Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 16, 2024, 07:19:06 πμ
Σελίδες: 1 [2] 3 4
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Καινούρια ταινία με ήρωα ένα συλλέκτη  (Αναγνώστηκε 10185 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
συλλεκτρια-κα
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1797


Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Ιούνιος 26, 2013, 02:37:53 μμ »

πολυ ωραια ταινεια!!!!
σε κραταει σε σασπενς σε ολη την διαρκεια της!!!με το τελος στεναχωρηθηκα λιγο αλλα τι να κανουμε δεν τελειωνουν ολα τα παραμυθια ωραια!!!! Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Ιούνιος 26, 2013, 02:49:46 μμ »

Δωρα (?) σχετικα με το τελος θα συμφωνησω οτι δεν ηταν και τοσο ευτυχισμενο..θα ηταν ενδιαφερον να δουμε ομως και ενα σικουελ με τον Ολντμαν να προσπαθει να παρει πισω ''την ζωη του'' απο αυτους που την εκλεψαν και συγκεκριμενα απο τον ''φιλο'' του. θα μπορουσε να ηταν μιας φασης οτι ο ''φιλος'' ζει σε καποιο τρομερο μερος,με οοοοολες αυτες τις αντικες που θα ειχε μαζεψει,ξεγνοιαστος..ο νεαρος με την κοπελια θα ζουσαν,προφανως,τον ερωτα τους καπου αλλου,και να προσπαθουσαν καποια στιγμη να μαζευτουν και να κανουν κατι παρομοιο,και πανω στο αποκορυφωμα,εμφανιζεται ο Ολντμαν και τους τα χαλαει ολα και τα παιρνει και πισω!!! Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός τρομερη φαντασια!!!! Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #17 στις: Ιούνιος 26, 2013, 03:02:05 μμ »

Παιδια δεν ειναι αναγκη να την κατεβασετε πηγενετε εδω http://www.putlocker.com/file/7C1AF68C6A416D20#
μετα πατηστε continue as free user  και η ταινια παιζει κανονικα.
Οσο για το τελος εχω διαφορετικη αποψη αλλα δεν μπορω να πω κατι γιατι θα την χαλασουμε στα παιδια που δεν την εχουν δει.
Καταγράφηκε
συλλεκτρια-κα
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1797


Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Ιούνιος 26, 2013, 04:10:47 μμ »

Δωρα (?) σχετικα με το τελος θα συμφωνησω οτι δεν ηταν και τοσο ευτυχισμενο..θα ηταν ενδιαφερον να δουμε ομως και ενα σικουελ με τον Ολντμαν να προσπαθει να παρει πισω ''την ζωη του'' απο αυτους που την εκλεψαν και συγκεκριμενα απο τον ''φιλο'' του. θα μπορουσε να ηταν μιας φασης οτι ο ''φιλος'' ζει σε καποιο τρομερο μερος,με οοοοολες αυτες τις αντικες που θα ειχε μαζεψει,ξεγνοιαστος..ο νεαρος με την κοπελια θα ζουσαν,προφανως,τον ερωτα τους καπου αλλου,και να προσπαθουσαν καποια στιγμη να μαζευτουν και να κανουν κατι παρομοιο,και πανω στο αποκορυφωμα,εμφανιζεται ο Ολντμαν και τους τα χαλαει ολα και τα παιρνει και πισω!!! Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός τρομερη φαντασια!!!! Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός


τι δουλεια κανεις????σκηνοθετης να φανταστω!! Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
παντως χωρις πλακα κωστα αν βγαλουν και δευτερος μερος συνεχεια του πρωτου καπως ετσι θα παει.αυτο το τελος θα μου αρεσε πιο πολυ!!!!! Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
φιλικα δωρα!!!
Καταγράφηκε
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Ιούνιος 26, 2013, 04:15:20 μμ »

οχι δωρα,δεν ειμαι σκηνοθετης,ουτε κατα διανοια δεν εχω σχεση με τετοιου ειδους επαγγελματα..απλα εχω τρομερη φαντασια!!!θα μπορουσα να γραψω βιβλιο η ακομα και να το κανω ταινια!!θα ηταν τρομερο!!απλα θελω μια βαση για να ξεκινησω... Αναποφασιστικότητα Αναποφασιστικότητα δωστε θεμα και τα υπολοιπα δικα μου!! Κλείσιμο ματιού Χαμόγελο Χαμόγελο
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
συλλεκτρια-κα
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1797


Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Ιούνιος 26, 2013, 04:16:05 μμ »

Παιδια δεν ειναι αναγκη να την κατεβασετε πηγενετε εδω http://www.putlocker.com/file/7C1AF68C6A416D20#
μετα πατηστε continue as free user  και η ταινια παιζει κανονικα.
Οσο για το τελος εχω διαφορετικη αποψη αλλα δεν μπορω να πω κατι γιατι θα την χαλασουμε στα παιδια που δεν την εχουν δει.


θα ηθελα να μας πεις και συ την αποψη σου αλλα οπως ειπες δεν ειναι σωστο γιατι ετσι θα χαλασουμε την ταινεια σε οποιον δεν την εχει δει!!!ας περιμενουμε λιγο αν ειναι και αργοτερα ας σχολιασουμε την ταινεια ελευθερα!!αργοτερα(κανα μηνα) Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
να σε ευχαριστησω κιολας γιατι απο το λινκ που ανεβασες την ειδα και γω!!!!
φιλικα δωρα!!!
Καταγράφηκε
συλλεκτρια-κα
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1797


Προφίλ
« Απάντηση #21 στις: Ιούνιος 26, 2013, 04:19:37 μμ »

οχι δωρα,δεν ειμαι σκηνοθετης,ουτε κατα διανοια δεν εχω σχεση με τετοιου ειδους επαγγελματα..απλα εχω τρομερη φαντασια!!!θα μπορουσα να γραψω βιβλιο η ακομα και να το κανω ταινια!!θα ηταν τρομερο!!απλα θελω μια βαση για να ξεκινησω... Αναποφασιστικότητα Αναποφασιστικότητα δωστε θεμα και τα υπολοιπα δικα μου!! Κλείσιμο ματιού Χαμόγελο Χαμόγελο

απο φαντασια αλλο τιποτα!! Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο
ακομα δεν την ειδες καλα καλα  και συ σκεφτικες και την συνεχεια!!! Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
georok
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3122


Προφίλ
« Απάντηση #22 στις: Ιούνιος 26, 2013, 04:41:36 μμ »

ναι ρε παιδια μην λετε τι γινεται στην ταινια,ευτυχισμανο τελος,δυστυχισμενο τελος κτλ...
Το αρχειο που εβαλες ειναι exe,να το κατεβασω?
δεν θελω να το δω με streaming
Καταγράφηκε
vaspyr21
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4277


ΑΕΚ σημαίνει προσφυγιά ξεριζωμένη 13/04/1924


Προφίλ WWW
« Απάντηση #23 στις: Ιούνιος 26, 2013, 04:44:53 μμ »

ναι ρε παιδια μην λετε τι γινεται στην ταινια,ευτυχισμανο τελος,δυστυχισμενο τελος κτλ...
Το αρχειο που εβαλες ειναι exe,να το κατεβασω?
δεν θελω να το δω με streaming

μπες εδω http://www.putlocker.com/file/7C1AF68C6A416D20# και μετα πατα εδω Download File κατω δεξια
Καταγράφηκε

Κάντε εγγραφή στο κανάλι Greek Explorers: http://bit.ly/2pyH9D6
vaspyr21
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4277


ΑΕΚ σημαίνει προσφυγιά ξεριζωμένη 13/04/1924


Προφίλ WWW
« Απάντηση #24 στις: Ιούνιος 26, 2013, 04:46:28 μμ »

εγω τι κατεβασα στο κινητο αλλα δεν την εχω δει ακομα γιαυτο μη λετε τιποτα Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Κάντε εγγραφή στο κανάλι Greek Explorers: http://bit.ly/2pyH9D6
georok
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3122


Προφίλ
« Απάντηση #25 στις: Ιούνιος 26, 2013, 04:57:04 μμ »

Πρεπει να κανω register υποχρεωτικα?ΑΠΟ ΤΑΜΠΛΕΤ μπαινω
Καταγράφηκε
vaspyr21
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4277


ΑΕΚ σημαίνει προσφυγιά ξεριζωμένη 13/04/1924


Προφίλ WWW
« Απάντηση #26 στις: Ιούνιος 26, 2013, 05:14:02 μμ »

Πρεπει να κανω register υποχρεωτικα?ΑΠΟ ΤΑΜΠΛΕΤ μπαινω
δε χρειαζεται,εγω απο το κινητό τι κατεβασα.
Καταγράφηκε

Κάντε εγγραφή στο κανάλι Greek Explorers: http://bit.ly/2pyH9D6
vaspyr21
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4277


ΑΕΚ σημαίνει προσφυγιά ξεριζωμένη 13/04/1924


Προφίλ WWW
« Απάντηση #27 στις: Ιούνιος 26, 2013, 05:17:06 μμ »

πάτα εκεί που λέει continue as free User και μετά πατάς Download File
Καταγράφηκε

Κάντε εγγραφή στο κανάλι Greek Explorers: http://bit.ly/2pyH9D6
georok
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3122


Προφίλ
« Απάντηση #28 στις: Ιούνιος 26, 2013, 05:20:21 μμ »

Ωραια,κατεβαινει.να πουμε για τους επομενους οτι ουτε εγγραφη χρειαζεται,ουτε να δωσετε τον αριθμο της πιστωτικης!γενικα οπου το βλεπετε αυτο,κατευθειαν κλεισιμο στο παραθυρο
Καταγράφηκε
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2494


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #29 στις: Ιούνιος 27, 2013, 07:11:42 πμ »

εγω τι κατεβασα στο κινητο αλλα δεν την εχω δει ακομα γιαυτο μη λετε τιποτα Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Ναι, ρε παιδιά.
Λιγάκι υπομονή.  Χαμόγελο
Θα με κάνετε να μην ξαναδιαβάσω το συγκεκριμένο θέμα μέχρι να δω την ταινία...   Σαρκασμός



Υ.Γ. 05/09/13 δεν έλεγε οτι θα βγεί στην Ελλάδα; Καλά δεν κατάλαβα;
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2] 3 4
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences