Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 16, 2024, 01:25:52 πμ
Σελίδες: [1] 2 3
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Χρυσή λίρα 230 ευρώ τον Αύγουστο 2012??? Απάτη αγγελία!!!  (Αναγνώστηκε 15154 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
babisgk
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2


Προφίλ
« στις: Αύγουστος 31, 2012, 08:09:01 μμ »

Κυκλοφορεί αγγελια στην ΧΕ για 230 ευρώ / τεμ για 40 τεμάχια συνολικά. Γράφει λόγω ανάγκης. Ε λοιπόν... ναι πήγα.... έκλεισα κανονικά ραντεβού!!! Ότι και να πω είναι λίγο!!!! Περιοχή δεν λέω... αν και πιθανόν να καταλαβαίνετε όλοι... άλλη γράφει η αγγελία άλλη περιοχή με στείλαν... (στην λεοφόρο όπως πας για τις ταβέρνες)!!!!!! Πολλά πράγματα δεν θα πω... γιατί ήταν μια πολύ άσχημη εμπειρία... (και επικίνδυνη)!! Ευτυχώς που πριν από λίγες μέρες πήρα το Fisch detector από έναν φίλο από εδώ μέσα.... ε λοιπόν στις 5 Elisabeth την 1 την έβγαζε εκτός από το βάρος!!! Απίστευτο γιατί όπως είχα διαβάσει για τις Elisabeth είναι δύσκολο να βρεις κάλπικη. Ας μου το έλεγε όμως γιατί έτσι και αλλιώς έψαχνα να βρω μια κάλπικη (στην ανάλογη τιμή βέβαια)... για πρότυπο (προς αποφυγή)... αλλά όχι έτσι!!! Π Ρ Ο Σ Ο Χ Η λοιπόν!
Καταγράφηκε
chris_1972
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3287



Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Αύγουστος 31, 2012, 09:47:44 μμ »

Αγαπητέ φίλε καλώς ήρθες στην παρέα μας. Ευκαιρίες δεν υπάρχουν σήμερα και ρωτώ κάτι απλό 300 την αγοράζει η τράπεζα γιατι να βγάλει αγγελία για 230 κάτι δεν πάει καλά. Να πάρεις σβάρνα τα κοσμηματοπωλεία μια μια θα τις δώσεις αν όχι 300 σίγουρα πολύ πάνω από τα 230. Φίλε μου είσαι πολύ τυχερός που πρόσεξες και δεν την πάτησες. Αν διαβάσεις εδώ στο στέκι θα δεις εμπειρίες φίλων σχετικά με ευκαιρίες για φτηνές λίρες από αγγελίες. Προσοχή τα μάτια σου όχι δεκατέσσερα αλλά εκατόν τέσσερα μη εμπιστεύεσαι άγνωστους να αγοράζεις μόνο από άτομα εμπιστοσύνης . Σε χαιρετώ Χρήστος
Καταγράφηκε

Μη λησμονείτε ότι όλα γυρίζουν !!!!
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Αύγουστος 31, 2012, 09:57:26 μμ »

ετσι που παει ο χρυσος σημερα ανμ ηταν μονο η μια πλαστη και οι αλλες 4 σιγουρα γνησιες ισως να ηταν καλυτερα να τις αγοραζες.Ετσι που ξεκινησες την ιστορια μπαμπη νομιζα οτι σου την πεσανε τιποτα γυφτοι που ειναι πολυ επικινδυνοι.Την εχουν πεσει σε μερικους και κινουνται μεσω αγγελιων.Με εχουν παρει τηλεφωνο και εχω ακουσει και πολλες ιστοριες.
Καταγράφηκε
Αντωνης
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 652

Τι κανεις μπαρμπα?? κουκια σπερνω....


Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Αύγουστος 31, 2012, 11:05:48 μμ »

Η συναλλαγές και η δανεισμοί  θέλουν παρέα ,ποτέ μονός έχουμε και παραδείγματα πολλά που βγήκαν  Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
DimitriG
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 466


ΙΣΧΥΣ ΜΑΣ Η ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ


Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Σεπτέμβριος 01, 2012, 12:11:05 πμ »

Η συναλλαγές και η δανεισμοί  θέλουν παρέα ,ποτέ μονός έχουμε και παραδείγματα πολλά που βγήκαν  Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Και πλήρη εξοπλισμό, Fisch, μεγεθυντικό φακό και ζυγαριά ακριβείας για διπλοέλεγχο και στις δύσκολες περιπτώσεις.
Καταγράφηκε

ΠΥΡ+ΥΔΩΡ = ΑΝΘΡΩΠΟΣ+ΙΔΕΑ+ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ = 1884
thettalos
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 106


Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Σεπτέμβριος 01, 2012, 11:08:42 πμ »

Και πλήρη εξοπλισμό, Fisch, μεγεθυντικό φακό και ζυγαριά ακριβείας για διπλοέλεγχο και στις δύσκολες περιπτώσεις.

το Φις ειναι υπεραρκετο φιλε μου! να σαι σιγουρος!
Καταγράφηκε
babisgk
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2


Προφίλ
« Απάντηση #6 στις: Σεπτέμβριος 02, 2012, 09:07:26 μμ »

Καλησπέρα παιδιά. Ήμουν εκτός 2 μέρες... μάλλον το έκανε ο εαυτός μου ασυνείδητα για να συνέλθει!!! Τα πετύχατε όλα... ήταν τσιγγάνοι, ήμουν με παρέα ευτυχώς ένα φίλο που τυχαία για επαγγελματικούς λόγους... ήταν "αστακός"... και πάλι όμως δεν μπορείς να παίζεις με αυτά τα πράγματα! Από οργάνωση μόνο το Fisch είχα... αλλά ακόμα και αυτές που μου έβγαζε καλές, δεν ξέρω γιατί, δεν μπορούσα να εμπιστευτώ το αποτέλεσμα... μάλλον ήμουν προκατελημένος με τους πωλητές! Ελπίζω να είναι όπως τα λέτε... και στον έλεγχο μόνο το Fisch να φτάνει... πάντως εμένα με έσωσε. Εντωμεταξύ φανταστείτε την κατάσταση κάθε μία που έλεγχα μου την έπερνε πάλι και την κράταγε αυτός... και άντε πάλι από την αρχή!! Κλασσική κατάσταση απάτης... τύπου έχω ένα "iphone" ....πάρτο και άμα δεν βρεις τις πέτρες μέσα... εμένα σφύρα μου:D !!!
Καταγράφηκε
kat
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 33


Προφίλ
« Απάντηση #7 στις: Σεπτέμβριος 02, 2012, 09:24:06 μμ »

Φτηνα την γλυτωσες.απο κλεψιμο μεχρι...
Καταγράφηκε
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #8 στις: Σεπτέμβριος 02, 2012, 10:02:42 μμ »

διαβασε παλιοτερα θεματα.Ιδιως η δευτερη περιπτωση ειναι καρμπον η δικη σου.Απλως εσυ ησουν υποψιασμενος.
Μακρια απο γυφτους



http://steki-syllekton.gr/index.php?topic=947.15
http://steki-syllekton.gr/index.php?topic=1912.0
Καταγράφηκε
thettalos
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 106


Προφίλ
« Απάντηση #9 στις: Σεπτέμβριος 03, 2012, 11:27:06 μμ »

ρε τους νταιρεδεεεεεεεεες
Καταγράφηκε
pantos28
Επισκέπτης
« Απάντηση #10 στις: Σεπτέμβριος 07, 2012, 12:36:38 μμ »

http://www.xe.gr/eleytheros-xronos/nomismata-xartonomismata%7Cad-17604345.html
αυτη ειναι η αγγελια παιδια προσοχη το λεω αυτο διοτι εχω πεσει και εγω θυμα pro 6 μηνεσ παρομιαs απατησ με πολυ μεγαλυτερεσ οικονομικεσ συνεπειεs...
Καταγράφηκε
spykat
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 311


Προφίλ
« Απάντηση #11 στις: Σεπτέμβριος 07, 2012, 01:01:35 μμ »

Και γιατι δεν κανετε ενα τηλεφωνο στην ασφαλεια βρε παιδια, να τους μαζεψουν?
Καταγράφηκε
diaylosark
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 795



Προφίλ
« Απάντηση #12 στις: Σεπτέμβριος 07, 2012, 01:15:48 μμ »

Καματερο ετσι;ακομα πουλανε νερο εκει;υπαρχει παρελθον
Καταγράφηκε
pantos28
Επισκέπτης
« Απάντηση #13 στις: Σεπτέμβριος 07, 2012, 01:26:57 μμ »

και στην ασφαλεια πηγα φιλε και μυνηση κατεθεσα μ ######ς τιποτα δεν εχει συμβει...
Καταγράφηκε
thettalos
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 106


Προφίλ
« Απάντηση #14 στις: Σεπτέμβριος 08, 2012, 04:17:32 μμ »

δεν υπαρχει κρατος λεμε!!!

στο Αμερικα κ μονο που θα το χαν σκεφτει οι νταιρεδες, θα τους ειχαν μπουζουριασει!!!!
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1] 2 3
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences