Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 02, 2024, 04:02:55 μμ
Σελίδες: 1 ... 3 4 [5]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Απ: Λιρα Μακαριου MS66  (Αναγνώστηκε 19588 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
wavelet
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3299


Τα πάντα ρει, μηδέποτε κατά τ' αυτό μένειν


Προφίλ
« Απάντηση #60 στις: Απρίλιος 30, 2014, 09:15:04 πμ »

Η απάντηση είναι απλή στο τι θα έπαιρνε ο αγοραστής Χρήστο: τα α#####α του.

Επίσης δεν πιστεύω οτι είναι συνωνυμία όπως αναφέρει ο Ανάργυρος. Αν θυμάμαι καλά, την ίδια ημέρα που έγινε ντόρος με την φωτογραφία του Παναγιώτη, όταν αναφέρθηκε και η φωτο του Γιάννη μετα απο λίγο κατέβηκε. Κατέβηκε μετά απο παρέμβαση στο εβαυ απο τον Γιάννη ή επειδή ο πωλητής είναι μέλος στο Στέκι και είδε το θέμα;
Καταγράφηκε

I scream, you scream, we all scream, for ice cream.
athas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #61 στις: Απρίλιος 30, 2014, 09:32:04 πμ »

ο ανθρωπος που ειναι γραμμενος στο site μας σαν περιανδρος απαντησε στο μηνυμα μου και αρνειται οτι ειναι ο εν λογω περιανδρος του ebay και δεν έχω κανενα λογο να μην τον πιστεψω.
Πολλές συμπτώσεις φίλε Ανάργυρε! Ο του ebay είναι από Ξάνθη. Ο του forum από που είναι; Αν δεν είναι από Ξάνθη,φυσικά και μπορεί να γίνει πιστευτός. Και τότε, πάλι, πρέπει να βρούμε ποιο μέλος μας είναι. Γιατί είναι μέλος μας και θα το ξανακάνει, μόλις καταλαγιάσει ο κουρνιαχτός. Πρέπει να προστατευτούμε με κάθε τρόπο. Εκτός κι αν ο εν λόγω κύριος χρησιμοποιεί ξένες φωτογραφίες για να πουλήσει δικά του αντίστοιχα νομίσματα. Αλλά τότε προκύπτει το θέμα που θίγει ο επόπτης Χρήστος. Φιλικά και χωρίς εισαγγελικό ύφος.
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
chris_1972
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3287



Προφίλ
« Απάντηση #62 στις: Απρίλιος 30, 2014, 09:32:50 πμ »

Φάνη δεν ήθελα να το πω εγώ.  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Μη λησμονείτε ότι όλα γυρίζουν !!!!
athas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #63 στις: Απρίλιος 30, 2014, 11:02:44 πμ »

Φάνη δεν ήθελα να το πω εγώ.  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Εσένα η αγωγή σου δε σου επιτρέπει τέτοιες εκφράσεις. Ασ' το σε μας.
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #64 στις: Απρίλιος 30, 2014, 11:39:34 πμ »

αΠΟ την ξανθη ειναι και το μελος περιανδρος που μου υπεδειξες θαναση. Και φυσικα δεν ειμαι τοσοκουτος για να πιΣτεψω οτι δεν πρόκειται για το ιδιο ατομο. Αλλα ας πουμε οτι τον πιστευω. Τα βηματα που πρεπει να γινουν ειναι τα παραπανω και πρεπει να γινουν απο τους θιγομενους.
Υγ αγαπητε περιανδρε και τα υπολοιπα που αγορασες απο το στεκι οπως ο ιδιος ειναι  ανεβασμενα στο εμπαυ απο τον εκει περιανδρο. Ειναι ανδρικιο παντα καποιος να παραδεχεται τις μ ######ς του.ποιος δεν εχει κανει ;
Καταγράφηκε
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #65 στις: Απρίλιος 30, 2014, 11:59:09 πμ »

Μόλις τώρα βλέπω ότι έχουν κλέψει και άλλη φώτο από αντικείμενο που έχω στην κατοχή μου και το πουλαω.Σταματημο δεν έχουν.Εγώ το χαριζω  και κοίτα αυτοί τι ζητανε  Λύπη

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Lamborghini-Murcielago-2dr-Cpe-LP64-SALE-PRICED-w-FINANCE-SHIPPING-OPTIONS-PAMERED-NEVER-ABUSED-/380891652407?pt=US_Cars_Trucks&hash=item58aee96137&vxp=mtr
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #66 στις: Απρίλιος 30, 2014, 12:39:57 μμ »

Μόλις τώρα βλέπω ότι έχουν κλέψει και άλλη φώτο από αντικείμενο που έχω στην κατοχή μου και το πουλαω.Σταματημο δεν έχουν.Εγώ το χαριζω  και κοίτα αυτοί τι ζητανε  Λύπη

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Lamborghini-Murcielago-2dr-Cpe-LP64-SALE-PRICED-w-FINANCE-SHIPPING-OPTIONS-PAMERED-NEVER-ABUSED-/380891652407?pt=US_Cars_Trucks&hash=item58aee96137&vxp=mtr


Το θελω εγω Γιαννη!!Αλλα αφου χαριζεις θα ηθελα εαν γινετε να φιαξεις τις πορτες,ειναι χαλασμενες Σαρκασμός Σαρκασμός
Θα μου πληρωνεις ασφαλειες και τελη κυκλοφοριας καθε χρονο?
Καταγράφηκε
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #67 στις: Απρίλιος 30, 2014, 01:27:56 μμ »

 Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Άμα είναι να συνεχίζω να πληρωνω τέλη και ασφαλειες Λευτέρη το κραταω για  μενα Σαρκασμός

Κάνουμε και καμία πλάκα να περνάει η ώρα γιατί έχω σιχαθει όσα χρονιά ασχολούμαι με τα συλλεκτικά την κουτοπονηρια και την βλακεια πολλών "συλλεκτών ".Και καλά αυτοί κρύβουν την μιζερια τους πίσω από ένα πληκτρολογιο.Αυτό όμως που με ξεπερνά είναι άνθρωποι που μέχρι πρότινος πιναμε μαζί καφέ στο ίδιο τραπέζι να αποδεικνυονται απατεώνες  Αναποφασιστικότητα
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #68 στις: Απρίλιος 30, 2014, 01:37:47 μμ »

Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Άμα είναι να συνεχίζω να πληρωνω τέλη και ασφαλειες Λευτέρη το κραταω για  μενα Σαρκασμός

Κάνουμε και καμία πλάκα να περνάει η ώρα γιατί έχω σιχαθει όσα χρονιά ασχολούμαι με τα συλλεκτικά την κουτοπονηρια και την βλακεια πολλών "συλλεκτών ".Και καλά αυτοί κρύβουν την μιζερια τους πίσω από ένα πληκτρολογιο.Αυτό όμως που με ξεπερνά είναι άνθρωποι που μέχρι πρότινος πιναμε μαζί καφέ στο ίδιο τραπέζι να αποδεικνυονται απατεώνες  Αναποφασιστικότητα
+1
Καταγράφηκε
wavelet
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3299


Τα πάντα ρει, μηδέποτε κατά τ' αυτό μένειν


Προφίλ
« Απάντηση #69 στις: Απρίλιος 30, 2014, 02:46:04 μμ »

Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Άμα είναι να συνεχίζω να πληρωνω τέλη και ασφαλειες Λευτέρη το κραταω για  μενα Σαρκασμός

Κάνουμε και καμία πλάκα να περνάει η ώρα γιατί έχω σιχαθει όσα χρονιά ασχολούμαι με τα συλλεκτικά την κουτοπονηρια και την βλακεια πολλών "συλλεκτών ".Και καλά αυτοί κρύβουν την μιζερια τους πίσω από ένα πληκτρολογιο.Αυτό όμως που με ξεπερνά είναι άνθρωποι που μέχρι πρότινος πιναμε μαζί καφέ στο ίδιο τραπέζι να αποδεικνυονται απατεώνες  Αναποφασιστικότητα
Δυστυχώς Γιάννη ο κόσμος δεν είναι αγγελικά πλασμένος ....
Καταγράφηκε

I scream, you scream, we all scream, for ice cream.
nestor34
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1480


Είμαι ένας Αναρχικός συλλέκτης νομισμάτων!


Προφίλ
« Απάντηση #70 στις: Απρίλιος 30, 2014, 02:57:34 μμ »

Υπάρχουν οι καλοί κλέφτες με τους οποίους μπορείς να κάνεις παρέα, να πίνετε μαζί καφέ κλπ και οι κακοί κλέφτες που μπορεί να σε χτυπήσουν έως και σκοτώσουν. Τουλάχιστον εμείς έχουμε μόνο απο τους καλούς  Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
haros
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3371



Προφίλ
« Απάντηση #71 στις: Απρίλιος 30, 2014, 03:56:28 μμ »

Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Άμα είναι να συνεχίζω να πληρωνω τέλη και ασφαλειες Λευτέρη το κραταω για  μενα Σαρκασμός

Κάνουμε και καμία πλάκα να περνάει η ώρα γιατί έχω σιχαθει όσα χρονιά ασχολούμαι με τα συλλεκτικά την κουτοπονηρια και την βλακεια πολλών "συλλεκτών ".Και καλά αυτοί κρύβουν την μιζερια τους πίσω από ένα πληκτρολογιο.Αυτό όμως που με ξεπερνά είναι άνθρωποι που μέχρι πρότινος πιναμε μαζί καφέ στο ίδιο τραπέζι να αποδεικνυονται απατεώνες  Αναποφασιστικότητα
Δυστυχώς Γιάννη ο κόσμος δεν είναι αγγελικά πλασμένος ....
Αυτο που διαπιστωνω τα τελευταια χρονια ειναι οτι ανθρωποι μεχρι προτινος αξιοπρεπεις και ενταξει στις συναλλαγες τους, επειδη τους τυχαινει μια αναποδια λογω των καιρων (με την κριση,υφεση κλπ) ξεφευγουν απο τον δρομο που ακολουθουσαν και το ριχνουν στην ευκολη λυση,αυτη της "μεταφορας" του οποιου οικονομικου προβληματος τους σε αλλους, αθωους και ασχετους..
 Δεν αναφερομαι απαραιτητα στα συλλεκτικα, αυτα ειναι απλως μερος της κοινωνιας μας.
 Η οποια κοινωνια εχει ,τα τελευταια χρονια, γινει χειροτερη απο αποψη συνεπειας και τιμιοτητας και απο αυτη της εποχης της Τουρκοκρατιας..
Καταγράφηκε

Κατά τον Δαίμονα εαυτού
wavelet
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3299


Τα πάντα ρει, μηδέποτε κατά τ' αυτό μένειν


Προφίλ
« Απάντηση #72 στις: Απρίλιος 30, 2014, 07:17:50 μμ »

Συμφωνώ. Η αναφορά του Γιάννη για την έκπληξή του μου έφερε κάποιους συνειρμούς .....
Καταγράφηκε

I scream, you scream, we all scream, for ice cream.
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #73 στις: Απρίλιος 30, 2014, 09:23:28 μμ »

ο μονος λογος που παιρνω μερος στο θεμα ειναι για να σας πω οτι κανετε ενα λαθος σχετικα με τις φωτο..
δηλωνω εξ αρχης οτι δεν εχω καμια σχεση με τα μελη που εμπλεκονται στο θεμα του Ε-ΒΑΥ και του στεκιου..

αναφερθηκε 2-3 φορες οτι κανεις δεν μπορει να παρει τις φωτο απο το στεκι αν δεν ειναι μελος..αν κανετε μια αναζητηση στις εικονες του google μπορειτε να βρειτε φωτο απο το στεκι οπου καποιος που δεν ειναι μελος δεν θα μπορουσε να δει στο φορουμ..πχ οι παρακατω φωτο..

https://www.google.gr/search?q=20+%CE%B4%CF%81%CF%87+1930&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=sEthU_vzF4jHtAaI1YFw&ved=0CAYQ_AUoAQ&biw=1525&bih=666&dpr=0.9#facrc=_&imgdii=_&imgrc=NpMRuGBc5bGjxM%253A%3BNK3Z8E8lRB7nZM%3Bhttp%253A%252F%252Fi55.tinypic.com%252F2qv5oap.png%3Bhttp%253A%252F%252Fsteki-syllekton.gr%252Findex.php%253Ftopic%253D948.0%3B679%3B681

υπαρχουν και αλλες πολλες τις οποιες εχω βρει κατα καιρους..

το θεμα ειναι σοβαρο μεν,αλλα δεν σημαινει παντα οτι ο χ πωλητης του ebay ειναι στανταρ και μελος του στεκιου..στην προκειμενη περιπτωση υπαρχουν αρκετα κοινα σημεια βεβαια..αλλα δεν θα παρω θεση για αυτο..ηθελα απλα να κανω την διευκρινιση για τις φωτο..
κατα τα αλλα,καλα ξεμπερδεματα..
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
Σελίδες: 1 ... 3 4 [5]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences