Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 10, 2024, 10:58:28 πμ
Σελίδες: 1 [2] 3
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Απ: Το πουλακι τσιου τσιου  (Αναγνώστηκε 12847 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
NMS
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4378


Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Νοέμβριος 17, 2012, 04:30:39 πμ »

και το  θεικο..... χαχαχαχαχαχα

Ο Παύλος ο Χαϊκάλης και το πουλάκι το τσίου


παρατηρειστε την κοπελα που καθεται εκει που ειναι ο προεδρος της βουλης... που βαζει τα χερια στο στομα να κρυψει το γελιο... φυσικα.. ο Χαικαλης... τα λογια του Σαμαρα ειχε.... αυτα που ελεγε πριν.... αλλα.. ποια ι διαφορα απο το πουλακι τσιου;;; και τωρα.. με τα νεα μετρα.. πανω κατω αυτο μας λεει... για κοιτα το.... πουλακι!!!

ζηταω συγνωμη απο τις κυριες του φορουμ.... Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
NMS
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4378


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Νοέμβριος 18, 2012, 05:10:10 μμ »

χαχαχαχαχαχα το καημενο!!!! και κλασμενο... και καμμενο!!! χαχαχαχαχαχαχα
Καταγράφηκε
vaspyr21
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4277


ΑΕΚ σημαίνει προσφυγιά ξεριζωμένη 13/04/1924


Προφίλ WWW
« Απάντηση #17 στις: Νοέμβριος 18, 2012, 05:14:44 μμ »

 Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Νίκο μου άμα μπεις στο youtube θα δεις πολλά, έχω κατουρηθεί στο γελιο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Κάντε εγγραφή στο κανάλι Greek Explorers: http://bit.ly/2pyH9D6
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Δεκέμβριος 23, 2012, 09:08:20 πμ »

εντελει γιναμε you tube,ολα τα ειχαμε ο τσιου μας ελειπε!αεκαρα μου,βαλε και κανενα βιντεο με το χομπυ μας,η εστω για φιλοτεχνους!αυτα τα βρισκουμε ολοι!προς θεου,δεν μιλαω μονο σε σενα,η υποτιμητικα!αλλα σκοπος ειναι,εστω και τα θεματα με χιουμορ η με αστεια,ας εχουν και μια συνδεση με το πνευμα της ιστοσελιδας μας!ισως ειμαι ακραιος η μονομανης!αλλα αν θελουμε ποικιλης υλης θεματα,μπορουμε να τα βρουμε και αλλου χωρις να γεμιζουμε τις σελιδες!συγνωμη αν εχω αδικο!και ευχομε!καλα χριστουγεννα και μακαρι!!!καλη Χρονια σε ολους!!γιαννηςτ.υγ.αν με κανενα μελος της ιστοσελιδας μας,ειπα και κατι υποτιμιτικο η τον εθιξα!του ζητω συγνωμη απο καρδιας!δεν εχω ταπεινα κινητρα και ισως μερικες φορες υπερβαλω!ας με συνχωρεσουν αν θελουν?
Καταγράφηκε
GKCollect
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5636


www.mycoins.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #19 στις: Δεκέμβριος 23, 2012, 10:57:43 πμ »

Εντάξει... λοιπόν έτσι για αλλαγή...
Καταγράφηκε

Περί συλλογής, υπομονή και περισυλλογή.
www.mycoins.gr
diaylosark
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 795



Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Δεκέμβριος 23, 2012, 12:37:14 μμ »

Καλοοοοο.......
Καταγράφηκε
vaspyr21
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4277


ΑΕΚ σημαίνει προσφυγιά ξεριζωμένη 13/04/1924


Προφίλ WWW
« Απάντηση #21 στις: Δεκέμβριος 23, 2012, 03:15:57 μμ »

Εντάξει... λοιπόν έτσι για αλλαγή...
http://www.youtube.com/watch?v=xQm1QPQA1z0

πολυ καλο  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Κάντε εγγραφή στο κανάλι Greek Explorers: http://bit.ly/2pyH9D6
vaspyr21
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4277


ΑΕΚ σημαίνει προσφυγιά ξεριζωμένη 13/04/1924


Προφίλ WWW
« Απάντηση #22 στις: Δεκέμβριος 23, 2012, 03:20:36 μμ »

εντελει γιναμε you tube,ολα τα ειχαμε ο τσιου μας ελειπε!αεκαρα μου,βαλε και κανενα βιντεο με το χομπυ μας,η εστω για φιλοτεχνους!αυτα τα βρισκουμε ολοι!προς θεου,δεν μιλαω μονο σε σενα,η υποτιμητικα!αλλα σκοπος ειναι,εστω και τα θεματα με χιουμορ η με αστεια,ας εχουν και μια συνδεση με το πνευμα της ιστοσελιδας μας!ισως ειμαι ακραιος η μονομανης!αλλα αν θελουμε ποικιλης υλης θεματα,μπορουμε να τα βρουμε και αλλου χωρις να γεμιζουμε τις σελιδες!συγνωμη αν εχω αδικο!και ευχομε!καλα χριστουγεννα και μακαρι!!!καλη Χρονια σε ολους!!γιαννηςτ.υγ.αν με κανενα μελος της ιστοσελιδας μας,ειπα και κατι υποτιμιτικο η τον εθιξα!του ζητω συγνωμη απο καρδιας!δεν εχω ταπεινα κινητρα και ισως μερικες φορες υπερβαλω!ας με συνχωρεσουν αν θελουν?
Κύριε Γιάννη έχετε δίκιο σε αυτά που λέτε και δε σας παρεξηγώ . καλά Χριστούγεννα με υγεία Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο
Καταγράφηκε

Κάντε εγγραφή στο κανάλι Greek Explorers: http://bit.ly/2pyH9D6
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #23 στις: Δεκέμβριος 23, 2012, 08:42:10 μμ »

εντελει γιναμε you tube,ολα τα ειχαμε ο τσιου μας ελειπε!αεκαρα μου,βαλε και κανενα βιντεο με το χομπυ μας,η εστω για φιλοτεχνους!αυτα τα βρισκουμε ολοι!προς θεου,δεν μιλαω μονο σε σενα,η υποτιμητικα!αλλα σκοπος ειναι,εστω και τα θεματα με χιουμορ η με αστεια,ας εχουν και μια συνδεση με το πνευμα της ιστοσελιδας μας!ισως ειμαι ακραιος η μονομανης!αλλα αν θελουμε ποικιλης υλης θεματα,μπορουμε να τα βρουμε και αλλου χωρις να γεμιζουμε τις σελιδες!συγνωμη αν εχω αδικο!και ευχομε!καλα χριστουγεννα και μακαρι!!!καλη Χρονια σε ολους!!γιαννηςτ.υγ.αν με κανενα μελος της ιστοσελιδας μας,ειπα και κατι υποτιμιτικο η τον εθιξα!του ζητω συγνωμη απο καρδιας!δεν εχω ταπεινα κινητρα και ισως μερικες φορες υπερβαλω!ας με συνχωρεσουν αν θελουν?
Κύριε Γιάννη έχετε δίκιο σε αυτά που λέτε και δε σας παρεξηγώ . καλά Χριστούγεννα με υγεία Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο
αλιμονο και εγω!αλλωστε ειμαστε και αεκαρες!!!(τελευταιοι βεβαια,αλλα αεκ πορωση!).σε χαιρετω,γιαννης.
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #24 στις: Δεκέμβριος 24, 2012, 09:24:01 πμ »

εντελει γιναμε you tube,ολα τα ειχαμε ο τσιου μας ελειπε!αεκαρα μου,βαλε και κανενα βιντεο με το χομπυ μας,η εστω για φιλοτεχνους!αυτα τα βρισκουμε ολοι!προς θεου,δεν μιλαω μονο σε σενα,η υποτιμητικα!αλλα σκοπος ειναι,εστω και τα θεματα με χιουμορ η με αστεια,ας εχουν και μια συνδεση με το πνευμα της ιστοσελιδας μας!ισως ειμαι ακραιος η μονομανης!αλλα αν θελουμε ποικιλης υλης θεματα,μπορουμε να τα βρουμε και αλλου χωρις να γεμιζουμε τις σελιδες!συγνωμη αν εχω αδικο!και ευχομε!καλα χριστουγεννα και μακαρι!!!καλη Χρονια σε ολους!!γιαννηςτ.υγ.αν με κανενα μελος της ιστοσελιδας μας,ειπα και κατι υποτιμιτικο η τον εθιξα!του ζητω συγνωμη απο καρδιας!δεν εχω ταπεινα κινητρα και ισως μερικες φορες υπερβαλω!ας με συνχωρεσουν αν θελουν?
Κύριε Γιάννη έχετε δίκιο σε αυτά που λέτε και δε σας παρεξηγώ . καλά Χριστούγεννα με υγεία Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο
αλιμονο και εγω!αλλωστε ειμαστε και αεκαρες!!!(τελευταιοι βεβαια,αλλα αεκ πορωση!).σε χαιρετω,γιαννης.
παντως αεκαρα μου,ξαναειδα τα βιντεο του τσιου!αλλα δεν γελασα?ισως εχω σχεδον,ολοκληρωτικη ελειψη καλου χιουμορ!ισως δεν πηγα παιδικη χαρα?μπορει!καλη χρονια σε ολους!και κουραγιο μου,μπορει να αποκτησω!
Καταγράφηκε
htsopelas
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 11


Προφίλ
« Απάντηση #25 στις: Απρίλιος 23, 2013, 12:49:07 μμ »

το ψαχνω αυτο το πουλακι




Καταγράφηκε
coleccionista
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1041



Προφίλ
« Απάντηση #26 στις: Σεπτέμβριος 08, 2013, 08:54:20 πμ »

καγκούρικο... Στριφογύρισμα ματιών Γλώσσα
Καταγράφηκε

ms να'ναι και ότι να'ναι
         ΒΑΣΙΛΗΣ
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #27 στις: Οκτώβριος 07, 2013, 03:25:13 μμ »

Το Πουλάκι Τσίου με παντελιδης(by stefanos snakes)
    Φιλί Φιλί
Καταγράφηκε
coleccionista
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1041



Προφίλ
« Απάντηση #28 στις: Οκτώβριος 07, 2013, 04:31:30 μμ »

 Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

ms να'ναι και ότι να'ναι
         ΒΑΣΙΛΗΣ
Minos
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 361


Προφίλ
« Απάντηση #29 στις: Μάρτιος 31, 2014, 01:20:47 πμ »

1,5 χρόνο και να μην έχω πάρει πρέφα το... "πουλάκι"; Απορία Απορία Σε άλλο πλανήτη ζούσα; Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών
Πουλάκι άκουγα και πουλάκι δεν έβλεπα.
Ευτυχώς που υπάρχει και το Στέκι μας!!! Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2] 3
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences