Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 15, 2024, 03:43:12 μμ
Σελίδες: 1 2 [3]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Θυρεός 1837  (Αναγνώστηκε 10176 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
nikos11
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1331


Προφίλ
« Απάντηση #30 στις: Αύγουστος 17, 2016, 12:49:22 μμ »

Το να καταφέρνεις να βάζεις όρια στον εαυτό σου ώστε να μην θίγονται οι γύρω σου ενώ δεν υπάρχουν κανόνες, είναι προτέρημα, είναι χάρισμα.

Αντίθετα, ο αυτοπροσδιορισμός ως ακριβέστερος ή σοβαρότερος, έχει σχετική ή καθόλου αξία. Είναι πολύ σημαντικότερο να σου το αναγνωρίζουν οι γύρω σου Κλείσιμο ματιού.
Εάν με κάτι που έγραψα σε έθιξα, ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ να το βρεις και να το βάλεις εδώ (σε παράθεση ή όπως αλλιώς θέλεις).
Το ίδιο ισχύει βέβαια και για οποιονδήποτε άλλον θεωρεί ότι κάτι που έχω γράψει, τον έθιξε.
Προσπερνάς το αν βάζεις όρια στον εαυτό σου και πας κατ' ευθείαν στην ενόχληση, Τέλος πάντων... Δεν πρόκειται να κάτσω να ξαναδιαβάσω τα διακόσια τόσα μηνύματά σου για να σου εντοπίσω πού και ποιόν έθιξες ή ενόχλησες. Δεν ξέρω αν έχει διάθεση να το κάνει κάποιος άλλος, που πολύ αμφιβάλλω. Αν θεωρείς ότι δεν έχεις κάνει κάτι λάθος, μπορείς απλά να συνεχίσεις με τον ίδιο τρόπο και τόνο.

Φιλικά και τέλος._
Καταγράφηκε
Douglas Whittacker
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1483


Προφίλ
« Απάντηση #31 στις: Αύγουστος 17, 2016, 12:55:52 μμ »

Δεν πρόκειται να κάτσω να ξαναδιαβάσω τα διακόσια τόσα μηνύματά σου για να σου εντοπίσω πού και ποιόν έθιξες ή ενόχλησες. Δεν ξέρω αν έχει διάθεση να το κάνει κάποιος άλλος, που πολύ αμφιβάλλω. Αν θεωρείς ότι δεν έχεις κάνει κάτι λάθος, μπορείς απλά να συνεχίσεις με τον ίδιο τρόπο και τόνο.

Φιλικά και τέλος._

Πολύ εύκολη απάντηση. Ας είναι. Ακόμα και γι' αυτήν, σ' ευχαριστώ.
Θα σε παρακαλέσω όμως αν από δω και πέρα δεις κάτι δικό μου που σε ενοχλήσει, να μου το πεις. Αυτό δεν έχει κόπο εντοπισμού, θα το δεις μπροστά σου.
Στο ζητάω γιατί ειλικρινά, δεν καταλαβαίνω τι έννοείς.

Κι' από μένα φιλικά.
Καταγράφηκε
Manos1234
Επισκέπτης
« Απάντηση #32 στις: Σεπτέμβριος 03, 2016, 10:01:18 πμ »

Douglas Whittacker γεια..πολλες λιρες για διαφορους λογους παρ'οτι ειχαν βγει σε εκατομυρια κομματια τις ελιωσαν κ εμειναν μονο οσες προλαβαν οι κλεφτες απο τα νομισματοκοπια που δουλευαν τοτε να κλεψουν..αν δεν υπηρχαν κ αυτοι οι κλεφτουρες δεν θα υπηρχαν αυτα τα σπανια νομισματα..χαχαχα να κ ενα καλο που εκαναν κ αυτοι..ολοι εχουμε τον χαρακτηρα μας κ βλεπω οτι εισαι τεχνιτης πανω απο μεσο ορο κ τα πραγματα τα βλεπεις πραχτικα κ καλα κανεις Σαρκασμός Σαρκασμός..
Καταγράφηκε
Douglas Whittacker
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1483


Προφίλ
« Απάντηση #33 στις: Σεπτέμβριος 03, 2016, 10:47:40 πμ »

Douglas Whittacker γεια..πολλες λιρες για διαφορους λογους παρ'οτι ειχαν βγει σε εκατομυρια κομματια τις ελιωσαν κ εμειναν μονο οσες προλαβαν οι κλεφτες απο τα νομισματοκοπια που δουλευαν τοτε να κλεψουν..αν δεν υπηρχαν κ αυτοι οι κλεφτουρες δεν θα υπηρχαν αυτα τα σπανια νομισματα..χαχαχα να κ ενα καλο που εκαναν κ αυτοι..ολοι εχουμε τον χαρακτηρα μας κ βλεπω οτι εισαι τεχνιτης πανω απο μεσο ορο κ τα πραγματα τα βλεπεις πραχτικα κ καλα κανεις Σαρκασμός Σαρκασμός..

Ναι Μάνο, το έχω καταλάβει ότι έτσι έχει πάει το πράμα.
Παρά τούτο εγώ έχω ξεκινήσει να φτιάνω έναν κατάλογο με σημείωση του mintage κάθε λίρας από το 1817 και μετά.
Είναι πάρα πολλή δουλειά όμως, και δεν ξέρω πόσο καιρό θα μου πάρει μέχρι να τον ολοκληρώσω. Ίσως ποτέ.
Καταγράφηκε
Manos1234
Επισκέπτης
« Απάντηση #34 στις: Σεπτέμβριος 03, 2016, 11:37:26 πμ »

με υπομονη κ μερακι που το διαθετεις σιγουρα σαν καλος τεχνιτης θα το κανεις κ αυτο φιλε Σαρκασμός
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #35 στις: Σεπτέμβριος 03, 2016, 01:08:48 μμ »

Douglas Whittacker γεια..πολλες λιρες για διαφορους λογους παρ'οτι ειχαν βγει σε εκατομυρια κομματια τις ελιωσαν κ εμειναν μονο οσες προλαβαν οι κλεφτες απο τα νομισματοκοπια που δουλευαν τοτε να κλεψουν..αν δεν υπηρχαν κ αυτοι οι κλεφτουρες δεν θα υπηρχαν αυτα τα σπανια νομισματα..χαχαχα να κ ενα καλο που εκαναν κ αυτοι..ολοι εχουμε τον χαρακτηρα μας κ βλεπω οτι εισαι τεχνιτης πανω απο μεσο ορο κ τα πραγματα τα βλεπεις πραχτικα κ καλα κανεις Σαρκασμός Σαρκασμός..

Ναι Μάνο, το έχω καταλάβει ότι έτσι έχει πάει το πράμα.
Παρά τούτο εγώ έχω ξεκινήσει να φτιάνω έναν κατάλογο με σημείωση του mintage κάθε λίρας από το 1817 και μετά.
Είναι πάρα πολλή δουλειά όμως, και δεν ξέρω πόσο καιρό θα μου πάρει μέχρι να τον ολοκληρώσω. Ίσως ποτέ.
Aγορασε ενα βιβλιαρακι του Μαρς να ταχεις ολα μαζεμενα  Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 [3]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences