Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 05, 2024, 08:07:36 μμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: χρονοκαρτες??  (Αναγνώστηκε 2767 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
splros_collec
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 987


Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Προφίλ
« στις: Αύγουστος 01, 2013, 04:40:59 μμ »

Καλησπερα σε ολους!!παιδια δεν ξερω εαν εχει γινει ξανα συζητηση για να ανοιξει καινουργιο θεμα  για χρονοκαρτες και για της καρτες κινητης τηλεφωνιας παναφον,κοσμοτε κ.λ.π.εαν θυμαμαι καλα εχω αρκετες παναφον με διαφορα θεματα εαν γνωριζει παντως κατι για τιραζ και αξιες ας ανοιξουμε εδω το θεμα και θα ανεβασω της επομενες μερες και φωτογραφιες για να θυμηθουμε τα παλια..
Καταγράφηκε
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Αύγουστος 01, 2013, 04:46:59 μμ »

panafon?Απορία?που τις θυμηθηκες?? εχεις και telestet?? Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
nestor
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1556


ΔΕΝ ΘΥΣΙΑΖΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΑΠΩΛΕΣΕΤΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ


Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Αύγουστος 01, 2013, 04:53:27 μμ »

Σπύρο έχω πολύ πράγμα αλλά μην ανοίγουμε θέματα εφόσον μπορούν να μας φιλοξενήσουν οι τηλεκάρτες ...Άλλωστε δεν υπάρχει συλλέκτης τηλεκάρτας που να μην έχει χρόνο κάρτες στα χέρια του ...Εγώ έχω μέχρι και GSM ....
Βγάλε φωτογραφίες και κοπάνα τις  μέσα στις τηλεκάρτες ,άνοιξε εκεί ένα παράρτημα ...

Φιλικά Νεστωρ.

http://www.phonecards.gr/Gr/index.asp    Δες και το λινκ εδώ ,έχει ξεχωριστό τομέα κάρτες κινητών που της έχει όλες!
Καταγράφηκε
splros_collec
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 987


Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Αύγουστος 01, 2013, 04:58:04 μμ »

Καλησπερα φιλε Κωστα.χαχαχαχ παναφον αλα καρτ...ναι εχω και τελεστετ..1997 -1999 δεν θυμαμαι καπου εκει δεν ηταν αυτες κωστα??καποιες ηταν πολυ ωραια κομματια..εχω και πολλες κοσμοτε και απο τους ολυμπιακους αγωνες με τον φοιβο και την αθηνα λλες που γραφουν και δρχ.και ευρω..διαφορα απλα ειμαι εκτος αθηνων και ετσι δεν της εχω μαζι για φωτογραφιες..δεν ξερω παντως θα ηταν και αυτο ενα πολυ ωραιο θεμα βασικα δυο ωραια θεματα μαζι κατω απο της τηλεκαρτες να υπαρχει χρονοκαρτες,καρτες κινητης τηλεφωνιας..περιμενω απαντ.και φωτο οποιος εχει..
Καταγράφηκε
splros_collec
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 987


Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Αύγουστος 01, 2013, 05:14:47 μμ »

Φιλε νεστωρ καλησπερα.σιγουρα μπορουμε να ανεβαζουμε και στο θεμα με της τηλεκαρτες διαφορες χρονοκαρτες και κινητης τηλεφωνιας απλα για τον λογο που και εσυ ο ιδιος ανεφερες ο καθε συλλεκτης και τηλεκαρτας αλλα και γενικα εχει καποια κομματια που αξιζει να δει καποιος νεος και να θυμηθουν οι ποιο παλιοι..οπως και να εχει εγω με την πρωτη ευκαιρια θα αρχιζω να ανεβαζω και αν ανοιξουμε ποτε θεμα πανε εκει..φιλικα Σπυρος.
Καταγράφηκε
greenday
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1041


Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Αύγουστος 01, 2013, 05:18:32 μμ »

προσφατα ειχα ανεβασει αυτες στο θεμα μου με της τηλεκαρτες!
Καταγράφηκε
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2494


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #6 στις: Αύγουστος 04, 2013, 02:46:18 μμ »

Ας ανοιχτεί μια υποκατηγορία στο θέμα με τις Ελληνικές τηλεκάρτες.
Αλλωστε, εκεί θεωρώ οτι ανήκουν και όλα τα παραπάνω, σαν ξεχωριστές όμως κατηγορίες, αφου είναι και διαφορετικά -συλλεκτικά- αντικείμενα.

Φιλικά.
Μανώλης
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences