Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 05, 2024, 09:08:24 μμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: βοηθεια για pcgs services  (Αναγνώστηκε 1247 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« στις: Ιούλιος 31, 2015, 01:26:00 πμ »

καλησπερα παιδια!
θελω να στειλω ενα νομισμα στην pcgs για πιστοποιηση και θελω να το κανω μονος μου και οχι μεσω καποιου dealer..οποιος εχει στειλει στην παραπανω εταιρεια ας μου στειλει ενα πμ για να με κατατοπισει σχετικα με τις κινησεις και την διαδικασια που πρεπει να ακολουθησω..ευχαριστω παρα πολυ!

υγ..ειδα νωριτερα στο σαιτ της εταιρειας οτι εχει βαλει ενα service που ονομαζεται pcgs restoration.. αυτο ειναι ενα ειδος σαν το τμημα συντηρησης της ngc?

ευχαριστω πολυ! καλη συνεχεια!! Χαμόγελο Χαμόγελο
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Ιούλιος 31, 2015, 07:31:49 πμ »

Βρε Κωστα τωρα το θυμηθηκες; Μεγάλο χαμόγελο

Νομιζω δεν γινεται φιλε μου λογω των περιορισμων στα κεφαλαια των τραπεζων.Να σου πουν  και οι αλλοι ομως να ειμαστε σιγουροι.
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Ιούλιος 31, 2015, 05:19:09 μμ »

καλησπερα γιαννη, και πολυχρονος! βασικα ο λογος που επελεξα την pcgs ειναι ακριβως αυτο,οτι οι τραπεζες εχουν μπλοκαρει..αν δεν κανω λαθος η εταιρεια αυτη εδρευει στην γαλλια,σωστα? επειδη εχω συγγενεις στην γαλλια μονιμα,υπεθεσα οτι θα ηταν ευκολη η μεταφορα χρηματων..αλλα απο μια ματια που εριξα στο σαιτ, ειναι πολυπλοκη διαδικασια να το κανω μονος μου και πολλα εξοδα για ενα μονο νομισμα που θελω να στειλω, μιας και δεν ειμαι του ρευματος των σλαμπ..οποτε αν αποφασισω να το στειλω, θα πρεπει να απευθυνθω σε dealer η σε καποιον αλλον που στελνει ομαδικα νομισματα... Αναποφασιστικότητα Αναποφασιστικότητα

Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences