Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 16, 2024, 04:43:35 μμ
Σελίδες: 1 [2] 3
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΡΕ ΑΛΗΤΕΣ!!!!!!!  (Αναγνώστηκε 6832 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
geopapai
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 901


Nομίσματα - Χαρτονομίσματα - www.coinbox.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #15 στις: Ιούνιος 04, 2013, 10:13:51 πμ »

Ωραία,και εσύ τι κάνεις;
Εγώ τι κάνω;
Τι κάνουμε όλοι;
Σηκώνεις εσύ το θέμα,σχολιάζω εγώ πρώτος,και στην συνέχεια καμιά 20αριά άλλοι φίλοι,και κλείνει εκεί το θέμα,γιατί θα έχουν βγει σε 2 ημέρες άλλα 20 θέματα.
Όλα από τον καναπέ,αραχτοί με τις φραπεδιές,και μέσω ίντερνετ.
Καλά να πάθουμε.
Καλά μας κάνουνε.
Είδες στην Τουρκία τι έγινε,αλλά και στην Αίγυπτο,και σε άλλες χώρες της '' Αραβικής Άνοιξης ''.
Επόμενο θέμα...

Και την να κανω ρε Στρατο?
Να παω να πλακωσω τον μπενυ στις σφαλιαρες ?που για να τον πλησιασεις στα 15 μετρα πρεπει να περασεις απο 5 νταγλαραδες,,,,η να παω στο συνταγμα και να αρχισω να φωναζω μονος μου?
Και ποιον να υποστηριξω?για ποιον ναφωναζω?για τον τσιπρα η για την χρυση αυγη?
Δεν θελω κανεναν απο αυτους που ξερουμε.
Θελω καποιον που αυτη την στιγμη δεν φαινεται να υπαρχει.
Θελω καποιον που να βαλει πολλα στραβα στην θεση τους.
Να αρχισει να παιρνει κεφαλια στο δημοσιο που εχει πεσει η μεγαλη λοβιτουρα χρονια τωρα απο ολους τους.
Οχι αυτους που πιανουν.και τους διπλανους τους που κανουν οτι δεν ηξεραν και πεφτουν απο τα συνεφα.
Τι λες ρε καρ@@λη ?δεν τα εβλεπες τα λεφτα και ησασταν στο ιδιο γραφειο 10 χρονια?παρτου το κεφαλι.
Να βαλει 200 τσακαλια πιτσιρικαδες χακεραδες να μηχανογραφησουν ολη την ελλαδα σε μια βδομαδα.
να πηγαινεις οπο υ θες στο ικα π.χ. και να λες θελω βιβλιαριο υγειας,,,να παταει το ονομα σου και να βγαζει οτι χαρτι χρειαζεται ,,,απο ληξειαρχικο μεχρι εφοριακο και τελος.
ετσι δεν θα λαδωνεται κανεις,,,,,γιατι και τωρα τα παιρνουν.
ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΘΕΛΩ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΝΑΣΗΚΩΘΩ νωρις.

Ακριβώς αυτό παιδιά... ή κοιμόμαστε όρθιοι σα ζώα, ή τρωγόμαστε μεταξύ μας αντί να κάνουμε κάτι...

Με μία πρόταση (3) όπως το είπατε:
Η Ελλάδα τελείωσε.Έσβησε. Άντε σβήσε και εσύ το φως και πάνε για ύπνο...
Καταγράφηκε

Nομίσματα - Χαρτονομίσματα - www.coinbox.gr
www.watchbox.gr
geopapai
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 901


Nομίσματα - Χαρτονομίσματα - www.coinbox.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #16 στις: Ιούνιος 04, 2013, 10:15:02 πμ »



Φυσικά... Διαίρει και βασίλευε...
Καταγράφηκε

Nομίσματα - Χαρτονομίσματα - www.coinbox.gr
www.watchbox.gr
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Ιούνιος 04, 2013, 12:29:11 μμ »

Οτι δεν μας αρεσει κατευθειαν δεν πρεπει να του βρουμε μια εξηγηση για να το κανουμε στα μετρα μας .Ο ματατζης στο βιντεο ειναι τσογλανος.Αυτο που του χρειάζεται ειναι να του βαλεις το γκλοπ στον κω λο.Γιαννη αυτη ξερουν πει κανουν τα επεισοδια μιας και ειναι δικα τους ατομα.Αν φανε 50 πετρες και 50 μολοτοφ δεν με νοιαζει αυτη ειναι η δουλεια τους και αυτοι την επελεξαν.Οπως ο τροχονομος ειναι για να κοβει κλησεις αυτοι ειναι για να δερνουν τον κοσμο.Το μονο σωμα τησ αστυνομιας που ειναι για να προστατεύει τα καθικια μου μας εχουν φερει στην κατασταση πυ ειμαστε.Αν ακουσεις και στο βιντεο που εχεις βαλει Γιάννη τι λεει η κοτα ο ματατζης θα καταλάβεις.Μου αρεσει που θελει να παει μονος του να τους δειρει  .Αρε την κοτα την λιρατη   Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο .Ετσι ειναι τα παλικαρια  Απορία
Καταγράφηκε
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Ιούνιος 04, 2013, 12:41:56 μμ »

Οτι δεν μας αρεσει κατευθειαν δεν πρεπει να του βρουμε μια εξηγηση για να το κανουμε στα μετρα μας .Ο ματατζης στο βιντεο ειναι τσογλανος.Αυτο που του χρειάζεται ειναι να του βαλεις το γκλοπ στον κω λο.Γιαννη αυτη ξερουν πει κανουν τα επεισοδια μιας και ειναι δικα τους ατομα.Αν φανε 50 πετρες και 50 μολοτοφ δεν με νοιαζει αυτη ειναι η δουλεια τους και αυτοι την επελεξαν.Οπως ο τροχονομος ειναι για να κοβει κλησεις αυτοι ειναι για να δερνουν τον κοσμο.Το μονο σωμα τησ αστυνομιας που ειναι για να προστατεύει τα καθικια μου μας εχουν φερει στην κατασταση πυ ειμαστε.Αν ακουσεις και στο βιντεο που εχεις βαλει Γιάννη τι λεει η κοτα ο ματατζης θα καταλάβεις.Μου αρεσει που θελει να παει μονος του να τους δειρει  .Αρε την κοτα την λιρατη   Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο .Ετσι ειναι τα παλικαρια  Απορία

Καλαααααα ντεεεεεε δεν σε ειπαμε και καμπουρη! Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

Μην νευριαζεις γιατι εισαι τοσο καλο παιδι και δεν σου παει!! Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Ιούνιος 04, 2013, 12:47:14 μμ »

Γιαννη δεν νευριαζω .Ειμαι απο αυτους που νευριαζουν σπανια .Ειμαστε και τα δυο μας καλοπαιδια  Σαρκασμός  και αυτο ειναι κακο για την εποχη μας  Λύπη
Καταγράφηκε
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Ιούνιος 04, 2013, 12:47:26 μμ »

Loιπόν καμια στιγμή ειχε ερθει ο ΓΑΠ στη Σύρο. Μαζευτήκαμε στο νησακι να διαδηλώσουμε.Δείτε το βιντεο με τα ΜΑΤ στη Συρο παρακαλώ , στο 1.06 περιπου τι λεει το πουτ@Νοπ@ιδο ο ματατζής σε γυναικες παιδια φοιτητες κλπ. Σημειοτεον στο πληθος ηταν και η μητερα μου 62 χρονών.

http://www.syrostoday.gr/WebTV/741-Ta-prwta-epeisodia-stn-Suro.aspx

Μιλαμε για ΣΥΡΟ παιδια, δεν ειναι αθηνα εδω.
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #21 στις: Ιούνιος 04, 2013, 12:56:02 μμ »

Βασιλη την περιοδο εκεινη που τραβηχτηκε το βιντεο ο κουρεας του νησιου ειχε αδεια;;; Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα

Πλακα κανω φιλε μου Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

Παντως ειστε ζορικοι οι Συριανοι απο οτι βλεπω!! Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #22 στις: Ιούνιος 04, 2013, 01:02:31 μμ »

Δειτε αυτο το βιντεο τι κανει ο αστυνομικος και τι παθαινει μετα.Και ολα αυτα γιατι ο ενας παιρνει εντολες απο τα καθικια να κανει ντου στον κοσμο με κίνδυνο και για την ζωη του.Αχ αν ηταν με λιγο μυαλο παραπανω και να σκεφτει τι τον στελνουν να κανει.
.
Εγκλημα και τιμωρία - Πινω μπύρες
Καταγράφηκε
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #23 στις: Ιούνιος 04, 2013, 01:19:57 μμ »

Θα παρακαλέσω αυτή η αντιπαράθεση με την ανάρτηση των σχετικών VIDEO να σταματήσει.

Και οι αστυνομικοί είναι άνθρωποι όπως όλοι μας ...Δεν παίρνω το μέρος κανενός αλλά έλεος πια.

Αν θέλετε αντιπαράθεση κάντε την με λόγια.


Δεν θέλω να βλέπω ούτε πολίτες με σπασμένα κεφάλια ούτε αστυνομικούς να καίγονται Θυμός
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #24 στις: Ιούνιος 04, 2013, 01:26:24 μμ »

  Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Φυσικα και ειμαστε ανθρωποι ολοι μας .Και το καλο θα ηταν κανεις να μην θελει το κακο του αλλου.Αυτο σε εναν κοσμο ονειρικο μιας και δεν υπαρχει  Κλάμα Κλάμα Κλάμα Κλάμα
Καταγράφηκε
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #25 στις: Ιούνιος 04, 2013, 01:32:23 μμ »

  Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Φυσικα και ειμαστε ανθρωποι ολοι μας .Και το καλο θα ηταν κανεις να μην θελει το κακο του αλλου.Αυτο σε εναν κοσμο ονειρικο μιας και δεν υπαρχει  Κλάμα Κλάμα Κλάμα Κλάμα

+100000000000000000000 Αναποφασιστικότητα Αναποφασιστικότητα Αναποφασιστικότητα Αναποφασιστικότητα Αναποφασιστικότητα Αναποφασιστικότητα Αναποφασιστικότητα Αναποφασιστικότητα Αναποφασιστικότητα
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
Parker
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2060

Ό,τι γράφει, δεν ξεγράφει!


Προφίλ
« Απάντηση #26 στις: Ιούνιος 04, 2013, 02:45:13 μμ »

Κράτος και παρακράτος. Το ένα στηρίζει και εξυπηρετεί το άλλο. Και τα δύο στρέφονται εναντίον των πολιτών. Πάρτε το χαμπάρι, καρφί δεν τους καίγεται για μας. Μας θεωρούν αναλώσιμους.
Καταγράφηκε

verba volant, scripta manent
SVcollector
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3540


Σόλωνος 18, T:210 3644276-8088364


Προφίλ
« Απάντηση #27 στις: Ιούνιος 04, 2013, 03:02:06 μμ »

Στα γήπεδα που να δείτε τι γίνεται με τους ματατζίδες!Χαμός!Πρέπει να είσαι μαζόχας για να πας!Βέβαια είναι οι πιο πολύ γομάρια 2 μέτρα που δύσκολα οι ταραξίες θα πλησίαζαν μόνοι τους σε μάχη σώμα με σώμα!Αλλά σκεφτείτε ποιός είναι το αφεντικό τους....
Καταγράφηκε

mpifteki
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 832


Προφίλ
« Απάντηση #28 στις: Ιούνιος 04, 2013, 09:22:20 μμ »

Mην μαλωνετε ρε παιδια...εμεις τους ΞΑΝΑ-ψηφισαμε Χαμόγελο
Καταγράφηκε
paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« Απάντηση #29 στις: Ιούνιος 04, 2013, 09:33:22 μμ »

Απο εναν λαο που στις σημαντικοτερες εκλογες της μεταπολιτευσης δινει 40% αποχη απο τις καλπες και προτιμα καφετεριες και παραλιες μην περιμενεις και πολλα πραγματα!! Αναποφασιστικότητα Αναποφασιστικότητα Αναποφασιστικότητα Αναποφασιστικότητα


+1
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
Σελίδες: 1 [2] 3
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences