα ,το μονο που χρειαζεται διευκρινιση απο τον πωλητη
ειναι αυτη η μεγαλη γραμμη που εχει
πανω απτην ημερομηνια κ μεσα απ'το "9"..Αν δεν ειναι χαρακια κ ειναι απλα παιχνιδια της πατινας,εισαι οκ..
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences