Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 16, 2024, 07:26:21 πμ
Σελίδες: 1 [2] 3
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΦΙΛΟΙ  (Αναγνώστηκε 10149 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Μάιος 31, 2013, 09:28:22 μμ »

Πολυ αγαπη εχει πεσει σημερα .Αχ αχ ευαισθητουλια  μου εσεις  Φιλί Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός Φιλί
Καταγράφηκε
SVcollector
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3540


Σόλωνος 18, T:210 3644276-8088364


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Μάιος 31, 2013, 09:30:40 μμ »

Πολυ αγαπη εχει πεσει σημερα .Αχ αχ ευαισθητουλια  μου εσεις  Φιλί Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός Φιλί
χαχαχαχαχα!Δεν έχει πολλά θέματα σήμερα να σχολιάσουμε Δημήτρη!!! Χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός Γλώσσα
Καταγράφηκε

dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Μάιος 31, 2013, 09:33:33 μμ »

Βρε βαλτε κανα νομισμα να δουμε και να σχολιασουμε .Τα εχετε βαλει στς θυριδες και δεν λετε τιποτα.
Καταγράφηκε
Parker
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2060

Ό,τι γράφει, δεν ξεγράφει!


Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Μάιος 31, 2013, 09:40:13 μμ »

Πολυ αγαπη εχει πεσει σημερα .Αχ αχ ευαισθητουλια  μου εσεις  Φιλί Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός Φιλί

Ζηλεύεις γιατί είμαστε ρομαντικές ψυχές. Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

verba volant, scripta manent
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Μάιος 31, 2013, 09:45:52 μμ »

Θωμα και καταλαβες  Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο Ειμαι λιγακι καφρος  Γλώσσα Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός
Καταγράφηκε
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Μάιος 31, 2013, 09:51:23 μμ »

Αντωνη εισαι μεγαλη.............καψουρα φιλε μου Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
GKCollect
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5636


www.mycoins.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #21 στις: Μάιος 31, 2013, 09:59:20 μμ »

... Ευχαριστώ πολύ, όλους τους καλούς μου φίλους.


Ο Αντώνιο είναι εγγύηση!
Τα τρίγωνα και ο πιανίστας... είναι εγγύηση.   Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Περί συλλογής, υπομονή και περισυλλογή.
www.mycoins.gr
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #22 στις: Μάιος 31, 2013, 10:00:42 μμ »

... Ευχαριστώ πολύ, όλους τους καλούς μου φίλους.


Ο Αντώνιο είναι εγγύηση!
Τα τρίγωνα και ο πιανίστας... είναι εγγύηση.   Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο


 Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #23 στις: Μάιος 31, 2013, 10:15:12 μμ »

Πολυ αγαπη εχει πεσει σημερα .Αχ αχ ευαισθητουλια  μου εσεις  Φιλί Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός Φιλί
Καλα καλα σε σενα τα εχω πει απο κοντα και εχεις καταλαβει και σε εχω καταλαβει και δεν χρειαζεται να πουμε πολλα αλλα εχεις ενα μεγαλο μειονεκτημα που εμενα προσωπικα μου αρεσει πολυ για αυτο και μιλαμε οπως μιλαμε οποτε βρισκομαστε.Ποιο ειναι αυτο?Εισαι πολυ καλο παιδι ρε φιλε και δεν κανει για τις εποχες που ζουμε και στο εχω πει και κατ ιδιαν
Καταγράφηκε
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #24 στις: Μάιος 31, 2013, 10:33:55 μμ »

Πολυ αγαπη εχει πεσει σημερα .Αχ αχ ευαισθητουλια  μου εσεις  Φιλί Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός Φιλί
Καλα καλα σε σενα τα εχω πει απο κοντα και εχεις καταλαβει και σε εχω καταλαβει και δεν χρειαζεται να πουμε πολλα αλλα εχεις ενα μεγαλο μειονεκτημα που εμενα προσωπικα μου αρεσει πολυ για αυτο και μιλαμε οπως μιλαμε οποτε βρισκομαστε.Ποιο ειναι αυτο?Εισαι πολυ καλο παιδι ρε φιλε και δεν κανει για τις εποχες που ζουμε και στο εχω πει και κατ ιδιαν

+10000000000000000000000
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
Sroussos
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 911


Προφίλ
« Απάντηση #25 στις: Μάιος 31, 2013, 10:46:55 μμ »

Ολοι μας πριν μπούμε στο Στεκι έχουμε διαμορφωμένο χαρακτήρα και αυτόν εκφράζουμε και εδώ.
Ετσί όπως γνωρίζουμε ανθρώπους και με άλους τεριάζουμε και γινόμαστε φίλοι και με άλους όχι έτσι και εδώ . Δεν είναι και λίγος ο χρόνος που περιπλανόματε μέσα στο ¨ Στεκι¨ Καλό ταξίδι και καλές φιλίες σ' ολους.
Καταγράφηκε
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #26 στις: Μάιος 31, 2013, 10:57:06 μμ »

Και εγώ σας αγαπώ όλους   Φιλί Φιλί


Υ.Γ Στην πρώτη φώτο περιμένετε καναδυο δευτερόλεπτα, ΜΗΝ  την κλείστε αμέσως Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #27 στις: Μάιος 31, 2013, 11:08:21 μμ »

Πολυ αγαπη εχει πεσει σημερα .Αχ αχ ευαισθητουλια  μου εσεις  Φιλί Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός Φιλί
Καλα καλα σε σενα τα εχω πει απο κοντα και εχεις καταλαβει και σε εχω καταλαβει και δεν χρειαζεται να πουμε πολλα αλλα εχεις ενα μεγαλο μειονεκτημα που εμενα προσωπικα μου αρεσει πολυ για αυτο και μιλαμε οπως μιλαμε οποτε βρισκομαστε.Ποιο ειναι αυτο?Εισαι πολυ καλο παιδι ρε φιλε και δεν κανει για τις εποχες που ζουμε και στο εχω πει και κατ ιδιαν
Μιχαλη με εκανες να κοκκινισω  Φιλί.Θα ερθεις την κυριακη στην λεσχη να δουμε τα νομισματα  Κλείσιμο ματιού Μεγάλο χαμόγελο.
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #28 στις: Μάιος 31, 2013, 11:48:45 μμ »

Πολυ αγαπη εχει πεσει σημερα .Αχ αχ ευαισθητουλια  μου εσεις  Φιλί Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός Φιλί
Καλα καλα σε σενα τα εχω πει απο κοντα και εχεις καταλαβει και σε εχω καταλαβει και δεν χρειαζεται να πουμε πολλα αλλα εχεις ενα μεγαλο μειονεκτημα που εμενα προσωπικα μου αρεσει πολυ για αυτο και μιλαμε οπως μιλαμε οποτε βρισκομαστε.Ποιο ειναι αυτο?Εισαι πολυ καλο παιδι ρε φιλε και δεν κανει για τις εποχες που ζουμε και στο εχω πει και κατ ιδιαν
Μιχαλη με εκανες να κοκκινισω  Φιλί.Θα ερθεις την κυριακη στην λεσχη να δουμε τα νομισματα  Κλείσιμο ματιού Μεγάλο χαμόγελο.

Εκτος απροοπτου Δημητρη ναι θα ερθω
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #29 στις: Μάιος 31, 2013, 11:53:12 μμ »

με δεδομένο ότι ο συλλεκτισμός καταλαμβάνει μία απο τα πιο ζωτικες, γόνιμες και δημιουργικες πτυχές της ζωής μας, μιας και είναι πάθος, ή καλύτερα ασθένεια δίχως θεραπεία , πράγμα που σημαίνει ότι 2 άνθρωποι αυτομάτως εχουν ένα κοινό σημείο μεταξύ τους που τους βοηθά πολυ στο να σφυρηλατηθεί κάτι καλό, όπως η φιλία, δυστυχώς δεν υπάρχουν πολλές φιλίες. Και αυτό, διότι το σπορ είναι ατομικό και μοναχικό.

σημ 1: Δεν ομιλώ για βοήθεια την οποία και γω έχω λάβει αφιλοκερδώς και ειλικρινώς απο πολλά μέλη του φόρουμ , μιλω για φιλία.
σημ 2: Οταν αναφέρω τον όρο συλλεκτισμό αναφέρομαι σε ανθρώπους που αφιερώνουν μελέτη σε βιβλία, επισκέψεις σε μουσεία και τέλος χρήμα. Το τελευταίο είναι άκρως απαραίτητο διότι είναι και η σημαντικότερη αφορμή για να χαλάσει η φιλία.........

Το ξέρω πως πολλοί θα ξενίσετε με αυτά που γράφω αλλά αυτή είναι η γνώμη μου. Δεν έχω τίποτα με κανέναν και σας συμπαθώ όλους απο εδώ μέσα ειλικρινά , και οποιοσδήποτε μπορεί να με ρωτησει οτιδήποτε για οποιοδήποτε νόμισμα σε οποιαδήποτε δημοπρασία και αν γνωρίζω να το απαντήσω με όλη μου την καρδιά. ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΛΛΟΓΗ ΜΟΥ.......
Αν ποτε τυχει να διεκδικησουμε το ιδιο νομισμα καπου ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΛΛΟΓΗ ΣΟΥ πες μου να μην το χτυπησω καθολου........παντως και η μονομανια δεν ειναι οτι καλυτερο
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2] 3
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences